Aukcje przyszłe

Pragaleria

Stalowa 3, Warszawa

Aukcje

21. Aukcja Plakatu – 22 maja 2023 godz. 19.30

Serdecznie zapraszamy na 21. Aukcję Plakatu w Pragalerii Design – 22 maja 2023 r. o godz. 19:30.

Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem prac. Polecamy możliwość licytacji on-line w czasie rzeczywistym na platformie internetowej Onebid, ponieważ aukcja odbędzie się wyłącznie zdalnie, bez obecności osób licytujących na sali.

Wszystkie prezentowane w katalogu pozycje są dostępne do obejrzenia w Pragalerii DESIGN przy ul. Konopackiej 17!
Katalog ONEBID

Aukcja „Mały Format” 3 – 29 maja 2023 r. godz. 19:30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem Aukcji “Mały Format” vol. 3 , która trwa na portalu Onebid.pl.

To kolejna z tematycznych licytacji, przygotowanych przez Pragalerię, podczas których można zakupić starannie wyselekcjonowane dzieła artystów młodego i średniego pokolenia, w niezwykle okazyjnych cenach wywoławczych.

Tym razem mamy przyjemność zaprezentować bogatą ofertę miniatur malarskich, rysunkowych oraz graficznych.

Pełny katalog prac dostępny jest tu: LINK

Licytacja odbędzie się 29 maja (poniedziałek), o godz. 19:30.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i składania zleceń.

Współczesna Ceramika Artystyczna vol. 1 – 31 maja 2023 godz. 19.30

Już od 8 maja serdecznie zapraszamy na wystawę „Współczesna Ceramika Artystyczna vol. 1” – wydarzenia organizowanego przez Pragalerię oraz Stowarzyszenie Artystów Ceramików KERAMOS. Podczas wystawy, która potrwa do 31 maja i zakończy się aukcją, prezentujemy 34 prace wybitnych, współczesnych ceramików.

LINK DO KATALOGU ONEBID                LINK DO KATALOGU ARTINFO

ZOBACZ KATALOG PDF

Prezentacja prac artystów ceramików w przestrzeni, która jest miejscem odwiedzanym przez kolekcjonerów i znawców tej dziedziny sztuki to pomysł, by zbliżyć oba środowiska. Chcemy otworzyć świat ceramiki dla ludzi, którzy kochają ten sposób wyrazu artystycznego i mają potrzebę podziwiania ceramiki częściej niż podczas biennale czy wizyty w muzeum.

2. Aukcja Ilustracji – 1 czerwca 2023 r. godz. 19:30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem Aukcji Ilustracji. Licytacja odbędzie się 1 czerwca o godz. 19:30. Aukcja prowadzona będzie wyłącznie w systemie on-line, bez obecności osób licytujących na sali. Zachęcamy do rejestracji na platformie Onebid oraz do składania zleceń licytacji telefonicznej lub z limitem mailowo / telefonicznie. Wszystkie obiekty są dostępne do obejrzenia na żywo w Pragalerii.

ZOBACZ KATALOG ONEBID

Aukcja Sztuka SOLIDARNOŚCI – 4 czerwca 2023 r godz. 19.30

4 czerwca, w rocznicę pierwszych wolnych wyborów, odbędzie się aukcja „Sztuka SOLIDARNOŚCI” ze zbiorów Jerzego Brukwickiego, wybitnego kolekcjonera, znawcy plakatu opozycyjnego i sztuki podziemia lat 80. W katalogu zebraliśmy 47 dokumentów epoki – plakatów, tomików poezji i katalogów wystaw niezależnych z grafikami i autografami autorów oraz współczesne publikacje popularyzujące wiedzę na temat przewrotu politycznego lat 80.

LINK DO KATALOGU ONEBID

 

11. Aukcja Dzieł Sztuki – 6 czerwca 2023 r. godz. 19:30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 11. Aukcji Dzieł Sztuki. Licytacja odbędzie się 6 czerwca o godz. 19:30. Aukcja prowadzona będzie wyłącznie w systemie on-line, bez obecności osób licytujących na sali. Zachęcamy do rejestracji na platformach Onebid i Artinfo oraz do składania zleceń licytacji telefonicznej lub z limitem poprzez formularz dostępny na naszej stronie lub mailowo / telefonicznie. Wszystkie obiekty są dostępne do obejrzenia na żywo w Pragalerii.

ZOBACZ KATALOG ONEBID

ZOBACZ KATALOG ARTINFO

70. Aukcja Młoda – 14 czerwca 2023 r. godz. 19:30 (KATALOG JUŻ WKRÓTCE)

Już niebawem przedstawimy katalogu czerwcowej, 70. Aukcji Młodej. Licytacja odbędzie się 14 czerwca o godz. 19:30. Na wystawę przedaukcyjną zaprosimy Państwa do galerii przy ul. Stalowej 3 od 5 czerwca.