Wystawa malarstwa Moniki Ślósarczyk „Remix” i rzeźby Artura Szołdry „Znaki czasu”.

Pragaleria

Stalowa 3, Warszawa

Wystawa malarstwa Moniki Ślósarczyk „Remix” i rzeźby Artura Szołdry „Znaki czasu”.

Pragaleria ma przyjemność zaprosić Państwa na wernisaż wystaw indywidualnych malarstwa Moniki Ślósarczyk pt. „Remix” i rzeźby Artura Szołdry. p.t. „Znaki czasu”, który odbędzie się w Pragalerii 19 lipca o godz. 18:00. Podczas obu ekspozycji, które potrwają w przestrzeni galerii przy ul. Stalowej 3 do 6 sierpnia, zaprezentujemy obszerny zbiór najnowszych prac dwójki artystów, którzy zdążyli zaskarbić sobie uznanie galerii i kolekcjonerów sztuki nie tylko w Polsce, a wszystko dzięki niezwykłym pracom poruszającym tematy związane człowiekiem, jego skomplikowaną naturą i miejscem we współczesnym świecie.

Link do oferty galeryjnej: ARTUR SZOŁDRA    MONIKA ŚLÓSARCZYK

Fotorelacje: WERNISAŻ    FINISAŻ

 

Czytaj więcej »

Monika Ślósarczyk

urodzona w 1971 roku w Bielsku-Białej. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Dyplom uzyskała w 1996 roku w pracowni malarstwa sztalugowego prof. Jana Szancenbacha, z aneksem w pracowni książki i typografii prof. R. Banaszewskiego. Laureatka II Nagrody Konfrontacji Najmłodszych Artystów Krakowa – Myślenice 1997. Poza malarstwem sztalugowym zajmuje się wystrojem i dekoracją wnętrz. „Styl Moniki Ślósarczyk wymyka się próbom klasyfikacji, przyporządkowania do określonego kierunku w sztuce. W centrum świata artystycznego artystki znajduje się człowiek. To nić przewodnia łącząca stałe przejawy fascynacji naturą ludzką i wnikliwą obserwacją jej specyfiki”- Katarzyna Bator.

Artur Szołdra

urodzony w 1977 roku. Artysta rzeźbiarz. Mieszka i tworzy w Ustroniu. Autor nietuzinkowych rzeźb, przede wszystkim drewnianych, choć często wprowadza w swoich figurach również inne materiały, takie miedź, stal czy kamień. W swojej twórczości skupia się na przedstawieniu postaci człowieka i otaczającej go przestrzeni, rozważając relacje, jaka nieustannie pomiędzy nimi zachodzą. Jego formy rzeźbiarskie prowokują widza do pogłębionych przemyśleń na temat kondycji ludzkiej. Rzeźby artysty znaleźć można nie tylko w domach kolekcjonerów ale także na skwerach miast, w ogrodach i parkach. Autor kilku wystaw autorskich, uczestnik bardzo licznych plenerów rzeźbiarskich w kraju i za granicą.

Zgłoszenie chęci kupna

W celu zgłoszenia chęci kupna należy wypełnić formularz.

Prosimy o wpisaniu w pole "dodatkowe uwagi" informacji na temat preferowanego sposobu płatności (przelew, gotówka, karta, przelew) oraz sposobu odbioru prac (osobisty, przesyłka pocztowa, przesyłka kurierska) oraz ewentualnie czy są Państwo zainteresowani innymi pracami tego artysty.

W przypadku pytań, prosimy o kontakt:
telefon: 884798852
email: info@pragaleria.pl
    Metoda licytacji

    Limit ceny    Akceptuję regulamin oferty galeryjnej