45. Aukcja Sztuki Młodej – 20 stycznia 2021 r., godz.: 19:30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 45. Aukcji Sztuki Młodej. Licytacja odbędzie się 20 stycznia o godz. 19.30. Aukcja prowadzona będzie wyłącznie w systemie on-line, bez obecności osób licytujących na sali. Zachęcamy do rejestracji na platformie Onebid, Artinfo oraz do składania zleceń licytacji telefonicznej lub z limitem poprzez formularz dostępny na naszej stronie lub mailowo / telefonicznie.

Trip hoppin, 2020

akryl, olej, płótno, 92 x 73 cm, sygn. na odwrocie

Nosorożec, 2020

ceramika tlenkowana, 25 x 15 x 10 cm, sygn. od spodu nazwiskiem i numerem.

Matthias Fabre (pseud., ur. 1990)

Wnętrze (Ostrawa, Czechy), 2020

technika mieszana (akryl i pastel), płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Zapach zmysłów, 2020

akryl, płótno, 120 x 100 cm, sygn. p.d.: HCh

Adamski Wawrzyniec (ur. 1993)

Antique, 2020

olej, płótno, 70 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Pomidor, 2020

technika mieszana (akryl, kredka akwarelowa), płótno, 60 x 60 cm, sygn. l.d.: M. Chołda

Pina Colada, 2020

akryl, płótno, 90 x 80 cm, sygn. p.d.: monogramem

akryl, płótno, 76,2 x 76,2 cm, sygn. p.d.: monogramem "Zb"

Karolina Bracławiec, (ur. 1989)

O czym tęsknisz 14 (z cyklu), 2020

akryl, płótno, śr. 48 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Bujani przez obłoki, 2020

akryl, płótno, 80 x 90 cm, sygn. p.d.: AIB

Ptak I, 2020

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Siecino, tryptyk, 2020

olej, płótno, 20 x 20 cm (x 3), sygn. na odwrocie

Wazon niebieski, 2020

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: MF20

Yellow Sky, 2020

akryl, płótno, 73 x 65 cm, sygn. na odwrocie

Myjąca się, 2017

odprysk korundowy, akwatinta (intaglio), papier, 4/30, 140 x 100 cm (2 arkusze o wymiarach 70 x 100 cm), sygn. p.d.: ALBińczycka 2017r. (praca nieoprawiona)

Happiness #8, 2020

akryl, płótno, 120 x 100 cm, sygn. p.d.: EJ

Buszując w zbożu, 2020

technika mieszana (olej, akryl, szlagmetal), płótno, 120 x 100 cm, sygn. p.d.: N.Mirak

Cynamon, 2020

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.: JM

Piotr Grzechowski (ur. 1986)

Sacrilege, 2020

olej, płyta drewniana, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: m2ofart

Medytacja, 2020

akryl, płótno, 100 x 90 cm, sygn. p.d.: monogramem oraz na odwrocie

Kwiaty w wąsach, 2020

olej, płótno, 65 x 54 cm, sygn. p.d.: PD 2020

Mapa, 2019

technika mieszana, płótno, 20 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Charcik Włoski, 2020

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. l.d.: AL

B-O, tryptyk, 2020

akryl, płótno, 20 x 20 cm (x3), sygn. na odwrocie

Nim zgasną światła miasta, z cyklu: "Metamorfozy miast", 2020

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 100 x 90 cm, sygn. p.d.: Luiza Los P.

Figure 17, 2020

akryl, płótno, 120 x 80 cm, sygn. p.d.: Karolina Dadura

Czas medytacji, 2020

akryl, płótno, 115 x 75 cm, sygn. p.d.: Izolda 2020.

Krzysztof Bryła (ur. 1984)

Dwie strony materii, 2020

olej, deska, 74 x 46 cm, w oprawie: 80 x 52 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Rafał Podsobiński (ur. 1995)

Apparent Space II, 2020

akryl, płótno, 80 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Eden, 2020

olej, płótno, 90 x 100 cm, sygn. p.d.: F. Łoziński

Krab, 2020

ceramika szkliwiona, 35 x 19 x 9 cm, sygn. na spodzie

Cena wywoławcza: 500

Drożdżówka z budyniem i borówkami, 2020

olej, płótno, 27 x 30 cm, sygn. p.d.: SzKurpiewski

Joker, 2020

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

1Q88, 2020

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Pandemonium XXVII, 2020

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: Nogaj

Anita Zofia Siuda (ur. 1974)

Przedsmak, 2017

akryl, płótno, 73 x 61 cm, sygn. l.d.: ASiuda 2017

Laboratorium Pana Kleksa, 2019

akryl, płótno, 10 x 80 cm, sygn. p.d.: ENaj

A terrible generation, 2020

technika mieszana (tusz i farba akrylowa, spray, collage, pastele olejowe, dermatograf), płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.: parafką oraz na odwrocie

Głębia, 2020

akryl, technika własna, płótno,100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

0819, 2020

olej, płótno, 89 x 116 cm, sygn. l.d.: Kołakowska '20

Kompozycja z szarą konewką, 2016

olej, płótno, 50 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Żaneta Chłostowska-Szwaczka (ur. 1983)

Okna wychodzą wprost na ogród, 2020

technika mieszana (akryl, płatki złota), płótno, 120 x 100 cm, sygn. p.d.: ŻCHS 2020

Monstera III, 2020

akryl, płótno, 70 x 60 cm, sygn. p.d.: A. Maciaszek 2020

Okna nr 89, z cyklu: Puste pokoje, 2018

fotografia kolekcjonerska, wydruk cyfrowy, papier Hahnemuhle Photo Rag Baryta 315g (półbłysk), papier archiwalny, bezkwasowy, 40 x 40 cm, w oprawie: 50 x 50 cm, 1/5, sygn. na odwrocie

Oblicza, dyptyk, 2020

akryl, olej, płótno, 2 x 80 x 60 cm, sygn. p.d.: Porada 2020

Iwona Ligęza (ur. 1990)

Prawda, 2020

technika mieszana (pastel, akryl), deska, 100 x 30 cm, sygn. p.d.: I. Ligęza

October, 2020

technika mieszana (akryl, marker), płótno, 80 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Inside VII, 2020

akryl, płótno, 29 x 20 cm (w świetle passe-partout), w oprawie: 40 x 30 cm, sygn p.d . Karina Góra

Figura 10, 2020

technika mieszana, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

W szafirowych odcieniach, 2020

Kamil Ksawery Weroński (ur. 2000)

Sensual Power, 2020

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.: K. Weroński

Weronika Hempel (ur. 1994)

Przekrój miasta, 2020

suchy pastel, papier 300g canson, 65 x 46 cm, w oprawie: 72 x 52 cm, sygn. p.d.: Hempel

Podzieleni, 2020

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. l.d.: DR

Cena wywoławcza: 500

Fiat 500, 2020

akryl, płótno, 50 x 60 cm, sygn. p.d.: W.Wójcik 2020

Pastelowy rejs, 2020

akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: A.Stępień 2020

Mateusz Kędziora (ur. 1983)

Zdumiony, 2020

gips surowy, 33,4 x 17 x 11 cm, 4/20, sygn. na podstawie: MK

Finał, 2020

akryl, płótno, 95 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Zuzanna Wiśniewska (ur. 1980)

Retrospekcja, 2020

olej, pastel olejny, płyta, 40 x 50 cm, sygn. p.d.: Wiśniewska 2020

Intro, 2020

akryl, płótno 3D, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Mechanizm, 2020

aluminium, granit, wys. ok. 42 cm, 6/12, sygn. na udzie: S. Caban

Olena Horhol (ur.1994)

Wiosna, 2020

olej, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.g.: HorHol 20

Olga Rojek (ur. 1987)

After, 2019

olej, płótno, 70 x 100 cm, sygn. na rancie, po lewej stronie: ROYEK '19

David Schab (ur. 1973)

Poranna kawa, 2019

olej, płótno, 76 x 50,5 cm, sygn. l.d.: Schab'19

85A.Tulipan 40, 2019

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 70 x 50 cm, sygn. l.d.: No Name 2019

Cena wywoławcza: 500

von Bartha, 2020

akryl, płótno, 100 x 140 cm, sygn. na odwrocie

Ozzy Oryginal Man, 2020

olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Karolina Radoch (ur. 1989)

Oksymoron 30, 2020

technika mieszana (akryl, emalia akrylowa), płótno, 120 x 80 cm, sygn. p.d.: K. Radoch

Teatr - moja miłość, 2020

olej, płótno, 75 x 115 cm, sygn. p.d.: M. Kurek

Bezkresna podróż, 2020

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. l.d.: M. Rakoczy 2020

Lubim!, 2020

akryl, technika mieszana, płótno, 80 x 80 cm, sygn. l.d.: M.STERN

Cena sprzedaży: 7500

Tytus Grad (pseud., ur. 1968)

Kontrabas, 2018

olej, płótno, 50 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Izbela Najuch (ur. 1994)

Kot, 2020

olej, płótno, 40 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Drzewo życia, 2020

akryl, płótno, 130 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Kobieta, 2020

olej, płótno, 50 x 70 cm, sygn. l.d.: K. Krzyszczyk

Cena wywoławcza: 500

Cycad Symphony, 2020

technika mieszana (akryl, szlagmetal, technika własna), płotno, 110 x 80 cm, sygn. p.d. RP'20

Jacek Aleksandrowicz (ur. 1977)

olej, płótno, 80 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Bicycle On The Sea, 2020

emulsja winylowa (Flashe), płótno, 60 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Joanna Ostrowska (ur. 1979)

The Fish, 2020

akryl UV, płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.: Jo

Vicki Mickiewicz (ur. 1972)

Medytacja, 2018

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Lonely Stork Observing Volcanic Eruption, 2020

akryl, płótno, 60 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Nareszcie w domu, 2020

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.: KB

Sylwia Ozimek (ur. 1987)

Pierworodny, 2020

rzeźba ceramiczna, malowana, 17 x 19 x 21 cm, 1/2, sygn. wewnątrz figury: Ozimek

Cena wywoławcza: 500

Renata Kluczyńska (ur. 1985)

Metropolizm_185, 2020

akryl, płótno, 40 x 40 cm, sygn. p.d.: R. Kluczyńska

Cena wywoławcza: 500

Coma Berenices, 2014

akryl, technika własna, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.: Aboron2014

olej, płótno, 100 x 120 cm, sygn. na odwrocie (obraz inspirowany fotosem z filmu "Joker" Todda Phillipsa)

Zmierzch nad jeziorem, 2020

olej, płótno, 50 x 60 cm, sygn. p.d.: Kinga Wnuk

Be blink, 2020

technika mieszana (farby akrylowe metaliczne, diamenciki akrylowe, koraliki szukane), płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Magiczna cegła, 2020

olej, płyta, 50 x 37 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Blue Structure, 2020

akryl, technika własna, płyta, 60 x 60 cm, w oprawie: 63 x 63 cm, sygn. p.d.: Marta Dunal

Cena wywoławcza: 500

Syrenka, 2020

brąz patynowany, podstawa: biały marmur, wys. 29 cm, e.a., sygn.: MAZUREK

Agata Korzeniowska (ur. 1972)

Wybuch, 2019

technika mieszana (akryl, kolaż), płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: A.Korzeniowska

Nawsie, 2020

olej, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: M. Siwiec 2020

Cena wywoławcza: 500

Marta Chudzik (ur. 1988)

Wodospad, 2020

akryl, technika własna, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Dominika Fedko-Wójs (ur. 1992)

Flow 2, Abstract IIIb, abstract series, 2016

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

W blasku jesiennego słońca, 2020

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2020

Zbigniew Prządka (ur. 1961)

akryl, technika własna, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.: Z. Prządka'20

Tomasz Masionek (ur. 1994)

Muza III, 2020

olej, szpachla, deska, 68,5 x 48,5 cm, w oprawie: 83,5 x 63,5 cm, sygn. u dołu kompozycji: T. Masionek

Marcin Zacharzewski (ur. 1982)

Oddychaj, 2019

akryl, płótno, 100 x 70 cm sygn. p.d.: Zm

Polarny Świt, 2020

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Little garden, 2020

technika mieszana, płótno, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Joanna Mikołajczyk (ur. 1980)

Dance, 2020

olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.: JZM 2020

Małgorzata Adamczak (ur. 1969)

Warszawa (Varsovia), 2018

akryl, płótno, 80 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Magdalena Libero (ur. 1980)

Bez tytułu, z cyklu: "Matki", 2020

Colored circles, 2020

akryl, płótno, 50 x 50 cm, sygn. p.d.: Michalina Czurakowska

Cena wywoławcza: 500

Tulipany. Południe, 2020

akryl, płótno, 120 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Division I, 2020

olej, płótno, 90 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Giovanni Libero (ur. 1991)

Dagmara Dziewiątkowska (ur. 1982)

Rainbow No. 01, 2020

akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Przejście, 2020

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d.: A. Fronczak 20

Vae Victis, 2020

akryl, płótno, 70 x 60 cm, sygn. l.d.: B. Pietraga

Cena wywoławcza: 500

Wieczorne niebo XIX i XX, dyptyk, 2020

olej, płótno, 24 x 18 cm (x2), sygn. na odwrocie

Krzysztof Grabara (ur. 1985)

Messenger, 2020

akryl, płyta, 70 x 50 cm, sygn. l.d.: GRABARA

Izabela Skierska (ur. 1991)

technika mieszana, akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

SO-WY, 2019

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: Baranowski 27:19

Julia Milewska (ur. 1997)

Wyspa, 2020

Marcin Pińkowski (ur. 1992)

Mitologiczna Mgławica, 2020

olej, płótno, 80 x 50 cm, sygn. p.d.: Pińkowski

Obecność 2. Akt miejski, 2020

linoryt, papier, 70 x 50 cm (arkusz), 4/6, sygn. p.d.: K. Lipska Ziębińska (praca oprawiona w passe-partout o wymiarach 80 x 60 cm)

Diana Nowosad (ur. 1989)

Charakter 26, 2020

akryl, płótno, 90 x 130 cm, sygn. p.d.: Diana Nowosad 2020

olej, płótno, 35 x 50 cm, sygn. l.d.: W. Piekarski 2020

Nadzieja, 2020

technika mieszana, płótno, 70 x 50 cm, sygn. l.d.: Anna Piórek

Night Wave, 2018

olej, płótno, 50 x 100 cm, sygn. p.d.: PEYŁ 08.18

Ogień Miłości, 2020

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.: Sitnikova

Piotr BUBAK (ur. 1959)

Zimowy krajobraz, 2014

akwarela, papier, 33,5 x 41,8 cm, sygn. p.d.: Piotr Bubak 2014 oraz pieczęcią autorską (praca nieoprawiona)

I had a dream, 2020

technika mieszana (olej, płatki złota), 120 x 100 cm, sygn. p.d.: Dobosz

Cena wywoławcza: 500

Vanitas, 2020 (POZYCJA WYCOFANA)

olej, płótno 3D, 90 x 90 cm, sygn. p.d.: M.Hettich-Uryszek

Obiekt zielony 3, 2020

olej, płótno, 50 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Warszawa 2021/01/20

Trip hoppin, 2020

Warszawa 2021/01/20

Nosorożec, 2020

Warszawa 2021/01/20

Warszawa 2021/01/20

Zapach zmysłów, 2020

Warszawa 2021/01/20

Adamski Wawrzyniec (ur. 1993)

Antique, 2020

Warszawa 2021/01/20

Pomidor, 2020

Warszawa 2021/01/20

Pina Colada, 2020

Warszawa 2021/01/20

Warszawa 2021/01/20

Warszawa 2021/01/20

Bujani przez obłoki, 2020

Warszawa 2021/01/20

Ptak I, 2020

Warszawa 2021/01/20

Siecino, tryptyk, 2020

Warszawa 2021/01/20

Wazon niebieski, 2020

Warszawa 2021/01/20

Yellow Sky, 2020

Warszawa 2021/01/20

Myjąca się, 2017

Warszawa 2021/01/20

Happiness #8, 2020

Warszawa 2021/01/20

Buszując w zbożu, 2020

Warszawa 2021/01/20

Cynamon, 2020

Warszawa 2021/01/20

Piotr Grzechowski (ur. 1986)

Sacrilege, 2020

Warszawa 2021/01/20

Medytacja, 2020

Warszawa 2021/01/20

Kwiaty w wąsach, 2020

Warszawa 2021/01/20

Mapa, 2019

Warszawa 2021/01/20

Charcik Włoski, 2020

Warszawa 2021/01/20

B-O, tryptyk, 2020

Warszawa 2021/01/20

Warszawa 2021/01/20

Figure 17, 2020

Warszawa 2021/01/20

Czas medytacji, 2020

Warszawa 2021/01/20

Krzysztof Bryła (ur. 1984)

Dwie strony materii, 2020

Warszawa 2021/01/20

Rafał Podsobiński (ur. 1995)

Apparent Space II, 2020

Warszawa 2021/01/20

Eden, 2020

Warszawa 2021/01/20

Krab, 2020

Warszawa 2021/01/20

Warszawa 2021/01/20

Joker, 2020

Warszawa 2021/01/20

1Q88, 2020

Warszawa 2021/01/20

Pandemonium XXVII, 2020

Warszawa 2021/01/20

Anita Zofia Siuda (ur. 1974)

Przedsmak, 2017

Warszawa 2021/01/20

Warszawa 2021/01/20

A terrible generation, 2020

Warszawa 2021/01/20

Głębia, 2020

Warszawa 2021/01/20

0819, 2020

Warszawa 2021/01/20

Warszawa 2021/01/20

Warszawa 2021/01/20

Monstera III, 2020

Warszawa 2021/01/20

Warszawa 2021/01/20

Oblicza, dyptyk, 2020

Warszawa 2021/01/20

Iwona Ligęza (ur. 1990)

Prawda, 2020

Warszawa 2021/01/20

October, 2020

Warszawa 2021/01/20

Inside VII, 2020

Warszawa 2021/01/20

Figura 10, 2020

Warszawa 2021/01/20

Warszawa 2021/01/20

Sensual Power, 2020

Warszawa 2021/01/20

Weronika Hempel (ur. 1994)

Przekrój miasta, 2020

Warszawa 2021/01/20

Podzieleni, 2020

Warszawa 2021/01/20

Fiat 500, 2020

Warszawa 2021/01/20

Pastelowy rejs, 2020

Warszawa 2021/01/20

Mateusz Kędziora (ur. 1983)

Zdumiony, 2020

Warszawa 2021/01/20

Finał, 2020

Warszawa 2021/01/20

Zuzanna Wiśniewska (ur. 1980)

Retrospekcja, 2020

Warszawa 2021/01/20

Intro, 2020

Warszawa 2021/01/20

Mechanizm, 2020

Warszawa 2021/01/20

Olena Horhol (ur.1994)

Wiosna, 2020

Warszawa 2021/01/20

Olga Rojek (ur. 1987)

After, 2019

Warszawa 2021/01/20

David Schab (ur. 1973)

Poranna kawa, 2019

Warszawa 2021/01/20

85A.Tulipan 40, 2019

Warszawa 2021/01/20

von Bartha, 2020

Warszawa 2021/01/20

Ozzy Oryginal Man, 2020

Warszawa 2021/01/20

Karolina Radoch (ur. 1989)

Oksymoron 30, 2020

Warszawa 2021/01/20

Teatr - moja miłość, 2020

Warszawa 2021/01/20

Bezkresna podróż, 2020

Warszawa 2021/01/20

Lubim!, 2020

Warszawa 2021/01/20

Tytus Grad (pseud., ur. 1968)

Kontrabas, 2018

Warszawa 2021/01/20

Izbela Najuch (ur. 1994)

Kot, 2020

Warszawa 2021/01/20

Drzewo życia, 2020

Warszawa 2021/01/20

Kobieta, 2020

Warszawa 2021/01/20

Cycad Symphony, 2020

Warszawa 2021/01/20

Warszawa 2021/01/20

Bicycle On The Sea, 2020

Warszawa 2021/01/20

Joanna Ostrowska (ur. 1979)

The Fish, 2020

Warszawa 2021/01/20

Vicki Mickiewicz (ur. 1972)

Medytacja, 2018

Warszawa 2021/01/20

Warszawa 2021/01/20

Nareszcie w domu, 2020

Warszawa 2021/01/20

Sylwia Ozimek (ur. 1987)

Pierworodny, 2020

Warszawa 2021/01/20

Renata Kluczyńska (ur. 1985)

Metropolizm_185, 2020

Warszawa 2021/01/20

Coma Berenices, 2014

Warszawa 2021/01/20

Warszawa 2021/01/20

Zmierzch nad jeziorem, 2020

Warszawa 2021/01/20

Be blink, 2020

Warszawa 2021/01/20

Magiczna cegła, 2020

Warszawa 2021/01/20

Blue Structure, 2020

Warszawa 2021/01/20

Syrenka, 2020

Warszawa 2021/01/20

Agata Korzeniowska (ur. 1972)

Wybuch, 2019

Warszawa 2021/01/20

Nawsie, 2020

Warszawa 2021/01/20

Marta Chudzik (ur. 1988)

Wodospad, 2020

Warszawa 2021/01/20

Warszawa 2021/01/20

Warszawa 2021/01/20

Zbigniew Prządka (ur. 1961)

Warszawa 2021/01/20

Tomasz Masionek (ur. 1994)

Muza III, 2020

Warszawa 2021/01/20

Oddychaj, 2019

Warszawa 2021/01/20

Polarny Świt, 2020

Warszawa 2021/01/20

Little garden, 2020

Warszawa 2021/01/20

Joanna Mikołajczyk (ur. 1980)

Dance, 2020

Warszawa 2021/01/20

Warszawa (Varsovia), 2018

Warszawa 2021/01/20

Magdalena Libero (ur. 1980)

Warszawa 2021/01/20

Colored circles, 2020

Warszawa 2021/01/20

Tulipany. Południe, 2020

Warszawa 2021/01/20

Division I, 2020

Warszawa 2021/01/20

Warszawa 2021/01/20

Giovanni Libero (ur. 1991)

Warszawa 2021/01/20

Rainbow No. 01, 2020

Warszawa 2021/01/20

Przejście, 2020

Warszawa 2021/01/20

Vae Victis, 2020

Warszawa 2021/01/20

Warszawa 2021/01/20

Krzysztof Grabara (ur. 1985)

Messenger, 2020

Warszawa 2021/01/20

Izabela Skierska (ur. 1991)

Warszawa 2021/01/20

SO-WY, 2019

Warszawa 2021/01/20

Julia Milewska (ur. 1997)

Wyspa, 2020

Warszawa 2021/01/20

Marcin Pińkowski (ur. 1992)

Mitologiczna Mgławica, 2020

Warszawa 2021/01/20

Obecność 2. Akt miejski, 2020

Warszawa 2021/01/20

Diana Nowosad (ur. 1989)

Charakter 26, 2020

Warszawa 2021/01/20

Warszawa 2021/01/20

Nadzieja, 2020

Warszawa 2021/01/20

Night Wave, 2018

Warszawa 2021/01/20

Ogień Miłości, 2020

Warszawa 2021/01/20

Piotr BUBAK (ur. 1959)

Zimowy krajobraz, 2014

Warszawa 2021/01/20

I had a dream, 2020

Warszawa 2021/01/20

Warszawa 2021/01/20

Obiekt zielony 3, 2020

    Limit ceny