Aukcje przyszłe

Pragaleria

Stalowa 3, Warszawa

Aukcje

62. Aukcja Młoda – 28 września 2022 r. godz. 19:30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 62. Aukcji Młodej. Licytacja odbędzie się 28 września 2022 r. o godz. 19:30. Aukcja prowadzona będzie wyłącznie w systemie on-line, bez obecności osób licytujących na sali. Zachęcamy do rejestracji na platformie Onebid, Artinfo oraz do składania zleceń licytacji telefonicznej lub z limitem poprzez formularz dostępny na naszej stronie lub mailowo / telefonicznie.

ZOBACZ KATALOG ONEBID

Zapraszamy Państwa również na WIRTUALNY SPACER po ekspozycji. Wirtualne zwiedzanie da Państwu możliwość zobaczenia prac w przestrzeni galeryjnej, bez konieczności oglądania wystawy na żywo. Świetnie też służy przypomnieniu ekspozycji tym z Państwa, którzy wcześniej odwiedzili nas osobiście.

ZOBACZ WIRTUALNY SPACER

Aukcja „Miłość / Akt / Erotyka” (Sztuka Dawna) – 29.09.2022 r. godz. 19:30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem Aukcji „Miłość / Akt / Erotyka”, która trwa na portalu Onebid.pl. Tym razem prezentujemy zbiór grafik ze sztuki dawnej.

Pełny katalog prac na Onebid dostępny jest tu: LINK

Licytacja odbędzie się 29 września (czwartek), o godz. 19:30.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i składania zleceń.

11. Aukcja Plakatu – 10. października 2022, 19:30

Serdecznie zapraszamy na kolejną – 11. Aukcję Plakatu w Pragalerii Design, która odbędzie się 10 października 2022 r. o godz. 19:30.

Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem prac. Polecamy możliwość licytacji on-line w czasie rzeczywistym na platformie internetowej Onebid, ponieważ aukcja odbędzie się wyłącznie zdalnie, bez obecności osób licytujących na sali.

Wszystkie prezentowane w katalogu pozycje są dostępne do obejrzenia w Pragalerii DESIGN przy ul. Konopackiej 17!

KATALOG ONEBID

9. Aukcja Aktualna – 12 października 2022 r. godz. 19:30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 9. Aukcji Aktualnej.

To już dziewiąta edycja licytacji, podczas której mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę prac artystów, młodego i średniego pokolenia, którzy mają już ugruntowaną pozycję na polskim rynku sztuki a długa lista wystaw i konsekwencja artystyczna powodują, że ich prace są od lat niezmiennie poszukiwane przez kolekcjonerów malarstwa.

Pełny katalog prac dostępny jest tu: LINK

Licytacja odbędzie się 12 października 2022 r. (środa) o godz. 19:30.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i składania zleceń.