Zmiany funkcjonowania galerii – od 30.04. 2020 r.

Pragaleria

Stalowa 3, Warszawa

Zmiany funkcjonowania galerii – od 30.04. 2020 r.

W związku z panującym w Polsce stanem epidemii, w trosce o Państwa bezpieczeństwo i zdrowie, przedłużamy wyjątkowy sposób działania galerii do odwołania. Jak zawsze, będziemy na bieżąco reagować na rozwój sytuacji i stosować się do wszystkich nowych zaleceń. O wszystkich zmianach będziemy informować Państwa za pośrednictwem naszej strony oraz mediów społecznościowych.

Rozumiejąc, jak ważną rolę w czasach kryzysu pełni sztuka, pragniemy nadal oferować Państwu jak najlepszą ofertą aukcyjną i możliwość zakupu dzieł artystów z oferty galeryjnej. Musimy jednak wprowadzić kilka istotnych modyfikacji w naszym systemie działania:

1. Godziny otwarcia galerii:

📍 Od dnia 30.04. galerię można odwiedzić po wcześniejszym umówieniu się. W tym celu zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem: 796 798 853 lub 537 798 853.

2. Terminy aukcji:

📍 Daty zaplanowanych na kwiecień i maj aukcji nie ulegają zmianie:

📍 36. Aukcja Sztuki Młodej odbędzie się 29 kwietnia 2020 r., o godz. 19.30  ZOBACZ KATALOG

📍 Aukcja Charytatywna w Teatrze 6. piętro odbędzie się 6 maja 2020 r., o godz. 19.30 ZOBACZ KATALOG

📍 4. Aukcja z cyklu „Wnętrze Sztuki” odbędzie się 13 maja 2020 r. o godz.: 19.30. ZOBACZ KATALOG

📍 Wszystkie powyższe aukcje odbędą się wyłącznie w systemie zdalnym, bez obecności licytujących na sali. Zachęcamy do rejestracji na platformie OneBid oraz składania zleceń za pośrednictwem naszej strony lub bezpośrednio, kontaktując się z nami telefonicznie i mailowo.

📍 Przypominamy również, że każda z naszych aukcji poprzedzona jest wystawą przedaukcyjną. Wszystkie obiekty z katalogu można oglądać na żywo, po wcześniejszym umówieniu się, lub on-line – za pomocą Wirtualnych Spacerów.

Pomimo trudnej sytuacji, pozostajemy, niezmiennie, do Państwa dyspozycji. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego oraz śledzenia naszych mediów społecznościowych. Życzymy Państwu dużo zdrowia i spokoju!

pozdrawiamy,

zespół Pragalerii

Opublikowano: 2020-04-01