Aukcja „Zielona” – 16 marca 2022 r. godz. 19:30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem Aukcji “Zielonej”, która trwa na portalu Onebid.pl.

Tym razem mamy przyjemność zaprezentować bogatą ofertę prac, której motywem przewodnim jest zastosowanie różnych odcieni barwy zielonej.

Licytacja odbędzie się 16 marca (środa), o godz. 19:30.

Jolanta Frankiewicz (ur. 1969)

Zapach róży, 2021

akryl, płótno, 80 x 40 cm, sygn. p.d.: J. Frankiewicz

Cena wywoławcza: 800

Małgorzata Kot (ur. 1962)

Sówka L, model Snake, 2021

ceramika szkliwiona z efektem, złocone oczy, 12,5 x 7 x 7,5 cm. Od spodu logo autorki, studia i opis numeryczny- 14/2021

Wieczorne wspomnienie, 2022

akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: R. Gitkiewicz

Circle No. 8, 2021

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.: A. Grabowski 2021 r.

Cena wywoławcza: 500

Marcin Armatys (ur. 1985)

Kroki, 2022

akryl, olej, płótno, 50 x 50 cm, sygn. p.d.: M. Armatys 2022

Cena wywoławcza: 500

Kaja Harnyś (ur. 1988)

Salon z zieloną sofą, 2022

olej, płótno, 40 x 30 cm, sygn. p..d.: Kaja22

Cena wywoławcza: 400

Jazz session II, 2019

olej, płótno, 70 x 60 cm, sygn. p.d.: EB

Małgorzata Adamczak (ur. 1969)

Irysy, 2020

akwarele karmańskiego, papier akwarelowy, 30 x 40 cm, w oprawie: 39 x 38,5 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 800

Paw, 2022

olej, płótno, 60 x 50 cm, sygn. p.d.: BK

Wiadomość, 2022

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Karolina Drygała (ur. 1994)

Martwa natura zielona

olej, płótno, 100 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 1000

Blue Moon, 2022

akryl, płótno, 120 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 800

Hanna Stanisławska (ur. 1999)

Cykl prac plenerowych inspirowanych twórczością Jana Stanisławskiego, 2021

olej, tektura, format każdej z prac: 14,8 x 21 cm, sygnowane na odwrociw

Grasz w zielone?, 2022

akryl, płótno, 50 x 60 cm, sygn. l.d.: M. Rakoczy 2022

rzeźba ceramiczna szkliwiona, 25 x 24 x 17 cm, sygn. od środka: logo ROKO

Cena wywoławcza: 700

Damian Gierlach (ur. 1984)

Zielona katedra, 2022

olej, płótno, 50 x 40 cm, sygn. l.d.: DG 22

Cena wywoławcza: 1200

Green Planet Energy Balance, dyptyk, 2022

technika mieszana (linoryt, akwarela, własna technika metalizowania), papier Fabriano Ingres160 mg, 22 x 30 cm (arkusz), w oprawie passe-partout: 30 x 30 cm, 4/6 i 5/6, sygn. p.d.: K.Lipska

Cena wywoławcza: 750

Weronika Sobik (ur. 1988)

Mystery monstera, 2022

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.: WSobik

Cena wywoławcza: 650

Forma ceramiczna "Messina", tuba, 2021

kamionka, kredki ceramiczne, szkliwiony od wewnątrz, wys. 29,5 cm, śr dołu: 16,5 cm, śr. góry: 22 cm, sygn. u dołu: Brynie w Glinie 2021 / PBrymas

Cena wywoławcza: 800

Latarnik, 2021

akryl, płótno, 70 x 60 cm, sygn. p.d.: monogramem oraz na odwrocie

Światło południa LVI, 2022

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. l.d.: Karczmarski

Cena wywoławcza: 600

Sebastian Andrzejewski (ur. 1975)

Angel’s feet, 2019

technika mieszana (akryl, olej), płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 900

Panorama Płocka, 2022

olej, płyta, 45 x 65 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Natalia Spyrka (ur. 1995)

Woda z łez dla ważek, 2022

asamblaż (olej na płótnie, rzeźbione elementy zawierające perły naturalne, masę perłową, agat), 30 x 30 cm, opis z tyłu: "Woda z łez dla ważek", 2022, Natalia Spyrka, 30 x 30

Cena wywoławcza: 600

Pan dokąd? Milordzie, 2022

akryl, płótno, 90 x 60 cm, sygn. p.d.: Baranowski 05:22

Cena wywoławcza: 1000

Szmaragdowy poranek, 2021

olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: Anna Piórek 21

Kłujące myśli, 2022

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.: KDOROBA2022

Cena wywoławcza: 900

Delikatność dotyku, 2022

akryl, płótno, 50 x 40 cm, sygn. p.d.: E.Ponińska 2022

Cena wywoławcza: 500

22:45, 2022

technika mieszana (olej, akryl), płótno, 50 x 50 cm, sygn. p.d.: ca

Verde, 2022

technika mieszana, płyta, 45 x 48 cm, sygn. na odwrocie

Paleta, 2022

brąz, marmur, 33 x 24 x 3 cm, sygn. na kamieniu: KIZ

Cena wywoławcza: 600

Malwina Jachimczak (ur. 1983)

The magnificent forester, 2022

suchy pastel, papier, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 600

Odrodzenie, 2021

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.śr: E Seweryn 2021

Spotkanie przy stole, 2010

technika własna ( akryl, gwasz, kredka), papier, 62 x 49 cm, sygn. p.d.: Jolanta Johnsson 2010

Cena wywoławcza: 700

Anna Weronika Stępień (ur. 1995)

Odpływam, 2017

odlew gipsowy na stelażu z piaskowanego pleksi, farba w sprayu, 30 x 70 cm, sygnatura – inicjały (A.S), ryt w pleksi ok. 0,5 cm, na tylnej części

Urszula Walerowicz (ur. 2000)

Drzewa, 2019

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: Walerowicz '19

Cena wywoławcza: 700

Zieleń. Katedra św. Szczepana w Bourges, 2022

technika mieszana (tusz, akwarela), papier akwarelowy, 30 x 42 cm, w oprawie: 42 x 53 cm, sygn. p.d.: Dawid Masionek

Eksplozja, 2022

akryl, płótno, 50 x 100 cm, sygn. p.d.: NATACZEJ oraz na odwrocie

Cena wywoławcza: 700

Samotność, 2012

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Cichy zakątek, 2022

Malwina Karp (ur. 1986)

Nasturcja, 2021

olej, płótno, 30 x 30 cm, sygn. p.d.: Mavi Karp 2021

Cena wywoławcza: 500

Dawid Orłowski (ur. 1994)

Byłam tam III, 2021

akryl, płótno, 60 x 60 cm, sygn. l.d.: Orłowski D.

Cena wywoławcza: 500

Hidden treasure, 2021

akryl, płótno, 50 x 60 cm, sygn. p.d.: DRaczynska

Cena wywoławcza: 750

Wpływ ksieżyca, 2021

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Z akcentem, 2022

akryl, płótno, 60 x 55 cm, sygn. na odwrocie

Hanna Rygan (pseud.)

Kwiaty Zła, 2021

olej, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 700*Do opłaty aukcyjnej doliczana jest opłata z tytułu droit de suite w wysokości 5%

Nadiia Sitnikova (ur. 1993)

Nastała wiosna, 2022

akryl, płótno, 70 x 110 cm, sygn. p.d.: Sitnikova oraz na odwrocie

Cena wywoławcza: 1200

Stara melodia, 2022

akryl, płótno, 80 x 100 cm, sygn. l.d.: Mihran 2022

Iwona Molecka (ur. 1966)

Inner color of hope, 2022

akryl, płótno, 90 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

W słońcu, 2021

Samotność, 2022

olej, płótno, 60 x 120 cm, sygn. p.d.: M. Siwiec 2022

Cena wywoławcza: 700

Halucyna, 2021

akryl, płyta, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 600

Cicha woda, 2022

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: K Plewa 2022

Mięta, dyptyk, z serii: Kwiaty, 2021

technika mieszana (tusz, akwarela), papier akwarelowy, 29 x 21 cm (każda z prac), obie prace w oprawach: 40 x 30 cm, obie prace sygn. p. d. K. Kabzińska-M 2021

Cena wywoławcza: 400

Zapach wiosny, 2022

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Łąki łan, 2022

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: Karina Góra

Cena wywoławcza: 700

Skrzypaczka, 2022

olej, płótno, 40 x 30 cm, sygn. p.d.: K. Krzyszczyk

Cena wywoławcza: 600

Fake, 2021

akryl, olej, płótno, 110 x 110 cm, sygn. na odwrocie

Josef Dubiel von Lerach (ur. 1951)

Akt leżący

olej, płyta, 28 x 59,5 cm, sygn. l.d.: Josef Dubiel von Lerach

Cena wywoławcza: 350*Do opłaty aukcyjnej doliczana jest opłata z tytułu droit de suite w wysokości 5%

Spacer cieni, 2022

olej, płótno, 73 x 92 cm, sygn. p.d.: f.lozinski

Artur Kowalski (ur. 1983)

technika mieszana (cienkopisy, markery, kolorowe kredki ołówkowe), papier, 34,5 x 24,5 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 300

Słonecznik, 2022

akryl, płótno, 40 x 40 cm, sygn. p.d.: WW

Cena wywoławcza: 300

Przedszkole, 1998

olej, płótno, 52 x 72 cm, sygn. p.d.: KK98

Cena wywoławcza: 900

Na łące, 2021

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Przed siebie, 2021

olej, płótno 3D, 60 x 60 cm, sygn. l.d.: Ms

Cena wywoławcza: 1200

Z góry, 2021

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. l.d. : Paula Yezak

Cena wywoławcza: 600

Augustowski las, 2001

olej, płótno, 81 x 100 cm, sygn. p.d.: c.litke 01

Cena wywoławcza: 800

Pop: Roy in Brasil, 2022

technika mieszana (akryl, masa strukturalna, emulsja), płótno, 100 x 70 cm, sygn. l.d.: IS'22

Cena wywoławcza: 600

King of the bongo, 2021

akryl, technika własna, 120 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 800

Stawiam na zielonego konia!, 2022

akryl, płótno, 50 x 50 cm, sygn. l.d.: M.STERN

Cena sprzedaży: 4800

Ilona Woźniak (ur. 1964)

Wiosenne emocje, 2022

olej, płótno, 50 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Złote Wybrzeża, 2021

akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: A.Stępień 2021

Cena wywoławcza: 500

Touched by feeling 1,2,3, tryptyk, 2021

tusze alkoholowe, papier, każda z prac o wymiarach: 30 x 20 cm, każda w oprawie w białe passe-partout o wymiarach 40 x 30 cm, sygn.: na odwrocie

Cena wywoławcza: 300

Wojciech Jańczak (ur. 1990)

Niebo, 2021

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.: W. Jańczak 2021

Cena wywoławcza: 500

Zielone miraże, 2022

akryl, płótno, 120 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 400

Przenikanie, 2022

Viridis, 2021

akryl, płótno, 30 x 30 cm, sygn. p.d.: Hanna Rozpara 2021

Cena wywoławcza: 600

Marta Ferenc (ur. 1986)

Nocne łąki, 2021

technika mieszana, płótno bawełniane, 70 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 800

Kwiaty wiosenne, 2021

technika mieszana (olej, akryl), płóno, 50 x 40 cm, sygnowany na odwrocie

Cena wywoławcza: 600

Polna droga 2021

olej, płótno, 30 x 40 cm, sygn. l.d.: W. Piekarski 2021

Cena wywoławcza: 600

Red & Green, 2005

akryl, papier, w oprawie: 100 x 70 cm, sygn. l.d.: A.Piotrowiak 2005

Cena wywoławcza: 800

Izabela Modrzejewska (ur. 1993)

Igła z Nitką, 2018

akryl, olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Warszawa 2022/03/16

Zapach róży, 2021

Warszawa 2022/03/16

Małgorzata Kot (ur. 1962)

Sówka L, model Snake, 2021

Warszawa 2022/03/16

Wieczorne wspomnienie, 2022

Warszawa 2022/03/16

Circle No. 8, 2021

Warszawa 2022/03/16

Marcin Armatys (ur. 1985)

Kroki, 2022

Warszawa 2022/03/16

Kaja Harnyś (ur. 1988)

Salon z zieloną sofą, 2022

Warszawa 2022/03/16

Jazz session II, 2019

Warszawa 2022/03/16

Irysy, 2020

Warszawa 2022/03/16

Paw, 2022

Warszawa 2022/03/16

Wiadomość, 2022

Warszawa 2022/03/16

Karolina Drygała (ur. 1994)

Martwa natura zielona

Warszawa 2022/03/16

Blue Moon, 2022

Warszawa 2022/03/16

Hanna Stanisławska (ur. 1999)

Warszawa 2022/03/16

Grasz w zielone?, 2022

Warszawa 2022/03/16

Warszawa 2022/03/16

Damian Gierlach (ur. 1984)

Zielona katedra, 2022

Warszawa 2022/03/16

Warszawa 2022/03/16

Weronika Sobik (ur. 1988)

Mystery monstera, 2022

Warszawa 2022/03/16

Warszawa 2022/03/16

Latarnik, 2021

Warszawa 2022/03/16

Światło południa LVI, 2022

Warszawa 2022/03/16

Angel’s feet, 2019

Warszawa 2022/03/16

Panorama Płocka, 2022

Warszawa 2022/03/16

Natalia Spyrka (ur. 1995)

Woda z łez dla ważek, 2022

Warszawa 2022/03/16

Pan dokąd? Milordzie, 2022

Warszawa 2022/03/16

Szmaragdowy poranek, 2021

Warszawa 2022/03/16

Kłujące myśli, 2022

Warszawa 2022/03/16

Delikatność dotyku, 2022

Warszawa 2022/03/16

22:45, 2022

Warszawa 2022/03/16

Verde, 2022

Warszawa 2022/03/16

Paleta, 2022

Warszawa 2022/03/16

Malwina Jachimczak (ur. 1983)

Warszawa 2022/03/16

Odrodzenie, 2021

Warszawa 2022/03/16

Spotkanie przy stole, 2010

Warszawa 2022/03/16

Odpływam, 2017

Warszawa 2022/03/16

Urszula Walerowicz (ur. 2000)

Drzewa, 2019

Warszawa 2022/03/16

Warszawa 2022/03/16

Eksplozja, 2022

Warszawa 2022/03/16

Samotność, 2012

Warszawa 2022/03/16

Cichy zakątek, 2022

Warszawa 2022/03/16

Malwina Karp (ur. 1986)

Nasturcja, 2021

Warszawa 2022/03/16

Dawid Orłowski (ur. 1994)

Byłam tam III, 2021

Warszawa 2022/03/16

Hidden treasure, 2021

Warszawa 2022/03/16

Wpływ ksieżyca, 2021

Warszawa 2022/03/16

Z akcentem, 2022

Warszawa 2022/03/16

Hanna Rygan (pseud.)

Kwiaty Zła, 2021

Warszawa 2022/03/16

Nadiia Sitnikova (ur. 1993)

Nastała wiosna, 2022

Warszawa 2022/03/16

Stara melodia, 2022

Warszawa 2022/03/16

Iwona Molecka (ur. 1966)

Inner color of hope, 2022

Warszawa 2022/03/16

W słońcu, 2021

Warszawa 2022/03/16

Samotność, 2022

Warszawa 2022/03/16

Halucyna, 2021

Warszawa 2022/03/16

Cicha woda, 2022

Warszawa 2022/03/16

Warszawa 2022/03/16

Zapach wiosny, 2022

Warszawa 2022/03/16

Łąki łan, 2022

Warszawa 2022/03/16

Skrzypaczka, 2022

Warszawa 2022/03/16

Fake, 2021

Warszawa 2022/03/16

Akt leżący

Warszawa 2022/03/16

Spacer cieni, 2022

Warszawa 2022/03/16

Artur Kowalski (ur. 1983)

Warszawa 2022/03/16

Słonecznik, 2022

Warszawa 2022/03/16

Przedszkole, 1998

Warszawa 2022/03/16

Na łące, 2021

Warszawa 2022/03/16

Przed siebie, 2021

Warszawa 2022/03/16

Z góry, 2021

Warszawa 2022/03/16

Augustowski las, 2001

Warszawa 2022/03/16

Pop: Roy in Brasil, 2022

Warszawa 2022/03/16

King of the bongo, 2021

Warszawa 2022/03/16

Warszawa 2022/03/16

Ilona Woźniak (ur. 1964)

Wiosenne emocje, 2022

Warszawa 2022/03/16

Złote Wybrzeża, 2021

Warszawa 2022/03/16

Warszawa 2022/03/16

Wojciech Jańczak (ur. 1990)

Niebo, 2021

Warszawa 2022/03/16

Zielone miraże, 2022

Warszawa 2022/03/16

Przenikanie, 2022

Warszawa 2022/03/16

Viridis, 2021

Warszawa 2022/03/16

Marta Ferenc (ur. 1986)

Nocne łąki, 2021

Warszawa 2022/03/16

Kwiaty wiosenne, 2021

Warszawa 2022/03/16

Polna droga 2021

Warszawa 2022/03/16

Red & Green, 2005

Warszawa 2022/03/16

Igła z Nitką, 2018

    Limit ceny