Aukcja „Czerwona” – 12 maja 2021 r. godz. 19:30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem Aukcji “Czerwonej”, która trwa na portalu Onebid.pl.

Licytacja odbędzie się 12 maja (środa), o godz.: 19:30.

She, 2021

olej, płótno, 90 x 90 cm, sygn. l.d.: M. Hettich-Uryszek

Cena wywoławcza: 700

Nosorożec mały (seria podróżnicza), 2020

ceramika szkliwiona i złocona 24k złotem, ok. 25 x 15 x 10 cm, sygnowana od spodu nazwiskiem i numerem: 85/2020

Cena wywoławcza: 700

Red / Black, 2019

akryl, olej, technika własna, ok. 68 x 46 x 10 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 600

Swimmer II, 2021

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Karo, 2020

akryl, płótno, 50 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Klient w kolejce, 2021

akryl, płótno, 130 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Let’s Stay Together, 2020

akryl, płótno, 76 x 61 cm, sygn. l.g.: monogramem: ZB

Cena wywoławcza: 400

Karolina Bracławiec (ur. 1989)

Spotkanie, 2020

akryl, płótno, śr. 111 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 2000

Czerwona Warszawa, 2021

akwarela, papier bawełniany, 38 x 56 cm (arkusz), w oprawie: 50 x 70 cm, sygn. l.d. :MCiu 2021

Jesień w Smalandii, 2021

technika mieszana (olej, akryl, werniks satynowy), płótno, 50 x 50 cm, sygn. p.d.: N.Mirak

Czerwony klejnot, 2021

olej, płótno, 34 x 30 cm, sygn. na odwrocie

Good life, 2021

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. l.d.: monogramem oraz na odwrocie

Cena wywoławcza: 700

Pejzaż wiślany XVII, 2021

olej, płótno, 40 x 40 cm, sygn. p.d.: JKHudzik '21

Lampart, 2021

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 600

Joanna Mikołajczyk (ur. 1980)

Liberian Girl, 2021

olej, płótno, śr. 90 cm, sygn. po lewej stronie oraz na odwrocie: JZM

Cena wywoławcza: 1500

Pejzaż z makami, 2021

olej, płótno, 80 x 90 cm, sygn. l.d.: M. Siwiec 2021

Cena wywoławcza: 800

Śpiąca, 2021

akryl, płótno, 100 x 60 cm, sygn. p.d.: Adamczak 2021

Cena wywoławcza: 800

Tyle mam, tyle chce...., 2021

akryl, płótno, 60 x 55 cm, sygn. na odwrocie

Marek Haładuda (ur. 1961)

Karmazynowa przystań, 2019

olej, płótno, 55 x 46 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 1000

Stairway to heaven, 2021

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Irma Tylor (ur. 1991)

Taurus, 2021

technika mieszana (olej, marker akrylowy), płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Łucja Sokołowska (ur. 1968)

Dispers, 2004

akryl, sklejka, 100 x 160 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 1500

Grażyna Kilanowicz- Barecka (ur. 1955)

Kompozycja miejska w czerwieniach, 2021

akryl, płótno, 70 x 90 cm, sygn. p.d.: GKilzbar 2021

Cena wywoławcza: 1500

Kot Maciej, 2021

akryl, olej, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.: CA

Ściana 25R, 2004

olej, płótno, 90 x 70 cm, sygn. p.d.: KK

Cena wywoławcza: 900

Snare, 2021

technika mieszana (akryl, olej), płótno, 120 x 100 cm, sygn. p.d.: Dobosz

Karolina Drygała (ur. 1994)

Martwa natura w szarościach, 2018

olej, płótno, 90 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Ilona Krzyżanowska (ur. 1984)

Red woman, 2020

akryl, struktura, płótno, 90 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 1500

Czerwony pokój nr 42. Tribute to William Eggleston, 2006

fotografia cyfrowa, kolekcjonerska, kolor, wydruk cyfrowy, papier Hahnemuhle Photo Rag Baryta 315g (półbłysk), papier archiwalny, bezkwasowy, 40 x 40 cm, 1/5, sygn. na odwrocie. Praca nieoprawiona.

Cena wywoławcza: 700

Kobiety, 2021

II, 2020

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: K Doroba 2020

Bez powrotu III, 2021

Alchemia, 2021

akryl, płótno, 75 x 115 cm, sygn. p.g.: wfraczek 2021

Cena wywoławcza: 600

Jolanta Ziółkowska (ur. 1970)

akryl, płyta, 80 x 70 cm, w oprawie: 84 x 74 cm, sygn. p.d.: ZJola2017

Cena wywoławcza: 1000

Mercedes Benz, 2021

akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: W. Wójcik 2021

Cena wywoławcza: 700

W czerwieni, 2021

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. l.d.: MRakoczy 2021

Cena wywoławcza: 500

W czerwonej przestrzeni, 2021

olej, płótno, 80 x 70 cm, sygn. l.d.: E.BOUKOURBANE

Pejzaż podlaski, 2020

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Marian Wódkiewicz (ur. 1948)

Panna w mieście, 2019

akryl, płótno, 70 x 50 cm, w oprawie: 78 x 58 cm, sygn. p.d.: M. Wódk

Cena wywoławcza: 750

Acquavella I, 2021.

akryl, płótno, 100 x 140 cm, sygn. na odwrocie

Dorota Golińska (ur. 1971)

Ona, z cyklu: "Kalejdoskop", 2019

technika mieszana (akryl, ołówek, węgiel), płótno, 55 x 44 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 700

Postument 2, 2021

olej, płótno, 50 x 50 cm, sygn. lewa górna krawędź: Łukasz Gil 2021

Cena wywoławcza: 1500

Pieta, 2021

olej, płótno, 100 x 120 cm, sygn. p.d.: Lipka

W mroku, 2011

olej, płótno, 60 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 300

Lady in red, 2021

akryl, olej, płótno, 80 x 100 cm, sygn. p.d.: Sandecka Ląkocy '21

Wojciech Ćwiertniewicz (ur. 1955)

Bez tytułu (23), 2013

akryl, płótno, 30 x 20 cm, sygn. p.d.: Ćwiertniewicz'13

Cena wywoławcza: 600

Miłe rozmowy, 2021

olej, płótno, 92 x 65 cm, sygn. u dołu: Celina Litke '2021

Cena wywoławcza: 600

Marta Achtabowska (ur. 1983)

Brushstroke, 2021

technika własna (pouring), płótno, 30 x 60 cm, sygn. na rancie: M.Achtabowska

Cena wywoławcza: 300

Zuza Wiśniewska (ur. 1980)

Pegaz, 2020

olej, pastel olejny, płyta, 90 x 60 cm, w oprawie: 92 x 62 cm, sygn. przy lewym boku: Wiśniewska 2020

Cena wywoławcza: 1200

W sadzie, 2021

technika mieszana (olej, akryl, szlagmetal), płótno, 90 x 90 cm, sygn. p.d.: A. Kappa

Do not follow, 2019

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.: KZ

Cena wywoławcza: 400

Zakryta, 2020

akryl, olej, karton, 60 x 50 cm, w oprawie: 63 x 53 cm, sygn. p.d.: Robotycka 20

Cena wywoławcza: 600

Wiosna, 2021

technika własna, płótno 3D, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Kamila Czosnyk (ur. 1988)

Perfect circle

akryl, tektura; 100 x 70 cm, obraz oprawiony.

Cena wywoławcza: 1500

Trzy kolory-czerwony, 2021

olej, kolaż, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: M. Kurek

Cena wywoławcza: 600

Kolorowe myśli, 2021

olej, płótno, 30 x 30 cm, sygn. p.d.: K. Krzyszczyk

Czerwony żagiel, 2021

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.: A.Stępień 2021

Cena wywoławcza: 500

Inspiracje z Natury, tryptyk, 2020

akryl, płótno, 50 x 150 cm (całość, każda z części: 50 x 50 cm), sygn. p.d.: E.Ponińska 2020

Cena wywoławcza: 600

Natalia Drzewiecka (ur. 2000)

Martwa natura z emaliowanymi garnkami, 2020

olej, karton, 70 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Burzowe popołudnie, 2021

akryl, płótno, 75 x 115 cm, sygn. p.d.: A. Grabowski 2021

Czerwony stolik, 2021

Cena wywoławcza: 500

Łukasz Kujawa (ur. 1984)

Wild forest, 2021

akryl, płótno, 80 x 100 cm, sygn. l.d.: Ł. Kujawa

Peaceful place, 2021

akryl, płótno, 40 x 40 cm, sygn. p.d.: D. Raczyńska

Cena wywoławcza: 500

Katarzyna Pitek (ur. 1996)

My tylko patrzymy, 2021

akryl, płótno, 140 x 110 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 1300

Czerwona kompozycja, 2021

olej, płótno, 60 x 100 cm, sygn. p.d.: F. Łoziński

Jolanta Mikuła (ur. 1966)

Z cyklu "Wokół Dekalogu" - Obraz Nr 13, 2017

akryl, płótno, 100 x 62 cm, sygn. p.d.: Mikuła

Cena wywoławcza: 900

Różowa niespodzianka, 2020

akryl, deska, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

The power of crimson 1/2,

akryl, płótno, 60 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Vanessa Eslain Świgulska (ur. 1993)

Taniec atomów, 2021

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: Eslain

Zaproszenie lata, 2021

akryl, szlgmetal, płótno, 100 x 100 cm, sygn. l.d. Laura lis

Dwa na dwa, 2019

olej, płótno, 60 x 90 cm, sygn. l.d. oraz na odwrocie

Cena wywoławcza: 1800

Robert Znajomski

akryl, papier; 20,5 x 20,5 cm; sygn. p. d.: R. Znajomski, na odwrocie: Robert Znajomski 2017 (ołówkiem)

Cena wywoławcza: 200

Znikam, 2020

olej, płótno, 60 x 60 cm, sygn. p.d.: Anna Piórek

Cena wywoławcza: 750

Czerwony fotel, 2020

akryl, płótno, 90 x 70 cm, sygn. p.d..: Ryś 2020

Wytchnienie nad leśnym strumykiem, 2021

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 120 x 45 cm, sygn. p.d.: Mariola Świgulska

technika mieszana (liquid painting, farby akrylowe, szlagmetal, całość lakierowana), płótno, 73 x 50 cm, sygn. l.d.: M.Penke 2021

Cena wywoławcza: 400

Flower field, 2018

olej, impasto, płótno, 30 x 40 cm, sygn. p.d.: PEYŁ 05.18

Cena wywoławcza: 200

Emilia Pitucha (ur. 1960)

Punkt odniesienia IV, 2021

akryl, płótno, 50 x 50 cm, sygn. p.d.: EPITUCHA 2021

Cena wywoławcza: 750

Patrycja Dyląg (ur. 1982)

Il tulipano, 2021

akryl, płótno, 50 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Żółte tulipany w czerwieni, 2020

olej, płótno, 70 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Weronika Sobik (ur.1988)

akryl, płótno, 90 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Determinacja, 2021

technika mieszana (farby akrylowe, masa gipsowa), płótno bawełniane, 100 x 80 cm, sygn, p.d.: MK

Spojrzenie, 2003

olej, płótno, 65 x 50 cm, sygn. p.d.: Lipska 03 oraz na odwrocie: K.Lipska Ziębińska 04.2004 (data werniksowania)

Cena wywoławcza: 950

Pełen luzik, 2021

olej, płyta, 60 x 75 cm, sygn. p.d.: Jan Bembenista 2021

Cena wywoławcza: 500

Karolina Goździewicz (ur. 1994)

Bez tytułu, z cyklu ,,Odpływy", 2021

akryl, płótno, 60 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Warszawa 2021/05/12

She, 2021

Warszawa 2021/05/12

Warszawa 2021/05/12

Red / Black, 2019

Warszawa 2021/05/12

Swimmer II, 2021

Warszawa 2021/05/12

Karo, 2020

Warszawa 2021/05/12

Klient w kolejce, 2021

Warszawa 2021/05/12

Let’s Stay Together, 2020

Warszawa 2021/05/12

Spotkanie, 2020

Warszawa 2021/05/12

Czerwona Warszawa, 2021

Warszawa 2021/05/12

Jesień w Smalandii, 2021

Warszawa 2021/05/12

Czerwony klejnot, 2021

Warszawa 2021/05/12

Good life, 2021

Warszawa 2021/05/12

Pejzaż wiślany XVII, 2021

Warszawa 2021/05/12

Lampart, 2021

Warszawa 2021/05/12

Joanna Mikołajczyk (ur. 1980)

Liberian Girl, 2021

Warszawa 2021/05/12

Pejzaż z makami, 2021

Warszawa 2021/05/12

Śpiąca, 2021

Warszawa 2021/05/12

Tyle mam, tyle chce...., 2021

Warszawa 2021/05/12

Marek Haładuda (ur. 1961)

Karmazynowa przystań, 2019

Warszawa 2021/05/12

Stairway to heaven, 2021

Warszawa 2021/05/12

Irma Tylor (ur. 1991)

Taurus, 2021

Warszawa 2021/05/12

Łucja Sokołowska (ur. 1968)

Dispers, 2004

Warszawa 2021/05/12

Warszawa 2021/05/12

Kot Maciej, 2021

Warszawa 2021/05/12

Ściana 25R, 2004

Warszawa 2021/05/12

Snare, 2021

Warszawa 2021/05/12

Karolina Drygała (ur. 1994)

Warszawa 2021/05/12

Ilona Krzyżanowska (ur. 1984)

Red woman, 2020

Warszawa 2021/05/12

Warszawa 2021/05/12

Kobiety, 2021

Warszawa 2021/05/12

II, 2020

Warszawa 2021/05/12

Bez powrotu III, 2021

Warszawa 2021/05/12

Alchemia, 2021

Warszawa 2021/05/12

Jolanta Ziółkowska (ur. 1970)

Warszawa 2021/05/12

Mercedes Benz, 2021

Warszawa 2021/05/12

W czerwieni, 2021

Warszawa 2021/05/12

W czerwonej przestrzeni, 2021

Warszawa 2021/05/12

Pejzaż podlaski, 2020

Warszawa 2021/05/12

Marian Wódkiewicz (ur. 1948)

Panna w mieście, 2019

Warszawa 2021/05/12

Acquavella I, 2021.

Warszawa 2021/05/12

Dorota Golińska (ur. 1971)

Warszawa 2021/05/12

Postument 2, 2021

Warszawa 2021/05/12

Pieta, 2021

Warszawa 2021/05/12

W mroku, 2011

Warszawa 2021/05/12

Lady in red, 2021

Warszawa 2021/05/12

Bez tytułu (23), 2013

Warszawa 2021/05/12

Miłe rozmowy, 2021

Warszawa 2021/05/12

Marta Achtabowska (ur. 1983)

Brushstroke, 2021

Warszawa 2021/05/12

Zuza Wiśniewska (ur. 1980)

Pegaz, 2020

Warszawa 2021/05/12

W sadzie, 2021

Warszawa 2021/05/12

Do not follow, 2019

Warszawa 2021/05/12

Zakryta, 2020

Warszawa 2021/05/12

Wiosna, 2021

Warszawa 2021/05/12

Kamila Czosnyk (ur. 1988)

Perfect circle

Warszawa 2021/05/12

Trzy kolory-czerwony, 2021

Warszawa 2021/05/12

Kolorowe myśli, 2021

Warszawa 2021/05/12

Czerwony żagiel, 2021

Warszawa 2021/05/12

Warszawa 2021/05/12

Natalia Drzewiecka (ur. 2000)

Warszawa 2021/05/12

Burzowe popołudnie, 2021

Warszawa 2021/05/12

Czerwony stolik, 2021

Warszawa 2021/05/12

Łukasz Kujawa (ur. 1984)

Wild forest, 2021

Warszawa 2021/05/12

Peaceful place, 2021

Warszawa 2021/05/12

Katarzyna Pitek (ur. 1996)

My tylko patrzymy, 2021

Warszawa 2021/05/12

Czerwona kompozycja, 2021

Warszawa 2021/05/12

Jolanta Mikuła (ur. 1966)

Warszawa 2021/05/12

Różowa niespodzianka, 2020

Warszawa 2021/05/12

The power of crimson 1/2,

Warszawa 2021/05/12

Taniec atomów, 2021

Warszawa 2021/05/12

Zaproszenie lata, 2021

Warszawa 2021/05/12

Dwa na dwa, 2019

Warszawa 2021/05/12

Robert Znajomski

Warszawa 2021/05/12

Znikam, 2020

Warszawa 2021/05/12

Czerwony fotel, 2020

Warszawa 2021/05/12

Warszawa 2021/05/12

Warszawa 2021/05/12

Flower field, 2018

Warszawa 2021/05/12

Emilia Pitucha (ur. 1960)

Punkt odniesienia IV, 2021

Warszawa 2021/05/12

Patrycja Dyląg (ur. 1982)

Il tulipano, 2021

Warszawa 2021/05/12

Warszawa 2021/05/12

Weronika Sobik (ur.1988)

Warszawa 2021/05/12

Determinacja, 2021

Warszawa 2021/05/12

Spojrzenie, 2003

Warszawa 2021/05/12

Pełen luzik, 2021

Warszawa 2021/05/12

    Limit ceny