Aukcje przyszłe

Pragaleria

Stalowa 3, Warszawa

Aukcje

Internetowa Aukcja Szkła i Ceramiki – 29.09.2020 r. (wtorek), godz.: 21.00

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Internetowej Aukcji Szkła i Ceramiki, która trwa na portalu Onebid.pl. W naszym najnowszym katalogu aukcyjnym prezentujemy obiekty z pogranicza designu i rzemiosła artystycznego, które, dzięki swoim pięknym, unikatowym formom, pełnią nie tylko funkcje użytkowe, lecz również dekoracyjne.

W ofercie Internetowej Aukcji Szkła i Ceramiki znajdziecie Państwo m.in.: wielobarwne wazony ze szkła, projekty autorstwa Zbigniewa Horbowego i Jerzego Słuczan-Orkusza oraz ozdobne, ceramiczne talerze i patery.

Każdy z prezentowanych przedmiotów, pomimo upływu lat, może stać się prawdziwą ozdobą każdego współczesnego wnętrza.

Link do katalogu na Onebid znajduje się tutaj: LINK

41. Aukcja Sztuki Młodej – 23 września 2020 r., godz.: 19:30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 41. Aukcji Sztuki Młodej. Licytacja odbędzie się 23 września o godz. 19.30. Aukcja odbędzie się wyłącznie on-line, bez obecności osób licytujących na sali. Zachęcamy do rejestracji na platformie Onebid, Artinfo oraz do składania zleceń licytacji telefonicznej lub z limitem poprzez formularz dostępny na naszej stronie lub mailowo / telefonicznie.

ZOBACZ KATALOG NA ONEBID.PL

Wystawa przedaukcyjna czynna jest od 15 września.

Zapraszamy Państwa również na WIRTUALNY SPACER po ekspozycji. Wirtualne zwiedzanie da Państwu możliwość zobaczenia prac w przestrzeni galeryjnej, bez konieczności oglądania wystawy na żywo. Świetnie też służy przypomnieniu ekspozycji i pracy tym z Państwa, którzy wcześniej odwiedzili nas osobiście.

ZOBACZ WIRTUALNY SPACER