Urodzona w 1963 r. w Szczecinie. W 1983 r. ukończyła Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Constantina Brancusi w Szczecinie. W 1991 r. została absolwentką Historii Sztuki Uniwersytetu Wrocławskiego. W latach 2018 – 2020 studiowała Malarstwo na Studiach Podyplomowych w Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu, w pracowni prof. nadzw. Waldemara Graczyka. Dobrą szkołą edukacji artystycznej była dla niej również dwuletnia praca w Galerii BWA w Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie. Jej prace znajdują się w zbiorach prywatnych w kraju, w Niemczech, USA, na Tajwanie, w Australii i w Szwajcarii. Obecnie mieszka i tworzy w Opolu.

Wystawy:

2019 – Wernisaż „ARTinvielfalt” by Galerie Kuoka Art, Gallery Rooms, Wiedeń, Austria

2018 – „Zimowy Las Sztuki – Dziwne”, Teatr EKO STUDIO, Opole (wystawa dorobku artystów regionu opolskiego)

2017 – „Zimowy Las Sztuki – Cztery Pory Roku”, Teatr EKO STUDIO, Opole (wystawa dorobku artystów regionu opolskiego)

2016 – „Gesty i słowa”, Kawiarnia „Kafka” w Miejskiej Bibliotece Publicznej, Opole

2015 – „Gesty i słowa”, Stara Rzeźnia, Szczecin

2014 – „Moja przestrzenie”, „Cafe 22” w Centrum Pazim, Szczecin

2014 – „Malarstwo”, Galeria „Kafka” w Miejskiej Bibliotece Publicznej, Opole

Ekspozycja stała – Cafe „Baltica”, Centrum Pazim, Szczecin

Wakacje do korekty, 2021

akryl, płótno, 70 x 55 cm, sygn. p.d.: Luiza Los-P. '21

Cena: 2200

Pora odpływu, 2021

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: Luiza Los-P. '21

Lato w turkusie, 2021

Good night, 2021

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: Luiza Los-P. '21

Fattoria, 2021

akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: Luiza Los-P. '21

Fattoria II, 2021

akryl, płótno, 50 x 90 cm, sygn. p.d.: Luiza Los-P. '21

Zdążyć przed zmierzchem, 2021

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 65 x 90 cm, sygn. p.d.: Luiza Los-P. '21

Rzeka tajemnic, 2020

technika mieszana (akryl, gesso), płótno, 100 x 90 cm, sygn. p.d.: Luiza Los-P. '20

Cena: 2600

Sierpień, 2020

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: Luiza Los-P. '20

Cena: 2200

Staw w parku, 2020

akryl, płótno, 90 x 90 cm, sygn. p.d.: Luiza Los-P. '20

technika mieszana (akryl, gesso), płótno, 40 x 40 cm, sygn. p.d.: Luiza Los-P. '19

W hołdzie Miró, 2019

Rozlewisko, 2020

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d.: Luiza Los-P. '20

Wakacje do korekty, 2021

Pora odpływu, 2021

Lato w turkusie, 2021

Good night, 2021

Fattoria, 2021

Fattoria II, 2021

Zdążyć przed zmierzchem, 2021

Rzeka tajemnic, 2020

Sierpień, 2020

Staw w parku, 2020

W hołdzie Miró, 2019

Rozlewisko, 2020