37. Aukcja Młoda – 27 maja 2020 r., godz. 19.30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 37. Aukcji Sztuki Młodej. Licytacja odbędzie się 27 maja o godz. 19.30. Aukcja odbędzie się wyłącznie on-line, bez obecności osób licytujących na sali. Zachęcamy do rejestracji na platformie OnebidArtinfo oraz do składania zleceń licytacji telefonicznej lub z limitem poprzez formularz dostępny na naszej stronie lub mailowo / telefonicznie.

Zanna Brzyzek

Higher Self, 2020

akryl, płótno, 76,2 x 60,9 cm, sygn. p.g.: Zb oraz na odwrocie

Zebra Mała, z serii: "Safari", 2018

ceramika szkliwiona i zdobiona naszkliwnie, złocona 24k złotem, ok. 28,5 x 30,5 x 12 cm, sygn. na spodzie

Happiness #1, 2020

akryl, pastele, płótno, 100 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Przyjaciel, 2020

olej, płótno, 90 x 80 cm, sygn. p.d.: monogramem

Katarzyna Rogoża (ur. 1985)

Young Man in Paradise, 2019

olej, płótno 3D, 50 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Szymon Poloczek (ur. 1994)

Linie, 2020

olej, płótno, 100 x 110 cm, sygn. na odwrocie

Monstera I, 2020

akryl, płótno, 90 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Iwona Birenbaum

Martwa natura, 2020

akryl, płótno, 60 x 81 cm, sygn. na odwrocie

009. Irys, 2018

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.: No Name 2018

Magdalena Rytel-Skorek (ur. 1976)

Wenecja IV, 2020

akryl, szlagmetal, płótno, 40 x 20 cm, sygn. p.d.: Magdalena Rytel-Skorek 2020

Strącenie siedmiogłowej bestii, tryptyk, 2017

olej, płótno, kwatera środkowa: 80 x 60 cm, kwatery boczne: 2 x 80 x 30 cm, sygn. p.d.: MLisowski

Ryflowana szklanka mleka, 2020

olej, płótno, 41 x 33 cm, sygn. p.d.: SKurpiewski

Tomasz Kokott (ur. 1983)

Silesia, 2020

akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Empty, 2020

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

2020 2.0, 2020

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: Nogaj

Nad brzegiem Atlantyku, 2020

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. l.d.: PD

Ciężarna w czerwieni, 2020

ceramika szkliwiona, 55 x 35 x 40 cm, sygn. na spodzie

Ciche kroki, 2020

Marta Achtabowska (ur. 1983)

Majestic, 2020

akryl, płótno, śr. 40 cm, sygn. na rancie: M.Achtabowska

Tam..., 2020

technika mieszana (olej, akryl, szlagmetal), płótno, 100 x 110 cm, sygn. p.d.: A. Kappa

Agnieszka Fijał-Czapla

Błękitna myśl, 2020

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.: Fijał-Czapla

Abstrakcja nie ma związku z aktem, 2020

akryl, płótno, 110 x 100 cm, sygn. l.d.: Tobiasz Kenio 2020

Room 5749, 2018

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

Marginalia, 2020

akryl, technika mieszana, płótno, 50 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Joanna Mikołajczyk

Vendicta, 2020

olej, płótno, 90 x 90 cm, sygn. p.d. JZM 2018-2020

Olena Horhol (ur. 1994)

Flowering 23, 2020

olej, płótno, 80 x 80 cm, sygn. l.d.: Horhol 20

Kinga Trzepla (ur. 1984)

Kawiarnia, 2013

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Bortolami, 2020

akryl, płótno, 100 x 150 cm, sygn. na odwrocie

Recykling szkicu. Żółty 3, 2015

olej na płótnie naklejonym na płytę, 100 x 90 cm (oprawa: 106 x 96 cm), sygn. na odwrocie

02-02, 2019

olej, ołówek, płótno, 90 x 120 cm, sygn. p. d.

Kamila Krętuś (ur. 1992)

Ukryte wspomnienie, 2020

olej, płótno, 90 x 90 cm, sygn. p.d.: Krętuś 2020

Wojciech Rydlewski (ur. 1996)

Crossover I, 2020

akryl, płótno, 95 x 100 cm, sygn. p.d.: Ry

Bernard Pietraga

Escape From Sodom & Gommorah, 2018

akryl, płótno, 90 x 60 cm, sygn. l.d.: B.Pietraga

Cena wywoławcza: 500

Robert Krężlak (ur. 1975)

Blue screen, 2020

akryl, płótno, 80 x 100 cm, sygn. p.d.: Krężlak '20

Konstantyn Płotnikow

Eclipse, 2019

olej, płótno, 51 x 70 cm, sygn. l.d.: Konst | 08.2019

Cezary Trzepizur

Pejzaż jurajski, 2020

akryl, płótno, 60 x 60 cm, sygn. p.d.: C. Trzepizur

Kotek, 2020

olej, płótno, 30 x 24 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Time To Rise And Shine, 2020

akryl, szlagmetal, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: RP'20

Cena wywoławcza: 500

Light Triangle, 2020

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Ecce Homo, 2020

brąz, granit, 5/12, wys. 35.5 cm, sygn. na boku rzeźby

Ryszard Rabsztyn (ur. 1984)

Obsesja, 2020

akryl, olej, płyta, 80 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Rośliny II, 2020

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.: Hanna Rozpara 2020

Girl in white, 2020

olej, płótno, 90 x 90 cm, sygn. p.d.: M.Hettich-Uryszek '20

Jacek Aleksandrowicz

olej, płyta, 27 x 25 cm, sygn. na odwrocie, obraz oprawiony

Cena wywoławcza: 500

Freedom II, 2020

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygn. l.d.: IDuda 2020

Tatiana Majewska

Baletnica, z serii: Uchwycić ruch, 2020

akwarela, papier Fontaine 300g, 30 × 20 cm (arkusz), 40 × 30 (passe partout), sygn. p.d.: T. Majewska

Diana Nowosad (ur. 1989)

Mapa mojej osobowości, 2020

akryl, płótno, 110 x 90 cm, sygn. na odwrocie

olej, płótno, 120 x 110 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Skotłowane myśli, 2020

akryl, technika mieszana, płótno, 100 x 100 cm, sygn. l.d.: M. STERN

Mariusz Robert Drabarek (ur. 1969)

Łódź, 2020

olej, płótno, 40 x 40 cm, sygn p.d.: Drabarek M R

Bez tytułu 16, 2020

akryl, płótno, 120 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Bartosz Pszon

Samolot, 2020

olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Save the Queen, z serii: Regalia, 2019

technika mieszana (akryl, marker olejowy), płótno, 50 x 50 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 500

Są takie i są różne, 2020

olej, płótno, 80 x 70 cm, sygn. p.d.: M. Siwiec 2020

Cena wywoławcza: 500

Honorata Chajec

Struktura cienia, 2020

akryl, płótno, 80 x 100 cm, sygn. l.d.: HCh 2020

Vision quest II, 2020

akryl, szlagmetal, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

VI, 2016

technika mieszana (akryl, aerograf), płótno, 70 x 100 cm, sygn. l.d.: M. Spryszyński'16

Magdalene Penke

Iconic, 2020

technika mieszana (akryl, struktury artystyczne, asamblaż), płótno,100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cyfrowa kobieta, 2020

brąz, podstawa: biały marmur grecki, 1/10, wys. 43 cm, sygn. na odwrocie: Mazurek

Malwina Puszcz (ur. 1992)

#AD6686, 2020

Mentir, 2019

olej, płótno, 90 x 60 cm, sygn. u dołu: Stanisz 2019

Scream, 2020

technika mieszana (masa strukturalna, farba lateksowa), płótno, 90 x 110 cm, sygn. na odwrocie

Odcienie piękna w Dubaju - miasta świateł, 2020

olej, płótno, 60 x 110 cm, sygn. p.d.: M.Kurek 2020

Księżycowe opowieści, 2020

technika mieszana (akryl, olej, szlagmetal), płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2020

Programowanie, 2020

Cena wywoławcza: 500

Tribal 3, 2020

akryl, technika własna, płótno, 120 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Pozytywne nastawienie, 2020

akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn. l.d.: Sitnikova

Anita Siuda

Moje ogrody, 2020

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. ASiuda 2020

Cena wywoławcza: 500

W zawieszeniu V, 2019

akryl, płótno, 60 x 90 cm, sygn. p.d.: A. Fronczak 19 r

Konflikt niebieskiego, 2020

technika mieszana (olej, kolaż, technika własna), płótno, 120 x 130 cm, sygn. na odwrocie

Ślicznotka, 2020

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: monogramem oraz na odwrocie

Wycieczka na grzyby, 2020

akryl, olej, płótno, 100 x 120 cm, sygn. p.d.: F. Łoziński

Tytuł, 2019

technika mieszana, kolaż, olej, płótno, 60 x 50 cm, sygn. p.d.: Dybowska

Wzbijam się ponad czas i unoszę ponad ciało, 2019

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. l.d.: M. Dałek 2019

Pan Muzyk, 2020

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: ENaj

Zgromadzenie, 2020

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.g.: Baranowski 11:20

Lekkość, 2019

akryl, technika własna, płótno, 3D, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Pieniężno Tower, 2014

olej, płótno, 55 x 65 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

olej, płótno, 35 x 49 cm, sygn. l.d.: W. Piekarski 2018

Ogród wrażliwości, 2020

akryl, płótno, 115 x 75 cm, sygn. na odwrocie

Anna Piotrowiak

My way, 2020

akryl, płótno, 40 x 80 cm, sygn. p.d.: 2020 A. Piotrowiak

Jan Bembenista

V, z cyklu "Mury", 2020

olej, akryl, technika własna, płyta, 81,5 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Warszawa 2020/05/27

Zanna Brzyzek

Higher Self, 2020

Warszawa 2020/05/27

Warszawa 2020/05/27

Happiness #1, 2020

Warszawa 2020/05/27

Przyjaciel, 2020

Warszawa 2020/05/27

Katarzyna Rogoża (ur. 1985)

Young Man in Paradise, 2019

Warszawa 2020/05/27

Szymon Poloczek (ur. 1994)

Linie, 2020

Warszawa 2020/05/27

Monstera I, 2020

Warszawa 2020/05/27

Iwona Birenbaum

Martwa natura, 2020

Warszawa 2020/05/27

009. Irys, 2018

Warszawa 2020/05/27

Wenecja IV, 2020

Warszawa 2020/05/27

Warszawa 2020/05/27

Warszawa 2020/05/27

Tomasz Kokott (ur. 1983)

Silesia, 2020

Warszawa 2020/05/27

Empty, 2020

Warszawa 2020/05/27

2020 2.0, 2020

Warszawa 2020/05/27

Nad brzegiem Atlantyku, 2020

Warszawa 2020/05/27

Ciężarna w czerwieni, 2020

Warszawa 2020/05/27

Ciche kroki, 2020

Warszawa 2020/05/27

Marta Achtabowska (ur. 1983)

Majestic, 2020

Warszawa 2020/05/27

Tam..., 2020

Warszawa 2020/05/27

Agnieszka Fijał-Czapla

Błękitna myśl, 2020

Warszawa 2020/05/27

Warszawa 2020/05/27

Room 5749, 2018

Warszawa 2020/05/27

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

Marginalia, 2020

Warszawa 2020/05/27

Joanna Mikołajczyk

Vendicta, 2020

Warszawa 2020/05/27

Olena Horhol (ur. 1994)

Flowering 23, 2020

Warszawa 2020/05/27

Kinga Trzepla (ur. 1984)

Kawiarnia, 2013

Warszawa 2020/05/27

Bortolami, 2020

Warszawa 2020/05/27

Warszawa 2020/05/27

02-02, 2019

Warszawa 2020/05/27

Kamila Krętuś (ur. 1992)

Ukryte wspomnienie, 2020

Warszawa 2020/05/27

Wojciech Rydlewski (ur. 1996)

Crossover I, 2020

Warszawa 2020/05/27

Bernard Pietraga

Warszawa 2020/05/27

Robert Krężlak (ur. 1975)

Blue screen, 2020

Warszawa 2020/05/27

Konstantyn Płotnikow

Eclipse, 2019

Warszawa 2020/05/27

Cezary Trzepizur

Pejzaż jurajski, 2020

Warszawa 2020/05/27

Kotek, 2020

Warszawa 2020/05/27

Time To Rise And Shine, 2020

Warszawa 2020/05/27

Light Triangle, 2020

Warszawa 2020/05/27

Ecce Homo, 2020

Warszawa 2020/05/27

Ryszard Rabsztyn (ur. 1984)

Obsesja, 2020

Warszawa 2020/05/27

Rośliny II, 2020

Warszawa 2020/05/27

Girl in white, 2020

Warszawa 2020/05/27

Jacek Aleksandrowicz

Warszawa 2020/05/27

Freedom II, 2020

Warszawa 2020/05/27

Tatiana Majewska

Warszawa 2020/05/27

Warszawa 2020/05/27

Diana Nowosad (ur. 1989)

Mapa mojej osobowości, 2020

Warszawa 2020/05/27

Warszawa 2020/05/27

Skotłowane myśli, 2020

Warszawa 2020/05/27

Łódź, 2020

Warszawa 2020/05/27

Bez tytułu 16, 2020

Warszawa 2020/05/27

Bartosz Pszon

Samolot, 2020

Warszawa 2020/05/27

Warszawa 2020/05/27

Są takie i są różne, 2020

Warszawa 2020/05/27

Honorata Chajec

Struktura cienia, 2020

Warszawa 2020/05/27

Vision quest II, 2020

Warszawa 2020/05/27

VI, 2016

Warszawa 2020/05/27

Magdalene Penke

Iconic, 2020

Warszawa 2020/05/27

Cyfrowa kobieta, 2020

Warszawa 2020/05/27

Malwina Puszcz (ur. 1992)

#AD6686, 2020

Warszawa 2020/05/27

Mentir, 2019

Warszawa 2020/05/27

Scream, 2020

Warszawa 2020/05/27

Warszawa 2020/05/27

Księżycowe opowieści, 2020

Warszawa 2020/05/27

Programowanie, 2020

Warszawa 2020/05/27

Tribal 3, 2020

Warszawa 2020/05/27

Pozytywne nastawienie, 2020

Warszawa 2020/05/27

Anita Siuda

Moje ogrody, 2020

Warszawa 2020/05/27

W zawieszeniu V, 2019

Warszawa 2020/05/27

Konflikt niebieskiego, 2020

Warszawa 2020/05/27

Ślicznotka, 2020

Warszawa 2020/05/27

Wycieczka na grzyby, 2020

Warszawa 2020/05/27

Tytuł, 2019

Warszawa 2020/05/27

Warszawa 2020/05/27

Pan Muzyk, 2020

Warszawa 2020/05/27

Zgromadzenie, 2020

Warszawa 2020/05/27

Lekkość, 2019

Warszawa 2020/05/27

Pieniężno Tower, 2014

Warszawa 2020/05/27

Warszawa 2020/05/27

Ogród wrażliwości, 2020

Warszawa 2020/05/27

Anna Piotrowiak

My way, 2020

Warszawa 2020/05/27

Jan Bembenista

V, z cyklu "Mury", 2020

    Limit ceny