ur. 1979
W latach 1994-1999 uczęszczał do PLSP im. Artura Grottgera w Tarnowie i ukończył wydział Meblarstwo Artystyczne. W 2004 roku obronił dyplom na Wydziale Rzeźby Krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w pracowni rzeźby Jerzego Nowakowskiego.

W latach 1997-2003 uczestniczył w działaniach Autorskiej Grupy Artystycznej Jacka Kucaby – Ruchome Święto. W roku 2007 otworzył własne studio rzeźby i malarstwa, w którym wykonał wiele zamówień kontraktowych dla osób prywatnych, filmu, reklamy, muzeów I kościołów.
Jest autorem:
– wystroju rzeźbiarskiego, designu i wykonania mebli ołtarzowych dla Kaplicy Św. Krzyża w zespole drogi różańcowej w Hlinik nad Hronom, Słowacja (lata 2011-2013);
– figur kruka i smoka do Ruchomego teatru z baśniami krakowskimi według projektu Awiszaja Hadari, Muzeum historyczne miasta Krakowa pod płytą rynku krakowskiego (rok 2012);
– sześciu figur i ornamentów snycerskich do Ołtarza Przenajświętszego Sakramentu (Ołtarz Ojczyzny) w Kościele św. Krzyża w Warszawie (lata 2009-2012 – wspólnie ze Zbigniewem Blajerskim);
– pięciometrowej wysokości, przewrotnej definicji wolności w kształcie pomadki owiniętej w złotko „Wolność Premium”, alias „Słodka jak cukierek”, Park Nadmorski im. Ronalda Reagana w Gdańsku (2015).

Żubr L, model Dots

ceramika malowana podszkliwnie, szkliwiona, 12 x 14,5 x 6 cm, od spodu logo autora i opis numeryczny

Żubr L, model Rain, 2017

Żubr L, model Matisse, 2018

Żubr L, model Rain, 2017

Żubr L, model Matisse, 2017

Żubr L model Matisse-Red

ceramika szkliwiona, malowana naszkliwnie, 12 x 14,5 x 6 cm, od spodu logo autora i opis numeryczny-605/2019

Żubr L model Panek-Cobalt

ceramika szkliwiona, malowana naszkliwnie, 12 x 14,5 x 6 cm, od spodu logo autora i opis numeryczny 584/2019

Żubr L, model Matisse

ceramika szkliwiona malowana naszkliwnie, złocona, 12 x 14,5 x 6 cm, sygnowana od spodu i opis numeryczny

Żubr L, model Line

Żubr L, model Dots

Żubr L, model Panek

Żubr L, model Dots

Żubr L, model Triangle

ceramika szkliwiona malowana naszkliwnie, złocona, 12 x 14,5 x 6 cm sygnowana od spodu i opis numeryczny

Żubr L, model Panek

Żubr L, model Miro

Żubr L, model Line

Żubr L, model Black

Żubr model Dots WB

ceramika szkliwiona, malowana naszkliwnie, 12 x 14,5 x 6 cm, od spodu logo autora i opis numeryczny

Żubr model Matisse WBe1cR

Żubr model White

ceramika szkliwiona, złocona, 12 x 14,5 x 6 cm, od spodu logo autora i opis numeryczny

Żubr model Line Dots 1cD

ceramika szkliwiona, malowana naszkliwnie, złocona 12 x 14,5 x 6 cm, od spodu logo autora i opis numeryczny

Żubr model Snake G Light

Żubr model Snake G

Żubr model Red bd

Żubr L, model Dots WBrd

Żubr XL, model Zombie

ceramika malowana podszkliwnie, szkliwiona, 21,,5 x 15 x 28 cm, od spodu logo autora i opis numeryczny: 100/2015.

Cena: 1700

Żubr XL, model Black & Gold

ceramika szkliwiona, złocone rogi, 22,5 cm x 27,5 cm x 14,5 cm, od spodu logo autora

Cena: 1700

Żubr XXL, model Punisher

ceramika szkliwiona, malowana naszkliwnie, złocone końce rogów, 54 x 43 x 33 cm, sygn. na spodzie

Cena: 4500

Polar Bear Gamma, model Matisse

ceramika malowana podszkliwnie, szkliwiona, malowana naszkliwnie, złocona, 19 x 11 x 15,5 cm, od spodu logo autora i opis numeryczny

Gamma Bear model Dots

ceramika malowana podszkliwnie, szkliwiona transparentnie, malowana naszkliwnie, 19 x 11 x 15.5 cm cm, od spodu logo autora i opis numeryczny: 32/ 2017

Gamma Bear, model Panek, 2017

ceramika szkliwiona transparentne, malowana naszkliwnie, 19 x 11 x 15,5 cm. Logo autora i opis numeryczny od spodu : 40/2017

Beta Bear model Love

ceramika szkliwiona transparentnie, malowana naszkliwnie, złocona, 14,5x24,5x10 cm, od spodu logo autora i opis numeryczny: 40 2017

Beta Bear, model Love, 2018

ceramika szkliwiona, malowana naszkliwnie, platynowana głowa 14,5×24,5×10 cm, logo autora i opis numeryczny od spodu: 54/2018

Polar Bear Alfa, model Matisse, 2017

ceramika szkliwiona transparentnie, malowana naszkliwnie, 23,5 x 15 x 45cm, os spodu logo autora i opis numeryczny: 29/2017

Delta Bear, model Snake, 2018

ceramika szkliwiona, złocona głowa, 13,5 x 11 x 31,5 cm, logo autora i opis numeryczny od spodu: 49/2018

Polar Bear Delta model Panek-Red

ceramika szkliwiona, malowana naszkliwnie, złocona, 13,5 x 11 x 31,5 cm cm, od spodu logo autora i opis numeryczny

Delta Bear model Picasso

ceramika malowana naszkliwnie, 13 x 11 x 31 cm, od spodu logo i opis numeryczny.

Delta Bear model Love

ceramika szkliwiona, malowana naszkliwnie, platynowana, 13,5 x 11 x 31,5 cm cm, od spodu logo autora i opis numeryczny: 48 2018

Lady Venus model Fetish, 2017

ceramika malowana podszkliwnie, szkliwiona, malowana naszkliwnie, 44 x 14 x 16 cm, od spodu logo autora i opis numeryczny

Lady Venus, model Beach, z cyklu Powrót Legendy

ceramika malowana podszkliwnej, szkliwiona transparentnie, malowana naszkliwnie, złocona, 43 x 17 x 15 cm, od spodu logo autora i opis numeryczny: 41/2017

Lady Venus model Love, 2018

ceramika malowana naszkliwnie, szkliwiona, złocona, 44 x 14 x 16 cm, od spodu logo autora i opis numeryczny

Lady Venus model Fetish, 2017

ceramika malowana podszkliwnie, szkliwiona, 44 x 14 x 16, od spodu logo autora i opis numeryczny

Lady Venus model Beach, 2017

Lady Zombie, 2013

ceramika malowana podszkliwnie, szkliwiona, 44 x 14 x 16 cm, od spodu logo autora i opis numeryczny

Cena: 3500

Black Magic Woman, 2019

ceramika malowana podszkliwnie, szkliwiona, 51 x 14 x 16 cm, od spodu logo autora i opis numeryczny

Cena: 3500

Lady Venus model Snake, 2019

ceramika szkliwiona, złocona, 44 x 14 x 16 cm, od spodu logo autora i opis numeryczny

Cena: 3500

Air Moose, model Snake

ceramika szkliwiona, 21 x 11 x 16 cm, od spodu logo autora i opis numeryczny: 49/2018

Beta Air model Love, 2018

ceramika malowana podszkliwnie, szkliwiona, 30 x 26 x 26 cm, od spodu logo autora i opis numeryczny

Alfa-Beta z cyklu Shunga Dogs model Zombie, 2018

ceramika malowana podszkliwnie, szkliwiona, 32 x 26 x 28 cm, od spodu logo autora i opis numeryczny

Flora Beta model Love Gold, 2018

ceramika malowana podszkliwnie, szkliwiona, malowana naszkliwnie, złocona, 65 x 25 x 14 cm, od spodu logo autora i opis numeryczny

Cena: 5500

Flora Alfa model Zombie, 2018

ceramika malowana podszkliwnie, szkliwiona, 60 x 23 x 14 cm, od spodu logo autora i opis numeryczny

Cena: 4500

Zombie Tigger, z cyklu The Heroes, 2016

ceramika malowana podszkliwnie, szkliwiona, 43 x 35 x 34 cm, od spodu logo autora i opis numeryczny

Jestem misiem z twoich koszmarów, z cyklu The Heroes

ceramika malowana podszkliwnnie szkliwiona, 65,5 x 44 x33, 5 cm, od spodu logo autora i opis numeryczny

Cena: 9000

Cyclade's Zombie, 2018

ceramika szkliwiona, malowana naszkliwnie, 77 x 24,5 x 24, 5 cm, od spodu logo autora i opis numeryczny

Cena: 9000

Lilith model Zombie, 2018

ceramika szkliwiona, malowana naszkliwnie, 77 x 31 x 20 cm, sygn. na spodzie

Cena: 9000

Osiołek model Red z cyklu The Heroes, 2018

ceramika szkliwiona, malowana naszkliwnie, 46 x 39 x 45 cm, od spodu logo autora i opis numeryczny

Cena: 9000

Chart Alfa II, 2013

ceramika szkliwiona, malowany naszkliwnie, wysokość ok 60 cm, sygn. na spodzie

Cena: 10000

Miriam II, 2014

ceramika malowana podszkliwnie, szkliwiona, malowana naszkliwnie, złocona, 75 x 23 x 19 cm, od spodu logo autora i opis numeryczny

Cena: 12000

Żubr XL, model Snake BP, 2020

ceramika szkliwiona, platynowana, 21,5 x 15 x 28 cm, od spodu logo i opis numeryczny

Cena: 1700

Żubr L model Snake B (Black), 2020

ceramika szkliwiona, platynowana, 12 x 14,5 x 6 cm, od spodu logo i opis numeryczny

Żubr L, model Snake C (cobalt), 2020

Żubr L, model Snake G (green), 2020

Żubr L, model Dots

Żubr L, model Rain, 2017

Żubr L, model Matisse, 2018

Żubr L, model Rain, 2017

Żubr L, model Matisse, 2017

Żubr L model Matisse-Red

Żubr L model Panek-Cobalt

Żubr L, model Matisse

Żubr L, model Line

Żubr L, model Dots

Żubr L, model Panek

Żubr L, model Dots

Żubr L, model Triangle

Żubr L, model Panek

Żubr L, model Miro

Żubr L, model Line

Żubr L, model Black

Żubr model Dots WB

Żubr model Matisse WBe1cR

Żubr model White

Żubr model Line Dots 1cD

Żubr model Snake G Light

Żubr model Snake G

Żubr model Red bd

Żubr L, model Dots WBrd

Żubr XL, model Zombie

Żubr XL, model Black & Gold

Żubr XXL, model Punisher

Gamma Bear model Dots

Gamma Bear, model Panek, 2017

Beta Bear model Love

Beta Bear, model Love, 2018

Delta Bear, model Snake, 2018

Delta Bear model Picasso

Delta Bear model Love

Lady Venus model Fetish, 2017

Lady Venus model Love, 2018

Lady Venus model Fetish, 2017

Lady Venus model Beach, 2017

Lady Zombie, 2013

Black Magic Woman, 2019

Lady Venus model Snake, 2019

Air Moose, model Snake

Beta Air model Love, 2018

Flora Alfa model Zombie, 2018

Cyclade's Zombie, 2018

Lilith model Zombie, 2018

Chart Alfa II, 2013

Miriam II, 2014

Żubr XL, model Snake BP, 2020