38. Młoda – 17 czerwca 2020 r., godz. 19.30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 38. Aukcji Sztuki Młodej. Licytacja odbędzie się 17 czerwca o godz. 19.30. Aukcja odbędzie się wyłącznie on-line, bez obecności osób licytujących na sali. Zachęcamy do rejestracji na platformie Onebid, Artinfo oraz do składania zleceń licytacji telefonicznej lub z limitem poprzez formularz dostępny na naszej stronie lub mailowo / telefonicznie.

Nurt, 2020

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: monogramem

Krowa Ankole-Watussi, z serii Safari, 2020

ceramika szkliwiona i złocona, zdobiona tlenkami, 36 x 29 x 22 cm, sygn. od spodu

Dzień dobry, 2020

akryl, olej, płótno, 115 x 75 cm, sygn. p.d.: Porada 2020

Znikający kolor - czerwony, 2020

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Wioleta Rzążewska

Przyjaźń międzygatunkowa, 2020

olej, płótno, 70 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Bernard Pietraga

Waterfall, 2020

akryl, płótno 3D, 120 x 100 cm, sygn. l.d.:B. Pietraga

Słowa niewypowiedziane, 2020

technika mieszana (akryl, szlagmetal, kolaż), płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.: M. Rukszan, V. 2020 r

Marta Najmowicz

Zachód Słonecznika, 2020

akryl, technika własna, płótno, 80 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Kapitan Spock, 2020

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: PD 2020

Uwolnić marzenia, 2020

olej, akryl, płótno, 140 x 100 cm, sygn. p.d.: MB

Monika Siwiec

Malownicze wzgórza, 2020

olej, płótno, 70 x 70 cm, sygn. l.d.: Ms

Katarzyna Łazarska

Wrota, 2019

akryl, płótno, 40 x 30 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Jabłko, 2019

olej, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: MF '20

Error, 2020

akryl, płótno, 120 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Majteczka, 2020

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: Nogaj

86.Liliowiec Bonanza, 2019

akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn. l.d.: No Name 2019

Cena wywoławcza: 500

bez tytułu, 2020

olej, płyta, 30 x 21 cm, sygn. na odwrocie

Maria Lorek (ur. 1988)

Dialog, 2019

olej, płótno, 25 x 35 cm, sygn. p.d.: Maria Lorek 2019

Cena wywoławcza: 500

Perfect city, 2020

akryl, płótno, 90 x 90 cm, sygn. p.d.: Luiza Los.P. '20

Płomień, 2020

aluminium patynowane na granicie, 57 x 8,5 cm, sygn. na udzie: S CABAN, PA

Room 37, 2017

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Rośliny, 2020

akryl, płótno, 130 x 70 cm, sygn. p.d.: Hanna Rozpara 2020

Cena wywoławcza: 500

Łódka, 2014

olej, płótno, 80 x 100 cm, sygn. p.d.: Kinga Wnuk

Tu i tam, 2020

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. u dołu: MUchman

VRSNSMV SMQLIVIB, 2017

intaglio, papier, 3/30, 70 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Domika Radomska

Alfred, 2020

akryl, płótno, 90 x 80 cm, sygn. p.d.: DR

Cena wywoławcza: 500

Olena Horhol (ur. 1994)

Wiosna, 2020

olej, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: HorHol 20

Pandemic Girl, 2020

olej, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d.: M.Hettich-Uryszek 20

Diana Nowosad (ur. 1989)

Charakter 28, 2020

akryl, płótno, 100 x 140 cm, sygn. p.d.: Diana Nowosad 2020r

Cena wywoławcza: 500

Solóweczka, 2020

akryl, technika mieszana, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.:M.Stern

Mariusz Robert Drabarek (ur. 1969)

Martwa natura z dzbankiem, 2019

olej, płótno, 40 x 40 cm, sygn.p.d.: Drabarek M R

Marta Achtabowska (ur. 1983)

Palaccio, 2020

technika mieszana (pouring, akryl), płótno, 30 x 30 cm, sygn. na rancie: M.Achtabowska

Aye, 2020

akryl, płótno, 80 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Oskar Gorzkiewicz

Chinatown, 2016

akwaforta, papier Huhnelmuhle 300g/m2, 9/10, 66 x 96cm (kompozycja), 75,5 x 106 cm (arkusz), sygn. p.d.: Oskar Gorzkiewicz 2016

Krystyna Róż-Pasek (ur. 1981)

Muzyczny diament, 2020

olej, płótno, 100 x 50 cm, sygn. p.d.: KJRP 20

Katarzyna Rogoża (ur. 1985)

LA Girl, 2019

olej, płótno, 50 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

52, 2018

akryl, płótno, 50 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Krab czerwony, 2020

ceramika szkliwiona, 19 x 30 x 21 cm, sygn. na spodzie

Martwa natura z kołowrotkiem, 2019

olej, płyta HDF, 60 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Magdalena Rytel-Skorek (ur. 1976)

Gdzie to Niebo?, 2020

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 60 x 30 cm, sygn. p.d.: Magdalena Rytel-Skorek 2020

Ryszard Rabsztyn (ur. 1984)

Punkt widzenia, 2020

Robert Krężlak (ur. 1975)

Aqua, 2018

akryl, płótno, 120 x 90 cm, sygn. l.d.: Krężlak '18

Jonasz Koperkiewicz

Figura 3,1, 2020

akryl, płótno, 90 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Koń, 2019

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: K. Krzyszczyk

Cena wywoławcza: 500

The Cycad Always Sings at Dawn, 2020

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 110 x 80 cm, sygn. p.d.: RP'20

Cena wywoławcza: 500

Piesek, 2020

olej, płótno, 30 x 24 cm, sygn. na odwrocie

Joanna Mikołajczyk

Somnium, 2020

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: JZM 2020

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

Meandry, 2020

technika mieszana, płótno, 50 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Kamil Niewiński

Prince of Bees, 2020

olej, sklejka drewniana, 50 x 50 cm, sygn. p.d.: Niewiński 20

Wzgórza, 2020

akryl, olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: A.Kappa

Bez tytułu 12, 2020

akryl, płótno,120 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Agata Korzeniowska

W oddali, 2020

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. l.d.: A.Korzeniowska 2020

Szymon Poloczek (ur. 1994)

Kobiety na plaży, 2020

olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Egg #23: Jajo Zięby, 2020

olej, płótno, 27 x 22 cm, sygn. p.d.: SzKurpiewski

Cena wywoławcza: 500

Recykling szkicu. Żółty 4, 2015

olej na płótnie naklejonym na płytę, 100 x 90 cm (oprawa: 106x96 cm), sygn. na odwrocie

Mariusz Kitowski

Luty, 2015

olej, płótno, 50 x 70 cm, sygn. p.d.: Kitek 15

Cena wywoławcza: 500

Trzy młode salamandry, 2020

akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: ENaj

Cena wywoławcza: 500

Zanna Brzyzek

Covidlove, 2020

akryl, płótno, 76,2 x 60,9 cm, sygn. p.g.: Zb

Cena wywoławcza: 500

Piotr Gola (ur. 1985)

A doll, 2020

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d. P.Gola

Highway to home, 2020

technika mieszana (masa strukturalna, farba lateksowa, szlagzłoto), płótno, 80 x 110 cm, sygn. na odwrocie

Otuleni słońcem na Malcie, 2020

olej, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d.: M.Kurek

Wojciech Rydlewski (ur. 1996)

Audrey, tryptyk, 2020

akryl, płótno, 3 x 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Magiczny kwiat szczęścia, 2020

Ścianka, 2020

akryl, kolaż, płótno, 30 x 40 cm, sygn. l.g.: Baranowski 21:20

Cena wywoławcza: 500

Introwersja 4, 2020

akryl, płótno 3D, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Ola Cieślak (ur. 1981)

Z cyklu: Zwierzęta domowego użytku, 2006

Cena wywoławcza: 500

Cannibals confession: I like my enemies. I eat them., 2019

akryl, płótno, 50 x 65 cm, sygn. na odwrocie

Tam gdzie wzrok nie sięga, 2020

olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: IDuda 2020

Małgorzata Pastuszek

Impresje światła, 2020

olej, płótno, 56 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Baletnica, 2020

brąz, biały marmur, 6/10, wys. 29 cm, sygn. na udzie Mazurek

Hangover, 2019

akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn. l.d.: MICHALINA CZURAKOWSKA

Cena wywoławcza: 500

Tylko do przodu, 2020

akryl, płótno, 50 x 70 cm, sygn. p.d.: Sitnikova

Majonez kielecki wyłącznie do dekoracji, 2020

akryl, płótno, 110 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Upside down, 2020

technika mieszana (akryl, olej, szlagmetal), płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2020

Żaneta Chłostowska - Szwaczka (ur. 1983)

Wyłaniając się z apeironu przeciwieństw, 2020

akryl, płótno, 140 x 100 cm, sygn. p.d.: ŻCHS 2020

Pejzaż, 2020

olej, płótno, 80 x 120 cm, sygn. p.d.: M.Siwiec

Sylwia Radziemska-Kądziela

Drzewo, 2020

olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.: Sylwia Radziemska-Kądziela 2020

Sen papugi, 2020

olej, płótno, 90 x 70 cm, sygn. p.d.: Dyląg-Faliszek

Cena wywoławcza: 500

Pejzaż z okolic Holandii, 2020

akryl, płótno, 50 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Naddunajska interpretacja, 2019

akryl, płótno, 60 x 90 cm, sygn. p.d.: A. Fronczak 19

Manga, 2020

akryl, płótno, 60 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Tribal 8, 2020

akryl, technika własna, płótno, 80 x 110 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

bez tytułu, 2020

olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Nature exhibition, 2015

olej, płótno, 55 x 90 cm, sygn. na odwrocie

olej, płótno, 39 x 69 cm, sygn. p.d.: W. Piekarski 2019

Agnieszka Kostka

Fenix, 2019

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Vicki Mickiewicz

New World, 2020

Obgadują samotność, 2020

olej, płótno, 100 x 50 cm, sygn. p.d.: DOBOSZ

Dawid Masionek

Resurrection, 2018

olej, płótno, 90 x 120 cm, sygn. p.d.: Dawid Masionek

Cena wywoławcza: 500

Bartłomiej Załucki

Panny na wydaniu, 2020

akryl, płótno, 95 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Warszawa 2020/06/17

Nurt, 2020

Warszawa 2020/06/17

Warszawa 2020/06/17

Dzień dobry, 2020

Warszawa 2020/06/17

Warszawa 2020/06/17

Wioleta Rzążewska

Warszawa 2020/06/17

Bernard Pietraga

Waterfall, 2020

Warszawa 2020/06/17

Słowa niewypowiedziane, 2020

Warszawa 2020/06/17

Marta Najmowicz

Zachód Słonecznika, 2020

Warszawa 2020/06/17

Kapitan Spock, 2020

Warszawa 2020/06/17

Uwolnić marzenia, 2020

Warszawa 2020/06/17

Monika Siwiec

Malownicze wzgórza, 2020

Warszawa 2020/06/17

Katarzyna Łazarska

Wrota, 2019

Warszawa 2020/06/17

Jabłko, 2019

Warszawa 2020/06/17

Error, 2020

Warszawa 2020/06/17

Majteczka, 2020

Warszawa 2020/06/17

86.Liliowiec Bonanza, 2019

Warszawa 2020/06/17

bez tytułu, 2020

Warszawa 2020/06/17

Maria Lorek (ur. 1988)

Dialog, 2019

Warszawa 2020/06/17

Perfect city, 2020

Warszawa 2020/06/17

Płomień, 2020

Warszawa 2020/06/17

Room 37, 2017

Warszawa 2020/06/17

Rośliny, 2020

Warszawa 2020/06/17

Łódka, 2014

Warszawa 2020/06/17

Tu i tam, 2020

Warszawa 2020/06/17

VRSNSMV SMQLIVIB, 2017

Warszawa 2020/06/17

Domika Radomska

Alfred, 2020

Warszawa 2020/06/17

Olena Horhol (ur. 1994)

Wiosna, 2020

Warszawa 2020/06/17

Pandemic Girl, 2020

Warszawa 2020/06/17

Diana Nowosad (ur. 1989)

Charakter 28, 2020

Warszawa 2020/06/17

Solóweczka, 2020

Warszawa 2020/06/17

Warszawa 2020/06/17

Marta Achtabowska (ur. 1983)

Palaccio, 2020

Warszawa 2020/06/17

Aye, 2020

Warszawa 2020/06/17

Oskar Gorzkiewicz

Chinatown, 2016

Warszawa 2020/06/17

Krystyna Róż-Pasek (ur. 1981)

Muzyczny diament, 2020

Warszawa 2020/06/17

Katarzyna Rogoża (ur. 1985)

LA Girl, 2019

Warszawa 2020/06/17

52, 2018

Warszawa 2020/06/17

Krab czerwony, 2020

Warszawa 2020/06/17

Warszawa 2020/06/17

Gdzie to Niebo?, 2020

Warszawa 2020/06/17

Ryszard Rabsztyn (ur. 1984)

Punkt widzenia, 2020

Warszawa 2020/06/17

Robert Krężlak (ur. 1975)

Aqua, 2018

Warszawa 2020/06/17

Jonasz Koperkiewicz

Figura 3,1, 2020

Warszawa 2020/06/17

Koń, 2019

Warszawa 2020/06/17

Warszawa 2020/06/17

Piesek, 2020

Warszawa 2020/06/17

Joanna Mikołajczyk

Somnium, 2020

Warszawa 2020/06/17

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

Meandry, 2020

Warszawa 2020/06/17

Kamil Niewiński

Prince of Bees, 2020

Warszawa 2020/06/17

Wzgórza, 2020

Warszawa 2020/06/17

Bez tytułu 12, 2020

Warszawa 2020/06/17

Agata Korzeniowska

W oddali, 2020

Warszawa 2020/06/17

Szymon Poloczek (ur. 1994)

Kobiety na plaży, 2020

Warszawa 2020/06/17

Egg #23: Jajo Zięby, 2020

Warszawa 2020/06/17

Warszawa 2020/06/17

Mariusz Kitowski

Luty, 2015

Warszawa 2020/06/17

Trzy młode salamandry, 2020

Warszawa 2020/06/17

Zanna Brzyzek

Covidlove, 2020

Warszawa 2020/06/17

Piotr Gola (ur. 1985)

A doll, 2020

Warszawa 2020/06/17

Highway to home, 2020

Warszawa 2020/06/17

Warszawa 2020/06/17

Wojciech Rydlewski (ur. 1996)

Audrey, tryptyk, 2020

Warszawa 2020/06/17

Warszawa 2020/06/17

Ścianka, 2020

Warszawa 2020/06/17

Introwersja 4, 2020

Warszawa 2020/06/17

Ola Cieślak (ur. 1981)

Warszawa 2020/06/17

Warszawa 2020/06/17

Warszawa 2020/06/17

Małgorzata Pastuszek

Impresje światła, 2020

Warszawa 2020/06/17

Baletnica, 2020

Warszawa 2020/06/17

Hangover, 2019

Warszawa 2020/06/17

Tylko do przodu, 2020

Warszawa 2020/06/17

Warszawa 2020/06/17

Upside down, 2020

Warszawa 2020/06/17

Warszawa 2020/06/17

Pejzaż, 2020

Warszawa 2020/06/17

Sylwia Radziemska-Kądziela

Drzewo, 2020

Warszawa 2020/06/17

Sen papugi, 2020

Warszawa 2020/06/17

Warszawa 2020/06/17

Warszawa 2020/06/17

Manga, 2020

Warszawa 2020/06/17

Tribal 8, 2020

Warszawa 2020/06/17

bez tytułu, 2020

Warszawa 2020/06/17

Nature exhibition, 2015

Warszawa 2020/06/17

Warszawa 2020/06/17

Agnieszka Kostka

Fenix, 2019

Warszawa 2020/06/17

Vicki Mickiewicz

New World, 2020

Warszawa 2020/06/17

Obgadują samotność, 2020

Warszawa 2020/06/17

Dawid Masionek

Resurrection, 2018

Warszawa 2020/06/17

Bartłomiej Załucki

Panny na wydaniu, 2020

    Limit ceny