14 Aukcja Młoda – 25 październik 2017 r., godz. 19.30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 14 Aukcji Sztuki Młodej, która odbędzie się w Pragalerii 25 października (środa) 2017 r. o godz. 19.30. Wystawa przedaukcyjna czynna będzie od 18 października 2017 r. Zapraszamy także na showroom kolekcjonerski, w trakcie którego omówić można z naszymi ekspertami nie tylko ofertę katalogową, ale także porozmawiać o sztuce, inwestowaniu lub strategii budowania kolekcji. Odbędzie się on w sobotę, oraz niedzielę poprzedzające licytację czyli 21 i 22 października 2017 r. W showroomową sobotę oraz niedzielę, galeria będzie czynna w godzinach 12.00-18.00.

Karolina Basaj

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. po prawej stronie

Nosorożec mały (Seria podróżnicza)

ceramika szkliwiona i platynowana, 25 x 15 x 10 cm, sygnowana od spodu nazwiskiem i numerem

Woody

olej, płótno, 92 x 73 cm, sygn. na odwrocie

Marcelina Amelia

Milosne piosenki szalonych dziewczyn

sitodruk, papier 310gsm southbank smoot, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Marcin Penconek

Prêt-à-porter

olej, nici, agrafka, płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.: MP

1-17

akryl, płótno, 60 x 40 cm, sygn. p.d.

Upalny Horyzont

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Łukasz Breitenbach

Rododendron na niebieskim tle

olej, płótno, 80 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Agnieszka Przybyła

Cold october

akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Alexander Pavlusenko

Fragile relationship

olej, gesso, płyta, 140 x 110 cm, sygn. na odwrocie

Ekwador 1906

ceramika szkliwiona, gablota szklana: 52 x 52 x 4,5 cm, sygn. pod spodem

Mateusz Staniszewski

Pin-Up Girl

olej, płótno, 90 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Borys Michalik

Niebieski samochód

pastel, papier, 50 x 65 cm, sygn. na odwrocie

C 10m

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.

Amonaria Magda Maciaszek

Flaming

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.

Anna Witek

Memory Decor

akryl, olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Kot

olej, złote płatki, płótno, 40 x 30 cm, sygn. na odwrocie

Hermes

Morska iluzja

olej, płótno, 150 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Ptasie radio

akryl, płótno, 3 x 40 x 40 x 40 cm, sygn. na odwrocie

brąz, podstawa grecki marmur, 30 x 7 x 7 cm, sygn. na podstawie

Bodynnihilation

technika własna (akryl, olej, kredka, marker), płótno, 110 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Bio 2

technika własna, akryl, płótno, 80 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Kamil Niewiński

Dusza na ramieniu

olej, płótno, 60 x 60 cm, sygn. p.d.

Rainbow rock

olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.

Danuta Niklewicz

Crazy Bull

olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Paweł Kociniak

Stairway to Heaven/Droga Do Nieba

olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

W tataraku

akryl, płótno, 90 x 80 cm, sygn. p.d.

Paulina Giersz

V

olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Aneta Biel

akryl, płótno, 50 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

Czytany

Grzegorz Więcek

Dzielnica Newtown

Anna Szczot

akryl, płótno, 75 x 115 cm, sygn. l.d.

Anna Macugowska

Oranże

akryl, płótno, 60 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Katarzyna Jaczun-Łydzińska

Jedność światów

technika mieszana, płótno, 90 x 70 cm, sygn. p.d.

Miasto 1050

technika własna, akryl, płótno, 120 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Wiosna w Val d'Orcia

olej, płótno, 50 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Abstrakcja (I)

akryl, relief, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Ewa

olej, akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. l.d.

Pewnego dnia II

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d.

Wysoka Fala

olej, płótno, 50 x 70 cm, sygn. p.d.

Mateusz Kijak

Góra 2D

akryl, płyta, 40 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Anna Nosowicz

Breathing

olej, płótno, 85 x 140 cm, sygn. na odwrocie

Dzik model Fetisch

ceramika malowana podszkliwnie, szkliwiona, malowana naszkliwnie, złocona,18,5 x 31 x 12 cm, logo autora od spodu rzeźby, opis numeryczny 48/2017

Ulotna chwila

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. l.d.

Cena wywoławcza: 500

Pusia (Meczyk II)

Cena wywoławcza: 500

W Twoich oczach płonący zachód słońca

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.

Zbigniew Gręziak

pastel olejny, karton, 100 x 45 cm, sygn. l.d.

W dolinie

olej, akryl, szlagmetal, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Małgorzata Łodygowska

Bulico

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.

Podwórze

Katarzyna Tchórz

The Night

akryl, deska, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Miejskie Pustelnie. Skrzetlewska.

akryl, płótno, 50 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Piotr Ignacy Kopczyński

Mechanic monkey

Katarzyna Środowska

Białe

olej, płótno, 72 x 93 cm, sygn. p.d.

Robert Krężlak (ur. 1975)

Balet

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. l.d.

Judyta Bartmańska - Kuszyk

Wątpliwości

akryl, płótno, 2 x 70 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Strażnik 1

aluminium, 20 x 9,5 x 45 cm, sygn.

Amissio

akryl, płótno, 100 x 50 cm, sygn. p.d,

Burgund

akryl, płótno, 60 x 60 cm, sygn. na odwrocie

akryl, pastel, płyta, 91 x 61 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Robert Stolarczyk

Rodzina

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Barbara Skrzyniarz

Lou Reed

akwaforta, papier graficzny hahnemuhle, 2/5, 70 x 50 cm, sygnowana u dołu

Letnia harmonia

akryl, płótno, 100 x 120 cm, sygn. p.d.

Blue

Wioleta Bańka (ur. 1985)

akryl, płótno, 50 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Friday

Cena wywoławcza: 500

Beata Gaudy

Pejzaż górski 1

olej, płótno, 50 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Kłótnia

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Patryk Torchalski

Nauczcie mnie emocji

tusz, papier, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Tomasz Żochowski

Aukcja ostateczna

Marcin Dembowski

Niebezpieczna gra

technika mieszana, płyta HDF, 70 x 50 cm, sygn. p.g.

Cena wywoławcza: 500

Julita Grzejdziak-Dyła

Lipiec I

gwasz, ołówek, suchy pastel, papier, 65 x 50 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 500

Muzyka fados ulic Alfamy w Lizbonie

olej, płótno, 85 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Dziecko Rosemary

akryl, płótno, 73 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Kacper Woźny

Esencja 3 (Osiedle mieszkaniowe Targówek)

olej, kolaż, płótno, 90 x 90 cm, sygn. na odwrocie

akryl, tektura, 2 x 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Kompozycja pionowa

olej, płótno, 142 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Butterfly

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. l.d.

Magdalena Kobierecka

Dyptyk nr 2

akryl, sgraffito, szkło, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Nocny Pejzaż

cienkopis, brystol, 46 x 65 cm, sygn. na odwrocie

Jakub Syrkowski

Przestrzeń II

Miłość

Duch i Małgorzata

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 500

Hacland

technika własna, płótno, 20 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Pierwszy szron

akryl, płótno, 100 x 140 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 500

Joanna Dłużniewska

Aukcja

akryl, płótno, 73 x 100 cm

Cena wywoławcza: 500

Sylwia Ziółko

akryl, olej, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Nie masz nic do powiedzenia

Warszawa 2017/10/25

Karolina Basaj

Warszawa 2017/10/25

Warszawa 2017/10/25

Woody

Warszawa 2017/10/25

Marcelina Amelia

Warszawa 2017/10/25

Marcin Penconek

Prêt-à-porter

Warszawa 2017/10/25

1-17

Warszawa 2017/10/25

Upalny Horyzont

Warszawa 2017/10/25

Łukasz Breitenbach

Rododendron na niebieskim tle

Warszawa 2017/10/25

Agnieszka Przybyła

Cold october

Warszawa 2017/10/25

Alexander Pavlusenko

Fragile relationship

Warszawa 2017/10/25

Ekwador 1906

Warszawa 2017/10/25

Mateusz Staniszewski

Pin-Up Girl

Warszawa 2017/10/25

Borys Michalik

Niebieski samochód

Warszawa 2017/10/25

C 10m

Warszawa 2017/10/25

Amonaria Magda Maciaszek

Flaming

Warszawa 2017/10/25

Anna Witek

Memory Decor

Warszawa 2017/10/25

Warszawa 2017/10/25

Kot

Warszawa 2017/10/25

Hermes

Warszawa 2017/10/25

Morska iluzja

Warszawa 2017/10/25

Ptasie radio

Warszawa 2017/10/25

Warszawa 2017/10/25

Bodynnihilation

Warszawa 2017/10/25

Bio 2

Warszawa 2017/10/25

Kamil Niewiński

Dusza na ramieniu

Warszawa 2017/10/25

Rainbow rock

Warszawa 2017/10/25

Danuta Niklewicz

Crazy Bull

Warszawa 2017/10/25

Paweł Kociniak

Warszawa 2017/10/25

W tataraku

Warszawa 2017/10/25

Paulina Giersz

V

Warszawa 2017/10/25

Aneta Biel

Warszawa 2017/10/25

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

Czytany

Warszawa 2017/10/25

Grzegorz Więcek

Dzielnica Newtown

Warszawa 2017/10/25

Anna Szczot

Warszawa 2017/10/25

Anna Macugowska

Oranże

Warszawa 2017/10/25

Katarzyna Jaczun-Łydzińska

Jedność światów

Warszawa 2017/10/25

Miasto 1050

Warszawa 2017/10/25

Wiosna w Val d'Orcia

Warszawa 2017/10/25

Abstrakcja (I)

Warszawa 2017/10/25

Ewa

Warszawa 2017/10/25

Pewnego dnia II

Warszawa 2017/10/25

Wysoka Fala

Warszawa 2017/10/25

Mateusz Kijak

Góra 2D

Warszawa 2017/10/25

Anna Nosowicz

Breathing

Warszawa 2017/10/25

Dzik model Fetisch

Warszawa 2017/10/25

Ulotna chwila

Warszawa 2017/10/25

Pusia (Meczyk II)

Warszawa 2017/10/25

Warszawa 2017/10/25

Zbigniew Gręziak

Warszawa 2017/10/25

W dolinie

Warszawa 2017/10/25

Małgorzata Łodygowska

Bulico

Warszawa 2017/10/25

Podwórze

Warszawa 2017/10/25

Katarzyna Tchórz

The Night

Warszawa 2017/10/25

Warszawa 2017/10/25

Piotr Ignacy Kopczyński

Mechanic monkey

Warszawa 2017/10/25

Katarzyna Środowska

Białe

Warszawa 2017/10/25

Robert Krężlak (ur. 1975)

Balet

Warszawa 2017/10/25

Judyta Bartmańska - Kuszyk

Wątpliwości

Warszawa 2017/10/25

Strażnik 1

Warszawa 2017/10/25

Amissio

Warszawa 2017/10/25

Burgund

Warszawa 2017/10/25

Warszawa 2017/10/25

Robert Stolarczyk

Rodzina

Warszawa 2017/10/25

Barbara Skrzyniarz

Lou Reed

Warszawa 2017/10/25

Letnia harmonia

Warszawa 2017/10/25

Blue

Warszawa 2017/10/25

Wioleta Bańka (ur. 1985)

Warszawa 2017/10/25

Friday

Warszawa 2017/10/25

Beata Gaudy

Pejzaż górski 1

Warszawa 2017/10/25

Kłótnia

Warszawa 2017/10/25

Patryk Torchalski

Nauczcie mnie emocji

Warszawa 2017/10/25

Tomasz Żochowski

Aukcja ostateczna

Warszawa 2017/10/25

Marcin Dembowski

Niebezpieczna gra

Warszawa 2017/10/25

Julita Grzejdziak-Dyła

Lipiec I

Warszawa 2017/10/25

Warszawa 2017/10/25

Dziecko Rosemary

Warszawa 2017/10/25

Kacper Woźny

Warszawa 2017/10/25

Warszawa 2017/10/25

Kompozycja pionowa

Warszawa 2017/10/25

Butterfly

Warszawa 2017/10/25

Magdalena Kobierecka

Dyptyk nr 2

Warszawa 2017/10/25

Nocny Pejzaż

Warszawa 2017/10/25

Jakub Syrkowski

Przestrzeń II

Warszawa 2017/10/25

Miłość

Warszawa 2017/10/25

Duch i Małgorzata

Warszawa 2017/10/25

Hacland

Warszawa 2017/10/25

Pierwszy szron

Warszawa 2017/10/25

Joanna Dłużniewska

Aukcja

akryl, płótno, 73 x 100 cm

Warszawa 2017/10/25

Sylwia Ziółko

Warszawa 2017/10/25

Nie masz nic do powiedzenia

    Limit ceny