Aukcje przyszłe

Pragaleria

Stalowa 3, Warszawa

Aukcje

Aukcja “W Blasku Słońca” – 11 sierpnia 2021 r. godz. 19:30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem Aukcji “W Blasku Słońca”, która trwa na portalu Onebid.pl. To kolejna z tematycznych licytacji, przygotowanych przez Pragalerię, podczas których można zakupić starannie wyselekcjonowane dzieła artystów młodego i średniego pokolenia, w niezwykle okazyjnych cenach wywoławczych. Tym razem mamy przyjemność zaprezentować bogatą ofertę prac, w których szczególną rolę odgrywa światło słoneczne oraz jego fascynująca zmienność, zależna od pory dnia i warunków atmosferycznych.

Pełny katalog prac na Onebid dostępny jest tu: LINK

Licytacja odbędzie się 11 sierpnia (środa), o godz.: 19:30.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i składania zleceń.

UWAGA: Pozycje oferowane w katalogu przesyłane są do galerii przez artystów po sprzedaży aukcyjnej. Przed odbiorem wylicytowanych obiektów zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

2. Aukcja Kolekcji Designu – 18 sierpnia 2021 r. godz. 19:30

Serdecznie zapraszamy na kolejną aukcję w Pragalerii, która odbędzie się 18 sierpnia, o godz. 19:30.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą aukcyjną i uczestniczenia w licytacji za pośrednictwem zleceń telefoniczne lub z limitem ceny. Rekomendujemy także możliwość licytacji on-line w czasie rzeczywistym na platformie internetowej onebid.pl ponieważ aukcja odbędzie się wyłącznie zdalnie, bez obecności osób licytujących na sali.

Wszystkie prezentowane w katalogu pozycje są dostępne do obejrzenia “na żywo” w siedzibie galerii. Zachęcamy również do kontaktu i zadawania wszelkich pytań na temat stanu zachowania obiektów. Z przyjemności przekażemy pełne informacje oraz prześlemy dodatkowe zdjęcia interesujących Państwa pozycji. Jak zwykle, przygotowaliśmy również WIRTUALNY SPACER po wystawie przedaukcyjnej. Dzięki wirtualnemu zwiedzaniu będziecie Państwo mogli sprawdzić dyspozycję przedmiotów we wnętrzu.

KATALOG NA ONEBID

WIRTUALNY SPACER

KATALOG W PDF

52. Aukcja Młoda – 25 sierpnia 2021 r. godz. 19:30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 52. Aukcji Młodej. Licytacja odbędzie się 25 sierpnia o godz. 19:30. Aukcja prowadzona będzie wyłącznie w systemie on-line, bez obecności osób licytujących na sali. Zachęcamy do rejestracji na platformie Onebid, Artinfo oraz do składania zleceń licytacji telefonicznej lub z limitem poprzez formularz dostępny na naszej stronie lub mailowo / telefonicznie.

ZOBACZ KATALOG NA ONEBID.PL

Już niebawem przedstawimy Państwu również Wirtualny Spacer po ekspozycji.