1. Świąteczna Aukcja w Teatrze – 15 grudnia 2019 r., godz. 16:00

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem 1. Świątecznej Aukcji w Teatrze, która odbędzie się 15 grudnia (niedziela) 2019 r. o godz. 16.00. Już po raz kolejny mamy przyjemność zaprosić Państwa na pokaz przedaukcyjny i licytację do pięknych wnętrz teatralnego foyer w Pałacu Kultury i Nauki. Aukcja odbywa się w ramach projektu „Sztuka na 6”.

Wystawa przedaukcyjna czynna będzie od 9 grudnia 2019 r, w godzinach pracy Teatru. Zapraszamy także na showroom kolekcjonerski, w trakcie którego omówić można z naszymi ekspertami nie tylko ofertę katalogową, ale także porozmawiać o sztuce, inwestowaniu lub strategii budowania kolekcji. Odbędzie się on w aukcyjną niedzielę, czyli 15 grudnia 2019 r., w godz. 10:00 – 15:00.

Koncert wykuty z gorącej nocy, 2019

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. po lewej stronie: M. Dałek 2019

Czarny Anioł, 2019

aluminium patynowane na granicie, 47 cm x 24 cm, sygn. na udzie

Dalmatyńczyk, 2019

akryl, płótno, 40 x 30 cm, sygn. AL

Cena wywoławcza: 500

Jakub Jaszewski (ur. 1986)

Tolleno, z cyklu "Codex Simulacrorum", 2019

linoryt, papier Fabriano 5, 280g, 1/5, 45 x 97 cm (odcisk płyty), 70 x 100 cm (arkusz papieru), sygn. po prawej stronie: Jakub Jaszewski '19

Simulator N14, 2018

olej, deska, 38 x 25 cm, sygnowany na odwrocie

Statek z papieru, 2019

olej, płótno, 90 x 80 cm, sygn. p.d.: monogramem

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

Zona, 2019

akryl, technika mieszana, płótno, 50 x 60 cm, sygn. na odwrocie

016. Lilium, 2018

akryl, płótno, 100 x 65 cm, sygn. p.d.: No Name 2018

Cena wywoławcza: 500

Małgorzata Kot

Baran L, model Picasso, 2019

ceramika szkliwiona, malowana naszkliwnie, 13 x 7,5 x 15, 5 cm, od spodu loga autorki, studia i opis numeryczny

Cena wywoławcza: 500

YU - FO !, z cyklu "Nie tak odległe...", 2019

akryl, płótno, 50 x 40 cm, sygn. p.d.: Różyc 2019

Beata Gaudy

Dmuchawce 2, 2019

olej, płótno, 70 x 70 cm, sygn. na odwrocie

W rytmie mięty, 2019

olej, płótno, 100 x 65 cm, sygn. p.d.: Julia Reiter

Rowerem 03, 2018

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d.: M. Rakoczy 2018

Cena wywoławcza: 500

Julija Dunko

Riviera, 2019

olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.: DJulija

Krystyna Róż-Pasek (ur. 1981)

Olśnienie, 2019

olej, płótno, 90 x 50 cm, sygn. p.d.: KJRP'19

Anna Piotrowiak

Małżeństwo idealne, 2017

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: 2017 Piotrowiak

Kamil Niewiński

W Jego Oczach..., 2019

olej, deska, 50 x 50 cm, sygn. p.d.: Niewiński 2019

Another Dawn in Paradise, 2019

akryl, szlagmetal, technika własna, płótno, 110 x 50 cm, sygn. p.d.: RP '19

Syrenka Frida, 2019

olej, płótno, 110 x 100 cm, sygn. p.d.: PD 2019

Cena wywoławcza: 500

Wspomnienie lata, 2019

olej, akryl szlagmetal, płótno, 80 x 120 cm, sygn. p.d.: A.Kappa

Krajobraz asymetryczny, dyptyk, 2019

akryl, płótno, 2 x 80 x 40 cm, sygn. p.d.: monogramem

R' 071119, 2019

akryl, płótno, 40 x 30 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Mariusz Robert Drabarek (ur. 1969)

QŃ, 2019

akryl, szlagmetal, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Pełnia czerwonego księżyca, 2019

akryl, szpachla, płótno, 90 x 80 cm, sygn. p.d.: M. Rukszan IV.2019 r.

Cena wywoławcza: 500

Akt, 2019

brąz patynowany na czarno, podstawa: biały marmur grecki, wys. 29 cm, sygn. u dołu, na odwrocie: Mazurek

Oskar Gorzkiewicz

Stos, 2018

akwaforta, papier Arches Moulin du Gué 270 g/m2, 2/10, 50 x 69,5 cm, sygn.

Hokus -Pokus, 2019

akryl, olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn. l.d.: IDuda 2019

Małgorzata Frącek

Tulipany, 2019

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d.: Małgorzata Frącek 2019

Cena wywoławcza: 500

Różowy kolos, 2019

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Metropolis, st. Patric Cathedral. NYC, 2019

akryl, płótno, 90 x 90 cm, sygn. p.d.: Piotr Zawadzki

Bez tytułu 20, 2019

akryl, płótno, 120 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Jonasz Koperkiewicz

The messenger, 2019

akryl, płótno, 110 x 80 cm, sygn. l.d.:

Oblivion 21-ZA / ĆMIENIE, 2019

akryl, płótno, 100 x 110 cm (oprawa), sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Iwona Birenbaum

Martwa natura, 2018

akryl, płótno, 50 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Konstantyn Płotnikow

Tajemnicze światło, 2010

olej, płótno, 60 x 60 cm, sygn. l.d. oraz na odwrocie

Why, oh why?, z cyklu Projekt 500+, 2019

technika mieszana, płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Recykling szkicu. Pomarańczowy 4, 2015

olej na płótnie naklejonym na płytę, oprawiony, 100 x 90 cm (oprawa: 106 x 96 cm), sygn. na odwrocie

Juliusz Reiter

Na brzegu, 2019

olej, płyta, 45 x 45 cm, w oprawie 50,5 x 50,5 cm, sygn. p.d.: JR

Cena wywoławcza: 500

Relaks, 2019

olej, płótno, 80 x 100 cm, sygn. l.d.: M. Dybowski

Posiedzenie zarządu, 2019

akryl, płótno, 50 x 50 cm, sygn. p.d.:M.STERN

Cherry blue, 2018

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: monogramem

Przyrodnie rodzeństwo, 2019

olej, płótno, 40 x 30 cm, sygn. p.d.: E. M. 2019r.

Cena wywoławcza: 500

Dobranocki coraz mniej, 2019

olej, technika mieszana, płótno, 60 x 50 cm, sygn. p.d.: Dybowska

Cena wywoławcza: 500

Dominika Karc

Fuck up w dziale promocji, 2019

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.: Karc

Cena wywoławcza: 500

Pluto 2.0, 2019

olej, płótno, 90 x 90 cm, sygn. l.d. Nogaj

Żeglarz, 2019

akryl, gesso, płótno, 90 x 70 cm, sygn. p.d.: Luiza Los-P. '19

Piotr Gola (ur. 1985)

Sen o rzeczywistości, 2016

olej, wydruk cyfrowy, płótno, 110 x 80 cm, sygnowany p.d.: P.Gola

Skroplina, 2019

akryl, żywica epoksydowa, płótno, 60 x 60 cm, sygn. p.d.: Hanna Rozpara 2019

Cena wywoławcza: 500

Klaudia Funkiewicz

Bachus, 2019

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

543, 2019

olej, płótno, 130 x 120 cm, sygn. l. d.

To życie jest zakręcone, 2019

olej, płótno, 120 x 120 cm, sygn. l.d.: DR (w okręgu)

Powitanie nocy, 2019

akryl, szpachla, płótno, 50 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Marta Piórko

Piesek, 2019

olej, płótno, 30 x 24 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Jarosław Cikuj

akryl, płótno, 100 x 73 cm, sygn. p.d.: Cikuj

Cena wywoławcza: 500

Urokliwa kraina, 2019

akryl, szlagmetal, płótno, 80 x 120 cm, sygn. p.d.: Mariola Świgulska Senna

Marta Achtabowska (ur. 1983)

Ply_Mouth, 2019

akryl, płótno, 50 x 70 cm, sygn. p.d.: M.Achtabowska

Cena wywoławcza: 500

Tree, 2019

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Anna Zuzanna Witek

Matka, 2019

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.: WitekArt 2019

Cena wywoławcza: 500

Aneta Olszewska-Kołodziejska

Dmuchawce z czerwienią, 2019

akryl, płótno, 50 x 110 cm, sygn. l.d.: Aneta Olszewska-K 2019

Perłowa, 2019

akryl, olej, płótno, 115 x 75 cm, sygn. p.d.: Porada 2019

Wojciech Pawlak

Circle, 2016

Cena wywoławcza: 500

Słoneczna Malta, 2019

olej, płótno, 70 x 100 cm, sygn.p.d.:M. Kurek oraz na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Jacek Aleksandrowicz

bez tytułu, 2019

olej, płyta, 60 x 75 cm, sygn. na odwrocie

Nenufary, 2019

akryl, płótno, 110 x 110 cm, sygn. na odwrocie

Choose joy, 2019

technika własna, mieszana (masa strukturalna, farba lateksowa, płatki złota), płótno, 120 x 150 cm, sygn. na odwrocie: Małgorzata Pabis

Zbigniew "Ramsko" Kozłowski

Czerwony dywan, 2008

olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.: Zbig.R.K

Cena wywoławcza: 500

Monika Sawionek

Jak drzewo zasadzone nad płynącą wodą, 2019

olej, płótno, 80 x 100 cm, (w oprawie: 86 x 106 cm), sygn. po prawej stronie: M. Sawionek oraz na odwrocie

Wulkan, 2019

technika mieszana (akwarela, kredki akwarelowe, cienkopis), brystol, 50 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Poszukiwanie dróg, 2018

akryl, kolaż, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: E.Naj

W oddali IV..., 2019

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: A. Fronczak 19

Adamski Wawrzyniec

Tercio de muerte, 2019

olej, płótno, 100 x 140 cm, sygn. na odwrocie: Adamski Wawrzyniec

Element of the city, 2015

olej, płótno, 55 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Ptaki 2, 2019

akryl, technika własna, płótno, 100 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Marcin Surtyk

bez tytułu, 2019

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Luminance XXV, 2019

akryl, płótno, 130 x 150 cm, sygn. na odwrocie

Ryszard Rabsztyn (ur. 1984)

Afirmacja 2, 2019

akryl, olej, płyta HDF, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Anna Piórek

Ateny, 2017

olej, technika mieszana, płótno, 50 x 70 cm, sygn. p.d.: Anna Piórek 17

Wychodząc z mroku, 2016

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Fragment 602, 2019

technika własna, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.: S.J.A.T

Cena wywoławcza: 500

Czerwony Koziorożec, z serii Safari, 2019

ceramika szkliwiona i złocona 24k złotem, wymiary 32 x 25 x 14 cm, seria numerowana, nielimitowana, sygn. od spodu

Warszawa 2019/12/15

Warszawa 2019/12/15

Czarny Anioł, 2019

Warszawa 2019/12/15

Dalmatyńczyk, 2019

Warszawa 2019/12/15

Jakub Jaszewski (ur. 1986)

Warszawa 2019/12/15

Simulator N14, 2018

Warszawa 2019/12/15

Statek z papieru, 2019

Warszawa 2019/12/15

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

Zona, 2019

Warszawa 2019/12/15

016. Lilium, 2018

Warszawa 2019/12/15

Małgorzata Kot

Baran L, model Picasso, 2019

Warszawa 2019/12/15

Warszawa 2019/12/15

Beata Gaudy

Dmuchawce 2, 2019

Warszawa 2019/12/15

W rytmie mięty, 2019

Warszawa 2019/12/15

Rowerem 03, 2018

Warszawa 2019/12/15

Julija Dunko

Riviera, 2019

Warszawa 2019/12/15

Krystyna Róż-Pasek (ur. 1981)

Olśnienie, 2019

Warszawa 2019/12/15

Anna Piotrowiak

Małżeństwo idealne, 2017

Warszawa 2019/12/15

Kamil Niewiński

W Jego Oczach..., 2019

Warszawa 2019/12/15

Warszawa 2019/12/15

Syrenka Frida, 2019

Warszawa 2019/12/15

Wspomnienie lata, 2019

Warszawa 2019/12/15

Warszawa 2019/12/15

R' 071119, 2019

Warszawa 2019/12/15

QŃ, 2019

Warszawa 2019/12/15

Warszawa 2019/12/15

Akt, 2019

Warszawa 2019/12/15

Oskar Gorzkiewicz

Stos, 2018

Warszawa 2019/12/15

Hokus -Pokus, 2019

Warszawa 2019/12/15

Małgorzata Frącek

Tulipany, 2019

Warszawa 2019/12/15

Różowy kolos, 2019

Warszawa 2019/12/15

Warszawa 2019/12/15

Bez tytułu 20, 2019

Warszawa 2019/12/15

Jonasz Koperkiewicz

The messenger, 2019

Warszawa 2019/12/15

Warszawa 2019/12/15

Iwona Birenbaum

Martwa natura, 2018

Warszawa 2019/12/15

Konstantyn Płotnikow

Tajemnicze światło, 2010

Warszawa 2019/12/15

Warszawa 2019/12/15

Warszawa 2019/12/15

Juliusz Reiter

Na brzegu, 2019

Warszawa 2019/12/15

Relaks, 2019

Warszawa 2019/12/15

Posiedzenie zarządu, 2019

Warszawa 2019/12/15

Cherry blue, 2018

Warszawa 2019/12/15

Przyrodnie rodzeństwo, 2019

Warszawa 2019/12/15

Dobranocki coraz mniej, 2019

Warszawa 2019/12/15

Dominika Karc

Warszawa 2019/12/15

Pluto 2.0, 2019

Warszawa 2019/12/15

Żeglarz, 2019

Warszawa 2019/12/15

Piotr Gola (ur. 1985)

Sen o rzeczywistości, 2016

Warszawa 2019/12/15

Skroplina, 2019

Warszawa 2019/12/15

Klaudia Funkiewicz

Bachus, 2019

Warszawa 2019/12/15

543, 2019

Warszawa 2019/12/15

To życie jest zakręcone, 2019

Warszawa 2019/12/15

Powitanie nocy, 2019

Warszawa 2019/12/15

Marta Piórko

Piesek, 2019

Warszawa 2019/12/15

Jarosław Cikuj

Warszawa 2019/12/15

Urokliwa kraina, 2019

Warszawa 2019/12/15

Marta Achtabowska (ur. 1983)

Ply_Mouth, 2019

Warszawa 2019/12/15

Tree, 2019

Warszawa 2019/12/15

Anna Zuzanna Witek

Matka, 2019

Warszawa 2019/12/15

Aneta Olszewska-Kołodziejska

Dmuchawce z czerwienią, 2019

Warszawa 2019/12/15

Perłowa, 2019

Warszawa 2019/12/15

Wojciech Pawlak

Circle, 2016

Warszawa 2019/12/15

Słoneczna Malta, 2019

Warszawa 2019/12/15

Jacek Aleksandrowicz

bez tytułu, 2019

Warszawa 2019/12/15

Nenufary, 2019

Warszawa 2019/12/15

Choose joy, 2019

Warszawa 2019/12/15

Zbigniew "Ramsko" Kozłowski

Czerwony dywan, 2008

Warszawa 2019/12/15

Monika Sawionek

Warszawa 2019/12/15

Wulkan, 2019

Warszawa 2019/12/15

Poszukiwanie dróg, 2018

Warszawa 2019/12/15

W oddali IV..., 2019

Warszawa 2019/12/15

Adamski Wawrzyniec

Tercio de muerte, 2019

Warszawa 2019/12/15

Element of the city, 2015

Warszawa 2019/12/15

Ptaki 2, 2019

Warszawa 2019/12/15

Marcin Surtyk

bez tytułu, 2019

Warszawa 2019/12/15

Luminance XXV, 2019

Warszawa 2019/12/15

Ryszard Rabsztyn (ur. 1984)

Afirmacja 2, 2019

Warszawa 2019/12/15

Anna Piórek

Ateny, 2017

Warszawa 2019/12/15

Wychodząc z mroku, 2016

Warszawa 2019/12/15

Fragment 602, 2019

Warszawa 2019/12/15

    Limit ceny