Aukcje przyszłe

Pragaleria

Stalowa 3, Warszawa

Aukcje

43. Aukcja Plakatu – 27 czerwca 2024 godz. 19.30

Serdecznie zapraszamy na 43. Aukcję Plakatu w Pragalerii Design – 27 czerwca 2024 r. o godz. 19:30.

Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem prac. Polecamy możliwość licytacji on-line w czasie rzeczywistym na platformie internetowej Onebid, ponieważ aukcja odbędzie się wyłącznie zdalnie, bez obecności osób licytujących na sali.

Wszystkie prezentowane w katalogu pozycje są dostępne do obejrzenia w Pragalerii DESIGN przy ul. Konopackiej 17!

LINK DO KATALOGU AUKCYJNEGO

20. Aukcja Prac na Papierze – 1 lipca 2024 r. godz. 19:30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem „20. Aukcji Prac na Papierze”, która odbędzie się 1 lipca o godz. 19:30 na portalu Onebid.pl

Prezentujemy starannie wyselekcjonowaną ofertę dla tych z Państwa, którzy szczególnie doceniają subtelność kolorystyczną akwareli, niuanse światła i cienia obecne w grafice warsztatowej i linearność rysunku ołówkiem i tuszem.

Wszystkie prezentowane dzieła, poza papierowym podłożem, łączą również niezwykle atrakcyjne ceny wywoławcze.

KATALOG ONEBID

Przypominamy, że wszystkie dzieła można obejrzeć na żywo galerii przy ul. Stalowej 3, po wcześniejszym umówieniu.

Aukcja Rysunków i Akwareli (XVIII – XX w.) z kolekcji Ambasadora II RP w Berlinie Józefa Lipskiego – 2 lipca 2024 roku, godz. 19.30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem wyjątkowej aukcji kolekcjonerskiej, która odbędzie się 2.07. (wtorek) o godz. 19:30. Prezentujemy unikatowy zbiór grafik i rysunków XVIII-XX w. ze zbiorów ambasadora II RP w Berlinie Józefa Lipskiego z Lewkowa k. Ostrowa Wielkopolskiego.

Józef Lipski urodził się we Wrocławiu w 1894 r. w ziemiańskiej patriotycznej rodzinie wielkopolskiej posiadającej istniejący do dziś pałac w Lewkowie. W 1919 r. ukończył prawo w Lozannie. Do polskiej dyplomacji wstąpił w tymże roku. Od 1933 do 1939 był ambasadorem II RP w Berlinie. W tym czasie odbył kilkanaście rozmów politycznych z Adolfem Hitlerem. Doprowadził do podpisania przez III Rzeszę w 1934 paktu o nieagresji co złagodziło stosunek Niemiec do Polski. W 1939 r. wstąpił do armii polskiej we Francji. W Londynie był w sztabie Sikorskiego, Sosnkowskiego i Andersa. Zmarł w Waszyngtonie w 1958 r. Kolekcjonowanie grafik i rysunków rozpoczął Lipski na placówce w Berlinie w przerwach w stresującej pracy dyplomatycznej. Jego kolekcja to głównie grafiki i rysunki zachodnioeuropejskie:niemieckie, austriackie, szwajcarskie czy francuskie. Widząc nadciągającą wojnę w 1939 r. przewiózł kolekcję do brata do pałacu w Lewkowie, cześć była w ich mieszkaniu w Poznaniu. W latach 80 tych XX w. bratowa ambasadora Józefa – Antonina z Żółtowskich Lipska (1898-1992) przekazała tę kolekcję kuzynowi z Poznania – obecnemu właścicielowi.

ZOBACZ KATALOG ONEBID

 

4. Aukcja „Podróżnicza” – 3 lipca 2023 r. godz. 19:30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 4. Wakacyjnej Aukcji “Podróżniczej”, która trwa na portalu Onebid.pl. To kolejna z tematycznych licytacji, przygotowanych przez Pragalerię, podczas których można zakupić starannie wyselekcjonowane dzieła artystów młodego i średniego pokolenia, w niezwykle okazyjnych cenach wywoławczych. Tym razem mamy przyjemność zaprezentować bogatą ofertę prac inspirowanych podróżami, egzotycznymi zakątkami świata i ich charakterystyczną florą i fauną. W katalogu znaleźć można również bardziej znajome, swojskie pejzaże. Zapraszamy do wspólnej wyprawy śladami podróżniczych inspiracji młodych polskich twórców!

Pełny katalog prac na Onebid dostępny jest tu: LINK

Licytacja odbędzie się 3 lipca (środa), o godz.: 19:30.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i składania zleceń.

UWAGA: Pozycje oferowane w katalogu przesyłane są do galerii przez artystów po sprzedaży aukcyjnej. Przed odbiorem wylicytowanych obiektów zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

21. Aukcja „Wnętrza Sztuki” – 4 lipca 2024 roku, godz. 19.30

Serdecznie zapraszamy na 21. Aukcję z cyklu „Wnętrza Sztuki” Pragalerii Design!

W ofercie, jak zwykle wiele pięknych i użytecznych obiektów, które mogą stać się ozdobą Państwa domów. Na szczególną uwagę zasługuje dzban Zbigniew Horbowego w pięknym wybarwieniu czy ogromny wazon Murano oraz ogromny wybór karafek, które w sezonie letnim, mogą stać się ozdobą ogrodowego stołu!

Serdecznie zapraszamy na wystawę przedaukcyjną w naszej galerii przy ul. Konopackiej 17 w Warszawie.

Aukcja już 4 lipca 2024 roku o godz. 19.30. Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem i logowania w serwisie onebid.pl

LINK DO KATALOGU AUKCYJNEGO

17. Aukcja Dzieł Sztuki – 10 lipca 2024 r. godz. 19:30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 17. Aukcji Dzieł Sztuki. Licytacja odbędzie się 10 lipca o godz. 19:30. Aukcja prowadzona będzie wyłącznie w systemie on-line, bez obecności osób licytujących na sali. Zachęcamy do rejestracji na platformie Onebid oraz do składania zleceń licytacji telefonicznej lub z limitem poprzez formularz dostępny na naszej stronie lub mailowo / telefonicznie. Wszystkie obiekty są dostępne do obejrzenia na żywo w Pragalerii.

ZOBACZ KATALOG ONEBID