Urodzona w 1985 r. w Warszawie, gdzie mieszka i tworzy. Zajmuje się głównie malarstwem abstrakcyjnym. Artystka posługuje się techniką akrylową oraz mixed media. Każda jej praca charakteryzuje się bogatą fakturą oraz żywą kolorystyką. Dzięki temu dzieła cechuje bardzo wyraźna gra barw, struktur, cieni oraz form geometrycznych. Celem artystki jest tworzenie sztuki wielowarstwowej, wzbudzającej emocje. Uważa, że każda praca powinna dawać szerokie pole do interpretacji, czytania i odkrywania. Dotyczy to zarówno całego procesu tworzenia, jak i odbioru.

Żywe kolory, uproszczone, niekiedy nawet dziecinne formy lub geometryczne kształty i kontrasty, w połączeniu z bogatą strukturą to umożliwiają. Inspiracje do prac artystka czerpie z natury, podróży oraz życia codziennego. Współpracuje z galeriami oraz domami aukcyjnymi w Warszawie, Krakowie czy Poznaniu. Jej prace znajdują się w kolekcjach w kraju oraz za granicą.

Liść 3.0., 2021

akryl, technika własna, płótno, 100 x 130 cm, sygn. na odwrocie

Cote d'Azur 2.0., 2021

akryl, technika własna, płótno, 120 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Tu jesteś, 2018

Cena: 2600

Glass 2, 2019

Cena: 2600

Głębia 3, 2021

akryl, technika własna, płótno, 100 x 65 cm, sygn. na odwrocie

IBFF2, 2019

Cena: 2600

Tribal 8, 2020

akryl, technika własna, płótno, 80 x 110 cm, sygn. na odwrocie

Jazz, 2020

akryl, technika własna, płótno, 120 x 100 xm, sygn. na odwrocie

Cena: 2600

King of the bongo, 2020

akryl, technika własna, płótno, 120 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena: 2600

Poranna rosa 2, 2018

akryl, technika własna, płótno, 90 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Zimna krew, 2021

Tribal 5, 2020

Cena: 2600

Tribal 7, 2020

Tribal 6, 2020

Psoń - Pies i słoń, 2017

Liść 3.0., 2021

Cote d'Azur 2.0., 2021

Tu jesteś, 2018

Glass 2, 2019

Głębia 3, 2021

IBFF2, 2019

Tribal 8, 2020

Jazz, 2020

King of the bongo, 2020

Poranna rosa 2, 2018

Zimna krew, 2021

Tribal 5, 2020

Tribal 7, 2020

Tribal 6, 2020

Psoń - Pies i słoń, 2017