5 Aukcja Młoda – 24 marca 2016 r. – godz. 19:30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 5 Aukcji Sztuka Młoda, która odbędzie się w Pragalerii 24 marca 2016 r. o godz. 19.30. Wystawa przedaucyjna czynna jest od 15 marca 2016 r. codzienne w godzinach 12.00-18.00, a na showroom kolekcjonerski, w trakcie którego omówić można z naszymi ekspertami nie tylko ofertę katalogową, ale także po prostu porozmawiać o sztuce, inwestowaniu, strategii budowania kolekcji itp., zapraszamy w najbliższy weekend czyli 19-20 marca 2016 r.

Zachęcamy do osobistego zapoznania się z ofertą aukcyjną i uczestniczenia w licytacji, jednak Ci z Państwa, którzy nie będą mogli z nami być, mogą składać zlecenia telefoniczne lub limity licytacyjne. Służą do tego specjalne przyciski przy wszystkich pozycjach w poniższym katalogu. Rekomendujemy także możliwość licytacji on-line w czasie rzeczywistym na platformie internetowej onebid.pl Katalog aukcji znajduje się także na portalu artinfo.pl

Katalog w formie PDF do pobrania tutaj.

Katalog 5 Aukcji Sztuka Młoda jest bardzo obfity i gromadzi aż 106 pozycji malarskich. Znalazło się wśród nich wiele bardzo ciekawych prac, które zwracają uwagę urodą i ciekawym ujęciem tematu. Wyróżniającą się grupą są kompozycję abstrakcyjne, wśród których szczególnie wybija się strukturalna kompozycja Piotra Worońca, a kolejno ujęta w niewielkim formacie praca „Oranż” Agnieszki Butkowskiej – to okazja dla osób, które od dawna oczekiwały na bardziej kameralny obraz tej artystki. Warto też polecić abstrakcje Anny Jarzymowskiej, wyjątkowo wysmakowaną kolorystycznie kompozycję Iwony Lenik, stonowany monochrom Magdaleny Karwowskiej i ciekawe zestawienie barw Bartosza Michała Hoppe-Sadowskiego. Ciemna, informelowska kompozycja Ignacego Oboza to propozycja dla odważniejszych kolekcjonerów, jednak warto bliżej się jej przyjrzeć. Propozycje narracyjne to także silna strona katalogu aukcyjnego. Spośród nich na plan pierwszy wysuwają się prace Ewy Kasprzyk, Judyty Krawczyk i Michała Mroczki, a także intymna kompozycja Justyny Janikowskiej. Jak w każdym katalogu aukcyjnym, tak i w tym przypadku, jest kilka niekwestionowanych „hitów”, które na pewno przykują uwagę kolekcjonerów – są to prace Alicji Kappy, Marcina Painty, Angeliki Milaniuk, Iwony Gabryś i debiutującego w Pragalerii SWAG-a. Jest też w katalogu kilka prac wybitnych młodych autorów, na które szczególnie chcielibyśmy zwrócić uwagę, gdyż powinny one zaintrygować wytrawnych kolekcjonerów. Są to prace Ziemowita Fincka, Kamila Stańczaka, Erwina Wyjadłowskiego, Urszuli Niemirskiej, Julii Kowalskiej i Ewy Kulki. W całości katalogowych zestawień ciekawość budzą jeszcze ujęcia pejzażowe i portretowe. Wśród tych pierwszych intrygują propozycje Joanny Szostak, Izabeli Ołdak i Joanny Półkośnik. Propozycji portretowych jest znacznie więcej i tu wybór jest trudny, dlatego warto postawić na kompozycje oryginalne i takie, gdzie autor operuje własnym językiem malarskim oraz rozpoznawalnym stylem. Do takich twórców niewątpliwie należą Paweł Porada i Jakub Godziszewski.

Dziewczyna ze snu (2016)

olej, płótno, 75x115 cm

sygn. p.d. Porada 2016

Cena sprzedaży: 800.00

Cena wywoławcza: 500.00

Dariusz Grajek

Kobieta w czerwieni... (2015)

akryl, płótno, 120x80 cm

sygn. l.d.: D Grajek 2015

Cena wywoławcza: 500.00

Ewa Kasprzyk

Sprawa (2011)

olej, płótno, 120x140 cm

sygn. p.g. EVA KAS, opisany na odwrocie: Ewa Kasprzyk

Cena sprzedaży: 1600.00

Cena wywoławcza: 500.00

Stanisław Prochera

z cyklu Figury (2016)

olej, deska, 106x65 cm

opisany na odwrocie: PROCHERA „FIGURY” 2016

Cena wywoławcza: 500.00

olej, płótno, 120x130 cm

opisany na odwrocie: ANNA JARZYMOWSKA 2015 r.

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Żurawie o zachodzie (2016)

akryl, płótno, 100x120 cm

sygn. p.d.: J.P.'16, opisany na odwrocie: J.Półkośnik 2016 ''żurawie o zachodzie''

Cena wywoławcza: 500.00

Dominika Andrulewicz

Śniadanie (2016)

akryl, płótno, 100x70 cm

sygn. Dominika Andrulewicz 26.01.2016

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Katarzyna Rogoża (ur. 1985)

Everything what I think about shocking pink 1 (2016)

akryl, werniks tłusty, płótno, 50x40 cm

opisany na odwrocie: “Everything what I think about shocking pink 1” Katarzyna Rogoża 2016

Cena wywoławcza: 500.00

Brzask (2016)

olej, akryl, technika własna, płótno, 140x100 cm

sygn. p.d.: Alicja Kappa 2016 r.

Cena sprzedaży: 800.00

Cena wywoławcza: 500.00

bez tytułu (1) (2015)

olej, płótno, 100x81 cm

sygn. l.d.: M.Dybowski, opisany na odwrocie: Bez tytułu(1), 100x81 cm olej płótno 2015 M. Dybowski

Cena sprzedaży: 900.00

Cena wywoławcza: 500.00

Płonące szyby ropy naftowej (2015)

technika własna, płótno, 60x80 cm

sygn. p.d.: MROCZKA 2015, opisany na odwrocie: MICHAŁ MROCZKA „PŁONĄCE SZYBY ROPY NAFTOWEJ” 2015 TECHNIKA WŁASNA 60x80

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Karolina Radoch

Oksymoron IV (2012)

akryl, emalia, płótno, 150x100 cm

opisany na odwrocie: Karolina Radosz Oksymoron

Cena sprzedaży: 800.00

Cena wywoławcza: 500.00

SWAG /Paweł Tomczuk/

Big City Life (2016)

technika mieszana, akryl, płyta, 140x55 cm

sygn. p.d.: SWAG, opisany na odwrocie: „BIG CITY LIFE” 2016 SWAG oraz nalepka autorska

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Ewa Kulka

Dryfując (2016)

olej, płótno, 105x100 cm

opisany na odwrocie: EWA KULKA „DRYFUJĄC” 2016

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Bez tytułu (2016)

olej, satynowy i matowy werniks, płótno, 150x100 cm

opisany na odwrocie: JULIA KOWALSKA OLEJ NA PŁÓTNIE 2016

Cena sprzedaży: 4000.00

Cena wywoławcza: 500.00

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

Słabo Cię słyszę - coś jakby piach (2016)

akryl, technika mieszana, 100x100 cm

opisany na odwrocie: PIOTR WORONIEC JR „COS SŁABO CIĘ SŁYSZE, COŚ JAKBY PIACH” 2016

Cena sprzedaży: 1900.00

Cena wywoławcza: 500.00

Igor Wójcik

bez tytułu (2016)

olej, płótno, 100x90 cm

sygn. p.d.: Igor Jan, opisany na odwrocie: Igor Jan 2016

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Sara (2015)

olej, płótno, 100x90 cm

sygn. monogramem PD, opisany na odwrocie: PAWEŁ DĄBROWSKI 2014 „SARA”

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Iwona Lenik

Cotton head (2016)

akryl, płótno, 100x80 cm

sygn. l.d.: J. Lenik

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Jakub Godziszewski

Bachus (2014)

olej, pozłota płatkowa, płótno, 90x60 cm

sygn. J. Godziszewski 2014, opisany na odwrocie: JAKUB GODZISZEWSKI 2014 –Bachus- olej i pozłota płatkowa

Cena sprzedaży: 600.00

Cena wywoławcza: 500.00

Beata Sękiewicz

Dialog VII (2016)

olej, płótno, 70x70 cm

opisany na odwrocie: BEATA SĘKIEWICZ „DIALOG VII” 70x70 cm OLEJ NA PŁÓTNIE 2016 R.

Cena sprzedaży: 800.00

Cena wywoławcza: 500.00

Marcin Painta

W ukryciu 2 (2016)

akryl, płótno, 120x90 cm

sygn. p.d.: Marcin Painta, na odwrocie nalepka autorska

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Izabela Wolska

Tancerze (2013)

technika mieszana, płótno, 40x80 cm

sygn. l.d.: WOLSKA 2013, opisany na odwrocie: WOLSKA 2013 tancerze tech. mieszana 80x40

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Kamil Stańczak

Klocki II (2015)

akryl, płótno, 70x70 cm

opisany na odwrocie: K. STAŃCZAK ‘2015 KLOCKI III

Cena sprzedaży: 600.00

Cena wywoławcza: 500.00

Paweł Myszka

Crazy (2015)

akryl, płótno, 70x100 cm

opisany na odwrocie: CRAZY! Paweł Myszka 2015

Cena wywoławcza: 500.00

Joanna Szostak

Pejzaż 1/16 (2016)

olej, płótno, 100x80 cm

opisany na odwrocie: JOANNA SZOSTAK PEJZAŻ 1.I.16 olej na płótnie 2016 r.

Cena sprzedaży: 700.00

Cena wywoławcza: 500.00

Iwona Kołodziej

Przyjemności i nałogi 2 (2015)

olej, płótno, 120x100 cm

opisany na odwrocie: Iwona Kołodziej Obraz z cyklu „Przyjemności i nałogi” 2015 r.

Cena wywoławcza: 500.00

Maciej Zabawa

bez tytułu (2016)

akryl, płótno, 100x81 cm

opisany na odwrocie: BEZ TYTUŁU 2016 MACIEJ ZABAWA

Cena wywoławcza: 500.00

Sławomir Danielski /D.ski/

Czytająca książkę (2015)

akryl, płótno, 50x100 cm

opisany na odwrocie: D.ski Sławomir Danielski „Czytająca książkę” z cyklu Teoria chaosu 2015

Cena wywoławcza: 500.00

Miasto XXI (2015)

akryl, płótno, 70x100 cm

opisany na odwrocie: M. Karwowska Miasto XXI 2015

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Pełnia optymizmu (2014)

akryl, płótno, 80x100 cm

sygn. p.d.: Mariola Świgulska 2014

Cena wywoławcza: 500.00

Katarzyna Jaruga

Centrum Noc (2011)

akryl, płótno, 80x80 cm

opisany na odwrocie: JARUGA 2012 80x80

Cena wywoławcza: 500.00

Przystań na Korsyce – Bastia (2016)

olej, płótno, 90x120 cm sygn. p.d. M.Kurek, opisany na odwrocie: Magdalena Kurek Przystań na Korsyce - Bastia, olej na płótnie, kolaż, 2016, 120x90

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Anna Piotrowiak

Skoro świt (2016)

akryl, płótno, 50x70 cm

opisany na odwrocie: A. Piotrowiak 2016

Cena wywoławcza: 500.00

Landscape LXVIII (2015)

olej, płótno, 70x95 cm

opisany na odwrocie: BARTOSZ MICHAŁ HOPPE SADOWSKI LADDSCAPE LXVIII 2015 70/95 OIL ON CANVAS

Cena wywoławcza: 500.00

Honorata Świderska

Fidel (2016)

akryl, olej, płótno, 100x100 cm

odpisany na odwrocie: Hono Św. „Fidel” akryl i olej na płótnie praca 100x100, rok 2016

Cena wywoławcza: 500.00

Lenka Kubica

Wielki róż nr 5 (2015)

olej, płótno, 100x80 cm

sygn. p.d. LENKA KUBICA ’15, opisany na odwrocie: LENKA KUBICA W POSZUKIWANIU KOBIECOŚCI / WIELKI RÓŻ NR 5 AKRYL NA PŁÓTNIE 2015 r.

Cena wywoławcza: 500.00

Włodzimierz Krężlewicz

Tańczące ważki (2016)

akryl, płótno, 100x80 cm

opisany na odwrocie: W. Krężlewicz

Cena wywoławcza: 500.00

Katarzyna Orońska

Zaczytanie (2016)

akryl, płótno, 100x70 cm

sygn. p.d. Orno Orońska

Cena wywoławcza: 500.00

Bez tytułu II (2014)

olej, płótno, 40x40 cm

sygn. p.d.: Dybowska, opisany na odwrocie: „Bez tytułu” II 40x40 cm olej na płótnie 2014 Dybowska

Cena wywoławcza: 500.00

007 (2015)

olej, płótno, 50x70 cm

opisany na odwrocie: „007” OLEJ NA PŁÓTNIE, 50x70 CM, ILONA FORYŚ, 2015

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Jakub Łukasz Syrkowski

Space IV (2016)

akryl, płótno, 100x80 cm

opisany na odwrocie: JS

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Arra Fame /Paulina Grabowska/

Trzeci wymiar (2016)

olej, płótno, 45x60 cm

opisany na odwrocie: Arra Fame 2016 „TRZECI WYMIAR”

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Małgorzata Garbal

Jannis (2016)

akryl, płótno, 60x90 cm

sygn. p.d.: MGarbal

Cena sprzedaży: 800.00

Cena wywoławcza: 500.00

Niebieska tasiemka (2016)

olej, płótno, 100x100 cm

odpisany na odwrocie: IZA KOSTIUKOW „NIEBIESKA TASIEMKA” 100x100 OLEJ NA PLÓTNIE 2016

Cena wywoławcza: 500.00

Maciej Cieśla

Po alkoholu 5 (2016)

akryl, olej, płótno, 100x70 cm

sygn. p.d.: Maciej Cieśla, opisany na odwrocie: Maciej Cieśla 2016

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Ignacy Oboz

Palimpsest (2015)

olej, płótno, 140x100 cm

opisany na odwrocie: J. Oboz 2015

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Justyna Janikowska

Bez tytułu (2016)

olej, płótno, 120x90 cm

opisany na odwrocie: JANIKOWSKA 2015

Cena wywoławcza: 500.00

bez tytułu I (2015)

olej, płótno, 73x60 cm

sygn. p.d.: E. Naj, opisane na odwrocie „No title I” Ewa Najdenow 2015

Cena wywoławcza: 500.00

Izabela Ołdak

Falling star (2015)

akryl, płótno, 70x100 cm

sygn. p.d. monogramem, opisany na odwrocie: Izabela Ołdak True Mystery 2015 Spadająca gwiazda 70x100 cm akryl na płótnie

Cena wywoławcza: 500.00

Mateusz Dolatowski

Lazy Day (2015)

olej, płótno, 80x60 cm

opisany na odwrocie: Mateusz Dolatowski „Lazy Day” olej na płótnie 80/60

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Katarzyna Rymarz

Do trzech raz (2011)

olej, płótno,130x100 cm

opisany na odwrocie: Rymarz Katarzyna Do trzech raz… (szukaj nas) Katarzyna Rymarz 2010 2011

Cena wywoławcza: 500.00

Joanna Dyląg

Dwie butelki (2012)

olej, płótno, 100x70 cm

sygn. p.d.: Dyląg, opisany na odwrocie: JOANNA DYLĄG „DWIE BUTELKI” 2012 olej na płótnie 100x70 cm

Cena wywoławcza: 500.00

Agata Ruman

Propozycja (2015)

olej, płótno, 65x95 cm

sygn. l.d.: A. RUMAN 16

Cena wywoławcza: 500.00

Angelika Milaniuk

Złotopiórnicy II z cyklu Śniło mi się (2015)

olej, płótno, 100x145 cm

opisany na odwrocie:  A. MILANIUK 4 R „Złotopiórcy II” z cyklu „Śniło mi się” 2015 r

olej na płótnie, 100x145 cm Angelika Milaniuk-Mitruk

Cena wywoławcza: 500.00

Michał Sarnowski

Bez tytułu (2016)

akryl, deska, 120x59 cm

opisany na odwrocie: Sarnowski 2016 120x59

Cena wywoławcza: 500.00

Hulaj dusza (2015)

olej, płótno, 60x80 cm

opisany na odwrocie: Lipsko 27.09.2015 r ,,Hulaj dusza'', Danuta Wójcik

Cena wywoławcza: 500.00

Dobromir Los

Z.Ł.Y. (2016)

olej, płótno, 100x70 cm

opisany na odwrocie: LOS ‘2016

Cena wywoławcza: 500.00

Adrian Aureliusz Alinowski

bez tytułu (2016)

akryl, płyta, 70x60 cm

opisany na odwrocie: ADRIAN AURELIUSZ ALINOWSKI BEZ TYTUŁU 2016 AKRYL Alinowski

Cena wywoławcza: 500.00

Płonie stodoła! II (2015)

olej, płótno, 60x80 cm

opisany na odwrocie: Jacek Malinowski olej 2015

Cena sprzedaży: 600.00

Cena wywoławcza: 500.00

Karolina Kucharska

Portret wyrwanego orła (2016)

akryl, płótno, 80x60 cm

sygn. p.d.: KAROLINA KUCHARSKA 2016

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Iwona Gabryś

Człowiek walczący nr 17 (2016)

akryl, suchy pastel, węgiel, płótno, 100x100 cm

opisany na odwrocie: IWONA GABRYŚ

Cena wywoławcza: 500.00

Paulina Taranek

Szymbark III (2014)

olej, płótno, 60x80 cm

opisany na odwrocie: PAULINA TARANEK „SZYMBARK III”

Cena wywoławcza: 500.00

Adam Rokowski

Cztery portrety Cecylii (2011)

olej, płótno, 46x33 cm

sygn. p.d.: AR 2011, opisany na odwrocie: ADAM ROKOWSKI „CZTERY PORTRETY CECYLII” Z CYKLU „PODOBIEŃSTWA” 2011

Cena wywoławcza: 500.00

Karolina Kasprzak

Krystalizacja (2015)

akryl, płótno, 60x60 cm

opisany na odwrocie: Karolina Kasprzak 2015

Cena wywoławcza: 500.00

Piotr Kieruj

Tancerka w mieście (2016)

akryl, płótno, 60x55 cm

sygn. l.d.: Piotr kieruj 2016, opisany na odwrocie: Piotr Kieruj 2016 „Tancerka w mieście”

Cena wywoławcza: 500.00

bez tytułu (2011)

olej, płótno, 70x80 cm

opisany na odwrocie: K. KORDYASZ 2011

Cena wywoławcza: 500.00

Sylwia Zdzichowska

Bez tytułu (dyptyk) (2016)

olej, płótno, 2(50x70) cm

opisany na odwrocie: zdzichowska s.

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

bez tytułu (2013)

akryl, płótno, 100x80 cm

opisany na odwrocie: M. Szczerbakowicz 2013 oraz nalepka autorska

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Robert Krężlak (ur. 1975)

bez tytułu (2013)

olej, płótno, 70x100 cm

sygn. R.Krężlak ‘11

Cena wywoławcza: 500.00

Monika Czekańska

Aberracja VII (2015)

olej, deska, 50x70 cm

opisany na odwrocie: Aberracja VII Monika Czekańska 2015 50x70

Cena wywoławcza: 500.00

Aleksandra Kuczara

W górach chmura (2013)

olej, akryl, płótno, 50x60 cm

sygn. p.d.: Kuczara 13, opisany na odwrocie: Kuczara 13 „W górach chmura” akryl, olej na płótnie

Cena wywoławcza: 500.00

Fioletowy (2016)

akryl kredka, płótno 50x60 cm

sygn. p.d.: Halszka Maj, opisany na odwrocie: Halszka Maj „Fioletowy” 50x60 cm akryl, suchy pigment na płótnie, 2016

Cena wywoławcza: 500.00

Ciepły zapach czerwieni (2016)

olej, akryl, płótno, 50x80 cm

sygn. p.d.: J.MISZTAL 2016

Cena sprzedaży: 900.00

Cena wywoławcza: 500.00

Kalina Zielkowska

Taras (2005)

olej, płótno, 130x89 cm

opisany na odwrocie: „TARAS” AKRYL, OLEJ 130/89 CM 2005 R. KALINA ZIELKOWSKA

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Mikołaj Czechowski

Panna i fortepian (2016)

olej, płótno, 140x70 cm

sygn. Czechowski 2016

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Szach Mat (2016)

akryl, płótno, 80x120 cm

sygn. p.d.: Sabina Maria Grzyb

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Mocarz III (2015)

olej, płótno, 100x80 cm

odpisany na odwrocie: DOMINIKA RADOMSKA MOCARZ III 2015 r.

Cena wywoławcza: 500.00

Grzegorz Wawrzyńczak

Sabat (2012)

technika własna, płótno, 120x100 cm

opisany na odwrocie:  GRZEGORZ WAWRZYŃCZAK „SABAT” technika własna 120x100 2011

Cena wywoławcza: 500.00

Żmija (2016)

olej, płótno, 50x100 cm

sygn. p.d.: T.Witkowski 2016 „Żmija”

Cena wywoławcza: 500.00

Marta Konieczny

Imperium (2016)

olej, płótno, 60x60 cm

opisany na odwrocie: Marta Konieczny „Imperium” 2016 r.

Cena sprzedaży: 600.00

Cena wywoławcza: 500.00

Jolanta Martelińska

Marzenie (2016)

akryl, płótno, 90x30 cm

sygn. p.d.: Jola M.

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Blanka Dudek

Przemiany 9 (2014)

olej, płótno, 86x120 cm

opisany na odwrocie: BLANKA DUDEK „PRZEMIANY” OLEJ, PLÓTNO 86x120 CM 2014

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Iwona Górska

Słowiańskie Boginki III (2012)

olej, płótno, 90x60 cm

sygn. l.d.: IWONA GÓRSKA, opisany na odwrocie: IWONA GÓRSKA 2012

Cena sprzedaży: 700.00

Cena wywoławcza: 500.00

Sylwia Mużyło i Sebastian Nowak

French Kiss (2016)

technika własna, płótno, 60x60 cm

opisany na odwrocie: „KAJZERKA” 2016 SYLWIA MUŻYŁO SEBASTIAN NOWAK

Cena wywoławcza: 500.00

Urszula Niemirska

Planeta Małp (2010)

akryl, marker, 70x100 cm

opisany na odwrocie: ULA NIEMIRSKA „PLANETA MAŁP” 2010 r. /akryl/marker/

Cena sprzedaży: 900.00

Cena wywoławcza: 500.00

Adam Sikorski

Bez tytułu (2008)

olej, płótno, 120x100 cm

opisany na odwrocie: Sikorski 08 r.

Cena wywoławcza: 500.00

Grupa Artme

Zamyślenie (2016)

olej, płótno, 120x80 cm

opisany na odwrocie: GRUPA ARTME „ZAMYŚLENIE” -2016- OLEJ 120x80 cm

Cena wywoławcza: 500.00

Katarzyna Matylda Kręcicka

Seattle (2016)

akryl, kolaż, ołówek, tusz, płótno, 60x80 cm

sygn. p.d.: KMK ‘16

Cena wywoławcza: 500.00

Michał Bojara

Gazeta Design (2016)

olej, płótno,  50x70 cm

opisany na odwrocie: 2016 M. Bojara MAGAZINE DESIGN OKLADKA 50x70 AKRYL/PŁÓTNO

Cena wywoławcza: 500.00

Agnieszka Butkowska

Oranż (2016)

akryl, płyta, 60x80 cm

opisany na odwrocie: AGNIESZKA BUTKOWSKA ORANŻ 2016 60x80

Cena sprzedaży: 700.00

Cena wywoławcza: 500.00

Kinga Nowak

bez tytułu (2009)

olej, płótno, 60x40 cm

opisany na odwrocie: Kinga Nowak bez tytułu olej/płótno 60x40 cm 2009

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Sławomir Wojtkiewicz

Linia prosta (2016)

akryl, płótno, 90x130 cm

sygn. p.d. S.Wojtkiewicz 2016

Cena sprzedaży: 800.00

Cena wywoławcza: 500.00

Maciej Nawrot

Pomnik (2011)

olej, płótno, 80x60 cm

opisany na odwrocie: MACIEJ NAWROT 2011 BEZT TYTUŁU

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Bez tytułu (2016)

olej, płótno, 80x100 cm

sygn. p.d.: Pelipas

Cena sprzedaży: 1700.00

Cena wywoławcza: 500.00

Karolina Chorązka

bez tytułu (2014)

olej, płótno, 55x70 cm

opisany na odwrocie: KAROLINA CHORĄZKA-PALUCH 2014

Cena wywoławcza: 500.00

Erwin Wyjadłowski

Loty widokowe (2015-16)

olej, płótno, 70x80 cm

opisany na odwrocie: Erwin Wyjadłowski „Loty widokowe” 4 70x80 cm SZABLON, OLEJ, AKLRYL NA PLÓTNIE 2015/16

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Marzena Gawrysiak

Pies (2015)

olej, płótno, 60x90 cm

opisany na odwrocie: Mme Gazelle 2015

Cena wywoławcza: 500.00

Red- blue City (2015)

olej, płótno, 100x100 cm

sygn. p.d. JA'15

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Woda (2014)

olej, płótno, 73x50 cm

opisany na odwrocie: PIOTR TRUSIK

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Zuzanna Kosińska

Kosmos II (2016)

olej, płótno, 100x70 cm

sygn. p.d. monogramem, opisany na odwrocie: ZUZANNA KOSIŃSKA 2016

Cena wywoławcza: 500.00

Prawo przyciągania (2014)

olej, sklejka, 90x70 cm

opisany na odwrocie: Ziemowit Fincek 2014 „Prawo przyciągania”

Cena wywoławcza: 500.00

Katarzyna Puchowska

Refleksja (2015)

akryl,  płótno, 120x80 cm

sygn. p.d. monogramem, opisany na odwrocie: „Refleksja” Kasia Puchowska 2015 r

Cena wywoławcza: 500.00

Tort (2016)

olej, płótno, 50x60 cm

opisany na odwrocie: Małgorzata Fenrych „Tort” 2016

Cena wywoławcza: 500.00

Hugo Giza

Bez tytułu (7) (2016)

akryl, płótno, 50x70 cm

Cena wywoławcza: 500.00

Zbieranie domowe (2015)

olej, płótno, 50x50 cm

opisany na odwrocie: Judyta Krawczyk „Zbieranie domowe” 2015 Warszawa

Cena sprzedaży: 500.00

Cena wywoławcza: 500.00

Warszawa 2016/03/24

Dziewczyna ze snu

olej, płótno, 75x115 cm

sygn. p.d. Porada 2016

Warszawa 2016/03/24

Dariusz Grajek

Kobieta w czerwieni...

akryl, płótno, 120x80 cm

sygn. l.d.: D Grajek 2015

Warszawa 2016/03/24

Ewa Kasprzyk

Sprawa

olej, płótno, 120x140 cm

Warszawa 2016/03/24

Stanisław Prochera

z cyklu Figury

olej, deska, 106x65 cm

Warszawa 2016/03/24

olej, płótno, 120x130 cm

Warszawa 2016/03/24

Żurawie o zachodzie

akryl, płótno, 100x120 cm

Warszawa 2016/03/24

Dominika Andrulewicz

Śniadanie

akryl, płótno, 100x70 cm

Warszawa 2016/03/24

Katarzyna Rogoża (ur. 1985)

Everything what I think about shocking pink 1

Warszawa 2016/03/24

Brzask

Warszawa 2016/03/24

bez tytułu (1)

olej, płótno, 100x81 cm

Warszawa 2016/03/24

Płonące szyby ropy naftowej

Warszawa 2016/03/24

Karolina Radoch

Oksymoron IV

Warszawa 2016/03/24

SWAG /Paweł Tomczuk/

Big City Life

Warszawa 2016/03/24

Ewa Kulka

Dryfując

olej, płótno, 105x100 cm

Warszawa 2016/03/24

Warszawa 2016/03/24

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

Słabo Cię słyszę - coś jakby piach

Warszawa 2016/03/24

Igor Wójcik

olej, płótno, 100x90 cm

Warszawa 2016/03/24

Sara

olej, płótno, 100x90 cm

Warszawa 2016/03/24

Iwona Lenik

Cotton head

akryl, płótno, 100x80 cm

sygn. l.d.: J. Lenik

Warszawa 2016/03/24

Jakub Godziszewski

Bachus

Warszawa 2016/03/24

Beata Sękiewicz

Dialog VII

olej, płótno, 70x70 cm

Warszawa 2016/03/24

Marcin Painta

W ukryciu 2

akryl, płótno, 120x90 cm

Warszawa 2016/03/24

Izabela Wolska

Tancerze

Warszawa 2016/03/24

Kamil Stańczak

Klocki II

akryl, płótno, 70x70 cm

Warszawa 2016/03/24

Paweł Myszka

Crazy

akryl, płótno, 70x100 cm

Warszawa 2016/03/24

Joanna Szostak

Pejzaż 1/16

olej, płótno, 100x80 cm

Warszawa 2016/03/24

Iwona Kołodziej

Przyjemności i nałogi 2

olej, płótno, 120x100 cm

Warszawa 2016/03/24

Maciej Zabawa

akryl, płótno, 100x81 cm

Warszawa 2016/03/24

Sławomir Danielski /D.ski/

Czytająca książkę

akryl, płótno, 50x100 cm

Warszawa 2016/03/24

Miasto XXI

akryl, płótno, 70x100 cm

Warszawa 2016/03/24

Pełnia optymizmu

akryl, płótno, 80x100 cm

Warszawa 2016/03/24

Katarzyna Jaruga

Centrum Noc

akryl, płótno, 80x80 cm

Warszawa 2016/03/24

Przystań na Korsyce – Bastia

Warszawa 2016/03/24

Anna Piotrowiak

Skoro świt

akryl, płótno, 50x70 cm

Warszawa 2016/03/24

Landscape LXVIII

olej, płótno, 70x95 cm

Warszawa 2016/03/24

Honorata Świderska

Fidel

Warszawa 2016/03/24

Lenka Kubica

Wielki róż nr 5

olej, płótno, 100x80 cm

Warszawa 2016/03/24

Włodzimierz Krężlewicz

Tańczące ważki

akryl, płótno, 100x80 cm

Warszawa 2016/03/24

Katarzyna Orońska

Zaczytanie

akryl, płótno, 100x70 cm

sygn. p.d. Orno Orońska

Warszawa 2016/03/24

Bez tytułu II

olej, płótno, 40x40 cm

Warszawa 2016/03/24

007

olej, płótno, 50x70 cm

Warszawa 2016/03/24

Jakub Łukasz Syrkowski

Space IV

akryl, płótno, 100x80 cm

opisany na odwrocie: JS

Warszawa 2016/03/24

Arra Fame /Paulina Grabowska/

Trzeci wymiar

olej, płótno, 45x60 cm

Warszawa 2016/03/24

Małgorzata Garbal

Jannis

akryl, płótno, 60x90 cm

sygn. p.d.: MGarbal

Warszawa 2016/03/24

Niebieska tasiemka

olej, płótno, 100x100 cm

Warszawa 2016/03/24

Maciej Cieśla

Po alkoholu 5

Warszawa 2016/03/24

Ignacy Oboz

Palimpsest

olej, płótno, 140x100 cm

Warszawa 2016/03/24

Justyna Janikowska

olej, płótno, 120x90 cm

Warszawa 2016/03/24

bez tytułu I

olej, płótno, 73x60 cm

Warszawa 2016/03/24

Izabela Ołdak

Falling star

akryl, płótno, 70x100 cm

Warszawa 2016/03/24

Mateusz Dolatowski

Lazy Day

olej, płótno, 80x60 cm

Warszawa 2016/03/24

Katarzyna Rymarz

Do trzech raz

olej, płótno,130x100 cm

Warszawa 2016/03/24

Joanna Dyląg

Dwie butelki

olej, płótno, 100x70 cm

Warszawa 2016/03/24

Agata Ruman

Propozycja

olej, płótno, 65x95 cm

sygn. l.d.: A. RUMAN 16

Warszawa 2016/03/24

Angelika Milaniuk

Złotopiórnicy II z cyklu Śniło mi się

olej, płótno, 100x145 cm

Warszawa 2016/03/24

Michał Sarnowski

akryl, deska, 120x59 cm

Warszawa 2016/03/24

Hulaj dusza

olej, płótno, 60x80 cm

Warszawa 2016/03/24

Dobromir Los

Z.Ł.Y.

olej, płótno, 100x70 cm

Warszawa 2016/03/24

Adrian Aureliusz Alinowski

akryl, płyta, 70x60 cm

Warszawa 2016/03/24

Płonie stodoła! II

olej, płótno, 60x80 cm

Warszawa 2016/03/24

Karolina Kucharska

Portret wyrwanego orła

akryl, płótno, 80x60 cm

Warszawa 2016/03/24

Iwona Gabryś

Człowiek walczący nr 17

Warszawa 2016/03/24

Paulina Taranek

Szymbark III

olej, płótno, 60x80 cm

Warszawa 2016/03/24

Adam Rokowski

Cztery portrety Cecylii

olej, płótno, 46x33 cm

Warszawa 2016/03/24

Karolina Kasprzak

Krystalizacja

akryl, płótno, 60x60 cm

Warszawa 2016/03/24

Piotr Kieruj

Tancerka w mieście

akryl, płótno, 60x55 cm

Warszawa 2016/03/24

olej, płótno, 70x80 cm

Warszawa 2016/03/24

Sylwia Zdzichowska

Bez tytułu (dyptyk)

olej, płótno, 2(50x70) cm

Warszawa 2016/03/24

akryl, płótno, 100x80 cm

Warszawa 2016/03/24

Robert Krężlak (ur. 1975)

olej, płótno, 70x100 cm

sygn. R.Krężlak ‘11

Warszawa 2016/03/24

Monika Czekańska

Aberracja VII

olej, deska, 50x70 cm

Warszawa 2016/03/24

Aleksandra Kuczara

W górach chmura

olej, akryl, płótno, 50x60 cm

Warszawa 2016/03/24

Fioletowy

akryl kredka, płótno 50x60 cm

Warszawa 2016/03/24

Ciepły zapach czerwieni

olej, akryl, płótno, 50x80 cm

sygn. p.d.: J.MISZTAL 2016

Warszawa 2016/03/24

Kalina Zielkowska

Taras

olej, płótno, 130x89 cm

Warszawa 2016/03/24

Mikołaj Czechowski

Panna i fortepian

olej, płótno, 140x70 cm

sygn. Czechowski 2016

Warszawa 2016/03/24

Szach Mat

akryl, płótno, 80x120 cm

Warszawa 2016/03/24

Mocarz III

olej, płótno, 100x80 cm

Warszawa 2016/03/24

Grzegorz Wawrzyńczak

Sabat

Warszawa 2016/03/24

Żmija

olej, płótno, 50x100 cm

Warszawa 2016/03/24

Marta Konieczny

Imperium

olej, płótno, 60x60 cm

Warszawa 2016/03/24

Jolanta Martelińska

Marzenie

akryl, płótno, 90x30 cm

sygn. p.d.: Jola M.

Warszawa 2016/03/24

Blanka Dudek

Przemiany 9

olej, płótno, 86x120 cm

Warszawa 2016/03/24

Iwona Górska

Słowiańskie Boginki III

olej, płótno, 90x60 cm

Warszawa 2016/03/24

French Kiss

Warszawa 2016/03/24

Urszula Niemirska

Planeta Małp

akryl, marker, 70x100 cm

Warszawa 2016/03/24

Adam Sikorski

olej, płótno, 120x100 cm

Warszawa 2016/03/24

Grupa Artme

Zamyślenie

olej, płótno, 120x80 cm

Warszawa 2016/03/24

Katarzyna Matylda Kręcicka

Seattle

sygn. p.d.: KMK ‘16

Warszawa 2016/03/24

Michał Bojara

Gazeta Design

olej, płótno,  50x70 cm

Warszawa 2016/03/24

Agnieszka Butkowska

Oranż

akryl, płyta, 60x80 cm

Warszawa 2016/03/24

Kinga Nowak

olej, płótno, 60x40 cm

Warszawa 2016/03/24

Sławomir Wojtkiewicz

Linia prosta

akryl, płótno, 90x130 cm

sygn. p.d. S.Wojtkiewicz 2016

Warszawa 2016/03/24

Maciej Nawrot

Pomnik

olej, płótno, 80x60 cm

Warszawa 2016/03/24

olej, płótno, 80x100 cm

sygn. p.d.: Pelipas

Warszawa 2016/03/24

Karolina Chorązka

olej, płótno, 55x70 cm

Warszawa 2016/03/24

Erwin Wyjadłowski

Loty widokowe

olej, płótno, 70x80 cm

Warszawa 2016/03/24

Marzena Gawrysiak

Pies

olej, płótno, 60x90 cm

Warszawa 2016/03/24

Red- blue City

olej, płótno, 100x100 cm

sygn. p.d. JA'15

Warszawa 2016/03/24

Woda

olej, płótno, 73x50 cm

Warszawa 2016/03/24

Zuzanna Kosińska

Kosmos II

olej, płótno, 100x70 cm

Warszawa 2016/03/24

Prawo przyciągania

olej, sklejka, 90x70 cm

Warszawa 2016/03/24

Katarzyna Puchowska

Refleksja

akryl,  płótno, 120x80 cm

Warszawa 2016/03/24

Tort

olej, płótno, 50x60 cm

Warszawa 2016/03/24

Hugo Giza

Bez tytułu (7)

akryl, płótno, 50x70 cm

Warszawa 2016/03/24

Zbieranie domowe

olej, płótno, 50x50 cm

    Limit ceny