64. Aukcja Młoda – 23 listopada 2022 r. godz. 19:30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 64. Aukcji Młodej. Licytacja odbędzie się 23 listopada 2022 r. o godz. 19:30. Aukcja prowadzona będzie wyłącznie w systemie on-line, bez obecności osób licytujących na sali. Zachęcamy do rejestracji na platformie Onebid, Artinfo oraz do składania zleceń licytacji telefonicznej lub z limitem poprzez formularz dostępny na naszej stronie lub mailowo / telefonicznie.

Wiktoria Nowotna (ur. 2000)

KSsdw52, 2022

olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 800

Let's think about summer, 2022

technika mieszana (akryl, olej), płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.: MChmielewska

Apo Lady, 2021

rzeźba ceramiczna szkliwiona, biało- czarna, 29 x 17 x 14 cm, sygn. od środka: pieczątka logo ROKO

Cena wywoławcza: 800

Paweł Kosior (ur. 1988)

Psychodeliczna odyseja, 2020

olej, płótno, 60 x 50 cm, sygn. p.d.: P. Kosior

Anzhela Tistyk (ur. 2000)

Pies, 2022

olej, płótno, 50 x 50 cm, sygn. p.d.: A. Tistyk

Exodus, 2022

olej, płótno, 70 x 100 cm, sygn. l.d.: ŁM '22

Gosia Sendlewska (ur. 1988)

Kobeta z dzbanem, 2022

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 800

Kumulacja, 2022

technika mieszana (akryl, olej), płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: Natasza Mirak

Mikołaj Korus (ur. 1998)

Wielka ucieczka z planety Ziemia, 2022

akryl, płótno, 100 x 60 cm, sygn. p.d.: M.A.KORUS, 2022

Cena wywoławcza: 800

Fattoria. Po sąsiedzku, z cyklu: "Toskania", 2022

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 70 x 60 cm, sygn. p.d.: Luiza Los P.

Malwina Jachimczak (ur. 1983)

Magpie / Cat / The Humboldt Squid Totem, 2022

technika mieszana (kredki, akryl), papier, 99,8 x 45,1 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 800

Robert Ratajczyk (ur. 1976)

Rytmiczne wspomnienia, dyptyk, 2022

akryl, płótno, 160 x 60 cm (całość), 2 prace o wymiarach: 60 x 80 cm, sygn. p.d.: Ratajczyk

Cena wywoławcza: 800

Taksówkarz, 2020

olej, płótno, 80 x 100 cm, sygn. l.d.: PD 2020

M o n t e r a y, 2022

akryl, płótno, 110 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Kamil Niewiński (ur. 1994)

Zaduszki, 2022

technika mieszana (akryl, sklejka), płótno, 80 x 50 cm, sygn. l.d.: Niewinski 2022

Agnieszka Fornal (ur. 1977)

Cicha woda, 2022

akryl, płótno, 90 x 90 cm, sygn. p.d.: A.Fornal oraz na odwrocie

Marzena Skupień (ur. 1987)

Nocny szelest, 2022

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d. bok: Skupień oraz na odwrocie

Innamoramento, 2022

Cena wywoławcza: 800

Anita Dąbrowska (ur. 1988)

Kogut, 2021

olej, płótno, 50 x 60 cm, sygn. p.d.: A. Dąbrowska

Cena wywoławcza: 800

Grupy, 2022

technika mieszana (akryl, olej), płótno, 60 x 130 cm, sygn. p.d.: F. Łoziński

Błękitny pokój, 2021

olej, płótno, 50 x 50 cm, sygn. p.d.: M.D.

Cena wywoławcza: 800

Ukryty na widoku, 2022

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. l.d.: Ms

Joanna Abra. (pseud., ur. 1986)

The time is now, 2022

olej, płyta MDF, 70 x 100 cm, sygn. p.d.: monogramem

In blue, 2022

akryl, płótno, 60 x 56 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 800

Justyna Wanat-Tenerowicz (ur. 1974)

Córa czasu II, 2022

akryl, płótno, 120 x 80 cm, sygn. p.d.: JWT oraz na odwrocie

Agnieszka Zapotoczna (ur.1994)

You will not see this in my eyes, 2022

technika mieszana (akryl, pastel olejny, ołówek), płótno, 130 x 90 cm, sygn. p.d.: A.Zapotoczna'22

Cena wywoławcza: 800

FUTURBANICA III, 2022

akryl, płótno, 30 x 24 cm, sygn. p.d.: Baranowski 40:22

Cena wywoławcza: 800

Katarzyna Krzęczko (ur. 1977)

Syrenka, 2022

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.: K@rt oraz na odwrocie

Cena wywoławcza: 800

Naturalny, 2022

technika mieszana (pastele, akryl), płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 800

Miłość nic nie waży, 2022

akryl, płótno, 100 x 90 cm, sygn. p.d.: monogramem oraz na odwrocie

Watermelon sugar, 2022

technika mieszana (akryl, ołówek, pastele), płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.: E. Jaros

Cena wywoławcza: 800

Czarny gołąb z rozłożonymi skrzydłami, 2022

ceramika, złocona, 28 x 19 x 16 cm, sygn. pod spodem: logo artystki, pieczątka Sylwia Walania-Telega, nr 2

Cena wywoławcza: 800

Man and a cloud 5, 2022

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: piktogram rogów

Cena wywoławcza: 800

Agata Kurzawa (ur. 1991)

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. l.d.: AKU '22

Cena wywoławcza: 800

Sen, 2019

olej, płótno, 80 x 100 cm, sygn. p.d.: Edi Sen

Outside the atmosphere, 2016

olej, płótno, 60 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 800

Bajkowa Warszawa X, 2022

akryl, płótno, 40 x 50 cm, sygn. p.d.: Piekut D. 2022

Cena wywoławcza: 800

Paloma, 2022

technika mieszana (akryl, kredka akwarelowa), płótno, 60 x 60 cm, sygn, na odwrocie

Cena wywoławcza: 800

Julia Janowska (ur. 1997)

Ensō, 2022

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.: j.janowska '22

Joanna Misztal (ur. 1967)

Jesienna Ćma, 2022

technika mieszana (akryl, olej, szlagmetal), płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: J. Misztal 2022

Eliza Ostojska (ur. 1978)

Desert Session I, 2022

akryl, płótno, 50 x 100 cm, sygn. p.d.: logotypem OSTOJSKA

Cena wywoławcza: 800

Dorota Nowak (ur. 1972)

Papier, 2022

technika mieszana (akryl, olej), płótno, 114 x 75 cm, sygn. na odwrocie

Leśniczówka, 2022

olej, płótno, 80 x 100 cm, sygn. p.d.: WE

Cena wywoławcza: 800

Jarek Mankiewicz (ur. 1980)

MP—lve, 2021

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. l.d.: monogram JM

Pausa, 2022

rzeźba w glinie łączona z żywicą, ręcznie malowana, 25 x 21 x 9 cm, sygn. na spodzie rzeźby: Elisa Potyra 2022, EP

Miesiąc miodowy, 2021

technika mieszana (olej, akryl), płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 800

Julia Rut (ur. 1998)

Unsolved, 2022

technika mieszana (kolaż, akryl), płótno, 70 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 800

Wachlarz kolorów, 2022

akryl, płótno, 110 x 65 cm, sygn. p.d.: E.Seweryn2022

Paweł Wątroba (ur. 1974)

Martwa natura z niebieskim ogórkiem, 2022

olej, płótno, 80 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 800

Na wzgórzach Toskanii, 2022

technika mieszana (olej, akryl, szlagmetal), płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: A Kappa

Track n1, 2021/2022

technika mieszana (olej, akryl, szlagmetal, technika własna), płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.: DOBOSZ

Cena wywoławcza: 800

Quuer 2, 2022

akryl, płótno, 60 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 800

Ukryta świadomość II, 2021

linoryt, papier, 100 x 70 cm, 1/3, sygn. p.d.: Sebastian Laszczyk 2021r.

Cena wywoławcza: 800

Małgorzata Adamczak (ur. 1969)

Akt, 2022

olej, płótno, 135 x 125 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 800

Czarny Anioł, 2020

brąz patynowany, granit, wys. 43 cm, 12/12 B, sygn. na udzie: SCABAN, 12/12 B

Damian Satała (ur. 1993)

AD 217865, 2022

akryl, technika własna, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: Damiś 2022

Cena wywoławcza: 800

Kiedyś, 2021

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.: K. Plewa 21

Cena wywoławcza: 800

Incognito, 2022

akryl, płótno, 50 x 40 cm, sygn. p.g.: 2022

Cena wywoławcza: 800

Nature Music, 2022

technika mieszana (olej, akryl), płótno, 80 x 90 cm, sygn. p.d.: Sandecka-Lakocy'22

akryl, płyta HDF, 129 x 93 cm, sygn. na odwrocie

Iwona Molecka (ur. 1966)

Inner colour - purple, 2020

akryl, płótno, 90 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 800

Egocentryk, z cyklu: "Portrety Królów", 2022

Chłodne dni, 2022

akryl, płótno, 70 x 60 cm, sygn. p.d.: monogramem oraz na odwrocie

Cena wywoławcza: 800

Nowa nadzieja, 2022

Pandemonium XXIII, 2020

olej, płótno, 90 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Stanisław Szymkiewicz (ur. 1953 )

Raz ciepło, raz zimno, 2022

akryl, płótno, 60 x 60 cm, sygn. p.d.: S. Szymkiewicz 2022

Cena wywoławcza: 800

Zuzanna i starcy, 2022

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.: T.KURAN

Marginalizacja XIV, 2022

akryl, płotno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 800

Kot, 2020

olej, płótno, 30 x 24 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 800

Maleńki okruszek, 2022

akryl, płótno 90 x 80 cm, sygn. p.d.: monogramem oraz na odwrocie

Justyna Ziółkowska (ur. 1971)

Konstelacja wahadła, 2022

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. l.d.: J.Z. oraz na odwrocie

Cena wywoławcza: 800

Nałóg, 2022

akryl, płótno, 110 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 800

III, 2022

akryl, płótno, 90 x 130 cm, sygn. na odwrocie

Malwina Karp (ur. 1986)

Róża, 2022

olej, płótno, 40 x 50 cm, sygn. p.d.: Mavi Karp 2022

Cena wywoławcza: 800

Przeczucie III, 2022

Być bliżej natury, 2022

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: KDOROBA2022

Joanna Gorgolewska (ur. 1992)

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. l.d.: Gorgolewska 2022

Cena wywoławcza: 800

W trawie, 2022

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. u dołu: Stanisz 2022

Cena wywoławcza: 800

Honorata Łukasik

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: Łukasik '22

Cena wywoławcza: 800

Trzej królowie i ten mały, 2022

akryl, płótno, 90 x 90 cm, sygn. l.d.: M.STERN

Otwarte okno, 2014

Cena wywoławcza: 800

Diaethria Clymena, 2022

technika mieszana (akryl, beton), płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.: Maz D.

Istota piękna, 2022

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: Mariola Świgulska Senna 2022

Cena wywoławcza: 800

Izabela Zak (ur. 1982)

Laura's prayer, 2022

technika mieszana (akryl, szlagemtal), płótno, 81 x 103 cm, sygn. l.d.: Izawera 22 '

Góry stołowe, 2021

olej, płótno, 30 x 39,7 cm, sygn. l.d.: W. Piekarski 2021

Cena wywoławcza: 800

Dziewczyna w złotej haleczce, 2022

akryl, płótno, 90 x 50 cm, sygn. p.d.: Karina Góra

Cena wywoławcza: 800

TATAI (ur. 1972)

Exodus, 2022

olej, płótno, 130 x 100 cm, cm, sygn. p.d.: TATAI

Origins - Eclipse On Blue One, 2022

akryl, płótno, 80x 90 cm, sygn. p.d.: RP2022

Zaczarowany ogród, 2022

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.: Marta Dunal

7091400, 2022

technika mieszana (olej, ołówek), płótno, 120 x 100 cm, sygn. p.d.: Kołakowska, 2022

Wołanie, 2022

akryl, płótno, 90 x 80 cm, sygn. p.d.: AIB oraz na odwrocie

Poza obszarami bycia, 2022

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.: HChajec 2022

Cena wywoławcza: 800

Oddech lasu, 2022

akryl, płótno, 50 x 40 cm, sygn. p.d.: Ryś 2022

Cena wywoławcza: 800

Karolina Bracławiec (ur. 1989)

Dżungla, 2022

akryl, płótno, śr. 46 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 800

olej, płótno, 80 x 70 cm, sygn. na odwrocie. Obraz inspirowany filmem Christophera Nolana "Dark Knight".

technika mieszana (technika własna, akryl, spray), płótno, 100 x 80 cm, sygn. l.d.: Filip Warzecha

Cena wywoławcza: 800

Wspomnienie Adriatyku #1, 2020

olej, płótno, 80 x 100 cm, sygn. p.d.: Kinga Wnuk

Cena wywoławcza: 800

Słoneczne poranki 2, 2022

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. l.d.: A.Stępień 2022

Grayscale_58, 2022

Cena wywoławcza: 800

Iwona Gabryś (ur. 1988)

Kompozycja 349, 2022

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Księżycowa noc, 2022

akryl, płótno, 80 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 800

Man, 2022

brąz, 20 x 7 x 15 cm, sygn. na krześle: KIZ

Kobieta z balonikiem, z cyklu: "Brick face'", 2022

olej, płyta, 60 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 800

Aleppo, 2017

akryl, płótno, 40 x 100 cm, sygn. p.d.: A. Piórek

Cena wywoławcza: 800

Oblężone Piękno (katedra kijowska), 2022

olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.: Dawid Masionek 2022

Data10121, 2021

Cena wywoławcza: 800

Łaciata randka, 2018

akryl, płótno, 90 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 800

Mateusz Starczewski (ur. 1977)

Warszawa 2022/11/23

Wiktoria Nowotna (ur. 2000)

KSsdw52, 2022

Warszawa 2022/11/23

Warszawa 2022/11/23

Apo Lady, 2021

Warszawa 2022/11/23

Paweł Kosior (ur. 1988)

Psychodeliczna odyseja, 2020

Warszawa 2022/11/23

Anzhela Tistyk (ur. 2000)

Pies, 2022

Warszawa 2022/11/23

Exodus, 2022

Warszawa 2022/11/23

Gosia Sendlewska (ur. 1988)

Kobeta z dzbanem, 2022

Warszawa 2022/11/23

Kumulacja, 2022

Warszawa 2022/11/23

Mikołaj Korus (ur. 1998)

Warszawa 2022/11/23

Warszawa 2022/11/23

Malwina Jachimczak (ur. 1983)

Warszawa 2022/11/23

Robert Ratajczyk (ur. 1976)

Warszawa 2022/11/23

Taksówkarz, 2020

Warszawa 2022/11/23

M o n t e r a y, 2022

Warszawa 2022/11/23

Kamil Niewiński (ur. 1994)

Zaduszki, 2022

Warszawa 2022/11/23

Agnieszka Fornal (ur. 1977)

Cicha woda, 2022

Warszawa 2022/11/23

Marzena Skupień (ur. 1987)

Nocny szelest, 2022

Warszawa 2022/11/23

Innamoramento, 2022

Warszawa 2022/11/23

Anita Dąbrowska (ur. 1988)

Kogut, 2021

Warszawa 2022/11/23

Grupy, 2022

Warszawa 2022/11/23

Błękitny pokój, 2021

Warszawa 2022/11/23

Ukryty na widoku, 2022

Warszawa 2022/11/23

The time is now, 2022

Warszawa 2022/11/23

In blue, 2022

Warszawa 2022/11/23

Córa czasu II, 2022

Warszawa 2022/11/23

Warszawa 2022/11/23

FUTURBANICA III, 2022

Warszawa 2022/11/23

Katarzyna Krzęczko (ur. 1977)

Syrenka, 2022

Warszawa 2022/11/23

Naturalny, 2022

Warszawa 2022/11/23

Miłość nic nie waży, 2022

Warszawa 2022/11/23

Watermelon sugar, 2022

Warszawa 2022/11/23

Warszawa 2022/11/23

Man and a cloud 5, 2022

Warszawa 2022/11/23

Agata Kurzawa (ur. 1991)

Warszawa 2022/11/23

Sen, 2019

Warszawa 2022/11/23

Outside the atmosphere, 2016

Warszawa 2022/11/23

Bajkowa Warszawa X, 2022

Warszawa 2022/11/23

Paloma, 2022

Warszawa 2022/11/23

Julia Janowska (ur. 1997)

Ensō, 2022

Warszawa 2022/11/23

Joanna Misztal (ur. 1967)

Jesienna Ćma, 2022

Warszawa 2022/11/23

Eliza Ostojska (ur. 1978)

Desert Session I, 2022

Warszawa 2022/11/23

Dorota Nowak (ur. 1972)

Papier, 2022

Warszawa 2022/11/23

Leśniczówka, 2022

Warszawa 2022/11/23

Jarek Mankiewicz (ur. 1980)

MP—lve, 2021

Warszawa 2022/11/23

Pausa, 2022

Warszawa 2022/11/23

Miesiąc miodowy, 2021

Warszawa 2022/11/23

Julia Rut (ur. 1998)

Unsolved, 2022

Warszawa 2022/11/23

Wachlarz kolorów, 2022

Warszawa 2022/11/23

Paweł Wątroba (ur. 1974)

Warszawa 2022/11/23

Na wzgórzach Toskanii, 2022

Warszawa 2022/11/23

Track n1, 2021/2022

Warszawa 2022/11/23

Quuer 2, 2022

Warszawa 2022/11/23

Ukryta świadomość II, 2021

Warszawa 2022/11/23

Akt, 2022

Warszawa 2022/11/23

Czarny Anioł, 2020

Warszawa 2022/11/23

Damian Satała (ur. 1993)

AD 217865, 2022

Warszawa 2022/11/23

Kiedyś, 2021

Warszawa 2022/11/23

Incognito, 2022

Warszawa 2022/11/23

Nature Music, 2022

Warszawa 2022/11/23

Warszawa 2022/11/23

Iwona Molecka (ur. 1966)

Inner colour - purple, 2020

Warszawa 2022/11/23

Warszawa 2022/11/23

Chłodne dni, 2022

Warszawa 2022/11/23

Nowa nadzieja, 2022

Warszawa 2022/11/23

Pandemonium XXIII, 2020

Warszawa 2022/11/23

Raz ciepło, raz zimno, 2022

Warszawa 2022/11/23

Zuzanna i starcy, 2022

Warszawa 2022/11/23

Marginalizacja XIV, 2022

Warszawa 2022/11/23

Kot, 2020

Warszawa 2022/11/23

Maleńki okruszek, 2022

Warszawa 2022/11/23

Justyna Ziółkowska (ur. 1971)

Konstelacja wahadła, 2022

Warszawa 2022/11/23

Nałóg, 2022

Warszawa 2022/11/23

III, 2022

Warszawa 2022/11/23

Malwina Karp (ur. 1986)

Róża, 2022

Warszawa 2022/11/23

Przeczucie III, 2022

Warszawa 2022/11/23

Być bliżej natury, 2022

Warszawa 2022/11/23

Joanna Gorgolewska (ur. 1992)

Warszawa 2022/11/23

W trawie, 2022

Warszawa 2022/11/23

Honorata Łukasik

Warszawa 2022/11/23

Warszawa 2022/11/23

Otwarte okno, 2014

Warszawa 2022/11/23

Diaethria Clymena, 2022

Warszawa 2022/11/23

Istota piękna, 2022

Warszawa 2022/11/23

Izabela Zak (ur. 1982)

Laura's prayer, 2022

Warszawa 2022/11/23

Góry stołowe, 2021

Warszawa 2022/11/23

Warszawa 2022/11/23

TATAI (ur. 1972)

Exodus, 2022

Warszawa 2022/11/23

Warszawa 2022/11/23

Zaczarowany ogród, 2022

Warszawa 2022/11/23

7091400, 2022

Warszawa 2022/11/23

Wołanie, 2022

Warszawa 2022/11/23

Poza obszarami bycia, 2022

Warszawa 2022/11/23

Oddech lasu, 2022

Warszawa 2022/11/23

Dżungla, 2022

Warszawa 2022/11/23

Warszawa 2022/11/23

Warszawa 2022/11/23

Warszawa 2022/11/23

Słoneczne poranki 2, 2022

Warszawa 2022/11/23

Grayscale_58, 2022

Warszawa 2022/11/23

Iwona Gabryś (ur. 1988)

Kompozycja 349, 2022

Warszawa 2022/11/23

Księżycowa noc, 2022

Warszawa 2022/11/23

Man, 2022

Warszawa 2022/11/23

Warszawa 2022/11/23

Aleppo, 2017

Warszawa 2022/11/23

Warszawa 2022/11/23

Data10121, 2021

Warszawa 2022/11/23

Łaciata randka, 2018

Warszawa 2022/11/23

    Limit ceny