Aukcja „Świat Fantazji” – 11 października 2021 r. godz. 19:30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem Aukcji “Świat Fantazji”, która trwa na portalu Onebid.pl.

To kolejna z tematycznych licytacji, przygotowanych przez Pragalerię, podczas których można zakupić starannie wyselekcjonowane dzieła artystów młodego i średniego pokolenia, w niezwykle okazyjnych cenach wywoławczych. Tym razem, mamy przyjemność zaprezentować ofertę prac inspirowanych surrealizmem, realizmem magicznym, światem snów i marzeń.

Licytacja odbędzie się 11 października (środa), o godz. 19:30.

Izabela Wolska (ur. 1983)

Skóra VII, 2018

technika mieszana (olej, akryl), płótno, 60 x 60 cm, sygn. p.d.: Wolska 2018

Mały Goryl, z serii: "Safari", 2020

ceramika szkliwiona, zdobiona naszkliwnie i złocona, wymiary ok. 26 x 25 x 18 cm, sygn. na spodzie

Cena wywoławcza: 600

Sen o Paryżu, 2021

technika mieszana (tusz, akwarela), papier akwarelowy, 39 x 29 cm, w oprawie: (rama, passe-partout): 53 x 42 cm sygn. p.d.: Dawid Masionek

Cena wywoławcza: 450

City in the sky, 2021

akryl, olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. l.d.: Robotycka 21

Cena wywoławcza: 600

Madonna - sen, 2021

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. l.d.: IS '21

Łąka sierpniowa, 2021

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: BK

Cena wywoławcza: 500

element_003, 2021

akryl, płótno, 115 x 75 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 800

Madonna i Leonardo, 2021

technika mieszana (akryl, kredka akwarelowa), płótno, 60 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Bez tytułu, 2020 / 2021

olej, płótno, 50 x 60 cm, sygn. u dołu: Kinga Wnuk

Cena wywoławcza: 500

Waves of happiness, 2021

technika mieszana (akryl, olej), płótno, 76 x 76 cm, sygn. p.g.: Zb

Drzewo życzeń, 2021

akwarela, papier, 56 x 38 cm (arkusz), w oprawie: 70 x 50 cm, sygn. p.d.: MCiu 2021

Cena wywoławcza: 600

Apo Lady, 2021

rzeźba ceramiczna, kremowo – ceglana, 29 x 17 x 14 cm, sygn. od środka, logo ROKO

Alicja w krainie motyli, 2021

technika mieszana (kolaż, markery, kredki), papier barwiony, 50 x70 cm, oprawiony w zlotą ramkę 50 x70 cm, sygn. p.d.: ŻanetaGBiernat

Cena wywoławcza: 650

Żółta łódź, 2021

olej, płótno, 73 x 92 cm, sygn. l.d.: Johnsson

Paris Express, 2021

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.: monogramem

Colorful dreams, 2021

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: A. Grabowski 2021 r

Silver screen star, 2021

technika mieszana (szlagmetal lakierowany, pasta strukturalna, kryształki akrylowe, farby akrylowe, farba UV), płótno, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Nadiia Sitnikova (ur. 1993)

Wyspa fantazji, 2021

akryl, płótno, 60 x 70 cm, sygn. p.d.: Sitnikova

Cena wywoławcza: 1000

Mustang, 2021

akryl, płótno, 46 x 33 cm, sygn. p.d.: MICHALINA CZURAKOWSKA

The Kiss 5, 2021

akryl, płótno, 81 x 65 cm, sygn. p.d.: K.Płotnikow

I forgot it, 2021

akryl, płótno, 50 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Wyspy Szczęśliwe, 2018

akryl, płótno, 90 x 90 cm, sygn. p.d.: E. Seweryn' 2018

Agata Korzeniowska (ur. 1972)

Linia, 2020

akryl, płótno, 100 x 120 cm, sygn. p.d.: A.Korzeniowska

Weronika Sobik (ur.1988)

My heart, 2021

technika mieszana (akrylowe, porporina, brokat), płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: WSobik 2021

Na skraju świata, latarnia morska Petit Minou, 2021

akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: R. Gitkiewicz

Wiktoria Radziemska-Kądziela (ur. 2001)

akryl, płótno, 60 x 40 cm, sygn. p.d.: W. Radziemska 2021

Tam już tylko wiatr, 2021

technika mieszana (akryl, tusz), płótno, 40 x 30 cm, sygn. na odwrocie

Wycieczka 1, 2018

olej, płótno 50 x 70 cm, sygn. p.d.: KK18

4 ciepłe pejzaże, 2021

akryl, płótno, 60 x 60 cm, sygn. p.d.: T.Kuran

Przechadzka po pustkowiu, 2021

olej, płótno, 50 x 130 cm, sygn. p.d.: F.Łoziński

Nika Johnsson (ur. 1991)

Tender Power “Bud”, 2020

algrafia, papier Fabriano, 59 x 36 cm (kompozycja), 70 x 50 cm (arkusz), 2/30, sygn. p.d. Praca nieoprawiona

Cena wywoławcza: 400

Lot, 2021

olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: M. Siwiec

Wojciech Jańczak (ur. 1990)

Luna, 2021

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.: W. Jańczak

Cena wywoławcza: 800

Tomasz Raff (ur. 1985)

On the Border, 2021

akwarela, płótno, 40 x 50 cm, sygn. na odwrocie.

Cena wywoławcza: 400

Leżąca, 2020

brąz patynowany, 30 x 20 x 10 cm, 1/1, sygn. na brzegu: P. Bubak 2020

Obserwacja myśli własnych, 2021

olej, płótno, 90 x 70 cm, sygn. p.d.: E.BOUKOURBANE

Podróż 2, 2020

olej, płótno, 40 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Helping hand, 2021

akryl, płótno, 40 x 40 cm, sygn. p.d.: DRaczynska

Anita Zofia Siuda (ur. 1974)

akryl, płótno, 60 x 40 cm, sygn. p.d.: a.siuda 2020

Cena wywoławcza: 500

#09 Kartka z wakacji, 2021

technika mieszana (akryl, tusz, szlagmetal), papier, 31 x 41 cm (w oprawie), sygn. p.d.: A. Kappa

Agnieszka Ziomek (ur. 1996)

Wzburzona tafla, 2021

akryl, płótno, 60 x 50 cm, sygn. p.d.: A.Ziomek

Cena wywoławcza: 450

A więc to tak..., 2021

akryl, płótno, 90 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Sylwia Radziemska-Kądziela (ur. 1970)

olej, płótno, 65 x 54 cm, sygn. p.d.: 2021 Radziemska - Kądziela Sylwia

Pod maską, 2021

akryl, papier, 40 x 30 cm, w oprawie 50 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Oczekując na pocałunek, 2021

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Ustronie 2014/2019

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d.: KDOROBA 2014

Cena wywoławcza: 1000

Melusine, 2021

tusze alkoholowe, papier syntetyczny, 66 x 50 cm, sygn. na odwrocie. Praca nieoprawiona.

Cena wywoławcza: 500

Voyager, 2021

akryl, płótno, 110 x 110 cm, sygn. na odwrocie

Blue Fantasy, 2021

akryl, płótno, 70 x 70cm, sygn. p.d.: KB

Speranza, 2021

akryl, olej, płótno, 50 x 80 cm, sygn. p.d.: Sandecka-Ląkocy'21

Lubov, 2021

akryl, płótno, 100 x 40 cm, sygn. l.g.: Baranowski 44:21

Cisza, 2021

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn.p.d.: K Plewa 2021

Cena wywoławcza: 600

W krainie marzeń, 2021

olej, płótno, 38 x 46 cm sygn. p.d.: K. Krzyszczyk

Łukasz Szostkiewicz (ur. 1988)

Dwóch takich, 2015

akryl, tkanina, płyta pilśniowa, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: ŁSzost.

Cena wywoławcza: 800

Tajemnicza podróż, 2021

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: Laura Lis

Warszawa 2021/10/11

Izabela Wolska (ur. 1983)

Skóra VII, 2018

Warszawa 2021/10/11

Warszawa 2021/10/11

Sen o Paryżu, 2021

Warszawa 2021/10/11

City in the sky, 2021

Warszawa 2021/10/11

Madonna - sen, 2021

Warszawa 2021/10/11

Łąka sierpniowa, 2021

Warszawa 2021/10/11

element_003, 2021

Warszawa 2021/10/11

Madonna i Leonardo, 2021

Warszawa 2021/10/11

Bez tytułu, 2020 / 2021

Warszawa 2021/10/11

Waves of happiness, 2021

Warszawa 2021/10/11

Drzewo życzeń, 2021

Warszawa 2021/10/11

Apo Lady, 2021

Warszawa 2021/10/11

Alicja w krainie motyli, 2021

Warszawa 2021/10/11

Żółta łódź, 2021

Warszawa 2021/10/11

Paris Express, 2021

Warszawa 2021/10/11

Colorful dreams, 2021

Warszawa 2021/10/11

Magdallene Penke (pseud.

Silver screen star, 2021

Warszawa 2021/10/11

Nadiia Sitnikova (ur. 1993)

Wyspa fantazji, 2021

Warszawa 2021/10/11

Mustang, 2021

Warszawa 2021/10/11

The Kiss 5, 2021

Warszawa 2021/10/11

I forgot it, 2021

Warszawa 2021/10/11

Wyspy Szczęśliwe, 2018

Warszawa 2021/10/11

Agata Korzeniowska (ur. 1972)

Linia, 2020

Warszawa 2021/10/11

Weronika Sobik (ur.1988)

My heart, 2021

Warszawa 2021/10/11

Warszawa 2021/10/11

Warszawa 2021/10/11

Tam już tylko wiatr, 2021

Warszawa 2021/10/11

Wycieczka 1, 2018

Warszawa 2021/10/11

4 ciepłe pejzaże, 2021

Warszawa 2021/10/11

Warszawa 2021/10/11

Nika Johnsson (ur. 1991)

Tender Power “Bud”, 2020

Warszawa 2021/10/11

Lot, 2021

Warszawa 2021/10/11

Wojciech Jańczak (ur. 1990)

Luna, 2021

Warszawa 2021/10/11

Tomasz Raff (ur. 1985)

On the Border, 2021

Warszawa 2021/10/11

Leżąca, 2020

Warszawa 2021/10/11

Warszawa 2021/10/11

Podróż 2, 2020

Warszawa 2021/10/11

Helping hand, 2021

Warszawa 2021/10/11

Anita Zofia Siuda (ur. 1974)

Warszawa 2021/10/11

#09 Kartka z wakacji, 2021

Warszawa 2021/10/11

Agnieszka Ziomek (ur. 1996)

Wzburzona tafla, 2021

Warszawa 2021/10/11

A więc to tak..., 2021

Warszawa 2021/10/11

Warszawa 2021/10/11

Pod maską, 2021

Warszawa 2021/10/11

Oczekując na pocałunek, 2021

Warszawa 2021/10/11

Ustronie 2014/2019

Warszawa 2021/10/11

Melusine, 2021

Warszawa 2021/10/11

Voyager, 2021

Warszawa 2021/10/11

Blue Fantasy, 2021

Warszawa 2021/10/11

Speranza, 2021

Warszawa 2021/10/11

Lubov, 2021

Warszawa 2021/10/11

Cisza, 2021

Warszawa 2021/10/11

W krainie marzeń, 2021

Warszawa 2021/10/11

Dwóch takich, 2015

Warszawa 2021/10/11

Laura Lis (pseud.

Tajemnicza podróż, 2021

    Limit ceny