Urodzony w 1959 roku w Warszawie. W 1971 roku wyjechał do Kenii, gdzie uczęszczał do St. Mary’s School w Nairobi. Tam uczył się plastyki przez 4 lata by ostatecznie zdać egzamin na poziomie Cambridge “O” Level. W 1976 roku wyjechał do RPA, gdzie przebywał do roku 2012. Obecnie mieszka i tworzy we Wrocławiu.

Najważniejsze wystawy:

1977 – „New Signatures”, Pretoria, RPA – wyróżnienie
1978 – „Open Arthouse”, Pretoria, RPA
1980 – „New Signatures”, Pretoria, RPA
1982 – Volkskas Art Gallery, Pretoria, RPA
1995 – „UND Open Art Workshop”, Durban, RPA
1996 – „Art At The Harbour”, Durban, RPA

2019 – wystawa indywidualna z serii „Kultura w Kamieńcu Wrocławskim”, Świetlica Wiejska, Kamieniec Wrocławski, Polska

2019 – Klub 4. Regimentu, Wrocław, Polska (wystawa zbiorowa)

2019 – Galeria Bastion, Wrocław (zbiorowa wystawa sezonowa)

2021 – wystawa przedaukcyjna Fundacji SYNAPSIS, Muzeum Narodowe w Warszawie, Warszawa, Polska.

Star Whisper, 2018

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno 3D, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: RP 2018

Eve's Temptation, 2021

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.: RP'21

Cycad Symphony, 2020

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 110 x 80 cm, sygn. p.d.: RP'20

Drzewo Obfitości, 2019

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 90 x 70 cm, sygn. p.d.: RP'19

Warm Valley Wind, 2021

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 80 x 90 cm, sygn. p.d.: RP'21

Śpiąca Jabłoń, 2018

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Tempest, 2021

technika mieszana (akryl, tusz, kredka akwarelowa), papier akwarelowy, 29,5 x 42 cm, w oprawie: 42 x 52 cm, sygn.: p.d.: RP2021

The warm Touch of Dawn, 2021

technika mieszana (akryl, akwarela), papier akwarelowy, 42 x 29,5 cm, w oprawie: 52 x 42 cm, sygn. p.d.: RP2021

Once Upon a Summer's Day, 2021

technika mieszana (akryl, szlagmetal), papier akwarelowy, 29,5 x 42 cm, w oprawie: 42 x 52 cm, sygn p.d.: RP2021

Ocean Scent, 2021

And Then Summer Came…, 2021

technika mieszana (akryl, szlagmetal), papier akwarelowy, 42 x 29,5 cm, w oprawie: 52 x 42 cm, sygn. p.d.: RP2021

Star Whisper, 2018

Eve's Temptation, 2021

Cycad Symphony, 2020

Drzewo Obfitości, 2019

Warm Valley Wind, 2021

Śpiąca Jabłoń, 2018

Tempest, 2021

The warm Touch of Dawn, 2021

Ocean Scent, 2021

And Then Summer Came…, 2021