Milionerboy

Milionerboy

Urodzony w 1982 roku. Artysta – samouk. Z wykształcenia jest kulturoznawcą. Znany z działań artystycznych w przestrzeni miejskiej. Jego prace można znaleźć w licznych kolekcjach prywatnych w Polsce i Europie. Uczestnik projektów street-artowych: „Farbą w płot” (2015), „Unicats Jam” (2015).

Najważniejsze wystawy:

2013 – „Hochsztaplerzy”, Pracownia Wschodnia, Warszawa (wystawa zbiorowa)

2015 – „Art hole”,  Galerii Art Bisto na Stalowej 52, Warszawa (wystawa indywidualna)

2016 – „KREW – WERK”, Fundacja Galerii Foksal, Warszawa (wystawa zbiorowa).

Nike Dog, 2019

technika mieszana, płótno, 85 x 160 cm, sygn. na odwrocie

Nike Dog, 2020

Strach, 2020

olej, płótno, 100 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Strach 2, 2020

Croissant, 2020

olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cud narodzin, 2020

olej, płótno, 70 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena: 4500

Dance Macabre, 2020

olej, płótno, 80 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Czarne myśli, 2020

olej, płótno, 150 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena sprzedaży: 10000

Mięso mięso, 2020

olej, płótno, 80 x 65 cm, sygn. na odwrocie

Mięso, 2020

Formy kuliste, 2020

olej, płótno, 50 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena: 3500

Mój kolega, 2020

olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena: 3500

Obiekt zielony 5, 2020

olej, płótno, 80 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Istota, 2020

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Sernik na zimno, 2020

Pieta, 2020

Żelunia, 2020

Pan Obcy 2, 2020

olej, płótno, 90 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Pan Obcy, 2020

olej, płótno, 70 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Obiekt zielony 3, 2020

olej, płótno, 50 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Obiekt zielony 4, 2020

Cena: 4500

Matka Natura, 2020

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Plastyka, 2020

olej, płótno, 40 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Obiekt zielony 2, 2020

olej, płótno, 30 x 30 cm, sygn. na odwrocie

Nike Dog, 2019

Nike Dog, 2020

Strach, 2020

Strach 2, 2020

Croissant, 2020

Cud narodzin, 2020

Dance Macabre, 2020

Czarne myśli, 2020

Mięso mięso, 2020

Mięso, 2020

Formy kuliste, 2020

Mój kolega, 2020

Obiekt zielony 5, 2020

Istota, 2020

Sernik na zimno, 2020

Pieta, 2020

Żelunia, 2020

Pan Obcy 2, 2020

Pan Obcy, 2020

Obiekt zielony 3, 2020

Obiekt zielony 4, 2020

Matka Natura, 2020

Plastyka, 2020

Obiekt zielony 2, 2020