41. Aukcja Sztuki Młodej – 23 września 2020 r., godz.: 19:30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 41. Aukcji Sztuki Młodej. Licytacja odbędzie się 23 września o godz. 19.30. Aukcja odbędzie się wyłącznie on-line, bez obecności osób licytujących na sali. Zachęcamy do rejestracji na platformie Onebid, Artinfo oraz do składania zleceń licytacji telefonicznej lub z limitem poprzez formularz dostępny na naszej stronie lub mailowo / telefonicznie.

Wystawa przedaukcyjna czynna jest od 15 września.

Zapraszamy Państwa również na WIRTUALNY SPACER po ekspozycji. Wirtualne zwiedzanie da Państwu możliwość zobaczenia prac w przestrzeni galeryjnej, bez konieczności oglądania wystawy na żywo. Świetnie też służy przypomnieniu ekspozycji i pracy tym z Państwa, którzy wcześniej odwiedzili nas osobiście.

Girl in Pink, 2020

olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: Hettich-Uryszek

Fox 2, 2020

ceramika, wys ok.: 29 cm, podstawa: 29 x 35 cm, sygn. na spodzie

Anita Zofia Siuda (ur. 1974)

Hortus, 2020

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. l.d.: ASiuda 2020

Nieodpowiednie buty, 2020

akryl, szlagmetal, płótno, 120 x 100 cm, sygn. p.d.: AIB

Kamil Niewiński (ur. 1994)

Strażnicy, 2020

akryl, płótno, 100 x 60 cm, sygn. p.d.: Niewiński 2020

Antonioni i muza, 2019

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: PD 2019

Olena Horhol (ur.1994)

Flowering 29, 2020

olej, płótno, 120 x 80 cm, sygn. p.d.: HorHol 20

Maskonur Ponury, 2020

akryl, płótno, 60 x 60 cm, sygn. l.d.: M. Chołda

Dzień dobry, 2020

akryl, olej, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: Porada 2020

Grzegorz Czechowski (ur. 1981)

Dzwony dywizji, 2020

olej, płótno, 90 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Kozica, z serii Safari, 2020

ceramika szkliwiona i złocona 24k złotem, wymiary ok 28 x 21 x 10 cm, sygn. na spodzie

Kinga Trzepla (ur. 1984)

Akt, 2013

olej, płótno, 99 x 99 cm, sygn. na odwrocie

Flower, 2020

Siostry, 2020

olej, płótno, 80 x 70 cm, sygn. p.d.: MF'20

Metamorfoza miast II, 2020

akryl, płótno, 70 x 110 cm, sygn. p.d.: Luiza Los P.

Ewelina Bogusz (ur. 1977)

akryl, płótno, 50 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

No Signal 03, 2015

akryl, płótno, 80 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Widok przez szybę, 2020

akryl, płótno, 90 x 80 cm, sygn. p.d.: monogramem

Paulina Szczepaniak (ur. 1989)

Sen o pustyni, 2017

olej, płótno, 50 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Lubię, gdy posiadasz się ze szczęścia, 2020

akryl, płótno, 90 x 100 cm, sygn. p.d.: monogramem

89. Desert Rose, 2019

akryl, płótno, 60 x 50 cm, sygn. l.d.: No Name 2019

Cena wywoławcza: 500

Wiatr nie potrafi czytać, 2020

akryl, płótno, 60.9 x 76.2 cm, sygn. p.g.: ZB

Cena wywoławcza: 500

Ognista zorza, 2020

akryl, szpachelka, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: A. Stępień 2020

Michał Gawroński (ur. 1977)

olej, płótno, 80 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Znikający kolor – żółty, 2020

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Kompozycja 2, 2020

akryl, płótno, 100 x 160 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Bułka, 2020

olej, płótno, 34 x 37 cm, sygn. p.d.: Skurpiewski

Cena wywoławcza: 500

Macierzyństwo, 2020

akryl, technika mieszana, płótno, 120 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Unreal Epidemic, 2020

technika mieszana (farba i tusz akrylowy, markery akrylowe i olejowe, collage), płótno, 70 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Szary zielony, 2020

brąz na czarnym granicie, ok. 50 x 29 x 10 cm, sygn. na udzie: S CABAN PA

Staw, 2020

technika mieszana (farby akrylowe, pastele olejne, werniks), płótno, 120 x 70 cm, sygn. p.d.: Adamczak 2020

Nosorożec, 2020

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. l.d.: AL

Cytat, dyptyk, 2020

akryl, płótno, 110 x 80 cm (całość), 60 x 80 cm (górna część), 50 x 80 cm (dolna część), sygn. na odwrocie

Be happy II, 2020

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. l.d.: MRakoczy2020

Krystyna Róż-Pasek (ur. 1981)

Drgnienie melodii, 2019

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.: KJRP 19

Konwersacja, 2020

olej, płótno, 90 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Bez tytułu 2, 2020

akryl, płótno, 120 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Luna, 2020

olej, płótno, 61 x 80 cm, sygn. l.d.: Stanisz 2020

Abstrakcja V, 2020

akryl, płótno, 90 x 130 cm, sygn. na odwrocie

W stronę morza..., 2020

technika mieszana (akryl, olej, złoto), płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: A.Kappa

Anna Marciniak (ur. 1988)

Dziwne światło I, 2018

olej, płótno, 24 x 30 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Ryszard Rabsztyn (ur. 1984)

Now, 2020

akryl, płyta HDF, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Katedra w błękicie, 2020

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: Dawid Masionek

Robota, 2020

olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: Nogaj

Szymon Poloczek (ur. 1994)

Słońce, 2020

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Hokus Pokus, 2020

technika mieszana (akryl, beton, szlagmetal, werniks), płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: D. Mazurczyk

Cena wywoławcza: 500

Yellow essence, 2020

akryl, płótno, 70 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Izbela Najuch (ur. 1994)

Pustynia, 2020

olej, deska, 50 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Drugi brzeg, 2020

olej, płótno, 65 x 81 cm, sygn. na odwrocie

Oblivion 21-ZA / ĆMIENIE, 2019

akryl, płótno, 110 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Pluvia, 2020

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: Michalina Czurakowska

Cena wywoławcza: 500

Patrycja Kurus (ur. 1990)

Z cyklu Niepokój, 2015

olej, płótno, 92 x 73 cm, sygn. na odwrocie

Agata Korzeniowska (ur. 1972)

Rozlewisko, 2020

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: A. Korzeniowska

Cena wywoławcza: 500

A Warm Kiss of the Rising Sun, 2020

technika mieszana, szlagmetal, akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: RP'20

Vanessa Eslain Świgulska (ur. 1993)

Pogrążona we śnie, 2020

akryl, olej, płótno, 80 x 120 cm, sygn. p.d.: Eslain

Cena wywoławcza: 500

Marcin Lubera (ur. 1983)

Tulipany, tryptyk, 2017

akryl, płótno, 3 x 60 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Henryka Mickiewicz (pseud., ur. 1991)

Rowerzystka, 2020

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

1Q84, 2020

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

131118-362, 2018

olej, płótno, 100 x 80 cm, syg. l. d.: Kołakowska '18

Niebieska głębia, 2014

olej, płótno, 70 x 90 cm, sygn. p.d.: Kinga Wnuk

Cena wywoławcza: 500

Lustra, 2020

olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Struktura 1, 2020

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Biała róża, 2018

olej, płótno, 30 x 20 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Jutrzenka, 2020

olej, płótno, 80 x 100 cm, sygn. l.d.: IDuda 2020

Gajah, 2020

W szkole, 2020

Cena wywoławcza: 500

Planet B-612 AL, 2020

akryl, aluminium, 50 x 40 cm (kompozycja), 70 x 50 cm (w oprawie), sygn. na odwrocie

Żaneta Chłostowska-Szwaczka (ur. 1983)

Raj tylko dla niepokornych, 2020

akryl, płótno, 120 x 100 cm, sygn. p.d.: ŻCHS2020

Cena wywoławcza: 500

Medytacja kreatywna, 2020

akryl, technika mieszana, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: M. Stern

Liść 2.0., 2020

Tomasz Masionek (ur. 1994)

Muza, 2020

olej, płótno, 110 x 80 cm, sygn. p.d.: Masionek

Łukasz Breitenbach (ur. 1988)

Godzina dwudziesta latem, 2020

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn.l.d.: Breitenbach

Wspomnienie, 2020

akryl, technika własna, płyta, 50 x 50 cm, sygn. p.d.: Marta Dunal

Przestrzeń nieodkryta, 2020

olej, płótno 3D, 70 x 100 cm, sygn. l.d.: Ms

Dominika Augustynek (ur. 1997)

Kontaminacja, 2019

akryl, płótno, 90 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Tygrys, 2020

Cena wywoławcza: 500

Karolina Karkucińska (ur. 1986)

Gold City, 2019

akryl, płótno, 50 x 100 cm, sygn. p.d.: Chuda 2018 r.

Marta Achtabowska (ur. 1983)

Dark side of the Cat, 2020

akryl, płótno, śr. 40 cm, sygn. na rancie: M.Achtabowska

No man's land, 2020

technika mieszana, płótno, 90 x 110 cm, sygn. na odwrocie

3 Step Wave, 2018

olej, płótno, 3 x 30 x 30 cm, sygn. p.d.: PEYŁ, 07.18

Marcel Mercedes, 2020

olej, płótno, 80 x 100 cm, sygn. p.d.: M. Siwiec 2020

Cena wywoławcza: 500

Fala, 2020

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: Hanna Rozpara 2020

Realizacja wyznaczonych celów, 2018

olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.: monogramem

Joanna Mikołajczyk (ur. 1980)

Aeternum, 2020

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: JM 2020

Rozmowa o kolorach, 2020

akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: ENaj

Orzeł, 2020

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Siła twojej myśli, 2020

akryl, płótno, 90 x 60 cm, sygn. p.d.: Sitnikova

Cena wywoławcza: 500

Wąż, 2020

olej, płótno, 70 x 60 cm, sygn. p.d.: K. Krzyszczyk

Cena wywoławcza: 500

Baletnica, 2020

brąz patynowany, wys. ok. 30 cm, 7/10, sygn. na udzie

Wspomnienie tłumu, dyptyk, 2020

akryl, płótno, 2 x 20 x 20 cm (w oprawie: 2 x 30 x 30 cm), sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

W Twoich myślach, 2020

akryl, płótno, 90 x 90 cm, sygn. na odwrocie

W odmęcie czasu, 2020 .

technika mieszana (akryl, olej) płótno,100 x 70 cm, sygn. p.d.: Izolda 2020 oraz na odwrocie

Romantyczność, 2020

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 80 x 60 cm, sygn. l.d.: Mariola Świgulska Seenna 2020

Sylwia Radziemska-Kądziela (ur. 1970)

Sen, 2020

olej, płótno, 50 x 70 cm, sygn. l.d.: Sylwia Radziemska-Kądziela 2020 r.

Cena wywoławcza: 500

Marta Najmowicz (ur. 1991)

Siła Uniesienia, 2020

Recykling szkicu. Szary 3, 2015

olej na płótnie naklejonym na płytę, oprawiony, 100 x 90 cm (oprawa: 104 x 94 cm), sygn. na odwrocie

Podział, 2020

akryl, technika własna (autorskie rycie w warstwie malarskiej), płótno, 60 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Kolory Malty, 2020

olej, płótno, 60 x 110 cm, sygn. p.d.: M. Kurek

olej, płótno, 35 x 50 cm, sygn. l.d.: W. Piekarski 2019

Marcin Pińkowski (ur. 1992)

Galaktyka, dyptyk, 2018

olej, płótno, 70 x 50 cm oraz tondo o śr. 30 cm, sygn. na odwrocie

Jej Wysokość Afryka, 2020

technika mieszana, płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.: A. Fronczak 20 r.

Capture the moment, 2016

olej, płótno, 70 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Piotr BUBAK (ur. 1959)

akwarela, cienkopis, papier, 30,5 x 40 cm, sygn. p.d.: Piotr Bubak 2019 oraz pieczęć autorska

Cena wywoławcza: 500

Warszawa 2020/09/23

Girl in Pink, 2020

Warszawa 2020/09/23

Fox 2, 2020

Warszawa 2020/09/23

Anita Zofia Siuda (ur. 1974)

Hortus, 2020

Warszawa 2020/09/23

Nieodpowiednie buty, 2020

Warszawa 2020/09/23

Kamil Niewiński (ur. 1994)

Strażnicy, 2020

Warszawa 2020/09/23

Antonioni i muza, 2019

Warszawa 2020/09/23

Olena Horhol (ur.1994)

Flowering 29, 2020

Warszawa 2020/09/23

Maskonur Ponury, 2020

Warszawa 2020/09/23

Dzień dobry, 2020

Warszawa 2020/09/23

Dzwony dywizji, 2020

Warszawa 2020/09/23

Kozica, z serii Safari, 2020

Warszawa 2020/09/23

Kinga Trzepla (ur. 1984)

Akt, 2013

Warszawa 2020/09/23

Flower, 2020

Warszawa 2020/09/23

Siostry, 2020

Warszawa 2020/09/23

Metamorfoza miast II, 2020

Warszawa 2020/09/23

Ewelina Bogusz (ur. 1977)

Warszawa 2020/09/23

No Signal 03, 2015

Warszawa 2020/09/23

Widok przez szybę, 2020

Warszawa 2020/09/23

Sen o pustyni, 2017

Warszawa 2020/09/23

Warszawa 2020/09/23

89. Desert Rose, 2019

Warszawa 2020/09/23

Warszawa 2020/09/23

Ognista zorza, 2020

Warszawa 2020/09/23

Michał Gawroński (ur. 1977)

Warszawa 2020/09/23

Znikający kolor – żółty, 2020

Warszawa 2020/09/23

Kompozycja 2, 2020

Warszawa 2020/09/23

Bułka, 2020

Warszawa 2020/09/23

Macierzyństwo, 2020

Warszawa 2020/09/23

Unreal Epidemic, 2020

Warszawa 2020/09/23

Szary zielony, 2020

Warszawa 2020/09/23

Staw, 2020

Warszawa 2020/09/23

Nosorożec, 2020

Warszawa 2020/09/23

Cytat, dyptyk, 2020

Warszawa 2020/09/23

Be happy II, 2020

Warszawa 2020/09/23

Krystyna Róż-Pasek (ur. 1981)

Drgnienie melodii, 2019

Warszawa 2020/09/23

Konwersacja, 2020

Warszawa 2020/09/23

Bez tytułu 2, 2020

Warszawa 2020/09/23

Luna, 2020

Warszawa 2020/09/23

Abstrakcja V, 2020

Warszawa 2020/09/23

W stronę morza..., 2020

Warszawa 2020/09/23

Anna Marciniak (ur. 1988)

Dziwne światło I, 2018

Warszawa 2020/09/23

Warszawa 2020/09/23

Ryszard Rabsztyn (ur. 1984)

Now, 2020

Warszawa 2020/09/23

Katedra w błękicie, 2020

Warszawa 2020/09/23

Robota, 2020

Warszawa 2020/09/23

Szymon Poloczek (ur. 1994)

Słońce, 2020

Warszawa 2020/09/23

Hokus Pokus, 2020

Warszawa 2020/09/23

Yellow essence, 2020

Warszawa 2020/09/23

Izbela Najuch (ur. 1994)

Pustynia, 2020

Warszawa 2020/09/23

Drugi brzeg, 2020

Warszawa 2020/09/23

Warszawa 2020/09/23

Pluvia, 2020

Warszawa 2020/09/23

Patrycja Kurus (ur. 1990)

Z cyklu Niepokój, 2015

Warszawa 2020/09/23

Agata Korzeniowska (ur. 1972)

Rozlewisko, 2020

Warszawa 2020/09/23

Warszawa 2020/09/23

Pogrążona we śnie, 2020

Warszawa 2020/09/23

Marcin Lubera (ur. 1983)

Tulipany, tryptyk, 2017

Warszawa 2020/09/23

Rowerzystka, 2020

Warszawa 2020/09/23

1Q84, 2020

Warszawa 2020/09/23

131118-362, 2018

Warszawa 2020/09/23

Niebieska głębia, 2014

Warszawa 2020/09/23

Lustra, 2020

Warszawa 2020/09/23

Struktura 1, 2020

Warszawa 2020/09/23

Biała róża, 2018

Warszawa 2020/09/23

Jutrzenka, 2020

Warszawa 2020/09/23

Gajah, 2020

Warszawa 2020/09/23

W szkole, 2020

Warszawa 2020/09/23

Planet B-612 AL, 2020

Warszawa 2020/09/23

Warszawa 2020/09/23

Medytacja kreatywna, 2020

Warszawa 2020/09/23

Liść 2.0., 2020

Warszawa 2020/09/23

Tomasz Masionek (ur. 1994)

Muza, 2020

Warszawa 2020/09/23

Łukasz Breitenbach (ur. 1988)

Warszawa 2020/09/23

Wspomnienie, 2020

Warszawa 2020/09/23

Przestrzeń nieodkryta, 2020

Warszawa 2020/09/23

Kontaminacja, 2019

Warszawa 2020/09/23

Tygrys, 2020

Warszawa 2020/09/23

Gold City, 2019

Warszawa 2020/09/23

Marta Achtabowska (ur. 1983)

Dark side of the Cat, 2020

Warszawa 2020/09/23

No man's land, 2020

Warszawa 2020/09/23

3 Step Wave, 2018

Warszawa 2020/09/23

Marcel Mercedes, 2020

Warszawa 2020/09/23

Fala, 2020

Warszawa 2020/09/23

Warszawa 2020/09/23

Joanna Mikołajczyk (ur. 1980)

Aeternum, 2020

Warszawa 2020/09/23

Rozmowa o kolorach, 2020

Warszawa 2020/09/23

Orzeł, 2020

Warszawa 2020/09/23

Siła twojej myśli, 2020

Warszawa 2020/09/23

Wąż, 2020

Warszawa 2020/09/23

Baletnica, 2020

Warszawa 2020/09/23

Warszawa 2020/09/23

W Twoich myślach, 2020

Warszawa 2020/09/23

W odmęcie czasu, 2020 .

Warszawa 2020/09/23

Romantyczność, 2020

Warszawa 2020/09/23

Sen, 2020

Warszawa 2020/09/23

Marta Najmowicz (ur. 1991)

Siła Uniesienia, 2020

Warszawa 2020/09/23

Warszawa 2020/09/23

Podział, 2020

Warszawa 2020/09/23

Kolory Malty, 2020

Warszawa 2020/09/23

Warszawa 2020/09/23

Marcin Pińkowski (ur. 1992)

Galaktyka, dyptyk, 2018

Warszawa 2020/09/23

Jej Wysokość Afryka, 2020

Warszawa 2020/09/23

Capture the moment, 2016

Warszawa 2020/09/23

Piotr BUBAK (ur. 1959)

Limit ceny