Świąteczna Aukcja Upominkowa – Młoda Sztuka – 1 grudnia 2021 r. godz. 19:30

Co roku, o tej samej porze, każdy z nas staje przed podobnym dylematem: co kupić w prezencie mikołajkowym lub świątecznym rodzinie i przyjaciołom? Pragaleria zna na to odpowiedź: sztukę! Przychodząc z pomocą wszystkim tym z Państwa, którzy nie mają czasu na długie spacery po sklepach i butikach przygotowaliśmy specjalną „Aukcję Upominkową”, podzieloną na dwie części – młodą sztukę (licytacja: 1.12.2021, godz. 19:30) oraz design (06.12.2021, godz. 19:30). W naszym najnowszym katalogu znaleźć można bardzo bogatą ofertę prac artystów młodego i średniego pokolenia o niezwykle atrakcyjnych cenach wywoławczych. Mamy nadzieję, że dzięki temu Państwa najbliżsi otrzymają ten wyjątkowy, niepowtarzalny podarunek, który wywoła uśmiech na ich twarzach. Państwo zaś – dzięki możliwości licytacji on-line, za pośrednictwem platformy Onebid, nie będziecie musieli narażać własnego zdrowia stykając się z dużymi skupiskami ludzi. Całość zakupu może zostać dokonana za pomocą internetu, a wylicytowany obiekt – dostarczony na wskazany przez Państwa adres.

Licytacja pierwszej części aukcji – “Młoda Sztuka” – odbędzie się 1 grudnia o godz. 19:30.

Licytacja drugiej części aukcji – “Design” – odbędzie się 6 grudnia o godz. 19:30.

Pejzaż wiślany XXI, 2021

olej, płótno, 40 x 40 cm, sygn. l.d.: J.K. Hudzik '21

brąz patynowany, wys. ok 22 cm, 1/1, sygn. spodzie podstawy

Gwieździsty kanion, 2021

technika mieszana (kredki, farby akrylowe), karton, 15 x 20 cm, w oprawie: 23,5 x 32 cm, sygn. p.d.: R. Git

Drzemka, 2021

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 40 x 40 cm, sygn. p.d.: M.Marszałł 2021

Patryk Paliwoda (ur. 1989)

Horizon, 2021

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Słoneczna Toskania, 2021

technika mieszana (olej, akryl), płótno, 40 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 300

Gaucho, 2021

tusz, papier, 50 x 40 cm, w oprawie: 50 x 40 cm, sygn. l.d.: stemplem oraz podpisem: Aqualoopa 2021

Micro Zebra, 2019

ceramika szkliwiona, złocona, zdobiona naszkliwnie, wymiary 14 x 12 x 6 cm, sygnowana i numerowana od spodu: 18/2019. Zdjęcie poglądowe - ze względu na ręczne malowanie rzeźby mogą występowac nieznaczne różnice w dekoracij figury.

Jaga Szczepanik (ur. 1983)

Brigitte, 2021

olej, płótno naklejone na płytę HDF, 40 x 30 cm, sygn. l.d.: Jaga 2021

A gdyby tak..., 2021

akryl, płótno, 30 x 30 cm, sygn. l.d.: M. Rakoczy 2021

Sea View, 2020

akryl, plotno, 15 x 15 cm (rozmiar płótna), 33 x 33 (deska powleczona tkaniną), sygn. na odwrocie

Chabrowy bukiet, 2021

akryl, płótno, 60 x 50 cm, sygn. p.d.: E.Ponińska 2021

Małgorzata Kolmus (ur. 1982)

NZD21PZ, 2021

akryl, płótno, 50 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Trzy małe Fenki, 2019

ceramika szkliwiona, 4,5 x 10 x 10 (x3), sygn. od środka: logo ROKO

Cali, 2020

akwaforta, papier Hahnemuhle 230g, wymiary kompozycji: 28 x 50 cm, arkusz: 36 x 58 cm, 3/10, sygn. p.d.: Oskar Gorzkiewicz. Oprawa: rama aluminiowa, srebrna, satynowa 40 x 60 cm.

Jolanta Kitowska (ur. 1968)

The Maiden, z cyklu Anticipation, 2016

olej, płótno, 60 x 40 cm, sygn. l.d.: Jola Kitowska

Dali - wspaniałe wąsy, 2020

olej, płótno owalne, ok. 50 x 40 cm, sygn. u dołu: PD 2020

Parking nr 49, z cyklu: "Ulica", 2007

fotografia cyfrowa, czarno-biała, wydruk cyfrowy papier Hahnemühle Photo Rag Baryta 315g (półbłysk), papier archiwalny, bezkwasowy, 40 x 40 cm (kompozycja), 50 x 50 cm (arkusz), 1/5, sygn. na licu i na odwrocie. Dołączony autorski certyfikat autentyczności. Praca nieoprawiona.

Paros Grecja, 2015

akryl, deska, 24,5 x 19 cm, w oprawie: 33,5 x 27,5 cm, sygn. p.d.: KDOROBA2015

Little Desires, 2021

technika mieszana, płótno, 50 x40 cm, sygn. na odwrocie

Krowa micro, 2019

ceramika szkliwiona, złocona, 9 x 12,5 x 13 cm, sygn. na spodzie. Zdjęcie poglądowe - ze względu na ręczne malowanie rzeźby mogą występowac nieznaczne różnice w dekoracij figury.

Chmura, 2018

akryl, płótno, 30 x 30 cm, sygn. na odwrocie

Bulterier, 2019

akryl, płótno, 30 x 24 cm, sygn. l.d.: AL

Na morzem, 2021

akryl, płótno, 40 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 300

Tulipany w czerwieni, 2021

akryl, płótno, 50 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Zestaw prac na papierze: "Jesienna", "Après le bain IV", "Gałązka wiśni", 2021

technika mieszana (tusz, pastel, akryl), papier, 2 prace o wymiarach: 42 x 29,7 cm, 1 praca o wymiarach: 29 x 21 cm, sygn. p.d.: Karina Góra. Prace nieoprawione.

Cena wywoławcza: 300

Inapparent, 2021

technika mieszana, plótno, 40 x 30 cm, sygn. na odwrocie

Zew, 2021

olej, płótno, 60 x 60 cm, sygn. p.d.: Lipka

Osobna, 2021

tempera, papier, 50 x 70 cm, sygn. p.d.: MJedrczak

Północno - wschodni, 2021

akryl, płótno, 60 x 70 cm, sygn. p.d.: monogramem oraz na odwrocie

Mury, 2019

piórko, papier, 40,5 x 29,5 cm, w oprawie passe-partout: 70 x 50 cm, sygn. p.d.: Aboroń 2019

Cena wywoławcza: 100

Zdobyty, 2021

akryl, płótno, 60 x 50 cm, sygn. p.d.: Ryś 2021

Motocykl, 2021

akryl, płótno, 24 x 30 cm, sygn. p.d.: WW

Cena wywoławcza: 200

Metafizyka klasyczna, 2021

akryl, tektura, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Popołudniowe spotkanie, 2021

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 29 x 29 cm, sygn.p.d.: L.L

Dwie pary, 1997

piórko, tusz, papier akwarelowy, 31,5 x 27 cm, sygn. p.d.: Jolanta Johnsson 97

Zapach róż, 2020

akryl, płótno, 80 x 50 cm, sygn. p.d.: E. Seweryn 2020

Trawy na wietrze, 2021

akryl, płótno, 60 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Lekkość myśli o poranku, 2020

linoryt dwubarwny, papier Fabriano, 25,5 x 17,5 cm (matryca), w oprawie passe-partout: 40 x 30 cm, 12/20, sygn. p.d.: K. Lipska Ziębińska

Cena wywoławcza: 200

Żubr L, model Snake Black g, 2021

ceramika szkliwiona z efektem, złocone rogi, 12 x 14,5 x 6 cm, od spodu logo autora i opis numeryczny - 1550/2021

Ryszard Ruzik (ur. 1950)

Piękna i bestia, 2019

piórko, papier, 47,7 x 35,5 cm, sygn. p.d.: Ruzik Ryszard. Praca nieoprawiona. Lewy dolny róg arkusza ucięty

Cena wywoławcza: 250

Irysy, 2021

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn.: p.d.: Raczkowski

Cena wywoławcza: 300

Nieustająca walka, 2021

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. l.d.: DR

Radosław Kurzeja (ur. 1987)

Mały Pejzaż, 2021

akwarela, rapidograf, papier do akwareli, 18 x 12,7 cm, w oprawie (ramka vintage, drewno, szkło): 19,5 x 14,5 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 100

Rybcie, 2021

akryl, płótno, 20 x 20 cm, sygn. l.d.: Baranowski 32:21

Pejzaż podlaski znad Supraśli Nr.23, 2021

Klaun, 2021

olej, płótno, 40 x 30 cm,sygn. p.d.: K.Krzyszczyk

technika mieszana (farby akrylowe, struktura, rdza - proszek żelazny na którym wywołano przyspieszoną korozję), płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Relaks w Ćmielowie, 2021

technika mieszana (akryl, kredka akwarelowa), sklejka, 30 x 30 cm, sygn. na odwrocie

#12 Kartka z wakacji, 2021

technika mieszana (tusz, akwarela, akryl, szlagmetal), papier akwarelowy, 30 x 40 cm, w oprawie: 40 x 50 cm, sygn. p.d.: A.Kappa

Robert Ratajczyk (ur. 1976)

Przegrzanie, 2021

akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Anita Zofia Siuda (ur. 1974)

akryl, płótno, 60 x 40 cm, sygn. p.d.: a.siuda 2020

Katedra w Kolonii – panorama, 2021

tusz, papier akwarelowy, 27 x 38 cm, w oprawie: 40 x 50 cm, sygn. p.d.: Dawid Masionek

Cichy błękit, 2014

olej, płótno, 22 x 22 cm, sygn. p.d.: Kinga Wnuk

XIII, 2014

litografia, papier, 32,7 x 13 cm (kompozycja), 41,5 x 30 cm (arkusz), 5/5, sygn. p.d.: Kołakowska Ewelina '14

Przemilczane strefy, 2021

akryl, płótno, 60 x 73 cm, sygn. na odwrocie

Pink flamingo, 2020

akryl, płótno, 40 x 30 cm, sygn.p.d.: Świgulska

Alegoria dnia, 2020

technika mieszana (grafit, tusz, masa szpachlowa, herbata, farba akrylowa, kolaż), papier kredowy, 21 x 29,7 cm, sygn. na odwrocie. Praca nieoprawiona.

Izabela Szewczyk-Martin (ur. 1975)

Widok z kuchni, 2020

olej, płótno, 50 x 40 cm, sygn. p.d.: I. Szewczyki

Otwieraj! Misiek chce się bawić!, dyptyk, 2021

akryl, płótno, 2 płótna o wymiarach 40 x 40 cm, sygn. p.d.: M.Stern

Na gałęzi, 2020

olej, płótno, 41 x 33 cm, sygn. p.d.: Dyląg-Faliszek

Cena wywoławcza: 200

White-Haired, 2020

akryl, technika mieszana, płótno, 40 x 30 cm, sygn. p.d.: MICHALINA CZURAKOWSKA

White Carnations, 2021

olej, płótno, 46 x 33 cm, sygn. p.d.: Pervinece '21

Dziadek do orzechów, 2021

technika mieszana (tusz, akwarela), papier akwarelowy, 29 x 21cm, w oprawie: 40 x 30 cm, sygn. p.d.: K. Kabzińska-M 2021

Cena wywoławcza: 200

Mała Sowa, 2021

ceramika szkliwiona i złocona 24 k złotem, wymiary 11 x 8 x 5,5 cm, sygn. i numerowana od spodu: 225/2021. Zdjęcie poglądowe - ze względu na ręczne malowanie rzeźby mogą występowac nieznaczne różnice w dekoracij figury.

Red Hat, 2020

technika mieszana (kredki, promarkery, markery, kolaż), czarny karton, 50 x 34 cm, sygn. p.d.: ŻGBiernat

Mowa kwiatów - tęsknota, 2021

technika własna (akryl, tusz), płótno naklejone na płytę pilśniową, 30 x 24 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 200

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: WFrączek 2021 r

Cena wywoławcza: 300

Meadow with poppies, 2020

olej, akryl, płótno 46 x 55 cm, sygn. p.d.: Sandecka-Lakocy'21

Spacery, 2021

akryl, płótno, 50 x 120 cm, sygn. p.d.: F.Łoziński

Emotions, 2021

akryl, płótno 3D, 30 x 30 cm, sygn. na odwrocie

Kamczatka 1952, 2017

ceramika, gablota, 52 x 52 x 4,5 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 250

Forma ceramiczna "Nabab, Sułtan, Maharadża", 2007

kamionka, kredki ceramiczne, wys. ok. 37 cm, sygn. na spodzie: monogram

Cena wywoławcza: 300

Lewą nogą za prawe ucho, 2020

Happiness #21 i #22, dyptyk, 2021

technika mieszana (akryl, pastele), 2 x 40 x 40 cm, sygn : p.d. i na odwrocie (nazwisko i tytuł)

Julia Curyło (ur. 1986)

Bez tytułu, 2011

olej, płótno, 80 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Warszawa 2021/12/01

Pejzaż wiślany XXI, 2021

Warszawa 2021/12/01

Warszawa 2021/12/01

Gwieździsty kanion, 2021

Warszawa 2021/12/01

Drzemka, 2021

Warszawa 2021/12/01

Patryk Paliwoda (ur. 1989)

Horizon, 2021

Warszawa 2021/12/01

Słoneczna Toskania, 2021

Warszawa 2021/12/01

Gaucho, 2021

Warszawa 2021/12/01

Micro Zebra, 2019

Warszawa 2021/12/01

Jaga Szczepanik (ur. 1983)

Brigitte, 2021

Warszawa 2021/12/01

A gdyby tak..., 2021

Warszawa 2021/12/01

Sea View, 2020

Warszawa 2021/12/01

Chabrowy bukiet, 2021

Warszawa 2021/12/01

Małgorzata Kolmus (ur. 1982)

NZD21PZ, 2021

Warszawa 2021/12/01

Trzy małe Fenki, 2019

Warszawa 2021/12/01

Cali, 2020

Warszawa 2021/12/01

Jolanta Kitowska (ur. 1968)

Warszawa 2021/12/01

Dali - wspaniałe wąsy, 2020

Warszawa 2021/12/01

Warszawa 2021/12/01

Paros Grecja, 2015

Warszawa 2021/12/01

Little Desires, 2021

Warszawa 2021/12/01

Krowa micro, 2019

Warszawa 2021/12/01

Chmura, 2018

Warszawa 2021/12/01

Bulterier, 2019

Warszawa 2021/12/01

Na morzem, 2021

Warszawa 2021/12/01

Tulipany w czerwieni, 2021

Warszawa 2021/12/01

Warszawa 2021/12/01

Inapparent, 2021

Warszawa 2021/12/01

Zew, 2021

Warszawa 2021/12/01

Osobna, 2021

Warszawa 2021/12/01

Północno - wschodni, 2021

Warszawa 2021/12/01

Mury, 2019

Warszawa 2021/12/01

Zdobyty, 2021

Warszawa 2021/12/01

Motocykl, 2021

Warszawa 2021/12/01

Metafizyka klasyczna, 2021

Warszawa 2021/12/01

Popołudniowe spotkanie, 2021

Warszawa 2021/12/01

Dwie pary, 1997

Warszawa 2021/12/01

Zapach róż, 2020

Warszawa 2021/12/01

Trawy na wietrze, 2021

Warszawa 2021/12/01

Lekkość myśli o poranku, 2020

Warszawa 2021/12/01

Warszawa 2021/12/01

Ryszard Ruzik (ur. 1950)

Piękna i bestia, 2019

Warszawa 2021/12/01

Irysy, 2021

Warszawa 2021/12/01

Nieustająca walka, 2021

Warszawa 2021/12/01

Radosław Kurzeja (ur. 1987)

Mały Pejzaż, 2021

Warszawa 2021/12/01

Rybcie, 2021

Warszawa 2021/12/01

Warszawa 2021/12/01

Klaun, 2021

Warszawa 2021/12/01

Warszawa 2021/12/01

Relaks w Ćmielowie, 2021

Warszawa 2021/12/01

#12 Kartka z wakacji, 2021

Warszawa 2021/12/01

Robert Ratajczyk (ur. 1976)

Przegrzanie, 2021

Warszawa 2021/12/01

Anita Zofia Siuda (ur. 1974)

Warszawa 2021/12/01

Warszawa 2021/12/01

Cichy błękit, 2014

Warszawa 2021/12/01

XIII, 2014

Warszawa 2021/12/01

Przemilczane strefy, 2021

Warszawa 2021/12/01

Pink flamingo, 2020

Warszawa 2021/12/01

Alegoria dnia, 2020

Warszawa 2021/12/01

Widok z kuchni, 2020

Warszawa 2021/12/01

Warszawa 2021/12/01

Na gałęzi, 2020

Warszawa 2021/12/01

White-Haired, 2020

Warszawa 2021/12/01

White Carnations, 2021

Warszawa 2021/12/01

Dziadek do orzechów, 2021

Warszawa 2021/12/01

Mała Sowa, 2021

Warszawa 2021/12/01

Red Hat, 2020

Warszawa 2021/12/01

Mowa kwiatów - tęsknota, 2021

Warszawa 2021/12/01

Warszawa 2021/12/01

Meadow with poppies, 2020

Warszawa 2021/12/01

Spacery, 2021

Warszawa 2021/12/01

Emotions, 2021

Warszawa 2021/12/01

Kamczatka 1952, 2017

Warszawa 2021/12/01

Warszawa 2021/12/01

Lewą nogą za prawe ucho, 2020

Warszawa 2021/12/01

Warszawa 2021/12/01

Julia Curyło (ur. 1986)

Bez tytułu, 2011

    Limit ceny