Aukcja Charytatywna w Teatrze 6. piętro – 6 maja 2020 r., godz. 19:30

Pragaleria oraz Teatr 6. piętro mają przyjemność zaprosić do udziału w Aukcji Charytatywnej w Teatrze 6. piętro.

Dochód, uzyskany podczas licytacji, przeznaczony zostanie na rzecz dwóch Fundacji: Fundacji Najsłodsi oraz Fundacji Promocji Sztuki Polskiej.

Poza niezwykle ważnym wymiarem dobroczynnym, Aukcja ta wpisuje się również w szereg wydarzeń zorganizowanych w ramach uroczystych obchodów 10-lecia działalności Teatru.

W katalogu aukcyjnym znajdziecie Państwo 86 prac, przekazanych specjalnie na ten cel, przez artystów młodego jak również średniego pokolenia, studentów uczelni artystycznych, jak również uznanych twórców, poszukiwanych przez kolekcjonerów sztuki. Nie zabraknie w nim zarówno prac malarskich, graficznych a także rzeźb czy designu. Ceny wywoławcze wszystkich prac to 100 zł.

Ze względu na panujący w Polsce stan epidemii, aukcja odbędzie się wyłącznie w systemie zdalnym, bez obecności osób licytujących na sali. Zachęcamy do rejestracji na platformie OnebidArtinfo oraz do składania zleceń licytacji telefonicznej lub z limitem poprzez formularz dostępny na naszej stronie lub mailowo / telefonicznie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą aukcyjną i uczestniczenia w licytacji!

Fundacja Najsłodsi:

Fundacja założona przez Michała Figurskiego. Jej nadrzędnym celem jest mówienie o celach leczenia cukrzycy, uniknięcie jej niewidocznych na początku, a groźnych powikłań u młodych ludzi, mających całe życie przed sobą. Członkowie fundacji przeprowadzają badania przesiewowe w polskich uczelniach i zakładach pracy w celu zdiagnozowania nierozpoznanych lub ukrytych symptomów cukrzycy, by skierować te osoby na bardziej szczegółowe badania i diagnozy mające na celu jak najszybsze wdrożenie terapii i pomoc w późniejszym leczeniu.

Fundacja angażuje się w eventy o charakterze edukacyjnym, kwesty na rzecz organizacji terapeutycznych i placówek medycznych, organizację kampanii społecznych. W planach na najbliższą przyszłość ma również stworzenie aplikacji pomagającej znaleźć, stosownie do miejsca zamieszkania, szybką i fachową pomoc medyczną, w dziedzinie cukrzycy i towarzyszących jej powikłań. Jednak głównym, nadrzędnym celem fundacji, którego realizacja przewidziana jest w ciągu kolejnych lat, jest budowa pierwszego w Polsce Instytutu Diabetologii.

http://najslodsi.pl/

Fundacja Promocji Sztuki Polskiej:

Fundacja Promocji Sztuki Polskiej została powołana w 2014 roku, zaś w 2018 roku uzyskała status Organizacji Pożytku Publicznego. Głownymi celami Fundacji są m.in.: utrzymanie i rozwój kultury, edukacji i sztuki polskiej, upowszechnianie wiedzy o sztuce i kulturze polskiej oraz jej osiągnięciach w kraju i za granicą, propagowanie przedsiębiorczości wśród artystów i ludzi kultury, prowadzenie działalności charytatywnej w celu promowania artystów i twórców kultury poprzez wystawy, wydawnictwa itp.

http://fpsp.org.pl/

Katarzyna Banaś

Świt nad fiordem, 2009

olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: K.BANAŚ'09

Cena sprzedaży: 2100

Malwina Konopacka

Wazon Oko, Jungle, 2019

ceramika szlachetna, malowana podszkliwnie, szkliwiona, wys. 42 cm, średn. 19 cm; sygn. na korpusie MK oraz na spodzie: [Oko] 2019 / Malwina / Konopacka (stempel) No 45/JUNGLE (stempel z dopiskiem czarną farbą).

Krzysztof Pająk

Kartagina, 2015

inkografia, papier Canon OCE professional Quality Matt 180g; 54,9 x 41,9 cm (zadruk), 70 x 50 cm (wymiar arkusza); inkografia opisana u dołu ołówkiem oraz na odwrocie oprawy, nakład limitowany 2/4, edycja kolekcjonerska.

Joanna Mikołajczyk

MonsterA, 2019

sucha pastel, fiksatywa, papier, 100 x 70 cm, sygn. l.d.: JM 2019

Magdalena Szilke

Dyptyk, z cyklu "Tęcza", 2019

technika mieszana, płótno, 2 x 25 x 25 cm, sygn. na odwrocie

Oko, 2020

aluminium, marmur, wys. 24 cm, sygn. na odwrocie: SC

Zmierzch Melpomeny, 1995

litografia, papier; 55 x 70 cm; sygn., dat. i opisany u dołu: "Zmierz Melpomeny", H. Opałka 95 (ołówkiem).

015. Tulipany, 2018

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.: No Name 2018

Jakub Jaszewski

Shades, z cyklu [MIKRO CYBER], 2019

linoryt barwny, papier Fabriano Rosaspina 280g, 15/16, 8 x 8 cm (kompozycja), 21 x 15 cm (arkusz), sygn. u dołu

Wakacje, 2020

technika mieszana (olej, akryl, szlagmetal), płótno, 50 x 50 cm, sygn. p.d.: A.Kappa

Joanna Tumiłowicz

Do słowika

litografia, papier, 5/10, 28 x 19 cm

Iskry, 2020

akryl, płótno, 40 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Surfer, 2018

olej, płótno, 92 x 73 cm, sygn. p.d.: PD 2018

Santa Muerte, 2019

technika mieszana (akryl, marker olejowy), płótno, 30 x 20 cm, sygn. na odwrocie

Mglista dolina, 2018

akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn.p.d. A Fronczak 18, na odwrocie opis i naklejka z wystawy

Bio 4, 2019

Beata Nawrocka

Z natury-2

fotografia, unikatowa odbitka analogowa, papier foto, 35x27 cm

Beata Nawrocka

Z natury-1

fotografia, unikatowa odbitka analogowa, papier foto, 35 x 27 cm

Żubr L, model Panek

ceramika szkliwiona malowana naszkliwnie, złocona, 12 x 14,5 x 6 cm sygnowana od spodu i opis numeryczny

Stanisław Kortyka

Jak kamień z kamieniem, 1993

olej, płótno, 54 x   81 cm, sygn. p.d.: St. Kortyka

Bułka z makiem, 2019

olej, płótno, 30 x 30 cm, sygn. p.d.: 'SKurpiewski'

Paweł Krzywdziak

ABH, z cyklu Zasady, 2018

wypukłodruk, papier, 2/50, 90 × 60 cm; sygn. u dołu: P. Krzywdziak 2018

Terra Incognita IV, 2019

technika mieszana (akryl, gesso), płótno, 50 x 50 cm, sygn. p.d.: Luiza Los P.

Patriotyczna, 2019

akryl, olej, płótno, 115 x 75 cm, sygn. p.d.: Porada 2019

Simulator N21, 2018

olej, deska, 38 x 25 cm, sygnowany na odwrocie

Fragment snu o domu na wodzie, 2019

olej, kolaż, płótno, 33 x 24 cm, sygn. na odwrocie

Małgorzata JENTA-DMITRUK (ur. 1959)

Drzewko, które urodziło pejzaż, 2019

akwaforta, akwatinta, papier; 25 x 18 cm (wymiar arkusza), 16,5 x 9,8 cm (odcisk płyty); sygn., dat. i opisana u dołu: „Drzewko które urodziło pejzaż” e/a M. Jenta-Dmitruk’19 (ołówkiem).

Dzieciństwo, 2019

akryl, płótno, 130 x 95 cm, sygn. na odwrocie

Anna Piórek

Kosmiczna impresja III-Impresja z Marsa, 2018

technika mieszana, płótno, 50 x 50 cm, sygnowany p.d.: Anna Piórek 18

Bodylent II, 2017

intaglio, papier, 4/25, 70 x 100 cm, sygn. p.d.: Kołakowska '17

Malwina Puszcz (ur. 1992)

#DC5455, 2020

akryl, płótno, 50 x 50 cm,sygn. na odwrocie

Iwona Kołodziej

To o czym myślę, 2016

olej, płótno, 120 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Jerzy DMITRUK (ur. 1960)

Pielgrzymka na szczyt góry wysokiej w intencji odwagi zdobywania szczytów, z cyklu: Niebo obiecane, 2019

akwaforta, akwatinta; papier; 25 x 18 cm (wymiar arkusza); 16 x 11 cm (odcisk płyty); sygn., dat. i opisany u dołu: „Pielgrzymka na szczyt góry wysokiej w intencji odwagi zdobywania szczytów”, z cyklu: Niebo obiecane e/a Jerzy Dmitruk 2019 (ołówkiem).

Lech Maślankiewicz (Make it Simple)

Słodowiec, 2014

akryl, płótno, 110 x 110 cm, sygn. na odwrocie

Nosorożec

ceramika szkliwiona i złocona 24k, 25 x 15 x 10 cm, sygnowana i numerowana od spodu

Podwójnie czekoladowe, 2019

technika mieszana, płótno, śr. 100 cm, sygn. na odwrocie

Elżbieta Grzelczyk

The Rookery, 2017

technika mieszana, papier, 100 x 70 cm

Małgorzata Jastrzębska

nr 616, 2018

olej, akryl, płótno, 40 x 30 cm, sygn. na odwrocie

Ostoja spokoju

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. l.d.: DR

Muzyka i twoje ręce nie potrzeba mi nic więcej, 2019

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: M. Dałek 2019

Wojciech Pawlak

Circle, 2016

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Maria Danielak

Czarodziejka, 2019

olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Pejzaż falisty, 2018

olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Dwa słońca krążące wokół naszego domu, 2019

akwaforta, akwatinta, papier; 18 x 25 x cm (wymiar arkusza), 12 x 14,8 cm (odcisk płyty); sygn., dat. i opisana u dołu: „Dwa słońca krążące wokół naszego domu” e/a M. Jenta-Dmitruk 2019 (ołówkiem).

Ekstrawersja, 2019

akryl, technika własna, płótno 3 D, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Małgorzata Pastuszek

Spokój spełnienia "Panny Żniwnej", 2019

olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.:

Katarzyna Zawierucha

Zoom No.589, 2019

akwarela, papier, 12 x 12 cm (kompozycja), 25 x 25 cm (oprawa), sygn. na odwrocie i na rewersie ramki

Rytm dnia, 2019

akryl, płótno, 50 x 60 cm, sygn. l.d.: M. Rakoczy 2019

Weronika Pawłowska

Redlight, 2016

akryl, płyta, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Wanderlust I, 2018

olej, papier, popiół, lakier, karbonizacja, płótno, 42 x 64 cm, sygnowany l.d.

Podwójna cisza w pejzażu, 2019

akwaforta, akwatinta, papier; 25 x 18 cm (wymiar arkusza), 18,4 x 7 cm (odcisk płyty); sygn., dat. i opisana u dołu: „Podwójna cisza / w pejzażu” 9/50 M. Jenta-Dmitruk / 2019 (ołówkiem).

Olga Rojek

Say something, 2019

olej, płótno, 100 x 65 cm, sygn. na odwrocie

Olena Horhol (ur. 1994)

olej, płótno, 60 x 40 cm, sygn. p.d.: HorHol 18

Beneath, 2014

technika mieszana, papier, 35 x 17 cm (w świetle passe-partout), 52,5 x 42,5 cm (oprawa), sygn. i opisany na odwrocie

Java, 2019

olej, płótno, 40 x 40 cm, sygn. l.d.

Pełnia, 2018

akwarela, cienkopis, brystol, 50 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Przyjaciel, 2019

akryl, płótno, 93 x 73 cm, sygn. na odwrocie

Bartłomiej KOWNACKI (ur. 1979)

Pan skarbonka zaczyna malować, 1995

pastel, papier; 21 x 29,5 cm; sygn. p. g.: B. K., dat. śr. g.: 28.06.1995.

Krystyna Jatkiewicz

Z czerwonym, 2018

grafika komputerowa, druk na filcu, 35 x 25 cm

Wioleta Rzążewska

Idący, 2018

olej, płótno, 50 x 65 cm, sygn. na odwrocie

Maria Matyja-Rozpara

Zatoka, 2019

akryl, płótno, 20 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Tania rozrywka z cyklu - Scooping the existence, 2019

akryl, płótno, 100 x 110 cm (oprawa), sygn. na odwrocie

bez tytułu, 2000

akryl, płótno, 29,5 x 40,5 cm, sygn. na odwrocie

Agnieszka Zwolan

Arche P-3

druk wypukły, papier, 4/10, 79 x 60 cm, sygn.

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

Blar, 2019

technika mieszana, płótno, 70 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Jerzy DMITRUK (ur. 1960)

Rzeka obfitości, z cyklu: Siewca Urodzaju, 2010

akwaforta, akwatinta; papier; 25 x 35 cm (wymiar arkusza), 17 x 21 cm (odcisk płyty); sygn., dat. i opisana u dołu: „Rzeka obfitości” z cyklu Siewca urodzaju e/a Jerzy Dmitruk 2010 (ołówkiem).

Jolanta Kitowska

Opiekun Kenia, 2018

olej, płótno, 80 x 100 cm, sygn. l.d.: Jola K.

Kompozycja, 2020

technika mieszana (akryl, marker akrylowy), płótno, 40 x 50 cm, sygn. p.d.: FŁoziński

Pędzące planety, 2020

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 50 x 70 cm, sygn. p.d.: Mariola Świgulska Senna 2020

Ul. Humberta 17, 2017

akwaforta, akwatinta, papier, 30,2 x 78,6 cm (odcisk płyty), 32,7 x 78,6 cm (arkusz), sygn. i opisany u dołu ołówkiem, 1/1

Vicki Mickiewicz

Dwa Światy Równoległe, 2019

akryl, technika własna, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Plymouth, 2020

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Piotr Gola (ur. 1985)

Mind re-evolution, 2016

olej, wydruk cyfrowy, płótno, 120 x 70 cm, sygnowany p.d.: P.Gola oraz na odwrocie

Łąki nad Nidą, 2019

olej, płótno, 50 x 60 cm, sygn. p.d.: A. Kozera

Jarosław Radel

akryl, płótno, 120 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Trudne związki, 2018

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.: ENaj

Weronika Sobik (ur. 1988)

Kobieta bez twarzy

olej, płótno, 50 x 50 cm, sygn. na odwrocie

My promised land, 2020

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 90 x 100 cm, sygn. p.d.

Andrzej Węcławski

Zapis - Fragmenty, 2018

sitodruk, papier, E.A., 100 x 70 cm

akryl, płótno, 120 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Annata

Fata Morgana

akryl, płótno, 50 x 100 cm, sygn. p.d.: Annata

Organic, 2019

olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Białe na szarym

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie

z cyklu Zapis Rzeczywisty, 2014

olej, płótno, 70 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Koza czarna, 2018

ceramika szkliwiona, 33 x 35 x 10 cm, sygn. na spodzie

Krystyna Róż-Pasek (ur. 1981)

Tkliwość, 2020

olej, płótno, 40 x 40 cm, sygn. p.d.: KJRP 20

Warszawa 2020/05/06

Katarzyna Banaś

Świt nad fiordem, 2009

Warszawa 2020/05/06

Malwina Konopacka

Wazon Oko, Jungle, 2019

Warszawa 2020/05/06

Krzysztof Pająk

Kartagina, 2015

Warszawa 2020/05/06

Joanna Mikołajczyk

MonsterA, 2019

Warszawa 2020/05/06

Magdalena Szilke

Dyptyk, z cyklu "Tęcza", 2019

Warszawa 2020/05/06

Oko, 2020

Warszawa 2020/05/06

Zmierzch Melpomeny, 1995

Warszawa 2020/05/06

015. Tulipany, 2018

Warszawa 2020/05/06

Jakub Jaszewski

Warszawa 2020/05/06

Wakacje, 2020

Warszawa 2020/05/06

Joanna Tumiłowicz

Do słowika

Warszawa 2020/05/06

Iskry, 2020

Warszawa 2020/05/06

Surfer, 2018

Warszawa 2020/05/06

Santa Muerte, 2019

Warszawa 2020/05/06

Mglista dolina, 2018

Warszawa 2020/05/06

Bio 4, 2019

Warszawa 2020/05/06

Beata Nawrocka

Z natury-2

Warszawa 2020/05/06

Beata Nawrocka

Z natury-1

Warszawa 2020/05/06

Żubr L, model Panek

Warszawa 2020/05/06

Stanisław Kortyka

Jak kamień z kamieniem, 1993

Warszawa 2020/05/06

Bułka z makiem, 2019

Warszawa 2020/05/06

Paweł Krzywdziak

ABH, z cyklu Zasady, 2018

Warszawa 2020/05/06

Terra Incognita IV, 2019

Warszawa 2020/05/06

Patriotyczna, 2019

Warszawa 2020/05/06

Simulator N21, 2018

Warszawa 2020/05/06

Warszawa 2020/05/06

Warszawa 2020/05/06

Dzieciństwo, 2019

Warszawa 2020/05/06

Anna Piórek

Warszawa 2020/05/06

Bodylent II, 2017

Warszawa 2020/05/06

Malwina Puszcz (ur. 1992)

#DC5455, 2020

Warszawa 2020/05/06

Iwona Kołodziej

To o czym myślę, 2016

Warszawa 2020/05/06

Jerzy DMITRUK (ur. 1960)

Warszawa 2020/05/06

Słodowiec, 2014

Warszawa 2020/05/06

Nosorożec

Warszawa 2020/05/06

Podwójnie czekoladowe, 2019

Warszawa 2020/05/06

Elżbieta Grzelczyk

The Rookery, 2017

Warszawa 2020/05/06

Małgorzata Jastrzębska

nr 616, 2018

Warszawa 2020/05/06

Ostoja spokoju

Warszawa 2020/05/06

Warszawa 2020/05/06

Wojciech Pawlak

Circle, 2016

Warszawa 2020/05/06

Maria Danielak

Czarodziejka, 2019

Warszawa 2020/05/06

Pejzaż falisty, 2018

Warszawa 2020/05/06

Warszawa 2020/05/06

Ekstrawersja, 2019

Warszawa 2020/05/06

Małgorzata Pastuszek

Warszawa 2020/05/06

Katarzyna Zawierucha

Zoom No.589, 2019

Warszawa 2020/05/06

Rytm dnia, 2019

Warszawa 2020/05/06

Weronika Pawłowska

Redlight, 2016

Warszawa 2020/05/06

Wanderlust I, 2018

Warszawa 2020/05/06

Warszawa 2020/05/06

Olga Rojek

Say something, 2019

Warszawa 2020/05/06

Olena Horhol (ur. 1994)

Warszawa 2020/05/06

Beneath, 2014

Warszawa 2020/05/06

Java, 2019

Warszawa 2020/05/06

Pełnia, 2018

Warszawa 2020/05/06

Przyjaciel, 2019

Warszawa 2020/05/06

Warszawa 2020/05/06

Krystyna Jatkiewicz

Z czerwonym, 2018

Warszawa 2020/05/06

Wioleta Rzążewska

Idący, 2018

Warszawa 2020/05/06

Maria Matyja-Rozpara

Zatoka, 2019

Warszawa 2020/05/06

Warszawa 2020/05/06

bez tytułu, 2000

Warszawa 2020/05/06

Agnieszka Zwolan

Arche P-3

Warszawa 2020/05/06

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

Blar, 2019

Warszawa 2020/05/06

Jerzy DMITRUK (ur. 1960)

Warszawa 2020/05/06

Jolanta Kitowska

Opiekun Kenia, 2018

Warszawa 2020/05/06

Kompozycja, 2020

Warszawa 2020/05/06

Pędzące planety, 2020

Warszawa 2020/05/06

Ul. Humberta 17, 2017

Warszawa 2020/05/06

Vicki Mickiewicz

Dwa Światy Równoległe, 2019

Warszawa 2020/05/06

Plymouth, 2020

Warszawa 2020/05/06

Piotr Gola (ur. 1985)

Mind re-evolution, 2016

Warszawa 2020/05/06

Łąki nad Nidą, 2019

Warszawa 2020/05/06

Jarosław Radel

Warszawa 2020/05/06

Trudne związki, 2018

Warszawa 2020/05/06

Weronika Sobik (ur. 1988)

Kobieta bez twarzy

Warszawa 2020/05/06

My promised land, 2020

Warszawa 2020/05/06

Andrzej Węcławski

Zapis - Fragmenty, 2018

Warszawa 2020/05/06

Warszawa 2020/05/06

Annata

Fata Morgana

Warszawa 2020/05/06

Organic, 2019

Warszawa 2020/05/06

Białe na szarym

Warszawa 2020/05/06

Warszawa 2020/05/06

Koza czarna, 2018

Warszawa 2020/05/06

Krystyna Róż-Pasek (ur. 1981)

Tkliwość, 2020

    Limit ceny