2. Aukcja Sztuki Współczesnej – 11 grudnia 2019 r., godz. 19.30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 2. Aukcja Sztuki Współczesnej, która odbędzie się w Pragalerii 11 grudnia (środa) 2019 r. o godz. 19.30. Wystawa przedaukcyjna czynna będzie od 29 listopada 2019 r. Zapraszamy także na showroom kolekcjonerski, w trakcie którego omówić można z naszymi ekspertami nie tylko ofertę katalogową, ale także porozmawiać o sztuce, inwestowaniu lub strategii budowania kolekcji. Odbędzie się on w sobotę poprzedzającą licytację, czyli 7 grudnia 2019 r. W showroomową sobotę , galeria będzie czynna w godzinach 12.00-19.00.

Zapraszamy do odwiedzenie wirtualnego spaceru po wystawie przedaukcyjnej, który znajdziecie Państwo TUTAJ.

Edward DWURNIK (1943-2018)

Ewa S, 1999

olej, płótno; 20,8 x 12,2 (nieregularny kształt podobrazia); sygn. i dat. przy prawej krawędzi: E. D. 99. *Do opłaty aukcyjnej doliczana jest opłata z tytułu droit de suite w wysokości 5%.

Jarosław MODZELEWSKI (ur. 1955)

Bez tytułu [ze szkicownika artysty]

ołówek, papier; 20,5 x 30 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Modzelewski (ołówkiem);
Praca stanowi jedno ze studiów do obrazu Wisła powstałego w 2001 r.

Mikołaj KASPRZYK (ur. 1952)

olej, płótno; 101 x 70,5 cm;
Wczesna praca artysty nawiązująco w konwencji do obrazów profesora Jacka Sienickiego, który był mentorem malarza.

Eugeniusz MARKOWSKI (1912-2007)

Przygoda z Vaterlandem, ok. 1963

gwasz, papier; 36,5 x 23 cm;
sygn. przy prawej krawędzi u góry: E. M. ... (ołówkiem, słaboczytelnie);
Gwasz przed konserwacją - podklejone rozdarcie przy lewej krawędzi;
Projekt do spektaklu z 1963 roku, którego premiera odbyła się w Teatrze Narodowym, adaptacja utwóru Przygody z Vaterlandem autorstwa Leona Kruczkowskiego.

Cena: 4700

Vesper XXXIV, 2018

olej, papier; 40 x 30 cm;
sygn. i dat. p. d.: Szczepkowski 18.

Franciszek MAŚLUSZCZAK (ur. 1948)

Ilustracja: Wiersze dla dzieci, Julian Tuwim, 2008

akwarela, papier; 36 x 51 cm;
sygn. i dat. l. d.: 2008 / Fr. M.

Cena: 2700

Włodzimierz TERLIKOWSKI (1873-1951)

Dzieciaczek

tusz, piórko, tusz lawowany, papier; 27,5 x 17 cm;
sygn. p. d.: W. Terlikowski.

Mojżesz KISLING (1891-1953)

litografia, papier; 28,5 x 21,5 cm (w świetle oprawy);
Grafika pochodzi z teki:L'Epopee bohemienne.

Mojżesz KISLING (1891-1953)

Zamyślona

litografia, papier; 31 x 24 cm (w świetle oprawy);

Jerzy NOWOSIELSKI (1923 - 2011)

Kobieta wałkująca ciasto, 1949

olej, płótno; 62 x 46,5 cm; sygn. i dat. na odwrocie: Jerzy Nowosielski 1949; Obraz reprodukowany: 1. Jan Gondowicz, Nowosielski [cykl: Ludzie. Czasy. Dzieła.], il. barwna, s. 6. 2. Jerzy Nowosielski, Galeria Starmach, Fundacja Nowosielskich, Kraków 2003, s. 80, poz. 96 (il. barwna). *Do opłaty aukcyjnej doliczana jest opłata z tytułu droit de suite w wysokości 5%.

Cena: 80000

Amadei MODIGLIANI (1884-1920)

Portret Jana Kislinga

litografia, papier; 33 x 26 cm (w świetle oprawy);

Rafał Olbiński (ur. 1943)

serigrafia, papier; 84 x 57 cm (wymiar kompozycji), 94 x 65 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Olbiński (ołówkiem), l. d. numer serigrafii: 50/350 (ołówkiem).

Jacek ŁYDŻBA (ur. 1966)

Auto, 2001

technika mieszana; papier; 35 x 49 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
Sygn. i dat. p. d.: JACEK ŁYDŻBA / 2001.

Dariusz MLĄCKI (ur. 1963)

Koperty Tybetańskie – Poliptyk, 2010

olej, płótno; 44 x 72 cm (wymiar całości), 14 x 23,5 cm;
sygn. p. d.: Mlącki;
sygn., dat. i opisane na odwrocie na podkładzie: Mlącki 2010 / Koperty Tybetańskie / olej na płótnie.

Cena: 5500

Jan BERDYSZAK (1934-2014)

Bez tytułu, 1963

tusz, piórko, akwarela, gwasz, papier; 41 x 29 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: JAN / BER / DYSZ /AK / 1963 (ołówkiem).

Ryszard WINIARSKI (1936-2006)

Bez tytułu [poliptyk], 1990

serigrafia, papier; 67 x 48 cm (wymiar każdego arkusza);
sygn., dat. i numerowane u dołu: 5/10, Winiarski’90 (ołówkiem).

Cena: 20000

Roman OPAŁKA (1931-2011)

Z cyklu Studia dotykowe, 1958

tusz, papier; 85 x 31 cm;
sygn. p. d.: R.OPAŁKA;
na odwrocie pieczęcie: Fundacja Opalka oraz Exlibris Ewa et Marek Pietkiewicz.
Praca przed konserwacją.
- Porównaj: Roman Opałka, Katalog wczesnych prac, Warszaw 1998.

Stanisław MŁODOŻENIEC (ur. 1953)

Peron, 2019

olej, płótno; 76 x 127 cm;
sygn. i dat. l. g.: S. MŁODOŻENIEC / 2019.

Cena: 6700

Jan TARASIN (1926-2009)

Spłoszony koń, 1981

serigrafia barwna, papier; 35,5 x 54,5 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisana u dołu: Spłoszony koń 17/50, Jan Tarasin 81. (ołówkiem).

Cena: 4700

Jan TARASIN (1926-2009)

Przedmioty policzone, 1983

olej, płótno; 70,5 × 97,5 cm;
sygn., dat. i opisany p. g.: Jan Tarasin 1981–3 / "PRZEDMIOTY POLICZONE"; papierowa naklejka Gallery Vienna (Chicago);
Wystawiany:
Treadway-Toomey Gallery, 2017, Cincinnati OH, USA.

Cena: 77000

Marek SOBCZYK (ur. 1955)

Egipt, 2008

tempera żółtkowa, karton; 70 x 100 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Marek Sobczyk 2008 / EGIPT.

Cena: 9000

Ryszard GRZYB (ur. 1956)

Bez tytułu, 2011

węgiel, papier; 100 x 70 cm;
sygn. i dat. przy prawej krawędzi: Ryszard Grzyb 2011.

Zbigniew Maciej DOWGIAŁŁO (ur. 1961)

James Brown, 1981

olej, płótno; 145 x 110 cm;
sygn. p. d.: Dowgiałło;
Na odwrocie sygn. i dat.: 1981 / Z. M. Dowgiałło.

Cena: 14000

Jerzy TRUSZKOWSKI [Max HEXER] (ur. 1961)

Unus dolor, 2001

akryl, płótno; 65 x 75,5 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: JERZY TRUSZKOWSKI / 2001

Marek RADKE (ur. 1952)

Bez tytułu, 1991

olej, akryl, papier; 14,5 x 9 cm;
sygn. i dat. p. d.: M.Radke 91;
sygn., dat. i opisany na odwrocie oprawy: Marek Radke / 1991 / M Radke.

Stanisław DAWSKI (1905-1990)

Kompozycja LP, 1976

olej, sklejka; 113 x 50 cm;
sygn. p. d.: Dawski, l. d.: znak artysty;
na odwrocie opis autorski: Komp. LP / 113 x 50 / Dawski oraz znak artysty.

Latem, 2019

olej, kolaż, płótno; 69 x 64 cm;
sygn. p. d.: Magdalena Daniec, oraz na odwrocie.

Cena: 1600

Agata Kosmala (ur. 1973)

#O10, z cyklu: Lapidarium, 2017

akryl, olej, płótno; 120 x 120 cm;
sygn. na odwrocie: Agata Kosmala.

Katarzyna Banaś (ur. 1973)

Zielony sierpień, 2018

olej, płótno; 80 x 100 cm;
sygn. i dat. p. d.: K.BANAŚ’18.

Cena: 1900

Tadeusz DOMINIK (1928 - 2014)

Bez tytułu, ok. 1958

olej, płótno; 60 x 79 cm; sygn. l. d.: Dominik (ryte w warstwie malarskiej). *Do opłaty aukcyjnej doliczana jest opłata z tytułu droit de suite w wysokości 5%.

Cena: 70000

Barbara SIEROSZEWSKA-BOROWSKA (ur. 1935)

Górnośląska, 1990

olej, płótno; 63,5 x 80 cm; sygn. p. d.: BBorowska, na odwrocie opisany: BARBARA SIEROSZEWSKA-BOROWSKA „GÓRNOŚLĄSKA” 1990.

Vytautas BUTAS, XX w.

Mieszkańcy wioski, 1998

olej, płótno; 30,5 x 30,5 cm;
sygn. i dat. śr. d.: Butas 1998;
obraz opisany na odwrocie przez autora.

Ryszard PASIKOWSKI (ur. 1952)

olej, płótno; 70 x 60 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: Ryszard Pasikowski / olej, roz: 70 cm x 60 cm / RP inicjał wiązany w okręgu.

Andrzej SIWKIEWICZ, XX/XXI w.

Bez tytułu, 1986/87

olej, płótno; 119,5 x 99,5 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: ANDRZEJ / SIWKIEWICZ / 86/87.

Cena: 9500

Grzegorz Lerka (ur. 1969)

Bez tytułu [niebieski], 2019

olej, płótno; 40 x 55 cm;
sygn. p. d.: Lerka G.;
sygn. i dat. na odwrocie: Lerka G / 2019.

Grzegorz Lerka (ur. 1969)

Bez tytułu [czerwony], 2019

olej, płótno; 40 x 55 cm;
sygn. i dat. p. d.: Lerka G. / 2019;

Wanderlust IV, 2018

olej, lakier, płótno; 75 x 64 cm;
sygn. p. d.: DANIEC 2018.

Cena: 2200

Anna SZPRYNGER (ur. 1982)

Bez tytułu, 2015 [dyptyk]

akryl, płótno; 10 x 10 x 3,5 cm (każdy);
sygn. i dat. na odwrocie: A. S. 2015 (każdy).

Cena: 3700

Jerzy GRABOWSKI (1933-2004)

Studium cyfry „9”, 1987

technika własna, papier; 33 x 24 cm;
sygn. i dat. l. g.: J. Grabowski / Warszawa 1987, luty (ołówkiem).

Cena: 2700

Jan BERDYSZAK (1934-2014)

Obszar koncentrujący LXXI, 1976/1978

akryl, płótno na desce; 70 x 70 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: OBSZAR KONCENTRUJĄCY LXXI. / 1976 / 1978 / AKRYL oraz: JAN /BER / DYSZ / AK.

Cena: 44000

Ryszard WINIARSKI (1936-2006)

Game 7/7, 1977

serigrafia, papier; 58,5 x 58 cm;
sygn., dat. i opisana u dołu: 85/150 Winiarski 77 (ołówkiem), l. d. drukowany napis: Game 7/7 – logical course – the elements appear keeping the diagonal direction.

Cena: 5400

Anna KŁOS (ur. 1973)

R, 2018

collage, papier; 27 x 23 cm;
sygn. i dat. p. d.: [podpis autorki] ‘18, sygn. na odwrocie.

Piotr MŁODOŻENIEC (ur. 1956)

Kompozycja VI, 2019

akryl, płótno; 101 x 86 cm;

Cena: 5500

Mariusz LIBEL (ur. 1978)

Izm, z cyklu: Bagnoza

Mariusz LIBEL (ur. 1978), Urszula PIEREGOŃCZUK (ur. 1984)
olej, dibond; 150 x 135 cm; sygn. i dat. p. d.:LP znak artystki Wystawiany: Bagnoza, Lublin, Galeria Biała, 2018; reprodukowany w katalogu wystawy. Obraz istniej również w wersji muralu w Lublinie przy ul. Zielonej 3. *Do opłaty aukcyjnej doliczana jest opłata z tytułu droit de suite w wysokości 5%.

Rita GABROWSKA (ur. 1976)

akryl, płótno; 100 x 100 cm.

Cena: 1700

Gossia ZIELASKOWSKA (ur. 1983)

Honey are must be forever, 2010

akryl, płótno; 81 x 100 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie, na krośnie i płótnie: 2010 / Gossia / Zielaskowska / HONEY ARE MUST BE FOREVER 2010.

Arek PASOŻYT, XX/XXI w.

Gdzie chleb tam się i zęby znajdą, 2018

olej, płyta; 50 x 100 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie.

Władysław KUFKO (ur. 1955)

Syrenka, 2018

akryl, płótno; 50 x 40 cm;
sygn. p. d.: KUFKO;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: WŁADYSŁAW / KUFKO / „SYRENKA” / 50 x 40 / 2018.

Cena: 1900

Cerkiew, 1957

olej, płyta; 37,5 x 52 cm; Do obrazu dołączone autorskie potwierdzenie autentyczności w formie odręcznej notatki na fotografii obrazu o treści: potwierdzam autorstwo z 1957 J. Nowosielski 1999. *Do opłaty aukcyjnej doliczana jest opłata z tytułu droit de suite w wysokości 5%.

Cena: 70000

Jan MŁODOŻENIEC (1929-2000) - projektant

Boskie ciała, 1981

offset, papier; 95 x 66,5 cm;
Stan zachowania: uszkodzenia krawędzi papieru, przede wszystkim u góry, przy lewej krawędzi;
Plakat do filmu w reżyserii i według scenariusza Lawrenca Dana, film prod. amerykańskiej;

Cena: 350

Aleksander KOBZDEJ (1920-1972) - projektant

Bambus. Mój brat, 1956

offset, papier; 86 x 59 cm;
film dokumentalny prod. polskiej;
Stan zachowania: uszkodzenia krawędzi papieru.

Roman CIEŚLEWICZ (1930-1996) – projektant

Miłość jest radosna, miłość jest smutna, 1967

offset, kolaż, papier; 29,5 x 21,5 cm;
sygnowany i datowany cienkopisem wzdłuż lewej krawędzi: R. CIEŚLEWICZ 1967., dedykowany ołówkiem wzdłuż dolnej i prawej krawędzi.
Stan zachowania: zagniecenia papieru.

Jan SAWKA (1946-2012) - projektant

Jazz nad Odrą Wrocław 1976, reedycja z 1979

offset, papier; 97 x 67 cm

Cena: 350

Piotr BUBAK (ur. 1959)

brąz, podstawa kamienna; 40 x 16 x 13 cm.

Piotr BUBAK (ur. 1959)

Rosół, 2014

olej, płótno; 40 x 30 cm;
sygn. i dat. p. d.: 2014 / Bubak / Piotr.

Jan TROJAN (ur. 1949)

Piórko, 1986

olej, płótno; 50,2 x 61 cm (w świetle oprawy); sygn. i dat. p. d.: TroJan 1986.

Jan TROJAN (ur. 1949)

Wisienka, 1988

olej, płótno; 38,2 x 46 cm (w świetle oprawy); sygn. i dat. p. d.: TJ 1988.

Antoni Janusz WOJNAROWSKI (ur. 1946)

Lew wiedeński, 2008

olej, płótno; 81 x 100 cm; sygn., dat. i opisany na odwrocie: A. JANUSZ WOJNAROWSKI / LEW WIEDEŃSKI / OLEJ / PŁÓTNO / 81 X 100 cm / 2008 r. oraz AJW [w okręgu] z datą: 2008.

Piotr BUBAK (ur. 1959)

Akt, 2019

olej, płótno; 70 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: Piotr Bubak 2019.

Leszek RÓZGA (1924-2015)

Erotyk, 1969

tusz, piórko, papier; 21 x 24 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: Rózga / 69.

Cena: 5400

Krzysztof GIERAŁTOWSKI (ur. 1938)

Zbigniew Herbert

fotografia czarno-biała, papier; 60 x 40 cm;
na odwrocie nalepka autorska studia Krzysztofa Gierałtowskiego oraz nalepka z nazwiskiem osoby sportretowanej.

Stanisław Barańczak

fotografia czarno-biała, papier; 60 x 40 cm.

Leszek Możdżer

fotografia barwna, papier; 60 x 50 cm;

Gustaw Holoubek

Jerzy Jarocki

Krzysztof Penderecki

Warszawa 2019/12/11

Edward DWURNIK (1943-2018)

Ewa S, 1999

olej, płótno; 20,8 x 12,2 (nieregularny kształt podobrazia); sygn. i dat. przy prawej krawędzi: E. D. 99.

Warszawa 2019/12/11

Warszawa 2019/12/11

Mikołaj KASPRZYK (ur. 1952)

olej, płótno; 101 x 70,5 cm;

Warszawa 2019/12/11

gwasz, papier; 36,5 x 23 cm;

Warszawa 2019/12/11

Vesper XXXIV, 2018

olej, papier; 40 x 30 cm;

Warszawa 2019/12/11

akwarela, papier; 36 x 51 cm;

Warszawa 2019/12/11

Dzieciaczek

sygn. p. d.: W. Terlikowski.

Warszawa 2019/12/11

Mojżesz KISLING (1891-1953)

Warszawa 2019/12/11

Mojżesz KISLING (1891-1953)

Zamyślona

Warszawa 2019/12/11

olej, płótno; 62 x 46,5 cm; sygn. i dat. na odwrocie: Jerzy Nowosielski 1949; Obraz reprodukowany: 1. Jan Gondowicz, Nowosielski [cykl: Ludzie. Czasy. Dzieła.], il. barwna, s. 6. 2. Jerzy Nowosielski, Galeria Starmach, Fundacja Nowosielskich, Kraków 2003, s. 80, poz. 96 (il. barwna).

Warszawa 2019/12/11

Amadei MODIGLIANI (1884-1920)

Portret Jana Kislinga

Warszawa 2019/12/11

Rafał Olbiński (ur. 1943)

Warszawa 2019/12/11

Jacek ŁYDŻBA (ur. 1966)

Auto, 2001

Warszawa 2019/12/11

Dariusz MLĄCKI (ur. 1963)

sygn. p. d.: Mlącki;

Warszawa 2019/12/11

Jan BERDYSZAK (1934-2014)

Bez tytułu, 1963

Warszawa 2019/12/11

Ryszard WINIARSKI (1936-2006)

Bez tytułu [poliptyk], 1990

Warszawa 2019/12/11

Roman OPAŁKA (1931-2011)

Z cyklu Studia dotykowe, 1958

tusz, papier; 85 x 31 cm;
sygn. p. d.: R.OPAŁKA;
Praca przed konserwacją.

Warszawa 2019/12/11

Peron, 2019

olej, płótno; 76 x 127 cm;

Warszawa 2019/12/11

Jan TARASIN (1926-2009)

Spłoszony koń, 1981

Warszawa 2019/12/11

Jan TARASIN (1926-2009)

Przedmioty policzone, 1983

olej, płótno; 70,5 × 97,5 cm;
Wystawiany:

Warszawa 2019/12/11

Marek SOBCZYK (ur. 1955)

Egipt, 2008

Warszawa 2019/12/11

Ryszard GRZYB (ur. 1956)

Bez tytułu, 2011

węgiel, papier; 100 x 70 cm;

Warszawa 2019/12/11

James Brown, 1981

olej, płótno; 145 x 110 cm;
sygn. p. d.: Dowgiałło;

Warszawa 2019/12/11

Unus dolor, 2001

akryl, płótno; 65 x 75,5 cm;

Warszawa 2019/12/11

Marek RADKE (ur. 1952)

Bez tytułu, 1991

Warszawa 2019/12/11

Stanisław DAWSKI (1905-1990)

Kompozycja LP, 1976

olej, sklejka; 113 x 50 cm;

Warszawa 2019/12/11

Latem, 2019

Warszawa 2019/12/11

Agata Kosmala (ur. 1973)

Warszawa 2019/12/11

Katarzyna Banaś (ur. 1973)

Zielony sierpień, 2018

olej, płótno; 80 x 100 cm;

Warszawa 2019/12/11

Tadeusz DOMINIK (1928 - 2014)

Bez tytułu, ok. 1958

olej, płótno; 60 x 79 cm; sygn. l. d.: Dominik (ryte w warstwie malarskiej).

Warszawa 2019/12/11

Górnośląska, 1990

Warszawa 2019/12/11

Vytautas BUTAS, XX w.

Mieszkańcy wioski, 1998

olej, płótno; 30,5 x 30,5 cm;

Warszawa 2019/12/11

Ryszard PASIKOWSKI (ur. 1952)

olej, płótno; 70 x 60 cm;

Warszawa 2019/12/11

Andrzej SIWKIEWICZ, XX/XXI w.

Bez tytułu, 1986/87

Warszawa 2019/12/11

Grzegorz Lerka (ur. 1969)

Bez tytułu [niebieski], 2019

olej, płótno; 40 x 55 cm;
sygn. p. d.: Lerka G.;

Warszawa 2019/12/11

Grzegorz Lerka (ur. 1969)

Bez tytułu [czerwony], 2019

olej, płótno; 40 x 55 cm;

Warszawa 2019/12/11

Wanderlust IV, 2018

sygn. p. d.: DANIEC 2018.

Warszawa 2019/12/11

Anna SZPRYNGER (ur. 1982)

Bez tytułu, 2015 [dyptyk]

Warszawa 2019/12/11

Jerzy GRABOWSKI (1933-2004)

Studium cyfry „9”, 1987

Warszawa 2019/12/11

Jan BERDYSZAK (1934-2014)

Warszawa 2019/12/11

Ryszard WINIARSKI (1936-2006)

Game 7/7, 1977

Warszawa 2019/12/11

Anna KŁOS (ur. 1973)

R, 2018

collage, papier; 27 x 23 cm;

Warszawa 2019/12/11

Piotr MŁODOŻENIEC (ur. 1956)

Kompozycja VI, 2019

akryl, płótno; 101 x 86 cm;

Warszawa 2019/12/11

Mariusz LIBEL (ur. 1978)

Izm, z cyklu: Bagnoza

olej, dibond; 150 x 135 cm; sygn. i dat. p. d.:LP znak artystki Wystawiany: Bagnoza, Lublin, Galeria Biała, 2018; reprodukowany w katalogu wystawy. Obraz istniej również w wersji muralu w Lublinie przy ul. Zielonej 3.

Warszawa 2019/12/11

Rita GABROWSKA (ur. 1976)

akryl, płótno; 100 x 100 cm.

Warszawa 2019/12/11

akryl, płótno; 81 x 100 cm;

Warszawa 2019/12/11

Arek PASOŻYT, XX/XXI w.

olej, płyta; 50 x 100 cm;

Warszawa 2019/12/11

Władysław KUFKO (ur. 1955)

Syrenka, 2018

akryl, płótno; 50 x 40 cm;
sygn. p. d.: KUFKO;

Warszawa 2019/12/11

Cerkiew, 1957

olej, płyta; 37,5 x 52 cm; Do obrazu dołączone autorskie potwierdzenie autentyczności w formie odręcznej notatki na fotografii obrazu o treści: potwierdzam autorstwo z 1957 J. Nowosielski 1999.

Warszawa 2019/12/11

Boskie ciała, 1981

offset, papier; 95 x 66,5 cm;

Warszawa 2019/12/11

Bambus. Mój brat, 1956

offset, papier; 86 x 59 cm;

Warszawa 2019/12/11

Warszawa 2019/12/11

offset, papier; 97 x 67 cm

Warszawa 2019/12/11

Piotr BUBAK (ur. 1959)

Warszawa 2019/12/11

Piotr BUBAK (ur. 1959)

Rosół, 2014

olej, płótno; 40 x 30 cm;

Warszawa 2019/12/11

Jan TROJAN (ur. 1949)

Piórko, 1986

Warszawa 2019/12/11

Jan TROJAN (ur. 1949)

Wisienka, 1988

Warszawa 2019/12/11

Lew wiedeński, 2008

Warszawa 2019/12/11

Piotr BUBAK (ur. 1959)

Akt, 2019

olej, płótno; 70 x 50 cm;

Warszawa 2019/12/11

Leszek RÓZGA (1924-2015)

Erotyk, 1969

Warszawa 2019/12/11

Zbigniew Herbert

Warszawa 2019/12/11

Stanisław Barańczak

Warszawa 2019/12/11

Leszek Możdżer

Warszawa 2019/12/11

Gustaw Holoubek

Warszawa 2019/12/11

Jerzy Jarocki

Warszawa 2019/12/11

Krzysztof Penderecki

Limit ceny