Aukcje przyszłe

Pragaleria

Stalowa 3, Warszawa

Aukcje

75. Aukcja Młoda – 21 lutego 2024 r. godz. 19:30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 75. Aukcji Młodej. Licytacja odbędzie się 21 lutego 2024 r. o godz. 19:30. Aukcja prowadzona będzie wyłącznie w systemie on-line, bez obecności osób licytujących na sali. Zachęcamy do rejestracji na platformach OnebidArtinfo oraz do składania zleceń licytacji telefonicznej lub z limitem mailowo / telefonicznie.

LICYTUJ ONEBID

LICYTUJ ARTINFO

Zapraszamy Państwa również na WIRTUALNY SPACER po ekspozycji. Wirtualne zwiedzanie da Państwu możliwość zobaczenia prac w przestrzeni galeryjnej, bez konieczności oglądania wystawy na żywo. Świetnie też służy przypomnieniu ekspozycji tym z Państwa, którzy wcześniej odwiedzili nas osobiście.

ZOBACZ WIRTUALNY SPACER

36. Aukcja Plakatu – 26 lutego 2024 r. godz. 19.30

Serdecznie zapraszamy na 36. Aukcję Plakatu w Pragalerii Design – 26 lutego 2024 r. o godz. 19:30.

Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem prac. Polecamy możliwość licytacji on-line w czasie rzeczywistym na platformie internetowej Onebid, ponieważ aukcja odbędzie się wyłącznie zdalnie, bez obecności osób licytujących na sali.

Wszystkie prezentowane w katalogu pozycje są dostępne do obejrzenia w Pragalerii DESIGN przy ul. Konopackiej 17!
Katalog ONEBID

14. Aukcja Dzieł Sztuki – 28 lutego 2024 r. godz. 19:30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 14. Aukcji Dzieł Sztuki. Licytacja odbędzie się 28 lutego o godz. 19:30. Aukcja prowadzona będzie wyłącznie w systemie on-line, bez obecności osób licytujących na sali. Zachęcamy do rejestracji na platformach Onebid Artinfo oraz do składania zleceń licytacji telefonicznej lub z limitem poprzez formularz dostępny na naszej stronie lub mailowo / telefonicznie. Wszystkie obiekty są dostępne do obejrzenia na żywo w Pragalerii.

ZOBACZ KATALOG ONEBID

ZOBACZ KATALOG ARTINFO

17. Aukcja Prac na Papierze – 29 lutego 2024 r. godz. 19:30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem „17. Aukcji Prac na Papierze”, która odbędzie się 29 lutego o godz. 19:30 na portalach Onebid.pl i Artinfo.

Prezentujemy starannie wyselekcjonowaną ofertę dla tych z Państwa, którzy szczególnie doceniają subtelność kolorystyczną akwareli, niuanse światła i cienia obecne w grafice warsztatowej i linearność rysunku ołówkiem i tuszem.

Wszystkie prezentowane dzieła, poza papierowym podłożem, łączą również niezwykle atrakcyjne ceny wywoławcze.

KATALOG ONEBID

KATALOG ARTINFO

Aukcja „Czerwona” – 4 marca 2024 r. godz. 19:30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem Aukcji “Czerwonej”, która trwa na portalu Onebid.pl.

To kolejna z tematycznych licytacji, przygotowanych przez Pragalerię, podczas których można zakupić starannie wyselekcjonowane dzieła artystów młodego i średniego pokolenia, w niezwykle okazyjnych cenach wywoławczych.

Tym razem mamy przyjemność zaprezentować bogatą ofertę prac, której motywem przewodnim jest zastosowanie różnych odcieni barwy czerwonej.

Pełny katalog prac dostępny jest tu: LINK

Licytacja odbędzie się 4 marca (poniedziałek), o godz. 19:30.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i składania zleceń.

UWAGA: Pozycje oferowane w katalogu przesyłane są do galerii przez artystów po sprzedaży aukcyjnej. Przed odbiorem wylicytowanych obiektów zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

2. Aukcja Kolekcji – 5 marca 2024 r. godz. 19.30

Kolekcja to zbiór przedmiotów zgromadzonych i uporządkowanych według koncepcji osób, które ją tworzyły. Stanowi całość podlegającą interpretacji nie tylko estetycznej, ale również edukacyjnej i historycznej. Kolekcja, którą proponujemy w katalogu Aukcji Kolekcji to ilustracja szerokich zainteresowań kolekcjonera, który od wczesnych lat 90. oddawał się pasji gromadzenia dobrze zaprojektowanych przedmiotów z epoki PRL-u, zdobywał katalogi wystaw, bo literatury przedmiotu jeszcze wówczas nie było i ostatecznie stworzył potężną ilustrację do większości zagadnień, które są dziś poruszane nie tylko przez magazyny modowe, ale również Muzea Narodowe. Tym razem w ofercie katalogu znalazł się bogaty wybór porcelany i ceramiki oraz kilka szkieł i piękna biżuteria z lat 70. XX w. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z katalogiem oraz na wystawę do naszej galerii przy Konopackiej 17!