Absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie na wydziale Grafiki. Praca dyplomowa praktyczna zrealizowana w formie książki z ilustracjami do własnych opowiadań w Pracowni Projektowania Książki i Ilustracji pod kierunkiem Błażeja Ostoja Lniskiego. Ukończył również PWSFTViT w Łodzi na wydziale operatorskim Realizacji TV, a także Kulturoznawstwo SWPS w Warszawie. Jego malarstwo to przede wszystkim ekspresja z domieszką czarnego humoru, formą nawiązujące do estetyki Street-artu, Nowego Ekspresjonizmu, czy Brut-Artu. Autor inspiruje się kulturami ludów pierwotnych, światem mikrofauny oraz fizyki kwantowej. Twórca video-artów.

Wybrane wystawy indywidualne:
2019 – „Struktury”, Galeria 81 stopni, Warszawa
2018 – „Mikro-makro”, Galeria Łysego Pingwina, Warszawa
2018 – „Mikrokosmos”, Galeria A, Starogard Gdański
2016 – „Robaki Transcendentne”, Galeria Nieformalna, Warszawa
2016 – „Teoria Szumu”, Centrum im. Jana Nowaka Jeziorańskiego, Warszawa
2016 – „Przekroje wykroje”, Galeria Podlaska, Biała Podlaska
2015 – „Głowy”, Galeria Uległa, Warszawa
Wybrane wystawy zbiorowe:
2018 – 2019 – „Warsaw off ART”,
2019 – „Szkicowniki”, Galeria 81 stopni, Warszawa
2018 – „4 kolory”, Art Imperium, Warszawa

Głód, głodek, głodzio, 2020

akryl, płótno; 100 x 100 cm; sygn. na odwrocie

Dwubocznie symetryczni, 2020

akryl, płótno; 120 x 90 cm; sygn. na odwrocie

Cena: 3200

Czarne dziury z horyzontami zdarzeń III, 2020

Natrętne myśli o cycach, 2019

akryl, płótno; 50 x 50 cm; sygn. na odwrocie

A więc to tak, 2021

akryl, płótno; 90 x 60 cm; sygn. na odwrocie

Samica karalucha, 2019

akryl, płótno; 60 x 40 cm; sygn. na odwrocie

W czepku urodzony, 2019

akryl, płótno; 40 x 60 cm; sygn. na odwrocie

Cena: 1100

Dobry i zły pożerający multiwszechświat w kształcie ostatniej paróweczki hrabiego Barry Kenta, 2021

akryl, płótno; 90 x 120 cm; sygn. na odwrocie

Żonglujący jęzorem, 2016

Red face, 2017

akryl, płótno; 50 x 70 cm; sygn. na odwrocie

Demon LGBT, 2020

akryl, płótno; 40 x 30 cm; sygn. na odwrocie

Omerta, 2021

Cena: ?

Szara Renata, 2020

Miłość, 2018

Taniec niesporczaków, 2019

akryl, olej, płótno; 100 x 100 cm; sygn. na odwrocie

Czerwony robak, 2016

Zanurzam się w zielonoście wśród fal łąk szumiących, 2020

akryl, płótno; 100 x 70 cm; sygn. na odwrocie

Przewrotne bliźniaki, 2021

Cena: 2800

Electric skull, 2018

Sztuczny demon z tunelu strachu, 2020

akryl, deska; 40 x 60 cm; sygn. na odwrocie

Cena: 1300

Czarna i biała materia, 2020

olej, płótno; 100 x 100 cm; sygn. na odwrocie

Matryca gluonowa w towarzystwie białej i czarnej energii, 2020

Kwantowe aberracje, 2019

Covidowy jeż, 2021

akryl, płótno; 80 x 60 cm; sygn. na odwrocie

To tylko sen, 2020

akryl, deska; 50 x 70 cm; sygn. na odwrocie

Cena: 1600

Żonglujący wszechświatem, 2018

akryl, asamblaż, płótno; 70 x 90 cm; sygn. na odwrocie

Cena: 1600

Polak codzienny, 2021

W moim małym telewizorku, 2020

akryl, deska; 60 x 60 cm; sygn. na odwrocie

Myślał indyk o niedzieli, 2020

akryl, płótno; 100 x 60 cm; sygn. na odwrocie

Melodia słodko-kwaśna, 2020

Szary robak, 2016

Moje biodro ma się coraz lepiej, 2018

akryl, asamblaż, płótno; 100 x 100 cm; sygn. na odwrocie

Duch lasu, 2021

akryl, płótno; 40 x 40 cm; sygn. na odwrocie

Głód, głodek, głodzio, 2020

Dwubocznie symetryczni, 2020

Natrętne myśli o cycach, 2019

A więc to tak, 2021

Samica karalucha, 2019

W czepku urodzony, 2019

Żonglujący jęzorem, 2016

Red face, 2017

Demon LGBT, 2020

Omerta, 2021

Szara Renata, 2020

Miłość, 2018

Taniec niesporczaków, 2019

Czerwony robak, 2016

Przewrotne bliźniaki, 2021

Electric skull, 2018

Czarna i biała materia, 2020

Kwantowe aberracje, 2019

Covidowy jeż, 2021

To tylko sen, 2020

Polak codzienny, 2021

Melodia słodko-kwaśna, 2020

Szary robak, 2016

Duch lasu, 2021