42. Aukcja Sztuki Młodej – 21 października 2020 r., godz.: 19:30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 42. Aukcji Sztuki Młodej. Licytacja odbędzie się 21 października o godz. 19.30. Aukcja odbędzie się wyłącznie on-line, bez obecności osób licytujących na sali. Zachęcamy do rejestracji na platformie Onebid, Artinfo oraz do składania zleceń licytacji telefonicznej lub z limitem poprzez formularz dostępny na naszej stronie lub mailowo / telefonicznie.

Wystawa przedaukcyjna czynna jest od 14 października.

Zapraszamy Państwa również na WIRTUALNY SPACER po ekspozycji. Wirtualne zwiedzanie da Państwu możliwość zobaczenia prac w przestrzeni galeryjnej, bez konieczności oglądania wystawy na żywo. Świetnie też służy przypomnieniu ekspozycji i pracy tym z Państwa, którzy wcześniej odwiedzili nas osobiście.

Anita Zofia Siuda (ur. 1974)

Winna, 2020

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: A. Siuda 2020

Nosorożec, z serii Safari, 2020

ceramika szkliwiona i złocona 24k złotem, ok. 25 x 15 x 10 cm, sygnowany i numerowany od spodu

Przedmieścia, 2020

akryl, płótno, 100 x 99,5 cm, sygn. na odwrocie

Kinga Trzepla (ur. 1984)

Autoportret 2, 2013/2014

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Marcin Lubera (ur. 1983)

akryl, płótno, 110 x 140 cm, sygn. na odwrocie

Jolanta Kitowska (ur. 1968)

The gift, 2019

olej, płótno, 100 x 40 cm, sygn. p.d.: Jola K.

Perliczka, 2020

ceramika, ok. 44 x 30 x 22 cm, sygn. na spodzie

Connected, 2020

technika mieszana, płótno, 90 x 110 cm, sygn. na odwrocie

Basquiat na pastelowej tęczy, 2020

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: PD 2020

Trzy życzenia, 2020

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 90 x 80 cm, sygn. p.d.: monogramem

51, z cyklu No Signal, 2018

akryl, płótno, 80 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Michał Gawroński (ur. 1977)

akryl, płótno, 80 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Renor, 2020

olej, płótno, 81 x 60 cm, sygn. przy lewej krawędzi obrazu: Stanisz 2020

Blue hole, 2020

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Henryka Mickiewicz (pseud., ur. 1991)

Pragnienie, 2020

akryl, płótno, 50 x 70 cm, sygn. na odwrocie

88. Tulipany 6, 2019

akryl, płótno, 50 x 60 cm, sygn. l.d.: No Name 2019

Cena wywoławcza: 500

Girl With a Cigarette, 2020

olej, płótno, 90 x 90 cm, sygn. p.d.: M. Hettich-Uryszek `20

Dmuchawce, latawce, 2020

technika mieszana (akryl, szlagmetal złoty i srebrny), płótno, 80 x 100 cm, sygn. p.d.: Laura Lis

Kamil Niewiński (ur. 1994)

Driada wśród dzięciołów, 2020

olej, płótno, 130 x 70 cm, sygn. p.d.: Niewiński 2020

Piotr Zawadzki (ur. 1971)

Metropolis: Broadway Trinity, 2020

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: Piotr Zawadzki

Gracja, 2020

akryl, płótno, 90 x 70 cm, sygn. l.d.: B. Pietraga

Cena wywoławcza: 500

Jesień, 2017

olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Dagmara Dziewiątkowska (ur. 1982)

G No. 04, 2020

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Żaneta Chłostowska-Szwaczka (ur. 1983)

Heksagon, 2020

akryl, płótno, 120 x 100 cm, sygn. p.d.: ŻCHS2020

Cena wywoławcza: 500

Origami, 2020

akryl, płótno, 80 x 90 cm, sygn. p.d.: AIB

Źródło M1, 2020

akryl, płótno, 40 x 40 cm, sygn. p.d.: Hanna Rozpara 2020

Joker, 2020

technika mieszana (olej, tynk strukturalny), płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Eloïse Dufour (ur. 1999)

Golf & Karting N°1, 2020

akryl, płótno, 73 x 54 cm, sygn. p.d.: elod

Ptaszor, 2020

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. l.d.: AL

Łowca szczęścia, 2020

akryl, płótno, 130 x 60 cm, sygn. p.d.: MB

Happiness #4, 2020

akryl, płótno, 120 x 100 cm, sygn. l.d.: ej

Rubikot, 2020

technika mieszana (akryl, pasta strukturalna), płótno, 60 x 60 cm, sygn. l.d.: Chołda

Invasion, 2018

olej, płótno, 50 x 70 cm, sygn. p.d.: PEYŁ, 02.18.

Cena wywoławcza: 500

Kobieta w czapce, 2020

akryl, olej, płótno, 120 x 80 cm, sygn. p.d.: Porada 2020

Zimowa sceneria, 2020

olej, płótno, 65 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Groszek pachnący, 2020

akryl, papier, 50 x 40 cm (arkusz), oprawa: 50,5 x 40,5 cm, kompozycja w świetle passe-partout: 39 x 29 cm, sygn. p.d.: Karina Góra

Napięcie, 2020

akryl, płótno, 60 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Dancing with butterflies, 2020

akryl, płótno, 76,2 x 60,9 cm, sygn. l.d.: ZB

Paweł Czyż (ur. 1999)

Rozchwytywana świadomość, 2019

glina polimerowa marki SuperScrulpey, wys. 21 cm, podstawa: 6 x 6 cm, sygn. na przedniej frontowej ścianie podstawy wyrzeźbione inicjały twórcy „P" wpisane w „C", w rozwinięciu Paweł Czyż.

W odcieniach złota, 2020

technika mieszana (akryl, olej, szlagmetal), płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: A. Kappa

Barbara Kieca (ur. 1988)

akryl, płótno, 60 x 60 cm, sygn. p.d.: Kieca '20

Morskie opowieści 3, 2020

akryl, płótno, 50 x 70 cm, sygn. p.d.: A. Stępień 2020

Alicja Jaroszek (ur. 1996)

Monnike, 2020

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.: Jaroszek A.

Ulotne chwile, 2020

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: Marta Dunal

Animalizacja, 2015

intaglio, papier, 69,5 x 99,5 cm, oprawa: 78 x 96 cm, e.a. III, sygn. p.d.: Kołakowska '15

Monika Dałek (ur. 1981)

Krótki sen o miłości, 2019

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: M Dałek 2019

Tulipany w czerwieni, 2020

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Olena Horhol (ur.1994)

Heightening, 2019

olej, płótno, 130 x 70 cm, sygn. p.d.: HorHol 19

Magdalena Chmielek (ur. 1992)

Flower II, 2020

olej, płótno, 40 x 40 cm, sygn. p.d.: Magdalena Chmielek

Cena wywoławcza: 500

Tarcza, 2020

aluminium, granit, wys. ok. 42 cm, 6/10, sygn. z boku: CABAN

Dominika Roszko (ur. 1981)

Street Art, 2020

akryl, płótno, 60 x 50 cm, sygn. p.d.: Nice Domi 2020

Bez tytułu 1, 2020

akryl, płótno, 120 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Relief, 2018

technika mieszana, płyta, śr. 40 cm, sygn. na odwrocie

Marta Achtabowska (ur. 1983)

Black Dragon, 2012

olej, płótno, 73 x 60 cm, sygn. na prawym rancie: M.Achtabowska

Cena wywoławcza: 500

Pancernik, 2020

olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: Nogaj

Patryk Nędziak (ur. 1990)

Narodziny, 2019

olej, płótno, 70 x 60 cm, sygn.: po prawej stronie: Nędziak 19

Cena wywoławcza: 500

Introwersja 5, 2020

technika własna, płótno 3D, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Zauroczenie, 2020

technika mieszana (akryl, szlagmetal, grunt na bazie betonu), płótno, 80 x 80 cm, sygn. u dołu, w obrębie kompozycji: D. Mazurczyk

Ruiny, 2015

akwaforta, suchy tłok, papier, 2/10, 50 x 60 cm, sygn. u dołu, ołówkiem

Herbata z cytryną i miód, 2020

akryl, technika mieszana, płótno, 100 x 100 cm, sygn. l.d.: M. Stern

akryl, płótno, 100 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Delikatna i wrażliwa, 2020

technika mieszana (akryl, olej), płótno, 50 x 70 cm, sygn. p.d.: Izolda 2020

Katarzyna Prządka (ur. 1961)

akryl, płótno, 86 x 50 cm, sygn. przy po prawej stronie, na środku: KPrządka '20

Malwina Karp (ur. 1986)

akryl, płótno, 40 x 50 cm, sygn. p.d.: Mavi Karp 2020

Cena wywoławcza: 500

The lake of wisdom, 2020

olej, płyta, 64 x 51,5 cm (płyta), 68,5 x 56 cm (oprawa), sygn. po prawej stronie na ramie: Kost oraz na odwrocie

Diana Nowosad (ur. 1989)

Perła Oceanu, 2020

akryl, płótno, 80 x 120 cm, sygn. p.d.: Diana Nowosad 2020 r

Cena wywoławcza: 500

Lustro, 2020

olej, płótno, 30 x 30 cm, sygn. p.d.: Lidia Wnuk 2020

Recykling szkicu. Szary 1, 2015

olej na płótnie naklejonym na płytę, oprawiony, 100 x 90 cm (oprawa: 104 x 94 cm), sygn. na odwrocie

Elżbieta Das (ur. 1956)

Chrysanthemum, 2020

porcelana nieszkliwiona, 8 x 4 cm, rama sklejka, papier, kompozyt, 25 x 25 x 4,5 cm, sygn. na rewersie p.d.: Ela Das 2020

Cena wywoławcza: 500

Uciekająca Pieta, 2019

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. l.d.: IDuda 2019

Amethyst, 2020

technika mieszana (akryl, pasty strukturalne), płótno, 120 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Giovanni Libero (ur. 1991)

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Party Hard, z serii VooDoo People, 2019

technika mieszana (akryl, tusz), płótno, 70 x 60 cm, sygn. p.d.: monogramem

Łukasz Karcz (ur. 1981)

Zmysłowość Orientu, 2019

olej, deska, 60 x 23 cm, sygn. l.g.: Ł. Karcz 19

Miasto pięciu kopuł, z cyklu: "Metamorfozy Miast", 2020

akryl, płótno, 80 x 120 cm, sygn. p.d.: Luiza Los. P.

Figure07, 2020

akryl, płótno, 140 x 80 cm, sygn. p.d.: Karolina Dadura

Będzie dobrze, 2020

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. l.d.: MRakoczy 2020

Tomasz Masionek (ur. 1994)

Tajemnica, 2018

olej, płótno, 120 x 100 cm, sygn. p.d.: T. Masionek

Cena wywoławcza: 500

Pomiędzy wyspami, 2014

olej, płótno, 50 x 70 cm, sygn. p.d.: Kinga Wnuk

Tańczący, 2019

aluminium patynowane na grafit, podstawa: wys. ok 32 cm, 5/10. sygn.: Mazurek

Autumn Time, 2020

akryl, płótno 3D, 80 x 40 cm, sygn. p.d.: Michalina Czurakowska

Cena wywoławcza: 500

Uwięziony, 2020

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: DR

Cena wywoławcza: 500

Bajka nr 7, 2020

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. l.g.: Baranowski 7:20

Planet B-612 (Blue) al., 2020

akryl, aluminium, 50 x 40 cm (kompozycja), 70 x 50 cm (oprawa), sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

The Whisper of the Rising Sun, 2020

technika mieszana (akryl, szlagmetal, technika własna), płótno, 90 x 60 cm, sygn. p.d.: RP20

Abstrakcja XI, 2020

akryl, płótno, 90 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Tęskniłam za..., 2020

olej, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d.: M. Kurek

Ewa Mońka (ur. 1987)

akryl, płótno, 50 x 70 cm, sygn. p.d.: Mońka

Zaklinacz deszczu, 2020

akryl, płótno, 120 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Tajemniczy rejs, 2020

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: A. Fronczak 20

Endless Summer, 2020

akryl, technika własna, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Pejzaż, 2020

olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: M. Siwiec 2020

Olga Szewczuk (ur. 1991)

Escape of emotions, 2020

olej, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Ferrari F40, 2020

akryl, płótno, 40 x 40 cm sygn. p.d.: monogramem oraz a odwrocie

Ryszard Rabsztyn (ur. 1984)

Bezruch, 2020

akryl, płyta HDF, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Lelong, 2020

akryl, płótno, 140 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Katarzyna Mazur (ur. 1973)

akryl, płótno, 50 x 40 cm, sygn. p.d.: Katarzyna Mazur

Cena wywoławcza: 500

Action Abstract VI, 2020

akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: ENaj

Karolina Radoch (ur. 1989)

Oksymoron 23, 2020

emalia akrylowa, płótno, 140 x 100 cm, sygn. p.d.: K. Radoch

Wilk, 2020

olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.: K. Krzyszczyk

olej, płótno, 55 x 46 cm, sygn. l.d.: W. Piekarski 2020

Rytm życia, 2020

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.: Sitnikova

Cena wywoławcza: 500

Magdalena Libero (ur. 1980)

Bez tytułu, z cyklu: "Matki", 2020

technika mieszana (akryl, kredka), płótno, 50 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Dominika Fedko-Wójs (ur. 1992)

W ogrodzie u Reni, 2020

Warszawa 2020/10/21

Anita Zofia Siuda (ur. 1974)

Winna, 2020

Warszawa 2020/10/21

Warszawa 2020/10/21

Przedmieścia, 2020

Warszawa 2020/10/21

Kinga Trzepla (ur. 1984)

Autoportret 2, 2013/2014

Warszawa 2020/10/21

Marcin Lubera (ur. 1983)

Warszawa 2020/10/21

Jolanta Kitowska (ur. 1968)

The gift, 2019

Warszawa 2020/10/21

Perliczka, 2020

Warszawa 2020/10/21

Connected, 2020

Warszawa 2020/10/21

Warszawa 2020/10/21

Trzy życzenia, 2020

Warszawa 2020/10/21

51, z cyklu No Signal, 2018

Warszawa 2020/10/21

Michał Gawroński (ur. 1977)

Warszawa 2020/10/21

Renor, 2020

Warszawa 2020/10/21

Blue hole, 2020

Warszawa 2020/10/21

Pragnienie, 2020

Warszawa 2020/10/21

88. Tulipany 6, 2019

Warszawa 2020/10/21

Girl With a Cigarette, 2020

Warszawa 2020/10/21

Dmuchawce, latawce, 2020

Warszawa 2020/10/21

Kamil Niewiński (ur. 1994)

Driada wśród dzięciołów, 2020

Warszawa 2020/10/21

Piotr Zawadzki (ur. 1971)

Warszawa 2020/10/21

Gracja, 2020

Warszawa 2020/10/21

Jesień, 2017

Warszawa 2020/10/21

G No. 04, 2020

Warszawa 2020/10/21

Heksagon, 2020

Warszawa 2020/10/21

Origami, 2020

Warszawa 2020/10/21

Źródło M1, 2020

Warszawa 2020/10/21

Joker, 2020

Warszawa 2020/10/21

Eloïse Dufour (ur. 1999)

Golf & Karting N°1, 2020

Warszawa 2020/10/21

Ptaszor, 2020

Warszawa 2020/10/21

Łowca szczęścia, 2020

Warszawa 2020/10/21

Happiness #4, 2020

Warszawa 2020/10/21

Rubikot, 2020

Warszawa 2020/10/21

Invasion, 2018

Warszawa 2020/10/21

Kobieta w czapce, 2020

Warszawa 2020/10/21

Zimowa sceneria, 2020

Warszawa 2020/10/21

Groszek pachnący, 2020

Warszawa 2020/10/21

Napięcie, 2020

Warszawa 2020/10/21

Warszawa 2020/10/21

Paweł Czyż (ur. 1999)

Warszawa 2020/10/21

W odcieniach złota, 2020

Warszawa 2020/10/21

Barbara Kieca (ur. 1988)

Warszawa 2020/10/21

Morskie opowieści 3, 2020

Warszawa 2020/10/21

Alicja Jaroszek (ur. 1996)

Monnike, 2020

Warszawa 2020/10/21

Ulotne chwile, 2020

Warszawa 2020/10/21

Animalizacja, 2015

Warszawa 2020/10/21

Monika Dałek (ur. 1981)

Krótki sen o miłości, 2019

Warszawa 2020/10/21

Tulipany w czerwieni, 2020

Warszawa 2020/10/21

Olena Horhol (ur.1994)

Heightening, 2019

Warszawa 2020/10/21

Magdalena Chmielek (ur. 1992)

Flower II, 2020

Warszawa 2020/10/21

Tarcza, 2020

Warszawa 2020/10/21

Dominika Roszko (ur. 1981)

Street Art, 2020

Warszawa 2020/10/21

Bez tytułu 1, 2020

Warszawa 2020/10/21

Relief, 2018

Warszawa 2020/10/21

Marta Achtabowska (ur. 1983)

Black Dragon, 2012

Warszawa 2020/10/21

Pancernik, 2020

Warszawa 2020/10/21

Patryk Nędziak (ur. 1990)

Narodziny, 2019

Warszawa 2020/10/21

Introwersja 5, 2020

Warszawa 2020/10/21

Zauroczenie, 2020

Warszawa 2020/10/21

Ruiny, 2015

Warszawa 2020/10/21

Warszawa 2020/10/21

Warszawa 2020/10/21

Delikatna i wrażliwa, 2020

Warszawa 2020/10/21

Katarzyna Prządka (ur. 1961)

Warszawa 2020/10/21

Malwina Karp (ur. 1986)

Warszawa 2020/10/21

The lake of wisdom, 2020

Warszawa 2020/10/21

Diana Nowosad (ur. 1989)

Perła Oceanu, 2020

Warszawa 2020/10/21

Lustro, 2020

Warszawa 2020/10/21

Warszawa 2020/10/21

Elżbieta Das (ur. 1956)

Chrysanthemum, 2020

Warszawa 2020/10/21

Uciekająca Pieta, 2019

Warszawa 2020/10/21

Amethyst, 2020

Warszawa 2020/10/21

Giovanni Libero (ur. 1991)

Warszawa 2020/10/21

Warszawa 2020/10/21

Łukasz Karcz (ur. 1981)

Zmysłowość Orientu, 2019

Warszawa 2020/10/21

Warszawa 2020/10/21

Figure07, 2020

Warszawa 2020/10/21

Będzie dobrze, 2020

Warszawa 2020/10/21

Tomasz Masionek (ur. 1994)

Tajemnica, 2018

Warszawa 2020/10/21

Pomiędzy wyspami, 2014

Warszawa 2020/10/21

Tańczący, 2019

Warszawa 2020/10/21

Autumn Time, 2020

Warszawa 2020/10/21

Uwięziony, 2020

Warszawa 2020/10/21

Bajka nr 7, 2020

Warszawa 2020/10/21

Planet B-612 (Blue) al., 2020

Warszawa 2020/10/21

Warszawa 2020/10/21

Abstrakcja XI, 2020

Warszawa 2020/10/21

Tęskniłam za..., 2020

Warszawa 2020/10/21

Ewa Mońka (ur. 1987)

Warszawa 2020/10/21

Zaklinacz deszczu, 2020

Warszawa 2020/10/21

Tajemniczy rejs, 2020

Warszawa 2020/10/21

Endless Summer, 2020

Warszawa 2020/10/21

Pejzaż, 2020

Warszawa 2020/10/21

Olga Szewczuk (ur. 1991)

Escape of emotions, 2020

Warszawa 2020/10/21

Ferrari F40, 2020

Warszawa 2020/10/21

Ryszard Rabsztyn (ur. 1984)

Bezruch, 2020

Warszawa 2020/10/21

Lelong, 2020

Warszawa 2020/10/21

Katarzyna Mazur (ur. 1973)

Warszawa 2020/10/21

Action Abstract VI, 2020

Warszawa 2020/10/21

Karolina Radoch (ur. 1989)

Oksymoron 23, 2020

Warszawa 2020/10/21

Wilk, 2020

Warszawa 2020/10/21

Warszawa 2020/10/21

Rytm życia, 2020

Warszawa 2020/10/21

Magdalena Libero (ur. 1980)

Warszawa 2020/10/21

W ogrodzie u Reni, 2020

Limit ceny