Urodzony w 1991 roku w Grodnie na Białorusi. W latach 2006 – 2009 uczył się w szkole artystycznej w Grodnie. W roku 2009 rozpoczął studia artystyczne na Uniwersytecie im. Janki Kupały w Grodnie, na wydziale Sztuki i Designu, na kierunku Sztuki Plastyczne i Grafika Komputerowa. W roku 2014 otrzymał dyplom z oceną bardzo dobrą.

Wystawy:

2012 – udział w plenerze na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Kaliszu, Polska

2014 – udział w jubileuszowej wystawie szkoły artystycznej w Grodzieńskiej Hali Wystawowej.

2015 – wystawa młodych białoruskich artystów „Жнівеньскіясустрэчы”, Brześć.

2016 – wystawa „Dwa spojrzenia”, Muzeum Regionalne w Sycowie

2016 – wystawa, Ośrodek Szkoleniowy „Za lasem”, Syców

2017 – wystawa w Galerii „Wieża Ciśnień”, Kalisz.

Fobos, 2021

akryl, płótno, 90 x 80 cm, sygn. p.d.: monogramem oraz na odwrocie

Moon, 2021

Maki, 2021

akryl, płótno, 70 x 60 cm, sygn. p.d.: monogramem oraz na odwrocie

Pandemia, 2021

akryl, płótno, 80 x 90 cm, sygn. p.d.: monogramem oraz na odwrocie

Shine, 2021

akryl, płótno, 60 x 70 cm, sygn. p.d.: monogramem oraz na odwrocie

Międzymiastowy, 2021

Żniwa, 2021

Północno - wschodni, 2021

Neonowy cyrk, 2021

akryl, płótno, 80 x 70 cm, sygn. p.d.: monogramem oraz na odwrocie

Pina Colada, 2021

Latarnik, 2021

Garbaty, 2021

Dziedzictwo, 2021

Astronauta, 2021

akryl, papier, 23 x 16 cm, w oprawie: 41 x 31 cm, sygn. p.d.: monogramem oraz na odwrocie

Dom, 2022

akryl, papier, 28 x 20 cm, w oprawie: 41 x 31 cm, sygn. l.d.: monogramem oraz na odwrocie

Dziewczyna na błękitnej kropce, 2022

akryl, papier, 28 x 20 cm, w oprawie: 41 x 31 cm, sygn. p.d.: monogramem oraz na odwrocie

Gigantyczny, 2022

Grawitacja, 2022

Horyzont, 2022

Jeszcze wyżej, 2022

akryl, papier, 23 x 19 cm, w oprawie: 41 x 31 cm, sygn. p.d.: monogramem oraz na odwrocie

Lustrzany, 2022

Międzyplanetarny, 2022

akryl, papier, 19 x 14 cm, w oprawie: 41 x 31 cm, sygn. p.d.: monogramem oraz na odwrocie

Na dachu, 2022

Powódź, 2022

Przejażdżka, 2022

Przestrzenny, 2022

Ułożony, 2021

We mgle, 2022

Wokół planet, 2022

Życie, 2022

akryl, papier, 20 x 28 cm, w oprawie: 41 x 31 cm, sygn. p.d.: monogramem oraz na odwrocie

Podróż kosmiczna, 2022

akryl, papier, 29 x 21 cm, w oprawie: 41 x 31 cm, sygn. p.d.: monogramem oraz na odwrocie

Fobos, 2021

Moon, 2021

Maki, 2021

Pandemia, 2021

Shine, 2021

Międzymiastowy, 2021

Żniwa, 2021

Północno - wschodni, 2021

Neonowy cyrk, 2021

Pina Colada, 2021

Latarnik, 2021

Garbaty, 2021

Dziedzictwo, 2021

Astronauta, 2021

Dom, 2022

Gigantyczny, 2022

Grawitacja, 2022

Horyzont, 2022

Jeszcze wyżej, 2022

Lustrzany, 2022

Międzyplanetarny, 2022

Na dachu, 2022

Powódź, 2022

Przejażdżka, 2022

Przestrzenny, 2022

Ułożony, 2021

We mgle, 2022

Wokół planet, 2022

Życie, 2022

Podróż kosmiczna, 2022