Aukcja „Miłość / Erotyka” – 14.02.2022 r. godz. 19:30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem Aukcji „Miłość / Akt / Erotyka”, która trwa na portalu Onebid.pl.

Licytacja odbędzie się 14 lutego (poniedziałek), o godz. 19:30.

Closer, 2022

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. l.d.: monogramem oraz na odwrocie

Jedno we dwoje, 2005

technika mieszana (akwarela, piórko - tusz, kolorowy papier), papier, 26 x 21 cm (w świetle passe-partour), w oprawie: 36 x 29 cm, sygn. l.d.: Johnsson 2005

Mirella, 2021

technika własna, kolaż, promarkery, kredki, papier barwiony, 50 x 35 cm, w oprawie passe-partout: 60 x 45 cm, sygn. p.d.: ŻGBiernat

Cena wywoławcza: 600

Paulina Kwietniewska (ur. 1991)

Ciężarna, 2021

ceramika szkliwiona, ok. 18 x 4,5 cm, sygn. na spodzie: P. Kwietniewska

Cena wywoławcza: 500

Tomasz KazikowskiI (1952 - 2021)

Zestaw czterech aktów we wspólnej oprawie

różne techniki: ołówek, akwarela, 18-23 x 6 - 25 cm; 51 x 39 cm (w świetle ramy). sygn. monogramem wiązanym TK

Możliwe że pierwszy pocałunek Adama i Ewy był na fotelu, 2022

akryl, płótno, 90 x 70 cm, sygn. p.d.: T. Kuran

Magdalena Weber (ur. 1972)

Akt, 2021

olej, płótno, 30 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 600

Eugeniusz ŚLUSARSKI (ur. 1947)

Bilard, 2022

akryl, płótno, 50 x 70 cm, sygn. p.d.: Ślusarski Eug.

Cena wywoławcza: 2000

Hel, 2021

akryl, płótno,70 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Poryw pocałunku, 2022

technika mieszana (akryl, olej), płótno, 90 x 90 cm, sygn. p.d.: monogramem artysty: Filip Warzecha Poryw pocałunku MMXXII WARSZAWA oraz na odwrocie

Idąca Q światłu, 2020

linoryt, papier Fabriano Academia 280g, matryca: 49,5 x 48,5 cm, papier: 70 x 65 cm, w oprawie passe-partout: 81,5 x 82 cm, 3/10, sygn. p.d.: KLipska

Cena wywoławcza: 1000

Paulina Wojewodzic (ur. 1992)

Baranica, 2021

akryl, płótno, 50 x 40 cm, w oprawie: 60 x 50 cm, sygn. p.d.: P. Wojewodzic

Cena wywoławcza: 500

Marzycielka, 2022

akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn. l.d.: A.Stępień 2022

Cena wywoławcza: 550

Magdalena Rochoń (ur. 1971)

Let's dance, 2022

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. l.d.: Roma 2022r.

Adam HOFFMANN (1918 - 2001)

Studia aktu stojącej kobiety, l. 60. XX w.

piórko, tusz, akwarela, papier, 28,8 x 42 cm; sygn. p.d.: AH (monogram wiązany); na odwrocie: pieczątka: Praca Adama Hoffmanna potwierdzam J. Ewa Kierska-Hoffmann

Spokój duszy, 2022

technika mieszana (akryl, kredka, tusz), płótno, 60 x 50 cm, sygn. l.g.: Aleksandra Adamczak 2022

Cena wywoławcza: 400

Mądry generał, 2005

olej, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d.: KK05

Cena wywoławcza: 900

Poranek, 2017

technika mieszana (węgiel, akryl), papier, 57 x 60 cm, sygn. l.d.: KDOROBA2017. W oprawie: 61,7 x 58,7 cm cm.

Cena wywoławcza: 600

Joanna Buszko (ur. 1980)

Księżne nocy, 2021

olej, płótno, 70 x 100 cm, sygn. na odwrocie

W Jej ogrodzie, 2022

technika mieszana (akryl, szlagmetal, akwarela), płótno, 100 x 100 cm, sygn. l.d.: Laura Lis

Aleksandra Pawłowska (ur. 2001)

Akty, dyptyk, 2021

ołówek, papier, 41,7 x 29,3 cm (wymiar każdej z prac), sygn. na odwrocie

Słoneczna kąpiel, 2021

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: K Plewa 2021

About some selected issues, 2022

akryl, płótno, 73 x 65 cm, sygn. p.d.: Andrzej Kikowski '22

Cena wywoławcza: 800

Figura nr 42, 2021

fotografia kolekcjonerska cz/b, cyfrowa na papierze Hahnemühle Photo Rag Baryta 315g (semi-flash), papier archiwalny bezkwasowy w świetle obrazu: 40 x 40 cm, papier: 50 x 50 cm, 1/5, sygn. na licu i odwrocie. Praca nieoprawiona. Dołączony autorski certyfikat autentyczności.

Cena wywoławcza: 900

Mateusz Dolatowski (ur. 1989)

Morning caress, 2021

olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: Mateusz Dolatowski 2021

Nadiia Sitnikova (ur. 1993)

Burza namiętności, 2021

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d.: Sitnikova

Cena wywoławcza: 1200

Artur Borkowski (ur. 1965)

akryl, płótno, 100 x 90 cm, sygn. p.d.: 2021 AB

Cena wywoławcza: 1000

Krzysztof Błonarowicz (ur. 1991)

Żona Pinokia, 2017

marker, papier, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: K. Błonarowicz 2017r

R 201119, 2019

akryl, płótno, 40 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 1800*Do opłaty aukcyjnej doliczana jest opłata z tytułu droit de suite w wysokości 5%

Bliskość, 2022

technika mieszana (tusz, akryl, akwarela, szlagmetal), papier akwarelowy, 30 x 40 cm, w oprawie: 40 x 50 cm, sygn. p.d.: A. Kappa

Akt VIII, 2021

olej, płótno, 80 x 80 cm, sygn. l.d.: Karczmarski 2021

Cena wywoławcza: 500

Tomasz Włodarczyk (ur. 1962)

Akt na plaży, 2020

pastel, tektura, 40 x 60 cm , w oprawie: 44 x 64 cm, sygn.l.d.: Włodarczyk

Cena wywoławcza: 600

Andrzej Kasprzak (ur. 1963)

Temptation, 2019

technika mieszana (emulsja, gwasz, pastel), papier, 91 x 62 cm, sygn. p.g.: Temptation, poniżej pod kreską ak ligatura inicjałów i data 2019

Cena wywoławcza: 1600

Piegunia na Santa Cristina, 2021

kamionka, kredki ceramiczne, szkliwiony od wewnątrz, wys. ok 21 cm, sygn, na spodzie: PBrymas 2021 / Brynie w Glinie

Cena wywoławcza: 900

3 / version III, 2018

intaglio, papier, 69,5 x 99,5 cm, 30/30, sygn. p.d.: Kołakowska '18

Centaurus I, 2020

olej, płyta drewniana, 80 x 90 cm, sygn. l.d.: piktogramem oraz na odwrocie

Cena wywoławcza: 700

Krystyna Ruminkiewicz (ur. 1961)

Półakt, z cyklu: ''Współczesny renesans'', 2021

technika mieszana (olej, szlagmetal), płótno, 73 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 2700*Do opłaty aukcyjnej doliczana jest opłata z tytułu droit de suite w wysokości 5%

Girl in Blue, 2020

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Akt, 2016

technika mieszana (akryl, tusz), płótno, 90 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 2200

Hunger, 2022

technika mieszana, płótno, 50 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Emilia Rusin (ur. 1986)

Autoakt, 2021

akryl, olej, płótno, 140 x 90 cm, sygn. p.d.: E. Rusin

Cień zdarzeń, 2022

akryl, płótno 3D, 99 x 90 cm, lewa górna krawędź: Łukasz Gil 2022

Cena wywoławcza: 700

Różowy sen, 2022

akryl, płótno, 40 x 80 cm, sygn. l.d.: Mihran 2022

Cena wywoławcza: 800

Floem, 2022

technika własna (papier, akryl, olej), płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 600

Firanka, 2015

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d. 2015-18 / Piotr Bubak

Cena wywoławcza: 800

Pokusa, 2020

akryl, płótno, 100 x 50 cm, sygn. po prawej stronie, po środku: E.Seweryn 2020

Cena wywoławcza: 800

Kokieterka, 2022

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Awakening, 2021

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: A. Grabowski 2021 r.

Zakochani, 2022

olej, płótno, 40 x 30 cm, sygn. p.d.: K.Krzyszczyk

Cena wywoławcza: 500

Savage love, 2022

akryl, technika mieszana, płótno, 60 x 60 cm, sygn. p.d.: M.STERN

Hanna Stanisławska (ur. 1999)

Akt, 2021

grafit, papier, 50 x 70 cm, sygn. p.d.: St. Hanna

Bądź przy mnie, 2017

akryl, płótno, 65 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 750

Robert Krężlak (ur. 1975)

Pink, 2017

olej, płótno, 70 x 60 cm, sygn. l.d.: Krężlak '17

Urszula Walerowicz (ur. 2000)

Akt inspirowany obrazem Konstantina Somova "Bokser", 2021

gwasz, papier, 70 x 50 cm, sygn. p.d.: Walerowicz '21 oraz na odwrocie. W oprawie: 72 x 53 cm.

Cena wywoławcza: 300

Narodziny bogini, 2022

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.: Mariola Świgulska 2021

Cena wywoławcza: 800

Kalejdoskop uczuć, 2021

technika mieszana (olej, akryl), płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 800

Be My Valentine, 2022

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. l.d.: I.S '22

Cena wywoławcza: 500

Renata Szyszlak (ur. 1973)

Kobieta w ceglastej poświacie, 2021

technika mieszana (kolaż, technika własna), płótno, 50 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Wiktoria Radziemska - Kądziela (ur. 2002)

Namiętna, zmysłowa i pożądana, 2022

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d. : W.Radziemska 2022

Cena wywoławcza: 500

Klaudia Stawicka (ur. 1997)

Cielesność II, 2021

olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.: K. Stawicka

Cena wywoławcza: 500

Warszawa 2022/02/14

Closer, 2022

Warszawa 2022/02/14

Jedno we dwoje, 2005

Warszawa 2022/02/14

Mirella, 2021

Warszawa 2022/02/14

Ciężarna, 2021

Warszawa 2022/02/14

Warszawa 2022/02/14

Warszawa 2022/02/14

Magdalena Weber (ur. 1972)

Akt, 2021

Warszawa 2022/02/14

Bilard, 2022

Warszawa 2022/02/14

Hel, 2021

Warszawa 2022/02/14

Poryw pocałunku, 2022

Warszawa 2022/02/14

Idąca Q światłu, 2020

Warszawa 2022/02/14

Paulina Wojewodzic (ur. 1992)

Baranica, 2021

Warszawa 2022/02/14

Marzycielka, 2022

Warszawa 2022/02/14

Magdalena Rochoń (ur. 1971)

Let's dance, 2022

Warszawa 2022/02/14

Adam HOFFMANN (1918 - 2001)

Warszawa 2022/02/14

Spokój duszy, 2022

Warszawa 2022/02/14

Mądry generał, 2005

Warszawa 2022/02/14

Poranek, 2017

Warszawa 2022/02/14

Joanna Buszko (ur. 1980)

Księżne nocy, 2021

Warszawa 2022/02/14

W Jej ogrodzie, 2022

Warszawa 2022/02/14

Akty, dyptyk, 2021

Warszawa 2022/02/14

Słoneczna kąpiel, 2021

Warszawa 2022/02/14

Warszawa 2022/02/14

Figura nr 42, 2021

Warszawa 2022/02/14

Mateusz Dolatowski (ur. 1989)

Morning caress, 2021

Warszawa 2022/02/14

Nadiia Sitnikova (ur. 1993)

Burza namiętności, 2021

Warszawa 2022/02/14

Artur Borkowski (ur. 1965)

Warszawa 2022/02/14

Żona Pinokia, 2017

Warszawa 2022/02/14

R 201119, 2019

Warszawa 2022/02/14

Bliskość, 2022

Warszawa 2022/02/14

Akt VIII, 2021

Warszawa 2022/02/14

Tomasz Włodarczyk (ur. 1962)

Akt na plaży, 2020

Warszawa 2022/02/14

Andrzej Kasprzak (ur. 1963)

Temptation, 2019

Warszawa 2022/02/14

Warszawa 2022/02/14

3 / version III, 2018

Warszawa 2022/02/14

Centaurus I, 2020

Warszawa 2022/02/14

Warszawa 2022/02/14

Girl in Blue, 2020

Warszawa 2022/02/14

Akt, 2016

Warszawa 2022/02/14

Hunger, 2022

Warszawa 2022/02/14

Emilia Rusin (ur. 1986)

Autoakt, 2021

Warszawa 2022/02/14

Cień zdarzeń, 2022

Warszawa 2022/02/14

Różowy sen, 2022

Warszawa 2022/02/14

Floem, 2022

Warszawa 2022/02/14

Firanka, 2015

Warszawa 2022/02/14

Pokusa, 2020

Warszawa 2022/02/14

Kokieterka, 2022

Warszawa 2022/02/14

Awakening, 2021

Warszawa 2022/02/14

Zakochani, 2022

Warszawa 2022/02/14

Savage love, 2022

Warszawa 2022/02/14

Hanna Stanisławska (ur. 1999)

Akt, 2021

Warszawa 2022/02/14

Bądź przy mnie, 2017

Warszawa 2022/02/14

Robert Krężlak (ur. 1975)

Pink, 2017

Warszawa 2022/02/14

Urszula Walerowicz (ur. 2000)

Warszawa 2022/02/14

Narodziny bogini, 2022

Warszawa 2022/02/14

Kalejdoskop uczuć, 2021

Warszawa 2022/02/14

Be My Valentine, 2022

Warszawa 2022/02/14

Renata Szyszlak (ur. 1973)

Warszawa 2022/02/14

Warszawa 2022/02/14

Klaudia Stawicka (ur. 1997)

Cielesność II, 2021

    Limit ceny