Aukcje przyszłe

Pragaleria

Stalowa 3, Warszawa

Aukcje

5. Aukcja Prac na Papierze – 17.05.2021 r. godz. 19:30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem „5. Aukcji Prac na Papierze”, która trwa na portalu Onebid.pl.

Prezentujemy starannie wyselekcjonowaną ofertę dla tych z Państwa, którzy szczególnie doceniają subtelność kolorystyczną akwareli, niuanse światła i cienia obecne w grafice warsztatowej i linearność rysunku ołówkiem i tuszem.

W naszym najnowszym katalogu aukcyjnym znajdziecie Państwo bogaty zbiór prac wykonanych w różnych technikach, których autorami są zarówno młodzi początkujący artyści, jak również uznane nazwiska polskiego rynku sztuki.

Wszystkie prezentowane dzieła, poza papierowym podłożem, łączą również niezwykle atrakcyjne ceny wywoławcze.

ZOBACZ KATALOG NA ONEBID

9. Aukcja z cyklu “Wnętrze Sztuki” – 19 maja 2021 r. godz. 19:30

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z katalogiem i udziału w 9. Aukcja z cyklu “Wnętrze Sztuki”, która odbędzie się 19 maja 2021 r. o godz. 19.30. Rekomendujemy także możliwość licytacji on-line w czasie rzeczywistym na platformie internetowej onebid.pl

Wszystkie prezentowane w katalogu pozycje są dostępne do obejrzenia “na żywo” w galerii po wcześniejszym umówieniu się. Obcowanie osobiste ze sztuką każdego rodzaju, także tą użytkową, jest niezwykle ważne, jednak zdajemy sobie sprawę, że nie wszyscy z Państwa mają możliwość odwiedzenia Pragalerii. Dlatego tradycyjnie przygotujemy wirtualny spacer po wystawie. To doskonały sposób na zapoznanie się z obiektami, sprawdzenie ich stanu zachowania oraz dyspozycji we wnętrzu.

ZOBACZ WIRTUALNY SPACER

Powrót do lat młodości – Aukcja z okazji Dnia Dziecka – 24 maja 2021 r. godz. 19:30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem aukcji przygotowanej specjalnie z okazji nadchodzącego Dnia Dziecka. Mamy nadzieję, że zawarte w ofercie pozycje rozbudzą Państwa wspomnienia i przypomną szczęśliwe, młodzieńcze lata, jak również zainspirują do rozbudzenia zainteresowania sztuką swoich pociech. Rekomendujemy także możliwość licytacji on-line w czasie rzeczywistym na platformie internetowej onebid.pl

ZOBACZ KATALOG NA ONEBID

49. Aukcja Sztuki Młodej – 26 maja 2021 r. godz.: 19:30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 49. Aukcji Sztuki Młodej. Licytacja odbędzie się 26 maja o godz. 19.30. Aukcja prowadzona będzie wyłącznie w systemie on-line, bez obecności osób licytujących na sali. Zachęcamy do rejestracji na platformie Onebid, Artinfo oraz do składania zleceń licytacji telefonicznej lub z limitem poprzez formularz dostępny na naszej stronie lub mailowo / telefonicznie.

ZOBACZ KATALOG NA ONEBID.PL

Już wkrótce  przedstawimy również wirtualny spacer po wystawie przedaukcyjnej.