2. Aukcja Plakatu – 10.01.2022 r., godz. 19.30

Serdecznie zapraszamy na kolejną, Aukcji Plakatu, która odbędzie się 10 stycznia 2022 r. o godz. 19:30.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą aukcyjną i uczestniczenia w licytacji za pośrednictwem zleceń telefoniczne lub z limitem ceny. Rekomendujemy także możliwość licytacji on-line w czasie rzeczywistym na platformie internetowej onebid.pl, ponieważ aukcja odbędzie się wyłącznie zdalnie, bez obecności osób licytujących na sali.

Wszystkie prezentowane w katalogu pozycje są dostępne do obejrzenia na żywo w galerii po wcześniejszym umówieniu się.

Stasys EIDRIGEVICIUS (ur. 1949)

Deca dance

offset/papier; 67 x 95 cm. Stan zachowania: drobne zagięcia papieru.

Trzynasta narzeczona dla księcia

offset/papier; 93,5 x 66,5 cm. Stan zachowania: drobne zagięcia papieru.

Cena sprzedaży: 40

Współczesne Kino hiszpańskie - plakat festwalowy z 1986 roku

offset/papier; 95,5 x 66,5 cm. Stan zachowania: drobne zagięcia papieru, naddarcia, w dolnej części ubytek ok. 0,5 cm.

Cena sprzedaży: 280

Waldemar ŚWIERZY (ur. 1931)

Trzeba zabić tę miłość

offset/papier; 83 x 57 cm.

Jan MŁODOŻENIEC (1929-2000)

Boskie ciała

offset/papier; 97 x 67,5 cm. Stan zachowania: drobne zagięcia papieru.

Andrzej KRAJEWSKI (1933-2018)

Dzielny wojak Rosolino, 1972 r.

offset/papier; 82,5 x 59 cm. Stan zachowania: drobne zagięcia papieru, naddarcia (3 - 0,5 cm.).

Cena sprzedaży: 440

Bohdan BUTENKO (1931-2019)

Nie smuć się

offset/papier; 83,5 x 58 cm. Stan zachowania: drobne zagięcia papieru.

Waldemar ŚWIERZY (ur. 1931)

Odprawa posłów greckich - plakat teatralny

offset/papier; 95 x 62,5 cm. Stan zachowania: drobne zagięcia papieru, w lewym górnym rogu mała dziurka, w prawym górnym plama średn. ok. 3 cm., 3cm rozdarcie, w lewym dolnym rogu zagięcie i rozdarcie 3cm, na odwrociu ślady po taśmie.

Cena sprzedaży: 80

Krystyna HOFFMAN-PĄGOWSKA (ur.1953)

Ratownik, 1981 r.

offset/papier; 94 x 66,5 cm. Stan zachowania: drobne zagięcia papieru, naddarcia.

Cena sprzedaży: 40

Jakub EROL (1941-2018)

Przyjaciel mojej przyjaciółki, 1988 r.

offset/papier; 67,5 x 92 cm. Stan zachowania: drobne zagięcia papieru.

Cena sprzedaży: 40

Mieczysław WASILEWSKI (ur.1942)

Tajemniczy upiór

offset/papier; 81 x 57 cm. Stan zachowania: drobne zagięcia papieru, ubytek w lewym dolnym rogu.

Cena sprzedaży: 420

Dramatyczny lot

offset/papier; 97,5 x 67 cm. Stan zachowania: drobne zagięcia papieru.

Cena sprzedaży: 80

Jan MŁODOŻENIEC (1929-2000)

Romantyczni

offset/papier; 83,5 x 58 cm. Stan zachowania: drobne zagięcia papieru, dwa naddarcia ok. 1 cm.

Cena sprzedaży: 80

Jan MŁODOŻENIEC (1929-2000)

Powrót do domu

offset/papier; 95 x 67 cm. Stan zachowania: drobne zagięcia papieru, naddarcia.

Ten szósty

offset/papier; 96,5 x 67 cm. Stan zachowania: drobne zagięcia papieru.

Janusz GOLIK (ur.1953), 1979

Sabina Lulff, 1979 r.

offset/papier; 94,5 x 66,5 cm. Stan zachowania: drobne zagięcia papieru, naddarcia.

Jak żyć / Tak

offset/papier; 91,5 x 64,5 cm. Stan zachowania: zagięcia i naddarcia papieru.

Waldemar ŚWIERZY (ur. 1931)

Stanisław Teisseyre malarstwo, 1987 r.

offset/papier; 98 x 67,5 cm. Stan zachowania: drobne zagięcia i naddarcia papieru.

Cena sprzedaży: 40

Janusz WIKTOROWSKI

Zabicie ciotki, 1985 r.

offset/papier; 66 x 93,5 cm. Stan zachowania: drobne zagięcia papieru, naddarcia.

Cena sprzedaży: 40

Chwytajcie i bierzcie

offset/papier; 96 x 67 cm. Stan zachowania: drobne zagięcia papieru.

Jan MŁODOŻENIEC (1929-2000)

We władzy ojca

offset/papier; 95 x 67 cm. Stan zachowania: drobne zagięcia papieru, z lewej strony plakatu ubytek 0,6cm, naddarcia.

Cena sprzedaży: 80

Włodzimierz TERECHOWICZ (ur.1933)

Prywatny detektyw

offset/papier; 83 x 59 cm. Stan zachowania: drobne zagięcia i naddarcia papieru.

Jerzy TREUTLER (1931-2020)

Los Golfos, 1970 r.

Cena sprzedaży: 540

Jan MŁODOŻENIEC (1929-2000)

Niebieski żołnierz

offset/papier; 84 x 58 cm. Stan zachowania: drobne zagięcia papieru.

Jan MŁODOŻENIEC (1929-2000)

Pałac

offset/papier; 94,5 x 66 cm. Stan zachowania: drobne zagięcia papieru, naddarcia.

Jan MŁODOŻENIEC (1929-2000)

Portret Shunkin

offset/papier; 81 x 57 cm. Stan zachowania: drobne zagięcia i przetarcia papieru.

Cena sprzedaży: 360

Rodzinny gang

Wiesław WAŁKUSKI (ur. 1956)

Lampart, 1987 r.

offset/papier; 94,5 x 67 cm. Stan zachowania: drobne zagięcia papieru.

Gdziekowiek jest jeśliś jest

offset/papier; 65 x 97 cm. Stan zachowania: drobne zagięcia papieru, naddarcia.

Cena sprzedaży: 720

Wiesław WAŁKUSKI (ur. 1956)

Zaczęło się w czerwcu, 1982 r.

offset/papier; 97 x 67 cm. Stan zachowania: drobne zagięcia papieru.

Cena sprzedaży: 40

Jakub EROL (1941-2018)

Syn

offset/papier; 82 x 57,5 cm. Stan zachowania: drobne zagięcia papieru, naddarcia.

proj. Jan MŁODOŻENIEC (1929-2000)

Kobieta w kapeluszu

offset/papier; 96 x 66,5 cm. Stan zachowania: naddarcie, drobne zagięcia papieru, ubytki ok. 0,5 cm.

Schodami w górę, schodami w dół

offset/papier; 96,5 x 66,5 cm. Stan zachowania: drobne zagięcia papieru, naddarcie, w lewym górnym rogu ubytek ok. 1,5 cm.

Cena sprzedaży: 920

Jan MŁODOŻENIEC (1929-2000)

Miłość Swanna

offset/papier; 94,5 x 66,5 cm. Stan zachowania: drobne zagięcia papieru.

Nie-boska komedia

offset/papier; 66,5 x 91 cm. Stan zachowania: drobne zagięcia papieru, naddarcia.

Cena sprzedaży: 580

Wiktor SADOWSKI (ur.1956)

Zet i dwa zera

offset/papier; 97 x 67 cm. Stan zachowania: naddarcia, drobne zagięcia papieru, naddarcia.

Cena sprzedaży: 40

Rozmowa

offset/papier; 82,5 x 58 cm. Stan zachowania: drobne zagięcia papieru.

Cena sprzedaży: 720

Jakub EROL (1941-2018)

Mężczyzna w peruce, 1982 r.

offset/papier; 96,5 x 66,5 cm. Stan zachowania: naddarcia, drobne zagięcia papieru.

Cena sprzedaży: 40

Maciej ŻBIKOWSKI (ur.1935)

Siedem piegów, 1978 r.

offset/papier; 83 x 58 cm. Stan zachowania: drobne zagięcia papieru, naddarcia.

Jan MŁODOŻENIEC (1929-2000)

Kuzynka Angelica

offset/papier; 81,5 x 58 cm. Stan zachowania: drobne zagięcia papieru.

Krzysztof CANDER (1936-2006)

Aida, 1985 r.

offset/papier; 93,5 x 67 cm. Stan zachowania: drobne zagięcia papieru, naddarcia.

Jan MŁODOŻENIEC (1929-2000)

Cromwell

offset/papier; 84 x 58 cm. Stan zachowania: drobne zagięcia papieru, naddarcia.

Cena sprzedaży: 320

Wiktor SADOWSKI (ur.1956)

Marzenia o Zambezi, 1983 r.

offset/papier; 96 x 67,5 cm. Stan zachowania: drobne zagięcia papieru, przetarcia, naddarcia.

Cena sprzedaży: 40

Golem, 1979 r.

offset/papier; 89 x 67 cm. Stan zachowania: drobne zagięcia papieru, naddarcia (ok. 0,5 cm).

Cena sprzedaży: 320

Jan LENICA ( 1928-2001)

Sprawa Gorgonowej, 1978 r.

offset/papier; 95 x 67,5 cm. Stan zachowania: drobne zagięcia papieru, naddarcia 2-3 mm.

Cena sprzedaży: 280

Lech MAJEWSKI (ur.1947)

Gruziński detektyw, 1981 r.

offset/papier; 96 x 67 cm. Stan zachowania: naddarcie (4 cm.), drobne zagięcia papieru.

Cena sprzedaży: 380

Witold DYBOWSKI (ur.1958)

Odnaleziony skarb, 1987 r.

offset/papier; 94 x 67 cm. Stan zachowania: drobne zagięcia papieru, naddarcie w prawym górnym rogu.

Cena sprzedaży: 40

Jan MŁODOŻENIEC (1929-2000)

Taśmy prawdy

offset/papier; 82 x 58 cm. Stan zachowania: drobne zagięcia papieru.

Cena sprzedaży: 480

Andrzej KRAJEWSKI (1933-2018)

Cudowni mężczyźni z korbką, 1979 r.

offset/papier; 96,5 x 66,5 cm. Stan zachowania: naddarcia (po prawej stronie), drobne zagięcia papieru.

Cena sprzedaży: 380

Bronisław ZELEK (1935-2018)

Chłodnym okiem

offset/papier; 84 x 58 cm. Stan zachowania: drobne zagięcia papieru niewielkie naddarcia -2-3 cm.

Romuald SOCHA (ur.1943)

Ifigenia, 1978 r.

offset/papier; 80,5 x 58 cm. Stan zachowania: drobne zagięcia papieru.

Maskarada

offset/papier; 93 x 66 cm. Stan zachowania: drobne zagięcia papieru, po lewej stronie dwa centymetrowe naddarcia.

Cena sprzedaży: 680

Andrzej KRAJEWSKI (1933-2018)

Lala, 1971 r.

offset/papier; 82,5 x 58 cm. Stan zachowania: drobne zagięcia papieru, przetarcie papieru na górze plakatu, po prawej stronie trzy przedarcia 3,5cm, 4cm,1cm.

Cena sprzedaży: 720

Wiesław WAŁKUSKI (ur. 1956)

Trzy kroki od miłości, 1987 r.

offset/papier; 97 x 65,5 cm. Stan zachowania: drobne zagięcia papieru, z prawej strony rozdarcie 5 mm.

Jakub EROL (1941-2018)

Inna, 1976 r.

offset/papier; 83,5 x 58 cm. Stan zachowania: drobne zagięcia papieru, u dołu ubytek 2 cm, naderwanie u dołu 2cm.

Andrzej KRAJEWSKI (1933-2018)

Bez wyraźnych motywów, 1972 r.

offset/papier; 81 x 57,5 cm. Stan zachowania: zagięcie papieru (przez całą długość plakatu), dwa przedarcia na górze plakatu 1cm i 0,5cm, po prawej stronie dwa przedarcia 2,5cm i 1cm.

Cena sprzedaży: 460

Mirosław ŁAKOMSKI

Czarodziejski las, 1989 r.

offset/papier; 91 x 66,5 cm. Stan zachowania: drobne zagięcia papieru.

Cena sprzedaży: 40

Waldemar ŚWIERZY (ur. 1931)

Zaraza

offset/papier; 84 x 58 cm. Stan zachowania: drobne zagięcia, kilka naddarć ok. 3 cm.

Stob.-Stobnicki (?)

Old timers, 1982 r.

offset/papier; 66 x 47 cm. Stan zachowania: drobne zagięcia papieru, po prawej stronie rozdarcie 0,5cm.

Cena sprzedaży: 80

Eugeniusz GET STANKIEWICZ (1942-2001)

Wizerunek śmierci przeświętego Jana Chrzciciela, 1982 r.

offset/papier; 92 x 67 cm. Stan zachowania: drobne zagięcia papieru.

Co wieczór po 11-ej, 1970 r.

offset/papier; 83 x 57,5 cm. Stan zachowania: drobne zagięcia, naddarcia 1-1,5 cm .

Największe wydarzenie od czasu, gdy człowiek stanął na księżycu

offset, papier; 83,5 x 58 cm; stan: uszkodzenia krawędzi papieru, ślad po złożeniu arkusza na pół, przetarcia na rogach.

Warszawa 2022-01-10

Deca dance

Warszawa 2022-01-10

Warszawa 2022-01-10

Warszawa 2022-01-10

Waldemar ŚWIERZY (ur. 1931)

Trzeba zabić tę miłość

offset/papier; 83 x 57 cm.

Warszawa 2022-01-10

Jan MŁODOŻENIEC (1929-2000)

Boskie ciała

Warszawa 2022-01-10

Andrzej KRAJEWSKI (1933-2018)

Warszawa 2022-01-10

Bohdan BUTENKO (1931-2019)

Nie smuć się

Warszawa 2022-01-10

Waldemar ŚWIERZY (ur. 1931)

Warszawa 2022-01-10

Ratownik, 1981 r.

Warszawa 2022-01-10

Jakub EROL (1941-2018)

Warszawa 2022-01-10

Tajemniczy upiór

Warszawa 2022-01-10

Dramatyczny lot

Warszawa 2022-01-10

Jan MŁODOŻENIEC (1929-2000)

Romantyczni

Warszawa 2022-01-10

Jan MŁODOŻENIEC (1929-2000)

Powrót do domu

Warszawa 2022-01-10

Ten szósty

Warszawa 2022-01-10

Janusz GOLIK (ur.1953), 1979

Sabina Lulff, 1979 r.

Warszawa 2022-01-10

Jak żyć / Tak

Warszawa 2022-01-10

Waldemar ŚWIERZY (ur. 1931)

Warszawa 2022-01-10

Janusz WIKTOROWSKI

Zabicie ciotki, 1985 r.

Warszawa 2022-01-10

Chwytajcie i bierzcie

Warszawa 2022-01-10

Jan MŁODOŻENIEC (1929-2000)

We władzy ojca

Warszawa 2022-01-10

Prywatny detektyw

Warszawa 2022-01-10

Jerzy TREUTLER (1931-2020)

Los Golfos, 1970 r.

Warszawa 2022-01-10

Jan MŁODOŻENIEC (1929-2000)

Niebieski żołnierz

Warszawa 2022-01-10

Jan MŁODOŻENIEC (1929-2000)

Pałac

Warszawa 2022-01-10

Jan MŁODOŻENIEC (1929-2000)

Portret Shunkin

Warszawa 2022-01-10

Rodzinny gang

Warszawa 2022-01-10

Wiesław WAŁKUSKI (ur. 1956)

Lampart, 1987 r.

Warszawa 2022-01-10

Gdziekowiek jest jeśliś jest

Warszawa 2022-01-10

Wiesław WAŁKUSKI (ur. 1956)

Warszawa 2022-01-10

Jakub EROL (1941-2018)

Syn

Warszawa 2022-01-10

Kobieta w kapeluszu

Warszawa 2022-01-10

Warszawa 2022-01-10

Jan MŁODOŻENIEC (1929-2000)

Miłość Swanna

Warszawa 2022-01-10

Nie-boska komedia

Warszawa 2022-01-10

Wiktor SADOWSKI (ur.1956)

Zet i dwa zera

Warszawa 2022-01-10

Rozmowa

Warszawa 2022-01-10

Jakub EROL (1941-2018)

Mężczyzna w peruce, 1982 r.

Warszawa 2022-01-10

Maciej ŻBIKOWSKI (ur.1935)

Siedem piegów, 1978 r.

Warszawa 2022-01-10

Jan MŁODOŻENIEC (1929-2000)

Kuzynka Angelica

Warszawa 2022-01-10

Krzysztof CANDER (1936-2006)

Aida, 1985 r.

Warszawa 2022-01-10

Jan MŁODOŻENIEC (1929-2000)

Cromwell

Warszawa 2022-01-10

Wiktor SADOWSKI (ur.1956)

Marzenia o Zambezi, 1983 r.

Warszawa 2022-01-10

Golem, 1979 r.

Warszawa 2022-01-10

Jan LENICA ( 1928-2001)

Sprawa Gorgonowej, 1978 r.

Warszawa 2022-01-10

Lech MAJEWSKI (ur.1947)

Gruziński detektyw, 1981 r.

Warszawa 2022-01-10

Witold DYBOWSKI (ur.1958)

Odnaleziony skarb, 1987 r.

Warszawa 2022-01-10

Jan MŁODOŻENIEC (1929-2000)

Taśmy prawdy

Warszawa 2022-01-10

Andrzej KRAJEWSKI (1933-2018)

Warszawa 2022-01-10

Bronisław ZELEK (1935-2018)

Chłodnym okiem

Warszawa 2022-01-10

Romuald SOCHA (ur.1943)

Ifigenia, 1978 r.

Warszawa 2022-01-10

Maskarada

Warszawa 2022-01-10

Andrzej KRAJEWSKI (1933-2018)

Lala, 1971 r.

Warszawa 2022-01-10

Wiesław WAŁKUSKI (ur. 1956)

Warszawa 2022-01-10

Jakub EROL (1941-2018)

Inna, 1976 r.

Warszawa 2022-01-10

Andrzej KRAJEWSKI (1933-2018)

Warszawa 2022-01-10

Mirosław ŁAKOMSKI

Czarodziejski las, 1989 r.

Warszawa 2022-01-10

Waldemar ŚWIERZY (ur. 1931)

Zaraza

Warszawa 2022-01-10

Stob.-Stobnicki (?)

Old timers, 1982 r.

Warszawa 2022-01-10

Warszawa 2022-01-10

Co wieczór po 11-ej, 1970 r.

Warszawa 2022-01-10

    Limit ceny