Wakacyjna Aukcja Młoda – 13 lipca 2022 r. godz. 19:30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem Wakacyjnej Aukcji Młodej. Licytacja odbędzie się 13 lipca 2022 r. o godz. 19:30. Aukcja prowadzona będzie wyłącznie w systemie on-line, bez obecności osób licytujących na sali. Zachęcamy do rejestracji na platformie Onebid, Artinfo oraz do składania zleceń licytacji telefonicznej lub z limitem poprzez formularz dostępny na naszej stronie lub mailowo / telefonicznie.

Pink, 2022

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. l.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 500

Ease, 2022

rzeźba w glinie łączona z żywicą, ręcznie malowana, wys. ok. 21 cm, sygn. na spodzie: Elisa Potyra 2022

Paweł Kosior (ur. 1988)

Eksploracja kosmosu, 2021

olej, płótno, 52 x 76 cm, sygn. p. d.: P. Kosior

Renata Kluczyńska (ur. 1985)

Metropolizm 265, 2021

akryl, płótno, 130 x 97 cm, sygn. p.d.: R.M.Kluczyńska

Zakaz palenia, 2022

technika własna, akryl, płótno, 70 x 80 cm, sygn. p.d.: AIB

Wejście do portu, 2021

olej, płótno, 50 x 50 cm, sygn. p.d.: Kinga Wnuk

W blasku księżyca, 2022

akryl, płótno, 90 x 90 cm, sygn. p.d.: Nataczej

Cena wywoławcza: 500

Izabela Ro (pseud., Izabela Nowakowska, ur. 1976)

Zahipnotyzuj mnie III, 2022

technika mieszana (akryl, flamastry), płótno, 90 x 90 cm, sygn. na boku ramy i na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Paulina Kwietniewska (ur. 1991)

Dawid, 2021

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Piaskowa kompozycja, 2022

technika mieszana (akryl, olej), płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d.: F. Łoziński

Anna Grudzień (pseud., ur. 1979)

Podszyta wiatrem, 2022

akryl, płótno, 60 x 90 cm, sygn. l.d.: AG

Cena wywoławcza: 500

Sebastian Andrzejewski (ur. 1975)

Po drugiej strone rzeki, 2022

olej, płótno, 50 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Roar, 2022

olej, płótno, 60 x 60 cm, sygn. p.d.: BK

Paulina Zubowicz (ur.1996)

Odbicie, 2022

akryl, płótno, 60 x 60 cm, sygn. p.d.: P.Zubowicz

Tors, 2022

brąz aluminiowy na granicie, wys. ok. 20 cm (z kamieniem), nr 8-12, sygn. z boku SCABAN, 8-12

Soczysty, 2022

akryl, płótno, 90 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Onna II, 2022

mieszana techniki graficzne (odprysk korundowy, akwatinta - druk wklęsły), papier, 70 x 100 cm, 2/30, sygn. „Onna II”, 2/30, ALBińczycka, 2022r.

Jadwiga Wolska (ur. 1967)

Łodzie, 2020

akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn. l.g.: 2020 JW

Daleko stąd, 2020

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: M. Rakoczy 2020

Cena wywoławcza: 500

Na swoich miejscach, 2022

The girl, 2022

olej, płótno, 50 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Iwona Ashaolu (ur. 1965)

Czas jest płynącą rzeką, 2015

Cena wywoławcza: 500

Baby blue love, 2022

olej, płótno, 70 x 100 cm, sygn. l.d.: Stanisz 2022

06X22, 2022

akryl, płótno, 50 x 60 cm, sygn. p.d.: MF'22

Cena wywoławcza: 500

Widok na południe, 2022

Cena wywoławcza: 500

Marginalizacja XIII, 2021

akryl, płótno, 100 x 70 cm, akryl na płótnie, sygn. na odwrocie

Nie z tego świata, 2022

olej, płótno, 90 x 90 cm, sygn. p.d.: WE

Wojna na starym ekranie, 2022

akryl, płótno, 70 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Gołąb, 2022

ceramika, złocenia, 18 x 30 x 13 cm, sygn. pod spodem monogram artystki wst/ logo i data 2022

Grzegorz Czechowski (ur. 1981)

Amanita, 2021

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Księżniczka Leia i Ewok, 2020

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. l.d.: PD 2020

Lato 1983, 2022

Małgorzata Sobińska (ur. 1985)

When the sun goes down, 2022

technika mieszana (akryl, spray), płótno, 55 x 45 cm, sygn. na odwrocie

W ogrodzie. Dynia, 2020

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: Iwona Stachura 2020

olej, płótno, 90 x 90 cm, sygn. na odwrocie. Praca inspirowana filmem Todda Phillipsa 'Joker".

Księżycowa impresja, 2018

technika własna (akryl, olej), płótno, 50 x 50 cm, sygn. l.d.: Anna Piórek

Cena wywoławcza: 500

Weronika Kopyść (ur. 2000)

Pragnienie, 2022

olej, płótno, 90 x 60 cm, sygn. p.d.: Werk 22'

Cena wywoławcza: 500

Kolorowy rejs 3, 2021

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. l.d.: A.Stępień 2021

Velle, 2022

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

W słońcu Toskanii, 2022

Tihany III, tryptyk, 2022

technika mieszana, płótno, 90 x 30 cm (całość; 3 płótna o wymiarach: 30 x 30 cm), sygn. na odwrocie

Apo Lady, 2021

rzeźba ceramiczna szkliwiona, biała z niebieskimi kroplami, 29 x 17 x 14 cm, sygn. od środka: logo ROKO

Ilona Woźniak (ur. 1964)

Samotny żagiel, 2022

olej, płótno, 60 x 90 cm, sygn. na odwrocie: I.W.

Cena wywoławcza: 500

Prześwit, 2021

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.: E Seweryn 2021

No Way Out, 2022

technika mieszana (farba i tusz akrylowy, pastele olejowe, oil sticks, spray, dermatograf, kolaż), płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Firedancer, 2022

akryl, technika własna, płótno, 80 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Après le bain, 2021

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.: Karina Góra

In Brugge, 2021

olej, płótno, 60 x 90 cm, sygn. p.d.: Pervinece

Ptasie marzenia, 2022

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: Mariola Świgulska Senna 2022

Cena wywoławcza: 500

14951543815424, 2022

technika mieszana (olej, ołówek), płótno, 140 x 130 cm, sygn. l.d.: Kołakowska '22

TATAI (ur. 1972)

Pieśń Biebrzy, 2020

olej, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: TATAI

Pozycja wycofana

Cena wywoławcza: 500

B. Z. T., 2022

akryl, deska, 63 x 63 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Łukasz Szostkiewicz (ur. 1988)

Jak mam ogarnąć ten cyrk, co głowę moją zaprząta?, 2022

akryl, płótno, 75 x 115 cm, sygn. p.d.: ŁSzost

Paryż nocą, 2022

technika mieszana (akryl, olej), płótno, 100 x 73 cm, sygn. p.d.: Porada 2022

Jakub Smolaga (ur. 1999)

Trzygłowypies, 2021

akryl, płyta tekturowa, 100 x 70 cm, sygn. p.g.: Kubuś Smolaga 2021

Cena wywoławcza: 500

Three fish, 2020

brąz, marmur, 18 x 22 x 11 cm, sygn. na kamieniu: KIZ

Spotkanie, 2022

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Narodziny trójkątów, 2022

olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.: K. Krzyczyk

akryl, płyta, 131 x 95 cm, sygn. na odwrocie

Cena sprzedaży: 8500

Iwona Gabryś (ur. 1988)

Kompozycja 319, 2022

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Anna Marciniak (ur. 1984)

Pod taflą, 2021

olej, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: A.M. 2021

Rites, 2022

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn.p.d.: HCh2022

Abstract No.2, 2022

olej, płótno, 90 x 70 cm, sygn. p.d.: Ms

W głębi, 2022

akryl, płótno, 50 x 40 cm, sygn. p.d.: Ryś2022

Katedra kolońska i gwiazdy, 2022

olej, płótno, 60 x 40 cm, sygn. p.d.: 2022 Dawid Masionek

Kura - na salonach, 2022

olej, płyta, 53 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Symfonia majowa, 2021

technika mieszana (olej, akryl), płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Mariia Nazarchuk (ur. 1997)

Miasto, z cyklu: Krajobrazy Ukrainy, 2020

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Poziomy szczęścia, 2022

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Red pines, 2022

akryl, płótno, 50 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Guru, 2022

To czego usta nie mówią, 2022

technika mieszana (akryl, kolaż), płótno, 60 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Tap Water, 2022

olej, płótno na płycie, 90 x 100 cm, sygn. p.d.: piktogram rogów oraz na odwrocie

Nad wodą, 2022

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.: K PLEWA 2022

Magdalena Wesołowska (ur. 1981)

Bordo No.27, z serii: Bordo Love, 2021

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: Magdalena Wesołowska

Cena wywoławcza: 500

Włoski nokturn, 2022

olej, płótno, 75 x 115 cm, sygn. p.d.: M .Kurek

Honorata Pawłowska (ur. 2002)

akryl, płótno, 69,5 x 119,5 cm, sygn. p.d.: Honorata Pawłowska

Chce się wyć, 2022

akryl, płótno, 50 x 40 cm, sygn. p.d.: MCiu 2022

Agata Strzemecka (ur. 1992)

Come out of the shadows, 2022

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.: A.Strzemecka

Cena wywoławcza: 500

Warszawa 2022/07/13

Pink, 2022

Warszawa 2022/07/13

Ease, 2022

Warszawa 2022/07/13

Paweł Kosior (ur. 1988)

Eksploracja kosmosu, 2021

Warszawa 2022/07/13

Renata Kluczyńska (ur. 1985)

Metropolizm 265, 2021

Warszawa 2022/07/13

Zakaz palenia, 2022

Warszawa 2022/07/13

Wejście do portu, 2021

Warszawa 2022/07/13

W blasku księżyca, 2022

Warszawa 2022/07/13

Zahipnotyzuj mnie III, 2022

Warszawa 2022/07/13

Dawid, 2021

Warszawa 2022/07/13

Piaskowa kompozycja, 2022

Warszawa 2022/07/13

Podszyta wiatrem, 2022

Warszawa 2022/07/13

Po drugiej strone rzeki, 2022

Warszawa 2022/07/13

Roar, 2022

Warszawa 2022/07/13

Paulina Zubowicz (ur.1996)

Odbicie, 2022

Warszawa 2022/07/13

Tors, 2022

Warszawa 2022/07/13

Soczysty, 2022

Warszawa 2022/07/13

Onna II, 2022

Warszawa 2022/07/13

Jadwiga Wolska (ur. 1967)

Łodzie, 2020

Warszawa 2022/07/13

Daleko stąd, 2020

Warszawa 2022/07/13

Na swoich miejscach, 2022

Warszawa 2022/07/13

The girl, 2022

Warszawa 2022/07/13

Iwona Ashaolu (ur. 1965)

Czas jest płynącą rzeką, 2015

Warszawa 2022/07/13

Baby blue love, 2022

Warszawa 2022/07/13

06X22, 2022

Warszawa 2022/07/13

Widok na południe, 2022

Warszawa 2022/07/13

Marginalizacja XIII, 2021

Warszawa 2022/07/13

Nie z tego świata, 2022

Warszawa 2022/07/13

Wojna na starym ekranie, 2022

Warszawa 2022/07/13

Gołąb, 2022

Warszawa 2022/07/13

Amanita, 2021

Warszawa 2022/07/13

Księżniczka Leia i Ewok, 2020

Warszawa 2022/07/13

Lato 1983, 2022

Warszawa 2022/07/13

When the sun goes down, 2022

Warszawa 2022/07/13

W ogrodzie. Dynia, 2020

Warszawa 2022/07/13

Warszawa 2022/07/13

Księżycowa impresja, 2018

Warszawa 2022/07/13

Weronika Kopyść (ur. 2000)

Pragnienie, 2022

Warszawa 2022/07/13

Kolorowy rejs 3, 2021

Warszawa 2022/07/13

Velle, 2022

Warszawa 2022/07/13

W słońcu Toskanii, 2022

Warszawa 2022/07/13

Tihany III, tryptyk, 2022

Warszawa 2022/07/13

Apo Lady, 2021

Warszawa 2022/07/13

Ilona Woźniak (ur. 1964)

Samotny żagiel, 2022

Warszawa 2022/07/13

Prześwit, 2021

Warszawa 2022/07/13

No Way Out, 2022

Warszawa 2022/07/13

Firedancer, 2022

Warszawa 2022/07/13

Après le bain, 2021

Warszawa 2022/07/13

In Brugge, 2021

Warszawa 2022/07/13

Ptasie marzenia, 2022

Warszawa 2022/07/13

14951543815424, 2022

Warszawa 2022/07/13

TATAI (ur. 1972)

Pieśń Biebrzy, 2020

Warszawa 2022/07/13

Pozycja wycofana

Warszawa 2022/07/13

B. Z. T., 2022

Warszawa 2022/07/13

Warszawa 2022/07/13

Paryż nocą, 2022

Warszawa 2022/07/13

Jakub Smolaga (ur. 1999)

Trzygłowypies, 2021

Warszawa 2022/07/13

Three fish, 2020

Warszawa 2022/07/13

Spotkanie, 2022

Warszawa 2022/07/13

Narodziny trójkątów, 2022

Warszawa 2022/07/13

Warszawa 2022/07/13

Iwona Gabryś (ur. 1988)

Kompozycja 319, 2022

Warszawa 2022/07/13

Anna Marciniak (ur. 1984)

Pod taflą, 2021

Warszawa 2022/07/13

Rites, 2022

Warszawa 2022/07/13

Abstract No.2, 2022

Warszawa 2022/07/13

W głębi, 2022

Warszawa 2022/07/13

Warszawa 2022/07/13

Kura - na salonach, 2022

Warszawa 2022/07/13

Symfonia majowa, 2021

Warszawa 2022/07/13

Mariia Nazarchuk (ur. 1997)

Warszawa 2022/07/13

Poziomy szczęścia, 2022

Warszawa 2022/07/13

Red pines, 2022

Warszawa 2022/07/13

Guru, 2022

Warszawa 2022/07/13

To czego usta nie mówią, 2022

Warszawa 2022/07/13

Tap Water, 2022

Warszawa 2022/07/13

Nad wodą, 2022

Warszawa 2022/07/13

Warszawa 2022/07/13

Włoski nokturn, 2022

Warszawa 2022/07/13

Honorata Pawłowska (ur. 2002)

Warszawa 2022/07/13

Chce się wyć, 2022

Warszawa 2022/07/13

Agata Strzemecka (ur. 1992)

Come out of the shadows, 2022

    Limit ceny