Grzegorz L. Piotrowski

Grzegorz L. Piotrowski

ZOBACZ KATALOG W PDF

Artysta urodzony w 1976 r. Absolwent ASP w Poznaniu. Uzyskał dyplom z wyróżnieniem w pracowni prof. Piotra C. Kowalskiego w 2004 r. Trzykrotny stypendysta Prezydenta Miasta Gorzowa w latach: 2000, 2001 i 2002. Prowadzi warsztaty artystyczne i akcje plenerowe. Tworzy obrazy, ceramikę i książki artystyczne. Pracuje z osobami niepełnosprawnymi. Ma na swoim koncie około 100-stu wystaw zbiorowych i indywidualnych.

Grzegorz Leon Piotrowski (ur. 1976)

Energia okolicy, 2020

olej, płótno; 50 x 70 cm; sygn. na odwrocie

Wieczorne mgły, 2020

olej, płótno; 80 x 100 cm; sygn. na odwrocie

Cena: 8600

Rytm okolicy, 2020

olej, płótno; 85 x 95 cm; sygn. na odwrocie

Ściana Leńcz, 2020

olej, płótno; 100 x 80 cm; sygn. na odwrocie

Czas koloru, 2020

olej, płótno; 120 x 120 cm; sygn. na odwrocie

Cena: 11000

Był zatrzymany świat, 2020

olej, płótno; 95 x 100 cm; sygn. na odwrocie

Cena: 9400

Myśl skadrowana, 2020

olej, płótno; 50 x 60 cm; sygn. na odwrocie

Cena: 4600

Staw, 2020

Cena: 9000

Taka biała ściana to jest jak plac zabaw dla wyobrazni, 2021

olej, płótno; 90 x 110 cm; sygn. na odwrocie

Cena: 10000

Droga, 2020

Nokturn codzienności, 2021

olej, płótno; 50 x 40 cm; sygn. na odwrocie; Praca zgłoszona do konkursu "Bielska Jesień" 2021.

Przełom wrażeń, 2021

olej, płótno; 95 x 100 cm; sygn. na odwrocie; Praca zgłoszona do konkursu "Bielska Jesień" 2021.

Takie to nasze miejsce, 2021

olej, płótno; 120 x 130 cm; sygn. na odwrocie; Praca zgłoszona do konkursu "Bielska Jesień" 2021.

Energia okolicy, 2020

Wieczorne mgły, 2020

Rytm okolicy, 2020

Ściana Leńcz, 2020

Czas koloru, 2020

Był zatrzymany świat, 2020

Myśl skadrowana, 2020

Staw, 2020

Droga, 2020

Nokturn codzienności, 2021

Przełom wrażeń, 2021

Takie to nasze miejsce, 2021