Nickita Tsoy

Pragaleria

Stalowa 3, Warszawa

Nickita Tsoy

KATALOG ON-LINE

Urodzony w Kijowie, w 1991 r. Jest absolwentem Narodowej Akademii Sztuk Pięknych i Architektury w Pracowni Malarstwa Ściennego i Kultury Sakralnej pod kierownictwem prof. M. A. Storożenki, gdzie uzyskał dyplom w 2016 r. W latach 2018 – 2019 studiował na kijowskiej Akademii Sztuki Mediów. Od 2016 r. jest członkiem Narodowego Związku Młodych Artystów Ukrainy.

W swojej twórczości malarskiej rozwija historyczną opowieść o postideologicznym klimacie ostatnich dziesięcioleci. Uważa człowieka za nosiciela świadomości ideologicznej, który szuka fundamentów i treści własnego istnienia, przy jednoczesnej akceptacji budzących się w nim wewnętrznych konfliktów i dysonansów. Jest to poszukiwanie granicy między anatomią a anty-anatomią, pomiędzy prawdą a zniekształceniem prawdy.

Czytaj więcej »

WYSTAWY INDYWIDUALNE:

2019 – „Humperdoo”, Pragaleria, Warszawa, Polska
2019 – „Hamperdu”, White World, Kijów, Ukraina
2017 – „BODY/SOMA”, Pragaleria, Warszawa, Polska
2017 – „#ZZ#BOO#BAG#DOLL”, Muzeum Sztuki Współczesnej w Odessie, galeria Arteria, Odessa, Ukraina
2016 – „Apperception”, Bunkermuz, Tarnopol, Ukraina.

 

WYSTAWY GRUPOWE:

2023 – „Koncentracja woli”, M17 Centrum Sztuki Współczesnej, Kijów, Ukraina
2023 – „Overflow”, Taiten talon Art House, Turku, Finlandia
2023 – program Rezydencji „Solidarność z Ukrainą” koordynowany przez HIAP – Helsiński Międzynarodowy Program na Rzecz Artystów (HIAP), wyspa Korpo, Finlandia
2022 – „Przed wojną”, Odeskie Muzeum Sztuki, Odessa, Ukraina
2022 – „Żelazne niebo”, Muzeum Narodowe, Kijów, Ukraina
2022 – „Nie zamykaj oczu”. Ukraińscy artyści reagują na wojnę, wystawa objazdowa, Stany Zjednoczone
2022 – wystawa lauretów „Reclaim Award” zrealizowana w formie wielkoformatowych reprodukcji nagrodzonych prac w przestrzeni publicznej miasta Kolonii, Niemcy
2022 – „Porzucone kwiaty”, Art-cluster Na poshti, Tarnopol, Ukraina
2022 – „Porzucone kwiaty”, Galeria Svitlo, Lwów, Ukraina
2022 – „Porzucone kwiaty”, Ukraiński Uniwersytet Katolicki, Lwów, Ukraina
2022 – „Mapy”, Kordegarda. Galeria Narodowego Centrum Kultury, Warszawa, Polska
2021 – „Różowa wystawa”, White World, Kijów, Ukraina
2021 – „Labirynt dyskursu: Instytut Badawczy Sztuki Współczesnej Narodowej Akademii Sztuk Ukrainy”, Kijów, Ukraina
2021 – „Paperposition”, festiwal grafiki i rysunku, Berlin, Niemcy
2021 – „Od dwudziestu do dwudziestu”, Odeskie Muzeum Sztuki, Odessa, Ukraina
2020 – „Ściana w ścianę”, White World, Kijów, Ukraina
2020 – „Оbserwacja”, White World, Kijów, Ukraina
2020 – „Jestem dinozaurem”, White World, Kijów, Ukraina
2019 – „Nordart”, Centrum Sztuki, Büdelsdorf, Niemcy
2019 – „Dobre życie”, Mitets, Kijów, Ukraina
2019 – „HAMPERDU”, White World, Kijów, Ukraina
2018 – „Help Me Cheesus!”, Muzeum Historii Kijowa, Kijów, Ukraina
2018 – „Portret frontalny”, White World, Kijów, Ukraina
2018 – „Anatomia symulakrum: Instytut Badawczy Sztuki Współczesnej Narodowej Akademii Sztuk Ukrainy”, Kijów, Ukraina
2017 – „Tsoy vs. Tsoy”, White World, Kijów, Ukraina
2016 – „Karpathy. Terra Libera”, sympozjum artystyczne, Ukraina
2016 – „Kalejdoskop – PUNAB”, Galeria pod Żółtymi Gigantami, Odeskie Muzeum Sztuki, Odessa, Ukraina
2016 – udział w pierwszym corocznym Międzynarodowym Festiwalu Sztuki Współczesnej Freier Fest, Odessa, Ukraina.

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA:

2017 – I miejsce w konkursie na najlepszego artystę Ukrainy „Art battle”, galeria White World, Kijów, Ukraina
2016 – udział w konkursie „Art battle”, galeria White World, Kijów, Ukraina.

1

Nickita Tsoy

A walk to the peak, 2018

olej, płótno, 190 x 90 cm, sygnowany na odwrocie

Cena sprzedaży: 8000

2

Nickita Tsoy

Horsemask N1, 2018

olej, płótno, 150 x 153 cm, sygnowany na odwrocie

Cena sprzedaży: 7000

3

Nickita Tsoy

Medallion, 2018

olej, płótno, 190 x 90 cm, sygnowany na odwrocie

Cena sprzedaży: 8000

4

Nickita Tsoy

Hoodie N1, 2018

olej, płótno, 190 x 90 cm, sygnowany na odwrocie

Cena: 8000

5

Nickita Tsoy

Juis Jus N2, 2018

olej, karton, 245 x 200 cm, sygnowany na odwrocie

Cena: 10500

6

Nickita Tsoy

Nike, 2018

olej, płótno, 90 x 50 cm, sygnowany na odwrocie

Cena sprzedaży: 4000

7

Nickita Tsoy

Abibas, 2018

olej, płótno 190 x 90 cm, sygnowany na odwrocie

Cena sprzedaży:

8

Nickita Tsoy

Gymnastic, 2018

olej, płótno, 190 x 90 cm, sygnowany na odwrocie

Cena sprzedaży: 8000

9

Nickita Tsoy

Movement, 2018

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygnowany na odwrocie

Cena: 3800

10

Nickita Tsoy

Look down, 2018

olej, płótno, 125 x 40 cm, sygnowany na odwrocie

Cena sprzedaży:

11

Nickita Tsoy

Gravity, 2018

olej, płótno, 70 x 50 cm, sygnowany na odwrocie

Cena sprzedaży: 2000

12

Nickita Tsoy

Glide, 2019

olej, płótno, 150 x 100 cm, sygnowany na odwrocie

Cena sprzedaży: 7500

13

Nickita Tsoy

Fender, 2019

olej, płótno, 170 x 150 cm, sygnowany na odwrocie

Cena: 9200

14

Nickita Tsoy

Cthuluhu fhtagn, 2019

olej, płótno, 170 x 100 cm, sygnowany na odwrocie

Cena sprzedaży:

15

Nickita Tsoy

Morning party, 2019

olej, płótno, 100 x 100 cm, sygnowany na odwrocie

Cena sprzedaży: 5000

16

Nickita Tsoy

Mirror, 2017

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygnowany na odwrocie

Cena: 4500

17

Nickita Tsoy

Lying and waiting, 2018

olej, płótno, 100 x 100 cm, sygnowany na odwrocie

Cena sprzedaży: 5000

18

Nickita Tsoy

Oblivion, 2018

olej, płótno, 45 x 54 cm, sygnowany na odwrocie

Cena sprzedaży: 2000

19

Nickita Tsoy

Unicorn, 2019

olej, płótno, 140 x 119 cm, sygnowany na odwrocie

Cena sprzedaży: 6000

20

Nickita Tsoy

Blondie, 2018

olej, płótno, 190 x 90 cm, sygnowany na odwrocie

Cena: 8000

21

Nickita Tsoy

Hoodie, 2018

olej, płótno, 125 x 40 cm, sygnowany na odwrocie

Cena sprzedaży: 3000

22

Nickita Tsoy

Lost tooth, 2018

olej, płótno, 120 x 80 cm, sygnowany na odwrocie

Cena sprzedaży: 6000

23

Nickita Tsoy (ur. 1991)

The man in black shorts, 2017

olej, płótno, 85 x 85 cm, sygnowany na odwrocie

Cena: 7000

24

Nickita Tsoy

Horse, 2018

olej, płótno, 90 x 71 cm, sygnowany na odwrocie

Cena sprzedaży:

25

Nickita Tsoy

Stranded N1, 2018

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygnowany na odwrocie

Cena sprzedaży:

26

Nickita Tsoy

Stranded N2, 2018

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygnowany na odwrocie

Cena sprzedaży: 3300

27

Nickita Tsoy

Stranded N3, 2018

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygnowany na odwrocie

Cena sprzedaży:

28

Nickita Tsoy

Stranded N4, 2018

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygnowany na odwrocie

Cena sprzedaży: 3800

29

Nickita Tsoy (ur. 1991)

Stranded N5, 2018

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygnowany na odwrocie

Cena sprzedaży:

30

Nickita Tsoy

Stranded N6, 2018

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygnowany na odwrocie

Cena sprzedaży:

31

Nickita Tsoy

Stranded N7, 2018

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygnowany na odwrocie

Cena sprzedaży: 3300

32

Nickita Tsoy

Simulator N1, 2018

olej, deska, 30 x 21 cm, sygnowany na odwrocie

Cena sprzedaży: 1000

33

Nickita Tsoy

Simulator N2, 2018

olej, deska, 30 x 21 cm, sygnowany na odwrocie

Cena sprzedaży: 1000

34

Nickita Tsoy

Simulator N3, 2018

olej, deska, 30 x 21 cm, sygnowany na odwrocie

Cena sprzedaży: 1000

35

Nickita Tsoy

Simulator N4, 2018

olej, deska, 30 x 21 cm, sygnowany na odwrocie

Cena sprzedaży: 1000

36

Nickita Tsoy

Simulator N5, 2018

olej, deska, 30 x 21 cm, sygnowany na odwrocie

Cena sprzedaży: 1000

37

Nickita Tsoy

Simulator N6, 2018

olej, deska, 30 x 21 cm, sygnowany na odwrocie

Cena sprzedaży:

38

Nickita Tsoy

Simulator N7, 2018

olej, deska, 30 x 21 cm, sygnowany na odwrocie

Cena sprzedaży: 1000

39

Nickita Tsoy

Simulator N8, 2018

olej, deska, 30 x 21 cm, sygnowany na odwrocie

Cena sprzedaży: 1000

40

Nickita Tsoy

Simulator N9, 2018

olej, deska, 30 x 21 cm, sygnowany na odwrocie

Cena sprzedaży: 1000

41

Nickita Tsoy

Simulator N10, 2018

olej, deska, 30 x 21 cm, sygnowany na odwrocie

Cena sprzedaży: 1000

42

Nickita Tsoy

Simulator N11, 2018

olej, deska, 30 x 21 cm, sygnowany na odwrocie

Cena sprzedaży: 1000

43

Nickita Tsoy

Simulator N12, 2018

olej, deska, 38 x 25 cm, sygnowany na odwrocie

Cena sprzedaży: 1200

44

Nickita Tsoy

Simulator N13, 2018

olej, deska, 38 x 25 cm, sygnowany na odwrocie

Cena sprzedaży: 1200

45

Nickita Tsoy

Simulator N14, 2018

olej, deska, 38 x 25 cm, sygnowany na odwrocie

Cena sprzedaży: 1200

46

Nickita Tsoy

Simulator N15, 2018

olej, deska, 38 x 25 cm, sygnowany na odwrocie

Cena sprzedaży: 1200

47

Nickita Tsoy

Simulator N16, 2018

olej, deska, 38 x 25 cm, sygnowany na odwrocie

Cena sprzedaży: 1200

48

Nickita Tsoy

Simulator N17, 2018

olej, deska, 38 x 25 cm, sygnowany na odwrocie

Cena sprzedaży:

49

Nickita Tsoy

Simulator N18, 2018

olej, deska, 38 x 25 cm, sygnowany na odwrocie

Cena sprzedaży: 1200

50

Nickita Tsoy

Simulator N19, 2018

olej, deska, 38 x 25 cm, sygnowany na odwrocie

Cena sprzedaży: 1200

51

Nickita Tsoy

Simulator N20, 2018

olej, deska, 38 x 25 cm, sygnowany na odwrocie

Cena sprzedaży: 1200

52

Nickita Tsoy

Simulator N21, 2018

olej, deska, 38 x 25 cm, sygnowany na odwrocie

Cena sprzedaży:

53

Nickita Tsoy

Simulator N22, 2018

olej, deska, 38 x 25 cm, sygnowany na odwrocie

Cena sprzedaży: 1200

54

Nickita Tsoy

Vanishing 2017

akryl, płótno | 190x150 cm

Cena sprzedaży:

55

Nickita Tsoy

Talk to my hand 2017

akryl, płótno | 150x120 cm

Cena sprzedaży:

56

Nickita Tsoy

Vacuum of a teaspoon 2017

technika mieszana (olej, akryl), płótno | 128x88 cm

Cena sprzedaży: 5200

57

Nickita Tsoy

Room 2017

olej, płótno | 110x110 cm

Cena sprzedaży: 5500

58

Nickita Tsoy

Apollo the Giant 2017

akryl, płótno | 170x150 cm

Cena: 7000

59

Nickita Tsoy

Prayer for Apollo 2017

akryl, płótno | 170x150 cm

Cena sprzedaży: 7000

60

Nickita Tsoy

Running with a yellow head 2017

technika mieszana (olej, akryl), płótno | 120x100 cm

Cena sprzedaży: 5200

61

Nickita Tsoy

Round 1 2017

olej, płótno | 80x60 cm

Cena sprzedaży:

62

Nickita Tsoy

Round 2 2017

olej, płótno | 90x85 cm

Cena sprzedaży:

63

Nickita Tsoy

Round 3 2017

olej, płótno | 80x80 cm

Cena sprzedaży:

64

Nickita Tsoy

Employee of a month 2017

technika mieszana (olej, akryl), płótno | 150x120 cm

Cena sprzedaży:

65

Nickita Tsoy

Acapella 2017

akryl, płótno | 150x120 cm

Cena sprzedaży:

66

Nickita Tsoy

Horseman N1 2017

akryl, płótno | 150x190 cm

Cena sprzedaży:

67

Nickita Tsoy

Horseman N2 2017

akryl, płótno | 150x190 cm

Cena sprzedaży:

68

Nickita Tsoy

Gabriel 2016

technika mieszana, płyta (gesso) | 90x43 cm

Cena sprzedaży: 2800

69

Nickita Tsoy

N5 2017

akryl, papier | 90x60 cm

Cena sprzedaży: 1800

70

Nickita Tsoy

Sailfe 2017

akryl, papier | 90x60 cm

Cena sprzedaży: 1800

71

Nickita Tsoy

Chicken 2017

akryl, papier | 90x60 cm

Cena sprzedaży: 1800

72

Nickita Tsoy

Kap 2017

akryl, papier | 90x60 cm

Cena sprzedaży: 1800

73

Nickita Tsoy

Dog N5 2017

akryl, papier | 90x60 cm

Cena sprzedaży: 1800

74

Nickita Tsoy

Lobster 2017

akryl, papier | 90x60 cm

Cena sprzedaży: 1800

75

Nickita Tsoy

Noah 2017

akryl, papier | 90x60 cm

Cena sprzedaży: 1800

76

Nickita Tsoy

Vakumba 2017

akryl, papier | 90x60 cm

Cena sprzedaży: 1800

77

Nickita Tsoy

Phenantrene, 2018

olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena sprzedaży: 4000

78

Nickita Tsoy

Smoke, 2018

olej, płótno, 85 x 65 cm, sygn. na odwrocie

Cena sprzedaży: 4500

79

Nikita TSOY (ur. 1991)

Suit N1, 2020

olej, płótno, 150 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena sprzedaży: 15000

80

Nikita TSOY (ur. 1991)

Utero, 2020

olej, płótno, 140 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Cena sprzedaży: 14000

81

Nikita TSOY (ur. 1991)

Stalemate, 2020

olej, płótno, 100 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Cena: 10000

82

Nikita TSOY (ur. 1991)

Ironing board, 2020

olej, płótno, 150 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena: 15000

83

Nikita TSOY (ur. 1991)

Hole, 2021

olej, płótno, 130 x 85 cm, sygn. na odwrocie

Cena sprzedaży: 15000

84

Nikita TSOY (ur. 1991)

Middle part, 2021

olej, płótno, 90 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena sprzedaży: 9000

85

Nikita TSOY (ur. 1991)

Body, 2021

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena: 10000

86

Nikita TSOY (ur. 1991)

Clothead, 2021

olej, płótno, 80 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena sprzedaży: 8000

87

Nikita TSOY (ur. 1991)

Facing the wall, 2021

olej, płótno, 82 x 78 cm, sygn. na odwrocie

Cena: 8500

88

Nikita TSOY (ur. 1991)

Mitten, 2022

olej, płótno, 120 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena sprzedaży: 11000

89

Nikita TSOY (ur. 1991)

Flower, 2022

olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena: 10000

90

Nikita TSOY (ur. 1991)

Difficult Task N1, 2022

olej, płótno, 120 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena sprzedaży: 11000

91

Nikita TSOY (ur. 1991)

Difficult Task N2, 2022

olej, płótno, 120 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena sprzedaży: 11000

92

Nikita TSOY (ur. 1991)

Prayer N2, 2022

olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena sprzedaży: 10000

93

Nikita TSOY (ur. 1991)

Prayer N1, 2022

olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena: 10000

94

Nikita TSOY (ur. 1991)

Costume, 2022

olej, płótno, 135 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena: 12000

95

Nikita TSOY (ur. 1991)

Root, 2022

olej, płótno, 95 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena: 9000

96

Nikita TSOY (ur. 1991)

Socks, 2022

olej, płótno, 80 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena: 8000

97

Nikita TSOY (ur. 1991)

Between two fingers, 2023

olej, płótno, 80 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena: 8000

98

Nikita TSOY (ur. 1991)

Between two toes, 2023

olej, płótno, 80 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena: 8000

99

Nikita TSOY (ur. 1991)

Falling drapery N1, 2020

olej, płótno, 120 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena sprzedaży: 11000

100

Nikita TSOY (ur. 1991)

Falling drapery N3, 2020

olej, płótno, 120 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena sprzedaży: 11000

101

Nikita TSOY (ur. 1991)

Falling drapery N7, 2020

olej, płótno, 120 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena sprzedaży: 11000

102

Nikita TSOY (ur. 1991)

Abandoned flowers N1, 2022

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena: 10000

103

Nikita TSOY (ur. 1991)

Abandoned flowers N3, 2022

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena: 10000

104

Nikita TSOY (ur. 1991)

Abandoned flowers N6, 2022

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena: 10000

105

Nikita TSOY (ur. 1991)

Abandoned flowers N8, 2022

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena: 10000

106

Nikita TSOY (ur. 1991)

Abandoned flowers N9, 2022

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena: 10000

107

Nikita TSOY (ur. 1991)

Abandoned flowers N10, 2022

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena sprzedaży: 10000

108

Nikita TSOY (ur. 1991)

Places where we don't exist N 1, 2023

technika mieszana (olej, farba typograficzna, technika własna), płótno, 60 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena sprzedaży: 6000

109

Nikita TSOY (ur. 1991)

Places where we don't exist N 2, 2023

technika mieszana (olej, farba typograficzna, technika własna), płótno, 60 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena sprzedaży: 6000

110

Nikita TSOY (ur. 1991)

Places where we don't exist N 3, 2023

technika mieszana (olej, farba typograficzna, technika własna), płótno, 60 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena sprzedaży: 6000

111

Nikita TSOY (ur. 1991)

Places where we don't exist N 4, 2023

technika mieszana (olej, farba typograficzna, technika własna), płótno, 60 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena sprzedaży: 6000

112

Nikita TSOY (ur. 1991)

Places where we don't exist N 5, 2023

technika mieszana (olej, farba typograficzna, technika własna), płótno, 60 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena sprzedaży: 6000

113

Nikita TSOY (ur. 1991)

Places where we don't exist N 6, 2023

technika mieszana (olej, farba typograficzna, technika własna), płótno, 60 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena sprzedaży: 6000

114

Nikita TSOY (ur. 1991)

Places where we don't exist N 7, 2023

technika mieszana (olej, farba typograficzna, technika własna), płótno, 60 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena sprzedaży: 6000

115

Nikita TSOY (ur. 1991)

Places where we don't exist N 8, 2023

technika mieszana (olej, farba typograficzna, technika własna), płótno, 60 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena sprzedaży: 6000

116

Nikita TSOY (ur. 1991)

Places where we don't exist N 9, 2023

technika mieszana (olej, farba typograficzna, technika własna), płótno, 60 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena sprzedaży: 6000

117

Nikita TSOY (ur. 1991)

Places where we don't exist N 10, 2023

technika mieszana (olej, farba typograficzna, technika własna), płótno, 60 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena sprzedaży: 6000

118

Nikita TSOY (ur. 1991)

Places where we don't exist N 11, 2023

technika mieszana (olej, farba typograficzna, technika własna), płótno, 60 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena sprzedaży: 6000

119

Nikita TSOY (ur. 1991)

Places where we don't exist N 12, 2023

technika mieszana (olej, farba typograficzna, technika własna), płótno, 60 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena: 6000

120

Nikita TSOY (ur. 1991)

The last of us, 2018

olej, płótno, 150 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena sprzedaży: 15000

121

Nikita TSOY (ur. 1991)

Prace z cyklu "Suit"

pastel, papier, 31,5 x 22,5 cm, sygn. na odwrocie

Cena: 2000

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nickita Tsoy

A walk to the peak, 2018

olej, płótno, 190 x 90 cm, sygnowany na odwrocie

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nickita Tsoy

Horsemask N1, 2018

olej, płótno, 150 x 153 cm, sygnowany na odwrocie

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nickita Tsoy

Medallion, 2018

olej, płótno, 190 x 90 cm, sygnowany na odwrocie

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nickita Tsoy

Hoodie N1, 2018

olej, płótno, 190 x 90 cm, sygnowany na odwrocie

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nickita Tsoy

Juis Jus N2, 2018

olej, karton, 245 x 200 cm, sygnowany na odwrocie

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nickita Tsoy

Nike, 2018

olej, płótno, 90 x 50 cm, sygnowany na odwrocie

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nickita Tsoy

Abibas, 2018

olej, płótno 190 x 90 cm, sygnowany na odwrocie

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nickita Tsoy

Gymnastic, 2018

olej, płótno, 190 x 90 cm, sygnowany na odwrocie

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nickita Tsoy

Movement, 2018

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygnowany na odwrocie

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nickita Tsoy

Look down, 2018

olej, płótno, 125 x 40 cm, sygnowany na odwrocie

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nickita Tsoy

Gravity, 2018

olej, płótno, 70 x 50 cm, sygnowany na odwrocie

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nickita Tsoy

Glide, 2019

olej, płótno, 150 x 100 cm, sygnowany na odwrocie

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nickita Tsoy

Fender, 2019

olej, płótno, 170 x 150 cm, sygnowany na odwrocie

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nickita Tsoy

Cthuluhu fhtagn, 2019

olej, płótno, 170 x 100 cm, sygnowany na odwrocie

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nickita Tsoy

Morning party, 2019

olej, płótno, 100 x 100 cm, sygnowany na odwrocie

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nickita Tsoy

Mirror, 2017

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygnowany na odwrocie

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nickita Tsoy

Lying and waiting, 2018

olej, płótno, 100 x 100 cm, sygnowany na odwrocie

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nickita Tsoy

Oblivion, 2018

olej, płótno, 45 x 54 cm, sygnowany na odwrocie

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nickita Tsoy

Unicorn, 2019

olej, płótno, 140 x 119 cm, sygnowany na odwrocie

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nickita Tsoy

Blondie, 2018

olej, płótno, 190 x 90 cm, sygnowany na odwrocie

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nickita Tsoy

Hoodie, 2018

olej, płótno, 125 x 40 cm, sygnowany na odwrocie

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nickita Tsoy

Lost tooth, 2018

olej, płótno, 120 x 80 cm, sygnowany na odwrocie

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nickita Tsoy (ur. 1991)

The man in black shorts, 2017

olej, płótno, 85 x 85 cm, sygnowany na odwrocie

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nickita Tsoy

Horse, 2018

olej, płótno, 90 x 71 cm, sygnowany na odwrocie

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nickita Tsoy

Stranded N1, 2018

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygnowany na odwrocie

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nickita Tsoy

Stranded N2, 2018

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygnowany na odwrocie

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nickita Tsoy

Stranded N3, 2018

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygnowany na odwrocie

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nickita Tsoy

Stranded N4, 2018

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygnowany na odwrocie

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nickita Tsoy (ur. 1991)

Stranded N5, 2018

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygnowany na odwrocie

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nickita Tsoy

Stranded N6, 2018

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygnowany na odwrocie

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nickita Tsoy

Stranded N7, 2018

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygnowany na odwrocie

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nickita Tsoy

Simulator N1, 2018

olej, deska, 30 x 21 cm, sygnowany na odwrocie

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nickita Tsoy

Simulator N2, 2018

olej, deska, 30 x 21 cm, sygnowany na odwrocie

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nickita Tsoy

Simulator N3, 2018

olej, deska, 30 x 21 cm, sygnowany na odwrocie

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nickita Tsoy

Simulator N4, 2018

olej, deska, 30 x 21 cm, sygnowany na odwrocie

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nickita Tsoy

Simulator N5, 2018

olej, deska, 30 x 21 cm, sygnowany na odwrocie

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nickita Tsoy

Simulator N6, 2018

olej, deska, 30 x 21 cm, sygnowany na odwrocie

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nickita Tsoy

Simulator N7, 2018

olej, deska, 30 x 21 cm, sygnowany na odwrocie

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nickita Tsoy

Simulator N8, 2018

olej, deska, 30 x 21 cm, sygnowany na odwrocie

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nickita Tsoy

Simulator N9, 2018

olej, deska, 30 x 21 cm, sygnowany na odwrocie

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nickita Tsoy

Simulator N10, 2018

olej, deska, 30 x 21 cm, sygnowany na odwrocie

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nickita Tsoy

Simulator N11, 2018

olej, deska, 30 x 21 cm, sygnowany na odwrocie

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nickita Tsoy

Simulator N12, 2018

olej, deska, 38 x 25 cm, sygnowany na odwrocie

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nickita Tsoy

Simulator N13, 2018

olej, deska, 38 x 25 cm, sygnowany na odwrocie

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nickita Tsoy

Simulator N14, 2018

olej, deska, 38 x 25 cm, sygnowany na odwrocie

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nickita Tsoy

Simulator N15, 2018

olej, deska, 38 x 25 cm, sygnowany na odwrocie

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nickita Tsoy

Simulator N16, 2018

olej, deska, 38 x 25 cm, sygnowany na odwrocie

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nickita Tsoy

Simulator N17, 2018

olej, deska, 38 x 25 cm, sygnowany na odwrocie

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nickita Tsoy

Simulator N18, 2018

olej, deska, 38 x 25 cm, sygnowany na odwrocie

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nickita Tsoy

Simulator N19, 2018

olej, deska, 38 x 25 cm, sygnowany na odwrocie

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nickita Tsoy

Simulator N20, 2018

olej, deska, 38 x 25 cm, sygnowany na odwrocie

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nickita Tsoy

Simulator N21, 2018

olej, deska, 38 x 25 cm, sygnowany na odwrocie

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nickita Tsoy

Simulator N22, 2018

olej, deska, 38 x 25 cm, sygnowany na odwrocie

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nickita Tsoy

Vanishing 2017

akryl, płótno | 190x150 cm

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nickita Tsoy

Talk to my hand 2017

akryl, płótno | 150x120 cm

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nickita Tsoy

Vacuum of a teaspoon 2017

technika mieszana (olej, akryl), płótno | 128x88 cm

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nickita Tsoy

Room 2017

olej, płótno | 110x110 cm

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nickita Tsoy

Apollo the Giant 2017

akryl, płótno | 170x150 cm

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nickita Tsoy

Prayer for Apollo 2017

akryl, płótno | 170x150 cm

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nickita Tsoy

Running with a yellow head 2017

technika mieszana (olej, akryl), płótno | 120x100 cm

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nickita Tsoy

Round 1 2017

olej, płótno | 80x60 cm

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nickita Tsoy

Round 2 2017

olej, płótno | 90x85 cm

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nickita Tsoy

Round 3 2017

olej, płótno | 80x80 cm

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nickita Tsoy

Employee of a month 2017

technika mieszana (olej, akryl), płótno | 150x120 cm

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nickita Tsoy

Acapella 2017

akryl, płótno | 150x120 cm

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nickita Tsoy

Horseman N1 2017

akryl, płótno | 150x190 cm

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nickita Tsoy

Horseman N2 2017

akryl, płótno | 150x190 cm

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nickita Tsoy

Gabriel 2016

technika mieszana, płyta (gesso) | 90x43 cm

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nickita Tsoy

N5 2017

akryl, papier | 90x60 cm

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nickita Tsoy

Sailfe 2017

akryl, papier | 90x60 cm

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nickita Tsoy

Chicken 2017

akryl, papier | 90x60 cm

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nickita Tsoy

Kap 2017

akryl, papier | 90x60 cm

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nickita Tsoy

Dog N5 2017

akryl, papier | 90x60 cm

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nickita Tsoy

Lobster 2017

akryl, papier | 90x60 cm

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nickita Tsoy

Noah 2017

akryl, papier | 90x60 cm

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nickita Tsoy

Vakumba 2017

akryl, papier | 90x60 cm

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nickita Tsoy

Phenantrene, 2018

olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nickita Tsoy

Smoke, 2018

olej, płótno, 85 x 65 cm, sygn. na odwrocie

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nikita TSOY (ur. 1991)

Suit N1, 2020

olej, płótno, 150 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nikita TSOY (ur. 1991)

Utero, 2020

olej, płótno, 140 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nikita TSOY (ur. 1991)

Stalemate, 2020

olej, płótno, 100 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nikita TSOY (ur. 1991)

Ironing board, 2020

olej, płótno, 150 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nikita TSOY (ur. 1991)

Hole, 2021

olej, płótno, 130 x 85 cm, sygn. na odwrocie

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nikita TSOY (ur. 1991)

Middle part, 2021

olej, płótno, 90 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nikita TSOY (ur. 1991)

Body, 2021

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nikita TSOY (ur. 1991)

Clothead, 2021

olej, płótno, 80 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nikita TSOY (ur. 1991)

Facing the wall, 2021

olej, płótno, 82 x 78 cm, sygn. na odwrocie

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nikita TSOY (ur. 1991)

Mitten, 2022

olej, płótno, 120 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nikita TSOY (ur. 1991)

Flower, 2022

olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nikita TSOY (ur. 1991)

Difficult Task N1, 2022

olej, płótno, 120 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nikita TSOY (ur. 1991)

Difficult Task N2, 2022

olej, płótno, 120 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nikita TSOY (ur. 1991)

Prayer N2, 2022

olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nikita TSOY (ur. 1991)

Prayer N1, 2022

olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nikita TSOY (ur. 1991)

Costume, 2022

olej, płótno, 135 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nikita TSOY (ur. 1991)

Root, 2022

olej, płótno, 95 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nikita TSOY (ur. 1991)

Socks, 2022

olej, płótno, 80 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nikita TSOY (ur. 1991)

Between two fingers, 2023

olej, płótno, 80 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nikita TSOY (ur. 1991)

Between two toes, 2023

olej, płótno, 80 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nikita TSOY (ur. 1991)

Falling drapery N1, 2020

olej, płótno, 120 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nikita TSOY (ur. 1991)

Falling drapery N3, 2020

olej, płótno, 120 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nikita TSOY (ur. 1991)

Falling drapery N7, 2020

olej, płótno, 120 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nikita TSOY (ur. 1991)

Abandoned flowers N1, 2022

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nikita TSOY (ur. 1991)

Abandoned flowers N3, 2022

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nikita TSOY (ur. 1991)

Abandoned flowers N6, 2022

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nikita TSOY (ur. 1991)

Abandoned flowers N8, 2022

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nikita TSOY (ur. 1991)

Abandoned flowers N9, 2022

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nikita TSOY (ur. 1991)

Abandoned flowers N10, 2022

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nikita TSOY (ur. 1991)

Places where we don't exist N 1, 2023

technika mieszana (olej, farba typograficzna, technika własna), płótno, 60 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nikita TSOY (ur. 1991)

Places where we don't exist N 2, 2023

technika mieszana (olej, farba typograficzna, technika własna), płótno, 60 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nikita TSOY (ur. 1991)

Places where we don't exist N 3, 2023

technika mieszana (olej, farba typograficzna, technika własna), płótno, 60 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nikita TSOY (ur. 1991)

Places where we don't exist N 4, 2023

technika mieszana (olej, farba typograficzna, technika własna), płótno, 60 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nikita TSOY (ur. 1991)

Places where we don't exist N 5, 2023

technika mieszana (olej, farba typograficzna, technika własna), płótno, 60 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nikita TSOY (ur. 1991)

Places where we don't exist N 6, 2023

technika mieszana (olej, farba typograficzna, technika własna), płótno, 60 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nikita TSOY (ur. 1991)

Places where we don't exist N 7, 2023

technika mieszana (olej, farba typograficzna, technika własna), płótno, 60 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nikita TSOY (ur. 1991)

Places where we don't exist N 8, 2023

technika mieszana (olej, farba typograficzna, technika własna), płótno, 60 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nikita TSOY (ur. 1991)

Places where we don't exist N 9, 2023

technika mieszana (olej, farba typograficzna, technika własna), płótno, 60 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nikita TSOY (ur. 1991)

Places where we don't exist N 10, 2023

technika mieszana (olej, farba typograficzna, technika własna), płótno, 60 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nikita TSOY (ur. 1991)

Places where we don't exist N 11, 2023

technika mieszana (olej, farba typograficzna, technika własna), płótno, 60 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nikita TSOY (ur. 1991)

Places where we don't exist N 12, 2023

technika mieszana (olej, farba typograficzna, technika własna), płótno, 60 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nikita TSOY (ur. 1991)

The last of us, 2018

olej, płótno, 150 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Nikita TSOY (ur. 1991)

Prace z cyklu "Suit"

pastel, papier, 31,5 x 22,5 cm, sygn. na odwrocie

Zgłoszenie chęci kupna

W celu zgłoszenia chęci kupna należy wypełnić formularz.

Prosimy o wpisaniu w pole "dodatkowe uwagi" informacji na temat preferowanego sposobu płatności (przelew, gotówka, karta, przelew) oraz sposobu odbioru prac (osobisty, przesyłka pocztowa, przesyłka kurierska) oraz ewentualnie czy są Państwo zainteresowani innymi pracami tego artysty.

W przypadku pytań, prosimy o kontakt:
telefon: 884798852
email: info@pragaleria.pl






    Akceptuję regulamin galerii