Aukcje przyszłe

Pragaleria

Stalowa 3, Warszawa

Aukcje

Aukcja “Zielona” – 27 września 2021 r. godz. 19:30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem Aukcji “Zielonej”, która trwa na portalu Onebid.pl.

To kolejna z tematycznych licytacji, przygotowanych przez Pragalerię, podczas których można zakupić starannie wyselekcjonowane dzieła artystów młodego i średniego pokolenia, w niezwykle okazyjnych cenach wywoławczych.

Tym razem mamy przyjemność zaprezentować bogatą ofertę prac, której motywem przewodnim jest zastosowanie różnych odcieni barwy zielonej.

Pełny katalog prac dostępny jest tu: LINK

Licytacja odbędzie się 27 września (poniedziałek), o godz. 19:30.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i składania zleceń.

UWAGA: Pozycje oferowane w katalogu przesyłane są do galerii przez artystów po sprzedaży aukcyjnej. Przed odbiorem wylicytowanych obiektów zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

12. Aukcja Designu – 29 września 2021 r. godz. 19:30

Serdecznie zapraszamy na kolejną odsłonę Aukcji Designu w Pragalerii, która odbędzie się 29 września, o godz. 19.30.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą aukcyjną i uczestniczenia w licytacji za pośrednictwem zleceń telefoniczne lub z limitem ceny. Rekomendujemy także możliwość licytacji on-line w czasie rzeczywistym na platformie internetowej onebid.pl ponieważ aukcja odbędzie się wyłącznie zdalnie, bez obecności osób licytujących na sali.

Wszystkie prezentowane w katalogu pozycje są dostępne do obejrzenia “na żywo” w galerii po wcześniejszym umówieniu się. Zapraszamy również na wystawę przedaukcyjną w dniach 21 – 29 września.

ZOBACZ KATALOG NA ONEBID

WIRTUALNY SPACER PO WYSTAWIE PRZEDAUKCYJNEJ – ZOBACZ

1. Aukcja Dzieł Sztuki – 6 października 2021 r. godz. 19:30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 1. Aukcji Dzieł Sztuki. Licytacja odbędzie się 6 października o godz. 19:30. Aukcja prowadzona będzie wyłącznie w systemie on-line, bez obecności osób licytujących na sali. Zachęcamy do rejestracji na platformie Onebid, raz do składania zleceń licytacji telefonicznej lub z limitem poprzez formularz dostępny na naszej stronie lub mailowo / telefonicznie. Wszystkie obiekty są dostępne do obejrzenia na żywo w Pragalerii.

ZOBACZ KATALOG