3. Aukcja Rzeźby i Form Przestrzennych – 23 maja 2022 r. godz. 19:30

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z katalogiem i udziału w 3. Aukcji Rzeźby i Form Przestrzennych, która odbędzie się 23 maja 2022 r. o godz. 19:30. Rekomendujemy także możliwość licytacji on-line w czasie rzeczywistym na platformie internetowej onebid.pl

Marzyciel, 2020

brąz polerowany, marmur, ok. 34 x 22 x 12 cm, 2/15, sygn. na odwrocie: MAZUREK 2/15

Cena wywoławcza: 3900

Tomasz Sętowski (ur. 1961)

Pionek

brąz, kamień, wys. bez podstawy: ok 10 cm, z podstawą: ok. 12 cm, wymiary podstawy: 2 x 8 x 7,7 cm.

Tomasz Sętowski (ur. 1961)

Don Kichot

brąz patynowany, wys. z podstawą: ok. 30,5 cm, wymiary podstawy: 3,5 x 9 x 7 cm, sygn. na podstawie: Sętowski

Serpentyna, 2020

rzeźba drewniana (buk), lakierowana, jasne drewno, dlugość: 20 cm, wysokosc: 15 cm na metalowej podstawie spatynowanej o wysokości: 18 cm, sygn. na spodzie: T.Kuran

Cena wywoławcza: 800

Podmuch, 2019

technika mieszana (metal, szkło), rzeźba: 23 x 35 x 25 cm, podstawa: 1,5 x 30 x 10 cm

Czarny generał, 2022

brąz, granit, wys. ok. 52 cm, wymiary podstawy: 12 x 14 x 13 cm, 3/12, sygn. na udzie: S. Caban 3/12

Jeden z wymiarów, 2018

rzeźba ceramiczna szkliwiona, 55 x 40 x 40 cm, sygn.: pieczątka logo "ROKO" od spodu rzeźby

Moduł IV, 2022

technika mieszana, płyta, 32 x 32 cm, sygn. od środka

Tors męski, 2021

brąz, kamień, wys. z podstawą ok. 36,5 cm, 1/3, sygn. na odwrocie: 2021/ 1/3 / P. Bubak

Pireus, 2021

kamionka, kredka ceramiczna, szkliwiona od wewnątrz, wys. ok. 37 cm, sygn. na spodzie: "Pireus" / 2021 / Brynie / w / Glinie / PBrymas

Cena wywoławcza: 1200

Nikodem Gąsowski (ur. 1997), Jan Jaworski-Brach (ur. 1998)

szlachetny stiuk, utrwalony werniksem, rzeźba: 110 x 25 x 25 cm, podstawa: 60 x 70 cm, sygn. na spodzie: Jan Jaworski-Brach Nikodem Gąsowski 2022

Cena wywoławcza: 1500

Nastazja Staniszewska (ur. 1996)

Natura humana, 2021

odlew gipsowy, patynowany pigmentami o kolorach ziemi, wys. ok 110 x 90 x 50 cm, sygn. na spodzie: N.S. 2021

Cena wywoławcza: 4500

Dzik XL model Snake Black LXXVIII, 2022

ceramika szliwiona, 18,5 x 31 x 12 cm, od spodu logo i opis numeryczny: 78/2022

Małgorzata Kot (ur. 1962)

Maskonur II, 2019

ceramika szkliwiona, malowana naszkliwnie, złocony dziób i oczy, 30 x 21 x 24 cm, od spodu logo autorki i studia, opis numeryczny: 2/2019

Cena wywoławcza: 2000

Malwina Konopacka (ur.1982)

Totem MAMA, 2019

ceramika szlachetna, szkliwiona, szkliwo wybierane, konstrukcja stalowa, beton, pianka poliuretanowa, elementy klejone, wys. ok. 178 cm, sygn.: monogram wiązany MK wybierany w szkliwie przy podstawie

Cena sprzedaży: 34000

Girl, 2022

brąz, kamień, 21 x 19 x 25 cm, sygn. na kamieniu: KIZ

Cena wywoławcza: 900

Konrad Ziółkowski (ur. 1981)

Asyn III, 2020

mosiądz, czarny granit szwedzki, 43 x 23 x 20 cm, 3/5, sygn.: od spodu podstawy: Konrad Ziolkowski 2020 3/5

Kamil Niewiński (ur. 1994)

Morskie Fale, 2022

technika mieszana (żeliwo, stal, drewno), 40 x 28 x 14 cm, sygn. na spodzie: Niewiński 2022 r MORSKIE FALE

Orkan, z serii Drzewostan, 2022

ceramika szkliwiona i zdobiona naszkliwnie oraz złocona, wymiary, 51 x 26 x 20 cm, unikat o numerze U2/28/04/2022, sygnowany od spodu

Cena wywoławcza: 1500

Igor MITORAJ (1944-2014)

Pancerz

brąz patynowany, kamień, wysokość bez postawy: ok 10,5 cm, wysokość z podstawą: ok. 14 cm, wymiary podstawy: 5 x 8 x 3 cm, sygn. u dołu: Mitoraj

Cena sprzedaży: 4500

Wgląd do umysłu, 2021

glina rzeźbiarska, 27 x 12 x 11 cm, sygn. na spodzie: EM 21

Bronisław CHROMY (1925-2017)

Żuk

brąz patynowany, kamień polerowany, wymiary ok: 16 x 33 x 14 cm

Cena wywoławcza: 3500*Do opłaty aukcyjnej doliczana jest opłata z tytułu droit de suite w wysokości 5%

Bronisław CHROMY (1925-2017)

Pegaz

brąz patynowany, wys. ok. 53 cm

Cena sprzedaży: 3500

Bronisław CHROMY (1925-2017)

Statuetka Pamiątkowa - 10. rocznica pobytu Jana Pawła II w Zakopanem

brąz, 11 x 10 x 2 cm, z napisem w otoku: 10 ROCZNICA POBYTU / JANA PAWŁA II W ZAKOPANEM; rv.: OKRĘGOWA WYSTAWA FILATELISTYCZNA / PZF W ZAKOPANEM / 3-10 VI 2007.

Bronisław CHROMY (1925-2017)

Statuetka pamiątkowa - Pamięci Papieża Jana Pawła II

brąz; 12 x 11 x 3 cm; rv.: KRAJOWA WYSTAWA FILATELISTYCZNA / PAMIĘCI / PAPIEŻA / JANA PAWŁA II / KRAKÓW 18V 2005 / ZARZĄD MAŁOPOLSKIEGO OKRĘGU PZF / DYREKCJA OKRĘGU POCZTY W KRAKOWIE.

Bronisław CHROMY (1925-2017)

Statuetka pamiątkowa - 30. rocznica pierwszej pielgrzymki Jana Pawła II do Polski

brąz; 11 x 10,5 x 3 cm; z napisem w otoku: 30 ROCZNICA PIERWSZEJ PIELGRZYMKI PAPIEŻA JANA PAWŁA II W POLSCE; rv.: OKRĘGOWA WYSTAWA FILATELISTCZNA / KRAKÓW 2-7 VI 2009 PFZ W KRAKOWIE.

Ziemia, 2022

ceramika, wys. ok. 47 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 800

Antropomorfa, 2018

rzeźba upcyklingowa (akryl, plastik, polimer), 23 x 16 x 12 cm

Cena wywoławcza: 500

Anna KAMIEŃSKA-ŁAPIŃSKA (1932-2007)

Forma przestrzenna

ceramika szkliwiona, 18 x 20 x 13 cm

Warszawa 2022/05/23

Marzyciel, 2020

Warszawa 2022/05/23

Tomasz Sętowski (ur. 1961)

Pionek

Warszawa 2022/05/23

Tomasz Sętowski (ur. 1961)

Don Kichot

Warszawa 2022/05/23

Serpentyna, 2020

Warszawa 2022/05/23

Podmuch, 2019

Warszawa 2022/05/23

Czarny generał, 2022

Warszawa 2022/05/23

Jeden z wymiarów, 2018

Warszawa 2022/05/23

Moduł IV, 2022

Warszawa 2022/05/23

Tors męski, 2021

Warszawa 2022/05/23

Pireus, 2021

Warszawa 2022/05/23

Warszawa 2022/05/23

Natura humana, 2021

Warszawa 2022/05/23

Warszawa 2022/05/23

Małgorzata Kot (ur. 1962)

Maskonur II, 2019

Warszawa 2022/05/23

Malwina Konopacka (ur.1982)

Totem MAMA, 2019

Warszawa 2022/05/23

Girl, 2022

Warszawa 2022/05/23

Konrad Ziółkowski (ur. 1981)

Asyn III, 2020

Warszawa 2022/05/23

Kamil Niewiński (ur. 1994)

Morskie Fale, 2022

Warszawa 2022/05/23

Warszawa 2022/05/23

Igor MITORAJ (1944-2014)

Pancerz

Warszawa 2022/05/23

Wgląd do umysłu, 2021

Warszawa 2022/05/23

Bronisław CHROMY (1925-2017)

Żuk

Warszawa 2022/05/23

Bronisław CHROMY (1925-2017)

Pegaz

Warszawa 2022/05/23

Bronisław CHROMY (1925-2017)

Warszawa 2022/05/23

Bronisław CHROMY (1925-2017)

Warszawa 2022/05/23

Bronisław CHROMY (1925-2017)

Warszawa 2022/05/23

Ziemia, 2022

Warszawa 2022/05/23

Antropomorfa, 2018

Warszawa 2022/05/23

Forma przestrzenna

    Limit ceny