55. Aukcja Młoda – 24 listopada 2021 r. godz. 19:30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 55. Aukcji Młodej. Licytacja odbędzie się 24 listopada o godz. 19:30. Aukcja prowadzona będzie wyłącznie w systemie on-line, bez obecności osób licytujących na sali. Zachęcamy do rejestracji na platformie Onebid, Artinfo oraz do składania zleceń licytacji telefonicznej lub z limitem poprzez formularz dostępny na naszej stronie lub mailowo / telefonicznie.

W drodze do Borghetto, z cyklu: "Toskania", 2021

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: Luiza Los.P

Kozica, 2021

ceramika szkliwiona i złocona 24k złotem, wymiary ok 28 x 21 x 10 cm, sygn. na spodzie: 10/2021

Astaroth, 2021

akryl, płótno, 110 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Bajkowa Warszawa XII, 2021

akryl, płótno, 30 x 60 cm, sygn. p.d.: Piekut D. 2021

Waldegrave Sisters (after Joshua Reynolds), 2017

olej, tablica malarska (płyta drewniana z naklejonym płótnem), 60 x 50 cm, w oprawie: 68 x 58 cm, sygn. l.d.: piktogramem oraz na odwrocie. Praca inspirowana obrazem sir Joshua Reynolds'a "The Ladies Waldegrave", 1780.

Wabi-Sabi Blues XV, 2021

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Dorota Maciejewska (ur. 1988)

Wyspa, 2021

akryl, płótno, 60 x 50 cm, sygn. p.d.: Maciejewska D.

Akt (siedzacy), 2021

olej, płótno, 60 x 50 cm, sygn. p.d.: MD

Doppio, 2021

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cykliści, 2021

olej, płótno, 73 x 60 cm, sygn. p.d.: Rzążewska 2021

Ciężarna w zieleni, 2021

ceramika, 59 x 38 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Łukasz Jufimiuk (ur. 1994)

Widzę, 2021

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: Jufim21

Góry, doliny, 2021

akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn. l.d.: Filip Warzecha

Circle No. 5, 2021

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.: A. Grabowski 2021r.

Zapach wodnych lili, 2021

akryl, olej, płótno, 76 x 76 cm, sygn. p.d.: Zb

Przejście, 2019

akwaforta, akwatinta, papier Hahnemuhle 600g, 100 x 78 cm (kompozycja), 118 x 78 cm (arkusz), 3/10, sygn. p.d.: Oskar Gorzkiewicz. Praca nieoprawiona.

A pear, 2021

akryl, płótno, 80 x 70 cm, sygn. p.d.: MF '21

akryl, płyta, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Almost There..., 2021

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 90 x 80 cm, sygn p.d.: RP2021 oraz na odwrocie

akryl, płyta HDF, 107 x 95 cm, sygn. na odwrocie

Stanisław Szymkiewicz (ur. 1953 )

olej, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.: S. Szymkiewicz 2021

Niusza, Pod Markizą...w Grimaud, z cyklu: "Państwa, Miasta III", 2021

akryl, płótno, 50 x 40 cm, sygn. p.d.: A. Piotrowiak

Ukryta świadomość, 2021

linoryt, papier Canson biel antyczna, 100 x 70 cm, 5/25, sygn.: p.d.: Sebastian Laszczyk 2021r. Praca nieoprawiona.

Lambo, 2021

akryl, płótno, 73 x 60 cm, sygn. p.d.: WW

Off The Beaten Path, 2021

technika mieszana, płótno, 120 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Miejsce 6, 2010

olej, płótno, 57 x 75 cm, sygn. p.d.: KK10

Wiktoria Radziemska-Kądziela (ur. 2001)

akryl, płótno, 50 x 40 cm, sygn. u dołu: W. Radziemska / 2021

Paulina Wojewodzic (ur. 1992)

Inkarnacja, 2021

akryl, płótno, 140 x 120 cm, sygn. p.d.: P.Wojewodzic

Światłość, 2020

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.: E.Seweryn 2020r.

Dziewczyna na słonecznikach, 2021

akryl, płótno, 90 x 80 cm, sygn. p.d.: monogramem

R-rectangle no.3, 2021

akryl, płótno, 115 x 75 cm, sygn. l.d.: GRABOWSKA 2021

rzeźba ceramiczna szkliwiona, czarno-grafitowa, 25 x 24 x 17 cm, sygn. od środka, logo ROKO

Mateusz Dolatowski (ur. 1989)

olej, płótno, 50 x 70 cm, sygn. p.d.: Mateusz Dolatowski 2021

Czarodziej dnia, 2021

technika własna, olej, płótno, 50 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Żarówka, 2021

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Rzym, 2021

akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Red, 2018

akryl, płótno, 40 x 40 cm, sygn. l.d.: Baranowski’18

Wszystkie zachody słońca, 2021

akryl, płótno, 100 x 80, sygn. na odwrocie

Pozycja wycofana

pozycja wycofana

Terapia dźwiękiem, z cyklu: "Medytacja", 2021

akryl, płótno, 100 x 120 cm, sygn. p.d.: monogramem

Crazy in Love, 2021

akryl, płótno, 80 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Astrofizyk, 2021

akryl, płótno, 110 x 110 cm, sygn. na odwrocie

Bukiet, 2021

akryl, płótno, płótno, 60 x 50 cm, sygn. p.d.: Ika Kay

Cena wywoławcza: 500

Olga Szewczuk (ur. 1991)

Niepewność, 2021

olej, płótno, 115 x 75 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Odyseja, 2021

technika mieszana, płótno, 50 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Agnieszka Dębczyńska (ur. 1973)

olej, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.: AD2021

Roma Felliniego, 2021

olej, płótno, 80 x 100 cm, sygn. p.d.: PD 2021

Obraz czasu, 2021

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Taniec z kolorami, 2021

olej, płótno, 50 x 70 cm, sygn. p.d.: K.Krzyszczyk

W blasku słońca, 2021

Katarzyna Krzęczko (ur. 1977)

One way, 2021

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: K@rt oraz na odwrocie. Obraz inspirowany kadrem z filmu "Brzdąc" w reżyserii Charliego Chaplina.

Joanna Gorgolewska (ur. 1992)

Pejzaż01, 2020

akryl, płótno, 50 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Head in sun, 2021

olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Supernova, 2020

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.: Katarzyna Plewa 2020

On i ona, dyptyk, 2021

akryl, olej, płótno, 2 płótna o wymiarach: 60 x 60 cm, sygn. prawy i lewy róg: Porada 2021

Zimowy pejzaż, 2015

olej, płótno, 50 x 70 cm, sygn. l.d.: Dyląg - Faliszek

Historia pewnej znajomości, 2021

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Little Garden, 2021

olej, płótno, 70 x 70 cm, sygn.: pervinece '21

Patryk Paliwoda (ur. 1989)

Colors of thunder, 2021

akryl, płótno, 150 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Grzegorz Czechowski (ur. 1981)

Eratryk, 2021

olej, płótno, 80 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Przemijanie, 2021

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn l.d: WE.

Pola Piestrzeniewicz (ur. 1996)

Gest II a, 2021

technika mieszana (olej akryl, spray, tusz, węgiel), płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Martwa natura z holenderską w tle (większa), 2017

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. l.d.: K. Kabzińska 2017

Cena wywoławcza: 500

Powiśle, 2021

olej, płótno, 50 x 50 cm, sygn. l.d.: Karczmarski 2021

Pioneer, 2020

technika mieszana (tusz i farba akrylowa, markery, collage, spray), płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Melodia ulotna, 2021

akryl, szlagmetal, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.: Marta Dunal

Jacek Aleksandrowicz (ur. 1977)

olej, płótno, 90 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Joanna Aninowska (ur. 1975)

Zaproszenie na kawę, 2019

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: aninowska

Life fight, 2015

olej, płótno, 25 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Joker, 2021

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie. Obraz inspirowany filmem Todda Philipsa.

Kąpiel w jeziorze, 2021

olej, płótno, 60 x 120 cm, sygn. p.d.: M. Siwiec 2021

Łeb w łeb, 2021

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d. :Lipka

Alegoria czasu II, 2021

akryl, płótno, 50 x 100 cm, sygn. na lewej górnej krawędzi: Łukasz Gil 2021

The last door, 2021

akryl, płótno, 95 x 95 cm, sygn. na odwrocie

Okryte złotem pagórki, 2021

olej, płótno 3D, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: Ms

Kompozycja XIII, 2021

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Obok nas, 2021

Edyta Romanowska (ur. 1977)

Utkane 5 – Sianokosy, 2021

akryl, olej, płótno, 60 x 60 cm, sygn. na odwrocie

A może rozwiązałabyś jakiś problem w sztuce?, 2021

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. l.d.: M.STERN

Akt, 2021

akryl, płótno, 40 x 80 cm, sygn. p.g.: Mihran 2021.

Umarł król. Niech żyje król!, 2021

technika mieszana (decoupage, asamblaż, szlagnetal lakierowany, akryl; obraz w całości lakierowany), płótno, 70 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Wiśniowy sad, 2021

technika mieszana (olej, kolaż), płótno, 75 x 115 cm, sygn. p.d.: M.Kurek

Reflection, 2021

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: M. Rakoczy 2021

0-2-02, 2018

olej, ołówek, płótno, 90 x 120 cm, sygn. p. d.: Kołakowska 18

Dalia II, 2021

akryl, płótno, 40 x 40 cm, sygn. p.d.: Hanna Rozpara 2021

Mgła, 2021

technika mieszana (akryl, beton, szlagmetal), płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.: Maz

Życie, 2021

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. l.d.: monogramem DR

Interpretacje, 2021.

technika mieszana (akryl, kolaż), płótno, 95 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Energia barw, 2021

technika mieszana (olej, akryl), płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: Kaja Wiśniewska

Marzena Nalepa (ur. 1983)

technika własna (akryl), płyta pilśniowa, 120 x 90 cm, sygn. l.d.: m.

Nad Bałtykiem, 2021

olej, płótno, 46 x 55 cm, sygn. p.d.: Kinga Wnuk

Sebastian Komorowski-Nalazek (ur. 1991)

Nieznajomy II, 2021

akryl, płótno, 60 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Najlepsi umierają młodo, 2021

B. Z. T., 2021

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Maria Niekrasowa (ur. 1987)

Look for her, 2019

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: Некрасова

Cena wywoławcza: 500

Mały nokturn – fasada katedry, 2021

olej, płótno, 40 x 40 cm, sygn. p.d.: Dawid Masionek

System, poliptyk, 2021

technika mieszana, płótno 6 płócien o wymiarach: 30 x25 cm, sygn. na odwrocie

Orki, 2021

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. l.d.: AL

Cena wywoławcza: 500

Tłumy przed Art Basel, 2021

technika mieszana (akryl, olej), płótno,120 x 160 cm sygn. p.d.: F.Łoziński

Robert Krężlak (ur. 1975)

Instynkt, 2021

akryl, płótno, 70 x 130 cm, sygn. l.d.: Krężlak '21

Wyjście, 2021

technika mieszana, płótno, 120 x 80 cm, sygn. p.d.: Karolina Dadura

Agnieszka Zapotoczna (ur.1994)

Wandering thought, 2021

technika mieszana (akryl, naturalne pigmenty - piasek), płótno, 130 x 100 cm, sygn. l.d.: A. Zapotoczna

Cena wywoławcza: 500

olej, płótno, 50 x 70 cm, sygn. l.d.: W. Piekarski 2021

Słodycz zapachu, 2021

olej, płótno, 110 x 90 cm, sygn. p.d.: HCh

Nadiia Sitnikova (ur. 1993)

Wyspa fantazji, 2021

akryl, płótno, 70 x 60 cm, sygn. p.d.: Sitnikova

Nr 5, 2021

olej, płótno, 90 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Tulipany. Słoneczny dzień, 2021

Bal maskowy, 2018

akryl, płótno, 100 x 70, sygn. l.d.: I.S, 2018

Myśli wędrowne, 2021

olej, płótno, 80 x 100 cm, sygn. p.d.: Edi Sen 2021

Cena sprzedaży: 4800

Jolanta Kitowska (ur. 1968)

Lato ze zboża 1, 2019

olej, płótno, 100 x 50, cm, sygn. l.d.: J.K. oraz na odwrocie

Amatorska - 2, 2020

akryl, płótno, 60 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Après le bain IV, 2021

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.: Karina Góra

VAL D’ORCIA- jesień w Toskanii, 2021

akryl, olej, płótno, 70 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Podróż bez kresu, 2021

akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: R. Gitkiewicz

Nocna emocja, 2021

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na boku płótna: KDOROBA

Cena wywoławcza: 500

Spadające gwiazdy, 2021

akryl, płótno, 90 x 90 cm, sygn. p.d.: Ryś 2021

Wolność- poza schematem, 2021

akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn. l.d.: A.Stępień 2021

Sunny Breeze, 2021

akryl, technika własna, płótno, 110 x 70 cm, sygn. na odwrocie

The Power of Moon, 2021

Agnieszka Ziomek (ur. 1996)

Wzburzony ocean, 2021

akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: A. Ziomek

Ostatni dzień lata, 2021

akryl, płótno, 50 x 50 cm, sygn. p.d.: AP

Cena wywoławcza: 500

Sylwia Radziemska-Kądziela (ur. 1970)

olej, płótno, 50 x 60 cm, sygn. p.d.: 2021 / Radziemska- / -Kądziela / Sylwia

Cena wywoławcza: 500

Aldona Grzechowska (ur. 1986)

GP1, 2021

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 80 x 130 cm, sygn, na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

A niebo nade mną, 2021

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: LAURA LIS

Artem Smorodin ( ur.1981)

Wieczór przy oknie, 2019

akryl, płótno, 80 x 100 cm, sygn. p.d.: Smorodin 2019

Delikatność nad złotym stawem, 2021

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 80 x 60 cm, sygn.p.d.: Mariola Świgulska Senna 2021

Robert Ratajczyk (ur. 1976)

Układ niescalony, 2021

Druga randka, 2020

akryl, płótno, 70 x 60 cm, sygn. p.d.: AIB

Tajemne życie drzew, 2021

technika mieszana (olej, akryl), płótno, 60 x 70 cm, sygn. p.d.: N.Mirak

Indonezja, 2021

akryl, płótno, 90 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Mirabelki, 2021

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: EPonińska 2021

Cena wywoławcza: 500

Warszawa 2021/11/27

Warszawa 2021/11/27

Kozica, 2021

Warszawa 2021/11/27

Astaroth, 2021

Warszawa 2021/11/27

Bajkowa Warszawa XII, 2021

Warszawa 2021/11/27

Warszawa 2021/11/27

Wabi-Sabi Blues XV, 2021

Warszawa 2021/11/27

Dorota Maciejewska (ur. 1988)

Wyspa, 2021

Warszawa 2021/11/27

Akt (siedzacy), 2021

Warszawa 2021/11/27

Doppio, 2021

Warszawa 2021/11/27

Cykliści, 2021

Warszawa 2021/11/27

Ciężarna w zieleni, 2021

Warszawa 2021/11/27

Łukasz Jufimiuk (ur. 1994)

Widzę, 2021

Warszawa 2021/11/27

Góry, doliny, 2021

Warszawa 2021/11/27

Circle No. 5, 2021

Warszawa 2021/11/27

Zapach wodnych lili, 2021

Warszawa 2021/11/27

Przejście, 2019

Warszawa 2021/11/27

A pear, 2021

Warszawa 2021/11/27

Warszawa 2021/11/27

Almost There..., 2021

Warszawa 2021/11/27

Warszawa 2021/11/27

Warszawa 2021/11/27

Warszawa 2021/11/27

Ukryta świadomość, 2021

Warszawa 2021/11/27

Lambo, 2021

Warszawa 2021/11/27

Off The Beaten Path, 2021

Warszawa 2021/11/27

Miejsce 6, 2010

Warszawa 2021/11/27

Warszawa 2021/11/27

Paulina Wojewodzic (ur. 1992)

Inkarnacja, 2021

Warszawa 2021/11/27

Światłość, 2020

Warszawa 2021/11/27

Warszawa 2021/11/27

R-rectangle no.3, 2021

Warszawa 2021/11/27

Warszawa 2021/11/27

Mateusz Dolatowski (ur. 1989)

Warszawa 2021/11/27

Czarodziej dnia, 2021

Warszawa 2021/11/27

Żarówka, 2021

Warszawa 2021/11/27

Rzym, 2021

Warszawa 2021/11/27

Red, 2018

Warszawa 2021/11/27

Warszawa 2021/11/27

Pozycja wycofana

pozycja wycofana

Warszawa 2021/11/27

Warszawa 2021/11/27

Crazy in Love, 2021

Warszawa 2021/11/27

Astrofizyk, 2021

Warszawa 2021/11/27

Bukiet, 2021

Warszawa 2021/11/27

Olga Szewczuk (ur. 1991)

Niepewność, 2021

Warszawa 2021/11/27

Odyseja, 2021

Warszawa 2021/11/27

Warszawa 2021/11/27

Roma Felliniego, 2021

Warszawa 2021/11/27

Obraz czasu, 2021

Warszawa 2021/11/27

Taniec z kolorami, 2021

Warszawa 2021/11/27

W blasku słońca, 2021

Warszawa 2021/11/27

Katarzyna Krzęczko (ur. 1977)

One way, 2021

Warszawa 2021/11/27

Joanna Gorgolewska (ur. 1992)

Pejzaż01, 2020

Warszawa 2021/11/27

Head in sun, 2021

Warszawa 2021/11/27

Supernova, 2020

Warszawa 2021/11/27

On i ona, dyptyk, 2021

Warszawa 2021/11/27

Zimowy pejzaż, 2015

Warszawa 2021/11/27

Warszawa 2021/11/27

Little Garden, 2021

Warszawa 2021/11/27

Patryk Paliwoda (ur. 1989)

Colors of thunder, 2021

Warszawa 2021/11/27

Eratryk, 2021

Warszawa 2021/11/27

Przemijanie, 2021

Warszawa 2021/11/27

Gest II a, 2021

Warszawa 2021/11/27

Warszawa 2021/11/27

Powiśle, 2021

Warszawa 2021/11/27

Pioneer, 2020

Warszawa 2021/11/27

Melodia ulotna, 2021

Warszawa 2021/11/27

Warszawa 2021/11/27

Joanna Aninowska (ur. 1975)

Zaproszenie na kawę, 2019

Warszawa 2021/11/27

Life fight, 2015

Warszawa 2021/11/27

Joker, 2021

Warszawa 2021/11/27

Kąpiel w jeziorze, 2021

Warszawa 2021/11/27

Łeb w łeb, 2021

Warszawa 2021/11/27

Alegoria czasu II, 2021

Warszawa 2021/11/27

The last door, 2021

Warszawa 2021/11/27

Okryte złotem pagórki, 2021

Warszawa 2021/11/27

Kompozycja XIII, 2021

Warszawa 2021/11/27

Warszawa 2021/11/27

Obok nas, 2021

Warszawa 2021/11/27

Edyta Romanowska (ur. 1977)

Utkane 5 – Sianokosy, 2021

Warszawa 2021/11/27

Warszawa 2021/11/27

Akt, 2021

Warszawa 2021/11/27

Warszawa 2021/11/27

Wiśniowy sad, 2021

Warszawa 2021/11/27

Reflection, 2021

Warszawa 2021/11/27

0-2-02, 2018

Warszawa 2021/11/27

Dalia II, 2021

Warszawa 2021/11/27

Mgła, 2021

Warszawa 2021/11/27

Życie, 2021

Warszawa 2021/11/27

Interpretacje, 2021.

Warszawa 2021/11/27

Energia barw, 2021

Warszawa 2021/11/27

Marzena Nalepa (ur. 1983)

Warszawa 2021/11/27

Nad Bałtykiem, 2021

Warszawa 2021/11/27

Nieznajomy II, 2021

Warszawa 2021/11/27

Najlepsi umierają młodo, 2021

Warszawa 2021/11/27

B. Z. T., 2021

Warszawa 2021/11/27

Maria Niekrasowa (ur. 1987)

Look for her, 2019

Warszawa 2021/11/27

Warszawa 2021/11/27

System, poliptyk, 2021

Warszawa 2021/11/27

Orki, 2021

Warszawa 2021/11/27

Tłumy przed Art Basel, 2021

Warszawa 2021/11/27

Robert Krężlak (ur. 1975)

Instynkt, 2021

Warszawa 2021/11/27

Wyjście, 2021

Warszawa 2021/11/27

Wandering thought, 2021

Warszawa 2021/11/27

Warszawa 2021/11/27

Słodycz zapachu, 2021

Warszawa 2021/11/27

Nadiia Sitnikova (ur. 1993)

Wyspa fantazji, 2021

Warszawa 2021/11/27

Nr 5, 2021

Warszawa 2021/11/27

Warszawa 2021/11/27

Bal maskowy, 2018

Warszawa 2021/11/27

Myśli wędrowne, 2021

Warszawa 2021/11/27

Jolanta Kitowska (ur. 1968)

Lato ze zboża 1, 2019

Warszawa 2021/11/27

Amatorska - 2, 2020

Warszawa 2021/11/27

Après le bain IV, 2021

Warszawa 2021/11/27

Warszawa 2021/11/27

Podróż bez kresu, 2021

Warszawa 2021/11/27

Nocna emocja, 2021

Warszawa 2021/11/27

Spadające gwiazdy, 2021

Warszawa 2021/11/27

Wolność- poza schematem, 2021

Warszawa 2021/11/27

Sunny Breeze, 2021

Warszawa 2021/11/27

The Power of Moon, 2021

Warszawa 2021/11/27

Agnieszka Ziomek (ur. 1996)

Wzburzony ocean, 2021

Warszawa 2021/11/27

Ostatni dzień lata, 2021

Warszawa 2021/11/27

Warszawa 2021/11/27

Aldona Grzechowska (ur. 1986)

GP1, 2021

Warszawa 2021/11/27

A niebo nade mną, 2021

Warszawa 2021/11/27

Artem Smorodin ( ur.1981)

Wieczór przy oknie, 2019

Warszawa 2021/11/27

Warszawa 2021/11/27

Robert Ratajczyk (ur. 1976)

Układ niescalony, 2021

Warszawa 2021/11/27

Druga randka, 2020

Warszawa 2021/11/27

Tajemne życie drzew, 2021

Warszawa 2021/11/27

Indonezja, 2021

Warszawa 2021/11/27

Mirabelki, 2021

    Limit ceny