Monika Ślósarczyk

Monika Ślósarczyk

urodzona w 1971 roku w Bielsku-Białej. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Dyplom uzyskała w 1996 roku w pracowni malarstwa sztalugowego prof. Jana Szancenbacha, z aneksem w pracowni książki i typografii prof. R. Banaszewskiego. Laureatka II Nagrody Konfrontacji Najmłodszych Artystów Krakowa – Myślenice 1997. Poza malarstwem sztalugowym zajmuje się wystrojem i dekoracją wnętrz. „Styl Moniki […]

urodzona w 1971 roku w Bielsku-Białej. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Dyplom uzyskała w 1996 roku w pracowni malarstwa sztalugowego prof. Jana Szancenbacha, z aneksem w pracowni książki i typografii prof. R. Banaszewskiego. Laureatka II Nagrody Konfrontacji Najmłodszych Artystów Krakowa – Myślenice 1997. Poza malarstwem sztalugowym zajmuje się wystrojem i dekoracją wnętrz. „Styl Moniki Ślósarczyk wymyka się próbom klasyfikacji, przyporządkowania do określonego kierunku w sztuce. W centrum świata artystycznego artystki znajduje się człowiek. To nić przewodnia łącząca stałe przejawy fascynacji naturą ludzką i wnikliwą obserwacją jej specyfiki”- Katarzyna Bator

Monika Ślósarczyk

Arbuzy, 2019

akryl, technika własna, płótno, 100 x 150 cm, sygn. na odwrocie

Cena: 4200

Monika Ślósarczyk

Formuła 1, 2019

akryl, technika własna, płótno, 60 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Cena: 2900

Monika Ślósarczyk

Wisła, z cyklu Horyzonty, 2019

Cena: 4400

Monika Ślósarczyk

Jelenie, 2019

akryl, technika własna, płótno, 70 x 130 cm, sygn. na odwrocie

Cena: 3200

Monika Ślósarczyk

Naprawa transformatora, 2019

akryl, technika własna, płótno, 130 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Cena: 4700

Monika Ślósarczyk

Ogródki letnie, 2019

akryl, technika własna, płótno, 130 x 200 cm, sygn. na odwrocie

Cena: 6400

Monika Ślósarczyk

Peleton, 2019

Cena: 6400

Monika Ślósarczyk

Pomidorowa, 2018

akryl, technika własna, płótno, 120 x 150 cm, sygn. na odwrocie

Cena: 4900

Monika Ślósarczyk

Sklep z bielizną, 2019

akryl, technika własna, płótno, 115 x 130 cm, sygn. na odwrocie

Cena: 4200

Monika Ślósarczyk

Start, 2019

akryl, technika własna, płótno, 70 x 135 cm, sygn. na odwrocie

Cena: 3400

Monika Ślósarczyk

W stadzie, 2019

akryl, technika własna, płótno, 60 x 110 cm, sygn. na odwrocie

Cena: 2900

Monika Ślósarczyk

Nie ma wilka, 2019

Monika Ślósarczyk

Maroko, 2019

akryl, technika własna, płótno, 120 x 140 cm, sygn. na odwrocie

Cena: 4900

Monika Ślósarczyk

Arbuzy, 2019

Monika Ślósarczyk

Formuła 1, 2019

Monika Ślósarczyk

Monika Ślósarczyk

Jelenie, 2019

Monika Ślósarczyk

Naprawa transformatora, 2019

Monika Ślósarczyk

Ogródki letnie, 2019

Monika Ślósarczyk

Peleton, 2019

Monika Ślósarczyk

Pomidorowa, 2018

Monika Ślósarczyk

Sklep z bielizną, 2019

Monika Ślósarczyk

Start, 2019

Monika Ślósarczyk

W stadzie, 2019

Monika Ślósarczyk

Nie ma wilka, 2019

Monika Ślósarczyk

Maroko, 2019