36. Aukcja Młoda – 29 kwietnia 2020 r., godz. 19.30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 36. Aukcji Sztuki Młodej. Licytacja odbędzie się 29 kwietnia o godz. 19.30. Aukcja odbędzie się wyłącznie on-line, bez obecności osób licytujących na sali. Zachęcamy do rejestracji na platformie OnebidArtinfo oraz do składania zleceń licytacji telefonicznej lub z limitem poprzez formularz dostępny na naszej stronie lub mailowo / telefonicznie.

Honorata Chajec

Endorfina, 2020

akryl, płótno,100 x 80 cm, sygn. p.d.: HCh 2020

Mały Goryl

ceramika szkliwiona i złocona 24k, ok. 26 x 25 x 18 cm, sygnowana i numerowana od spodu

Krzysztof Bryła

Czarne światło II, 2019

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Aleksandra Adamczak

Pani od kotów, 2020

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.: Adamczak 2020

Cena wywoławcza: 500

A Warm Autumn Breeze, 2020

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: RP'20

Pączek z marmoladą, 2020

olej, płótno, 30 x 30 cm, sygn. p.d.: SKurpiewski

Tomasz Kuran

Zamyślenie Marii Magdaleny, 2019

akryl, płótno, 100 x 73 cm, sygn. l.d.: T. KURAN

Head in the clouds, 2019

akryl, płótno, 120 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Fridali akt, 2019

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: PD 2019

Grzegorz Czechowski (ur. 1981)

Nadzieja, 2020

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

1920, 2020

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Tancerka, 2019

brąz patywnowany na czarno, marmur grecki (podstawa), wys, 33,5 cm, sygn. na odwrocie

Paweł Batura

DADA, 2019

olej, płótno, 70 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Hot square, 2020

akryl, płótno, 90 x 90 cm, sygn. odwrocie

Babel, 2019

technika mieszana (akryl, olej), płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: MLisowski

Karolina Basaj

Bodyscape II, 2017

olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn. l.g.: KAROLINA BASAJ 2017

Cena wywoławcza: 500

Olena Horhol (ur. 1994)

Rzeka, 2018

olej, płótno, 60 x 60 cm, sygn. l.d.: HorHol 18

Cena wywoławcza: 500

R'010718, 2018

Monika Siwiec

Pełnia lata, 2020

olej, płótno, 80 x 50 cm, sygn. p.d.: Ms

Nostalgia, 2020

technika mieszana (olej, akryl, szlagmetal), płótno, 80 x 80 cm, sygn. l.d.: J. Misztal 2020

Rośliny, 2020

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.: Hanna Rozpara 2020

Florido, 2019

olej, płótno, 81 x 60 cm, sygn. u dołu: Stanisz 2019

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

Billboard, 2020

technika mieszana, płótno, 60 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Joanna Mikołajczyk

Under my skin, 2019

sucha pastel, papier, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: JM 2019

Magdalena Rytel-Skorek (ur. 1976)

Spotkanie na plaży, 2020

technika mieszana (akryl, złocenia), płótno, 30 x 60 cm, sygn. l.d.: Magdalena Rytel-Skorek 2020

Nokturn, 2020

olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: Nogaj

thinKING Process, 2020

technika własna (akryl, markery olejowe i akrylowe, collage), płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Tribal 1, 2020

83. Kalie 3, 2019

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn.l.d.: No Name 2019

Jeśli spaść - to z wysokiego smoka, 2020

akryl, płótno, 60 x 60 cm, sygn. p.d.: M. Stern

olej, płótno, 100 x 110 cm, sygn. na odwrocie

Dilan Abdulla

16/19/187, 2019

olej, płótno, 20 x 40 cm, sygnowany na odwrocie

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.g.: Baranowski '18

Księżycowa miłość, 2020

technika mieszana (akryl, olej, szlagmetal), płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2020

Krystyna Róż-Pasek (ur. 1981)

W oczekiwaniu, 2020

olej, płótno, 100 x 50 cm, sygn. l.d.: KJRP'20

Jan Bembenista

Księżycowe klimaty, 2020

olej, płótno, 80 x 70 cm, sygn. p.d.: Jan Bembenista 2020

Malwina Puszcz (ur. 1992)

#3F666D, 2020

akryl, płótno, 50 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Błękitna krew, 2019

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Bernard Pietraga

Sea, 2020

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. l.d.: B.Pietraga

Lato, 2020

technika mieszana (akryl, olej, szlagmetal), płótno, 100 x 100 cm, sygn. A. Kappa

Bez tytułu 22, 2020

Struktura wnętrza - Tablica II, 2014

żeliwo, drewno, rama, 50 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Basset, 2019

akryl, płótno, 50 x 40 cm, sygn. AL

Cena wywoławcza: 500

Anna Piórek

Kwiatowa impresja, 2019

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn.l.d.: Anna Piórek 2019

Cena wywoławcza: 500

Myśli w rozkosz już odchodzą ale nowe wciąż się rodzą, 2019

akryl, płotno, 80 x 60 cm, sygn. l.d.: Dałek 2019

Ryszard Rabsztyn (ur. 1984)

Medytacja, 2020

akryl, płyta, 88 x 62 cm, sygn. na odwrocie

Samolot, 2019

olej, płótno, 43 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Interakcja, 2020

akryl, technika własna, płótno 3D, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Zegar czasu, 2020

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: DR

575, 2019

olej, płótno, 120 x 130 cm, sygn. na odwrocie

Alexander Sorokin

olej, płyta, 60 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

In out II, 2020

technika mieszana, płótno, 120 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Urodziny, 2020

olej, płótno, 120 x 80 cm, sygn. p.d.: M. Siwiec

Always free, 2020

technika mieszana (masa strukturalna, farba lateksowa), płótno, 90 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Lepszy widok, 2020

olej, płótno, 90 x 80 cm, sygn. p.d.: monogramem

Kompozycja, 2020

technika mieszana (olej, akryl, pisak akrylowy) 80 x 80 cm, sygn. p.d.: F. Łoziński

Zmierzch w Aleppo, 2019

olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.: IDuda 2019

Lidia Wnuk

Etiuda IV, 2019

olej, płótno, 50 x 60 cm, sygn. p.d.: Lidia Wnuk '19

Magdalena Stępniak

Jungle, 2020

akryl, płótno, 60 x 50 cm, sygn. p.d.: MS’2020

Cena wywoławcza: 500

Czarny Anioł, 2020

aluminium polerowane i patynowane na czarno, brąz patynowany na zielono, 1/1, wys. 42,5 cm, sygnowany na udzie: S CABAN

Małgorzata Pastuszek

Przestrzenie zieleni, 2019

olej, płótno, 100 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Spacer, 2020

akryl, płótno, 130 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Jakub Groth-Syrkowski

Impresja VII, 2020

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Konstantyn Płotnikow

Love to the serpent, 2018

olej, płótno, 90 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Szymon Poloczek (ur. 1994)

Zatoka rybacka, 2020

olej, płótno, 50 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Unfinished Singer, 2020

akryl, płótno, 110 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Pejzaż 3, 2018

akryl, płyta pilśniowa, 73 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Jacek Aleksandrowicz

Witcher, 2020

olej, płótno, 40 x 35 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Lume I, dyptyk, 2020

akryl, płótno, 2 x 120 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Światełko na mierzei, 2020

olej, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d.: M.Kurek

Vicki Mickiewicz

Świt, 2018

akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Stworzenie, 2019/2020

olej, akryl, płótno,100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Porachunki, 2019

akryl, olej, płótno, 120 x 80 cm, sygn. p.d.: Porada 2019

Antydepresant, 2017

akryl, płótno, 80 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

olej, płótno, 35 x 50 cm, sygn. l.d.: W. Piekarski 2019

nr 32 z cyklu No signal, 2018

Kocur1 (ur. 1985)

The Candy Factory, 2019

technika mieszana, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

California, 2020

akryl, szpachla, płótno, 60 x 60 cm, sygn. na odwrocie

W prześwicie, 2019

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d.: A. Fronczak 19 r

Secret Zone, 2017

olej, płótno, 45 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Strumień 2, 2017

olej, płótno, 70 x 150 cm, sygn. p.d.: Iwona Stachura 2017

Cena wywoławcza: 500

Warszawa 2020/04/29

Honorata Chajec

Endorfina, 2020

Warszawa 2020/04/29

Mały Goryl

Warszawa 2020/04/29

Krzysztof Bryła

Czarne światło II, 2019

Warszawa 2020/04/29

Aleksandra Adamczak

Pani od kotów, 2020

Warszawa 2020/04/29

A Warm Autumn Breeze, 2020

Warszawa 2020/04/29

Pączek z marmoladą, 2020

Warszawa 2020/04/29

Tomasz Kuran

Warszawa 2020/04/29

Head in the clouds, 2019

Warszawa 2020/04/29

Fridali akt, 2019

Warszawa 2020/04/29

Nadzieja, 2020

Warszawa 2020/04/29

1920, 2020

Warszawa 2020/04/29

Tancerka, 2019

Warszawa 2020/04/29

Paweł Batura

DADA, 2019

Warszawa 2020/04/29

Hot square, 2020

Warszawa 2020/04/29

Babel, 2019

Warszawa 2020/04/29

Karolina Basaj

Bodyscape II, 2017

Warszawa 2020/04/29

Olena Horhol (ur. 1994)

Rzeka, 2018

Warszawa 2020/04/29

R'010718, 2018

Warszawa 2020/04/29

Monika Siwiec

Pełnia lata, 2020

Warszawa 2020/04/29

Nostalgia, 2020

Warszawa 2020/04/29

Rośliny, 2020

Warszawa 2020/04/29

Florido, 2019

Warszawa 2020/04/29

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

Billboard, 2020

Warszawa 2020/04/29

Joanna Mikołajczyk

Under my skin, 2019

Warszawa 2020/04/29

Spotkanie na plaży, 2020

Warszawa 2020/04/29

Nokturn, 2020

Warszawa 2020/04/29

thinKING Process, 2020

Warszawa 2020/04/29

Tribal 1, 2020

Warszawa 2020/04/29

83. Kalie 3, 2019

Warszawa 2020/04/29

Warszawa 2020/04/29

Warszawa 2020/04/29

Dilan Abdulla

16/19/187, 2019

Warszawa 2020/04/29

Warszawa 2020/04/29

Księżycowa miłość, 2020

Warszawa 2020/04/29

Krystyna Róż-Pasek (ur. 1981)

W oczekiwaniu, 2020

Warszawa 2020/04/29

Jan Bembenista

Księżycowe klimaty, 2020

Warszawa 2020/04/29

Malwina Puszcz (ur. 1992)

#3F666D, 2020

Warszawa 2020/04/29

Błękitna krew, 2019

Warszawa 2020/04/29

Bernard Pietraga

Sea, 2020

Warszawa 2020/04/29

Lato, 2020

Warszawa 2020/04/29

Bez tytułu 22, 2020

Warszawa 2020/04/29

Warszawa 2020/04/29

Basset, 2019

Warszawa 2020/04/29

Anna Piórek

Kwiatowa impresja, 2019

Warszawa 2020/04/29

Warszawa 2020/04/29

Ryszard Rabsztyn (ur. 1984)

Medytacja, 2020

Warszawa 2020/04/29

Samolot, 2019

Warszawa 2020/04/29

Interakcja, 2020

Warszawa 2020/04/29

Zegar czasu, 2020

Warszawa 2020/04/29

575, 2019

Warszawa 2020/04/29

Alexander Sorokin

Warszawa 2020/04/29

In out II, 2020

Warszawa 2020/04/29

Urodziny, 2020

Warszawa 2020/04/29

Always free, 2020

Warszawa 2020/04/29

Lepszy widok, 2020

Warszawa 2020/04/29

Kompozycja, 2020

Warszawa 2020/04/29

Zmierzch w Aleppo, 2019

Warszawa 2020/04/29

Lidia Wnuk

Etiuda IV, 2019

Warszawa 2020/04/29

Magdalena Stępniak

Jungle, 2020

Warszawa 2020/04/29

Czarny Anioł, 2020

Warszawa 2020/04/29

Małgorzata Pastuszek

Przestrzenie zieleni, 2019

Warszawa 2020/04/29

Spacer, 2020

Warszawa 2020/04/29

Warszawa 2020/04/29

Jakub Groth-Syrkowski

Impresja VII, 2020

Warszawa 2020/04/29

Konstantyn Płotnikow

Love to the serpent, 2018

Warszawa 2020/04/29

Szymon Poloczek (ur. 1994)

Zatoka rybacka, 2020

Warszawa 2020/04/29

Unfinished Singer, 2020

Warszawa 2020/04/29

Pejzaż 3, 2018

Warszawa 2020/04/29

Jacek Aleksandrowicz

Witcher, 2020

Warszawa 2020/04/29

Lume I, dyptyk, 2020

Warszawa 2020/04/29

Światełko na mierzei, 2020

Warszawa 2020/04/29

Vicki Mickiewicz

Świt, 2018

Warszawa 2020/04/29

Stworzenie, 2019/2020

Warszawa 2020/04/29

Porachunki, 2019

Warszawa 2020/04/29

Antydepresant, 2017

Warszawa 2020/04/29

Warszawa 2020/04/29

nr 32 z cyklu No signal, 2018

Warszawa 2020/04/29

Kocur1 (ur. 1985)

The Candy Factory, 2019

Warszawa 2020/04/29

California, 2020

Warszawa 2020/04/29

W prześwicie, 2019

Warszawa 2020/04/29

Secret Zone, 2017

Warszawa 2020/04/29

Strumień 2, 2017

    Limit ceny