Urodzony w 1981 r. w Rzeszowie. Absolwent Instytutu Sztuk Pięknych Uniwersytetu Rzeszowskiego. Dyplom w roku 2005 w pracowni malarskiej prof. zw. dr hab. Ireny Popiołek – Rodzińskiej. Obecnie pracownik na Wydziale Sztuki UR. Związany z Pracownią Działań Interdyscyplinarnych, Fotografii, oraz asystent w Malarskiej Pracowni Interdyscyplinarnej, gdzie podejmuje próby uwrażliwienia adeptów sztuki na problemy natury twórczej dzięki tworzeniu złożonych wypowiedzi plastycznych. Od 2014 r. pełni funkcję prezesa Związku Polskich Artystów Plastyków Okręgu Rzeszowskiego. Brał udział w kilkudziesięciu wystawach i przeglądach. Współorganizator, uczestnik i koordynator wystaw oraz projektów międzynarodowych m.in. Plac Sztuki, Mur-art, Festiwal Przestrzeni Miejskiej, Art Teritory, Międzynarodowe Triennale Malarstwa Regionu Karpat „Srebrny Czworokąt”. Laureat licznych nagród i wyróżnień m.in.: Grand Prix na X Międzynarodowym Jesiennym Salonie Sztuki „Homo Quadratus Ostroviensis”, Grand Prix w Przeglądzie Sztuki Młodych „Wschód sztuki – Sztuka Wschodu” Teatr im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie, I Nagroda na Ogólnopolskim Festiwalu „FOTA-TON II” – Rzeszów. W latach 2000 do 2005 uczestnik przeglądów diaporamicznych takich jak np. Festiwal Przeglądów Diaporamów w  Szczecinie. Poza malarstwem zajmuje się także rysunkiem, fotografią, filmem, instalacją. Jedną z ostatnich jego realizacji był projekt RBR w ramach wystawy „Nowe ilustracje” w galerii Arsenał w Białymstoku.

Ważniejsze osiągnięcia:

2004 r. – I Nagroda na Ogólnopolskim Festiwalu „FOTA-TON II” – Rzeszów.

2008 r. – I Nagroda Marszałka Województwa Podkarpackiego w przeglądzie „Obraz grafika rysunek rzeźba roku 2008” BWA Rzeszów.

2010 r. – Grand Prix w Przeglądzie Sztuki Młodych „Wschód sztuki –Sztuka Wschodu” Teatr im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie.

2010 r. – Grand Prix na X Międzynarodowym Jesiennym Salonie Sztuki „Homo Quadratus Ostroviensis” – Ostrowiec Świętokrzyski.

2010 r. – I Nagroda na XI Biennale Plastyki Krośnieńskiej – BWA Krosno.

2011 r. – Nominacja do nagrody w przeglądzie „Obraz, grafika, rysunek, rzeźba roku”

2015 r. – Stypendium twórcze Marszałka Województwa Podkarpackiego

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

AB VOLTAGE, 2018

technika mieszana, płyta, 130x200 cm, sygn. na odwrocie

Cena: 7000

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

AB TEGMEN, 2018

technika mieszana, płyta, 150x150 cm, sygn. na odwrocie

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

LAND ESCAPE, 2018

akryl, płótno, 80x80 cm, sygn. na odwrocie

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

POSTEA, 2018

technika mieszana, płyta, 85x115 cm, sygn. na odwrocie

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

VOLTAGE, 2018

technika mieszana, płyta, 200x200 cm, sygn. na odwrocie

Cena: 10000

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

VELDI, 2018

technika mieszana, płyta, 25x25,5 cm, sygn. na odwrocie

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

PLANSZA, 2018

technika mieszana, akryl, płyta, 200x140 cm, sygn. na odwrocie

Cena: 7500

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

ALT ROMANTYZM, 2018

technika mieszana, płótno, 30 x 30 cm, sygn. na odwrocie

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

AREA TENEBRIS, 2018

technika mieszana, płyta, 40x40 cm, sygn. na odwrocie

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

CARTE PAS PROPRE, 2018

technika mieszana, płótno, 40x40 cm, sygn. na odwrocie

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

DEFRAGMENTY, 2018

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

MELANCHOLIA, 2018

technika mieszana, płótno, 50x50 cm, sygn. na odwrocie

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

PION, 2018

technika mieszana, płótno, 60x30 cm, sygn. na odwrocie

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

RACHUNEK S_, 2018

technika mieszana, płótno, 30x60 cm, sygn. na odwrocie

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

TOPOS, 2018

technika mieszana, płyta, 100x100 cm, sygn. na odwrocie

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

OŚ CZASU, 2018

technika mieszana, płyta, śr. 40 cm, sygn. na odwrocie

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

RELIEF, 2018

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

ROTAM, 2018

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

CHWILA BEZ IMIENIA, 2018

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

STRUKTURA ZASTĘPCZA, 2018

technika mieszana, styrodur, 20x30 cm, sygn. na odwrocie

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

STREFA KOMFORTU, 2018

technika mieszana, płótno, 120x120 cm, sygn. na odwrocie

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

SZMER,2018

technika mieszana, płótno, 24x30 cm, sygn. na odwrocie

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

MEMORIAŁ 101, 2017

technika mieszana, płótno, 40x60 cm, sygn. na odwrocie

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

AB Postea, 2018

technika własna, płótno, 60 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

Labirynt, 2019

technika własna, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

Anda_Iluzja, 2019

technika własna, płótno, 65 x 81 cm, sygn. na odwrocie

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

Margines, 2019

technika własna, płótno, 73 x 100,5 cm, sygn. na odwrocie

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

Sticker, 2019

technika mieszana, płótno, 30 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

Postea, 2018

technika mieszana, płótno, 24 x 30 cm, sygn. na odwrocie

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

Khaki, 2017

technika mieszana, płyta, śr. 70 cm, sygn. na odwrocie

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

Cube, 2017

technika mieszana, płyty, 26 x 26 x 26 cm (kubik)

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

Seans, 2019

akryl, płótno, 116 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Cena sprzedaży: 4500

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

technika mieszana, tektura, 40 x 40 cm (w oprawie), sygn. na odwrocie

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

Zona, 2018

technika mieszana, płótno, płyta, 30 x 24 cm, sygn. na odwrocie

Mapa, 2022

technika mieszana, płótno, 130 x 110 cm, sygn. na odwrocie.

Cena: 7000

Blar, 2021

technika mieszana, płótno, 180 x 200 cm, sygn. na odwrocie.

Cena: 10000

Plan, 2022

technika mieszana, płótno, 140 x 100 cm, sygn. na odwrocie.

Skrawki przeszłości, 2022

Tablica, 2022

Area tenebris, 2022

Analogie, 2022

technika mieszana, płótno, 120 x 180 cm, sygn. na odwrocie.

Cena: 9000

Kształty nieznane, 2022

technika mieszana, płótno, śr. 40 cm, sygn. na odwrocie.

Cena: 3600

Znak, 2022

Cena: 3600

Moduł zastępczy, 2022

technika mieszana, płyta, 26 x 26 x 26 cm, sygn. wewnątrz obiektu.

Pasja, 2022

technika mieszana, płyta, 50 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Wspomnienie, 2022

technika mieszana, płótno, 40 x 50 cm, sygn. na odwrocie.

Cena: REZERWACJA

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

AB VOLTAGE, 2018

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

AB TEGMEN, 2018

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

LAND ESCAPE, 2018

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

POSTEA, 2018

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

VOLTAGE, 2018

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

VELDI, 2018

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

PLANSZA, 2018

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

ALT ROMANTYZM, 2018

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

AREA TENEBRIS, 2018

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

CARTE PAS PROPRE, 2018

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

DEFRAGMENTY, 2018

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

MELANCHOLIA, 2018

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

PION, 2018

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

RACHUNEK S_, 2018

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

TOPOS, 2018

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

OŚ CZASU, 2018

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

RELIEF, 2018

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

ROTAM, 2018

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

CHWILA BEZ IMIENIA, 2018

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

STRUKTURA ZASTĘPCZA, 2018

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

STREFA KOMFORTU, 2018

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

SZMER,2018

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

MEMORIAŁ 101, 2017

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

AB Postea, 2018

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

Labirynt, 2019

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

Anda_Iluzja, 2019

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

Margines, 2019

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

Sticker, 2019

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

Postea, 2018

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

Khaki, 2017

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

Cube, 2017

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

Seans, 2019

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

Zona, 2018

Mapa, 2022

Blar, 2021

Plan, 2022

Skrawki przeszłości, 2022

Tablica, 2022

Area tenebris, 2022

Analogie, 2022

Kształty nieznane, 2022

Znak, 2022

Moduł zastępczy, 2022

Pasja, 2022

Wspomnienie, 2022