Maria Danielak

Maria Danielak

Maria Danielak
urodzona w Warszawie w 1987 roku. Absolwentka Filozofii na Uniwersytecie Warszawskim. Malarka – samouk.

Wystawy indywidualne:

– 2020 – „Niepokój”, Pragaleria, Warszawa
– 2017 – „Zmory i widziadła”, Ośrodek Działań Artystycznych DOROŻKARNIA, Warszawa
– 2015 – „Strach ma wielkie oczy”, Coffee Karma, Warszawa

Wystawy zbiorowe:
– 2019 – „Dualitatem Mundi”, wystawa zbiorowa grupy Ciemna Strona Sztuki: Dom Zarazy, Gdańsk; Klub pod Kolumnami, Wrocław; Galeria Sztuki Współczesnej „Elektrownia”, Czeladź.
– 2016 – „Szczęście wbrew cierpieniu”, Zabytkowa Kopalnia Guido, Zabrze.

Publikacje:
– „Into The Void Magazine”, numer 11, styczeń 2019
– „Propulsion Magazine”, numer 10, lipiec 2018
– Katalog „Malarstwo polskie 2019”, 2019

Maria Danielak

Sosny, 2018

olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena: 3500

Maria Danielak

Sosny 2, 2018

Cena: 3500

Maria Danielak

Sosny 3, 2018

olej, płótno, 65 x 92 cm, sygn. na odwrocie

Cena: 3900

Maria Danielak

Sosny 4, 2019

olej, płótno, 65 x 46 cm, sygn. na odwrocie

Cena: 2300

Maria Danielak

Wiadukt, 2019

olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Maria Danielak

Las, 2019

olej, płótno, 54 x 73 cm, sygn. na odwrocie

Maria Danielak

Czarodziejka, 2019

Maria Danielak

Białe włosy, 2015

Cena: 2300

Maria Danielak

Wachlarz, 2018

Maria Danielak

Nad rzeką 2, 2017

olej, płótno, 70 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Maria Danielak

Nad rzeką 3, 2018

olej, płótno, 50 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Maria Danielak

Dawid, 2019

olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwocie

Maria Danielak

Bieluń, 2019

Maria Danielak

Dawid 2, 2020

olej, płótno, 73 x 54 cm. sygn. na odwrocie

Cena: 2600

Maria Danielak

Korzenie, 2020

olej, płótno, 92 x 65 cm, sygn. na odwrocie

Maria Danielak

Z cyklu: "Drzewne osobliwości", 2020

olej, deska, 31 x 20 cm, sygn. na odwrocie

Maria Danielak

olej, deska, 38 x 21 cm cm, sygn. na odwrocie

Maria Danielak

olej, deska, 31 x 21 cm, sygn. na odwrocie

Maria Danielak

Sosny, 2018

Maria Danielak

Sosny 2, 2018

Maria Danielak

Sosny 3, 2018

Maria Danielak

Sosny 4, 2019

Maria Danielak

Wiadukt, 2019

Maria Danielak

Las, 2019

Maria Danielak

Czarodziejka, 2019

Maria Danielak

Białe włosy, 2015

Maria Danielak

Wachlarz, 2018

Maria Danielak

Nad rzeką 2, 2017

Maria Danielak

Nad rzeką 3, 2018

Maria Danielak

Dawid, 2019

Maria Danielak

Bieluń, 2019

Maria Danielak

Dawid 2, 2020

Maria Danielak

Korzenie, 2020

Maria Danielak

Maria Danielak

Maria Danielak