Mariusz Dydo

Pragaleria

Stalowa 3, Warszawa

Mariusz Dydo

KATALOG ON-LINE

ur. 1979
W latach 1994-1999 uczęszczał do PLSP im. Artura Grottgera w Tarnowie i ukończył wydział Meblarstwo Artystyczne. W 2004 roku obronił dyplom na Wydziale Rzeźby Krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w pracowni rzeźby Jerzego Nowakowskiego.

Czytaj więcej »

W latach 1997-2003 uczestniczył w działaniach Autorskiej Grupy Artystycznej Jacka Kucaby – Ruchome Święto. W roku 2007 otworzył własne studio rzeźby i malarstwa, w którym wykonał wiele zamówień kontraktowych dla osób prywatnych, filmu, reklamy, muzeów I kościołów.
Jest autorem:
– wystroju rzeźbiarskiego, designu i wykonania mebli ołtarzowych dla Kaplicy Św. Krzyża w zespole drogi różańcowej w Hlinik nad Hronom, Słowacja (lata 2011-2013);
– figur kruka i smoka do Ruchomego teatru z baśniami krakowskimi według projektu Awiszaja Hadari, Muzeum historyczne miasta Krakowa pod płytą rynku krakowskiego (rok 2012);
– sześciu figur i ornamentów snycerskich do Ołtarza Przenajświętszego Sakramentu (Ołtarz Ojczyzny) w Kościele św. Krzyża w Warszawie (lata 2009-2012 – wspólnie ze Zbigniewem Blajerskim);
– pięciometrowej wysokości, przewrotnej definicji wolności w kształcie pomadki owiniętej w złotko „Wolność Premium”, alias „Słodka jak cukierek”, Park Nadmorski im. Ronalda Reagana w Gdańsku (2015).

1

Mariusz Dydo

Żubr L, model Dots

ceramika malowana podszkliwnie, szkliwiona, 12 x 14,5 x 6 cm, od spodu logo autora i opis numeryczny

Cena: 600

2

Mariusz Dydo

Żubr L, model Rain, 2017

ceramika malowana podszkliwnie, szkliwiona, 12 x 14,5 x 6 cm, od spodu logo autora i opis numeryczny

Cena: 600

3

Mariusz Dydo

Żubr L, model Matisse, 2018

ceramika malowana podszkliwnie, szkliwiona, 12 x 14,5 x 6 cm, od spodu logo autora i opis numeryczny

Cena: 600

4

Mariusz Dydo

Żubr L, model Rain, 2017

ceramika malowana podszkliwnie, szkliwiona, 12 x 14,5 x 6 cm, od spodu logo autora i opis numeryczny

Cena: 600

5

Mariusz Dydo

Żubr L, model Matisse, 2017

ceramika malowana podszkliwnie, szkliwiona, 12 x 14,5 x 6 cm, od spodu logo autora i opis numeryczny

Cena: 600

6

Mariusz Dydo

Żubr L model Matisse-Red

ceramika szkliwiona, malowana naszkliwnie, 12 x 14,5 x 6 cm, od spodu logo autora i opis numeryczny-605/2019

Cena: 600

7

Mariusz Dydo

Żubr L model Panek-Cobalt

ceramika szkliwiona, malowana naszkliwnie, 12 x 14,5 x 6 cm, od spodu logo autora i opis numeryczny 584/2019

Cena: 600

8

Mariusz Dydo

Żubr L, model Matisse

ceramika szkliwiona malowana naszkliwnie, złocona, 12 x 14,5 x 6 cm, sygnowana od spodu i opis numeryczny

Cena: 600

9

Mariusz Dydo

Żubr L, model Line

ceramika szkliwiona malowana naszkliwnie, złocona, 12 x 14,5 x 6 cm, sygnowana od spodu i opis numeryczny

Cena: 600

10

Mariusz Dydo

Żubr L, model Dots

ceramika szkliwiona malowana naszkliwnie, złocona, 12 x 14,5 x 6 cm, sygnowana od spodu i opis numeryczny

Cena: 600

11

Mariusz Dydo

Żubr L, model Panek

ceramika szkliwiona malowana naszkliwnie, złocona, 12 x 14,5 x 6 cm, sygnowana od spodu i opis numeryczny

Cena: 600

12

Mariusz Dydo

Żubr L, model Dots

ceramika szkliwiona malowana naszkliwnie, złocona, 12 x 14,5 x 6 cm, sygnowana od spodu i opis numeryczny

Cena: 600

13

Mariusz Dydo

Żubr L, model Triangle

ceramika szkliwiona malowana naszkliwnie, złocona, 12 x 14,5 x 6 cm sygnowana od spodu i opis numeryczny

Cena: 600

14

Mariusz Dydo

Żubr L, model Panek

ceramika szkliwiona malowana naszkliwnie, złocona, 12 x 14,5 x 6 cm, sygnowana od spodu i opis numeryczny

Cena: 600

15

Mariusz Dydo

Żubr L, model Miro

ceramika szkliwiona malowana naszkliwnie, złocona, 12 x 14,5 x 6 cm sygnowana od spodu i opis numeryczny

Cena: 600

16

Mariusz Dydo

Żubr L, model Line

ceramika szkliwiona malowana naszkliwnie, złocona, 12 x 14,5 x 6 cm sygnowana od spodu i opis numeryczny

Cena: 600

17

Mariusz Dydo

Żubr L, model Black

ceramika szkliwiona malowana naszkliwnie, złocona, 12 x 14,5 x 6 cm, sygnowana od spodu i opis numeryczny

Cena: 600

18

Mariusz Dydo (ur. 1979)

Żubr model Dots WB

ceramika szkliwiona, malowana naszkliwnie, 12 x 14,5 x 6 cm, od spodu logo autora i opis numeryczny

Cena: 600

19

Mariusz Dydo (ur. 1979)

Żubr model Matisse WBe1cR

ceramika szkliwiona, malowana naszkliwnie, 12 x 14,5 x 6 cm, od spodu logo autora i opis numeryczny

Cena: 600

20

Mariusz Dydo (ur. 1979)

Żubr model White

ceramika szkliwiona, złocona, 12 x 14,5 x 6 cm, od spodu logo autora i opis numeryczny

Cena: 600

21

Mariusz Dydo (ur. 1979)

Żubr model Line Dots 1cD

ceramika szkliwiona, malowana naszkliwnie, złocona 12 x 14,5 x 6 cm, od spodu logo autora i opis numeryczny

Cena: 600

22

Mariusz Dydo (ur. 1979)

Żubr model Snake G Light

ceramika szkliwiona, złocona, 12 x 14,5 x 6 cm, od spodu logo autora i opis numeryczny

Cena: 600

23

Mariusz Dydo (ur. 1979)

Żubr model Snake G

ceramika szkliwiona, złocona, 12 x 14,5 x 6 cm, od spodu logo autora i opis numeryczny

Cena: 600

24

Mariusz Dydo (ur. 1979)

Żubr model Red bd

ceramika szkliwiona, malowana naszkliwnie, 12 x 14,5 x 6 cm, od spodu logo autora i opis numeryczny

Cena: 600

25

Mariusz Dydo (ur. 1979)

Żubr L, model Dots WBrd

ceramika szkliwiona, malowana naszkliwnie, 12 x 14,5 x 6 cm, od spodu logo autora i opis numeryczny

Cena: 600

26

Mariusz Dydo

Żubr XL, model Zombie

ceramika malowana podszkliwnie, szkliwiona, 21,,5 x 15 x 28 cm, od spodu logo autora i opis numeryczny: 100/2015.

Cena: 2300

27

Mariusz Dydo

Żubr XL, model Black & Gold

ceramika szkliwiona, złocone rogi, 22,5 cm x 27,5 cm x 14,5 cm, od spodu logo autora

Cena: 2300

28

Mariusz Dydo

Żubr XXL, model Punisher

ceramika szkliwiona, malowana naszkliwnie, złocone końce rogów, 54 x 43 x 33 cm, sygn. na spodzie

Cena: 6000

29

Mariusz Dydo

Polar Bear Gamma, model Matisse

ceramika malowana podszkliwnie, szkliwiona, malowana naszkliwnie, złocona, 19 x 11 x 15,5 cm, od spodu logo autora i opis numeryczny

Cena: 1500

30

Mariusz Dydo

Gamma Bear model Dots

ceramika malowana podszkliwnie, szkliwiona transparentnie, malowana naszkliwnie, 19 x 11 x 15.5 cm cm, od spodu logo autora i opis numeryczny: 32/ 2017

Cena: 1500

31

Mariusz Dydo

Gamma Bear, model Panek, 2017

ceramika szkliwiona transparentne, malowana naszkliwnie, 19 x 11 x 15,5 cm. Logo autora i opis numeryczny od spodu : 40/2017

Cena: 1500

32

Mariusz Dydo

Beta Bear model Love

ceramika szkliwiona transparentnie, malowana naszkliwnie, złocona, 14,5x24,5x10 cm, od spodu logo autora i opis numeryczny: 40 2017

Cena: 1500

33

Mariusz Dydo

Beta Bear, model Love, 2018

ceramika szkliwiona, malowana naszkliwnie, platynowana głowa 14,5×24,5×10 cm, logo autora i opis numeryczny od spodu: 54/2018

Cena: 1500

34

Mariusz Dydo

Polar Bear Alfa, model Matisse, 2017

ceramika szkliwiona transparentnie, malowana naszkliwnie, 23,5 x 15 x 45cm, os spodu logo autora i opis numeryczny: 29/2017

Cena: 2600

35

Mariusz Dydo

Delta Bear, model Snake, 2018

ceramika szkliwiona, złocona głowa, 13,5 x 11 x 31,5 cm, logo autora i opis numeryczny od spodu: 49/2018

Cena: 1500

36

Mariusz Dydo

Polar Bear Delta model Panek-Red

ceramika szkliwiona, malowana naszkliwnie, złocona, 13,5 x 11 x 31,5 cm cm, od spodu logo autora i opis numeryczny

Cena: 1500

37

Mariusz Dydo

Delta Bear model Picasso

ceramika malowana naszkliwnie, 13 x 11 x 31 cm, od spodu logo i opis numeryczny.

Cena: 1500

38

Mariusz Dydo

Delta Bear model Love

ceramika szkliwiona, malowana naszkliwnie, platynowana, 13,5 x 11 x 31,5 cm cm, od spodu logo autora i opis numeryczny: 48 2018

Cena: 1500

39

Mariusz Dydo

Lady Venus model Fetish, 2017

ceramika malowana podszkliwnie, szkliwiona, malowana naszkliwnie, 44 x 14 x 16 cm, od spodu logo autora i opis numeryczny

Cena: 5000

40

Mariusz Dydo

Lady Venus, model Beach, z cyklu Powrót Legendy

ceramika malowana podszkliwnej, szkliwiona transparentnie, malowana naszkliwnie, złocona, 43 x 17 x 15 cm, od spodu logo autora i opis numeryczny: 41/2017

Cena: 5000

41

Mariusz Dydo

Lady Venus model Love, 2018

ceramika malowana naszkliwnie, szkliwiona, złocona, 44 x 14 x 16 cm, od spodu logo autora i opis numeryczny

Cena: 5000

42

Mariusz Dydo

Lady Venus model Fetish, 2017

ceramika malowana podszkliwnie, szkliwiona, 44 x 14 x 16, od spodu logo autora i opis numeryczny

Cena: 5000

43

Mariusz Dydo

Lady Venus model Beach, 2017

ceramika malowana podszkliwnie, szkliwiona, 44 x 14 x 16, od spodu logo autora i opis numeryczny

Cena: 5000

44

Mariusz Dydo

Lady Zombie, 2013

ceramika malowana podszkliwnie, szkliwiona, 44 x 14 x 16 cm, od spodu logo autora i opis numeryczny

Cena: 6000

45

Mariusz Dydo

Black Magic Woman, 2019

ceramika malowana podszkliwnie, szkliwiona, 51 x 14 x 16 cm, od spodu logo autora i opis numeryczny

Cena: 6000

46

Mariusz Dydo

Lady Venus model Snake, 2019

ceramika szkliwiona, złocona, 44 x 14 x 16 cm, od spodu logo autora i opis numeryczny

Cena: 5000

47

Mariusz Dydo

Air Moose, model Snake

ceramika szkliwiona, 21 x 11 x 16 cm, od spodu logo autora i opis numeryczny: 49/2018

Cena: 1500

48

Mariusz Dydo

Beta Air model Love, 2018

ceramika malowana podszkliwnie, szkliwiona, 30 x 26 x 26 cm, od spodu logo autora i opis numeryczny

Cena sprzedaży: 6000

49

Mariusz Dydo

Alfa-Beta z cyklu Shunga Dogs model Zombie, 2018

ceramika malowana podszkliwnie, szkliwiona, 32 x 26 x 28 cm, od spodu logo autora i opis numeryczny

Cena sprzedaży: 7500

50

Mariusz Dydo

Flora Beta model Love Gold, 2018

ceramika malowana podszkliwnie, szkliwiona, malowana naszkliwnie, złocona, 65 x 25 x 14 cm, od spodu logo autora i opis numeryczny

Cena: 6500

51

Mariusz Dydo

Flora Alfa model Zombie, 2018

ceramika malowana podszkliwnie, szkliwiona, 60 x 23 x 14 cm, od spodu logo autora i opis numeryczny

Cena sprzedaży: 6000

52

Mariusz Dydo

Zombie Tigger, z cyklu The Heroes, 2016

ceramika malowana podszkliwnie, szkliwiona, 43 x 35 x 34 cm, od spodu logo autora i opis numeryczny

Cena sprzedaży: 8000

53

Mariusz Dydo

Jestem misiem z twoich koszmarów, z cyklu The Heroes

ceramika malowana podszkliwnnie szkliwiona, 65,5 x 44 x33, 5 cm, od spodu logo autora i opis numeryczny

Cena: 15000

54

Mariusz Dydo

Cyclade's Zombie, 2018

ceramika szkliwiona, malowana naszkliwnie, 77 x 24,5 x 24, 5 cm, od spodu logo autora i opis numeryczny

Cena: 15000

55

Mariusz Dydo

Lilith model Zombie, 2018

ceramika szkliwiona, malowana naszkliwnie, 77 x 31 x 20 cm, sygn. na spodzie

Cena: 15000

56

Mariusz Dydo

Osiołek model Red z cyklu The Heroes, 2018

ceramika szkliwiona, malowana naszkliwnie, 46 x 39 x 45 cm, od spodu logo autora i opis numeryczny

Cena: 15000

57

Mariusz Dydo (ur. 1979)

Chart Alfa II, 2013

ceramika szkliwiona, malowany naszkliwnie, wysokość ok 60 cm, sygn. na spodzie

Cena: 12000

58

Mariusz Dydo

Miriam II, 2014

ceramika malowana podszkliwnie, szkliwiona, malowana naszkliwnie, złocona, 75 x 23 x 19 cm, od spodu logo autora i opis numeryczny

Cena: 18000

59

Mariusz Dydo (ur. 1979)

Żubr XL, model Snake BP, 2020

ceramika szkliwiona, platynowana, 21,5 x 15 x 28 cm, od spodu logo i opis numeryczny
60

Mariusz Dydo (ur. 1979)

Żubr L model Snake B (Black), 2020

ceramika szkliwiona, platynowana, 12 x 14,5 x 6 cm, od spodu logo i opis numeryczny

Cena: 600

61

Mariusz Dydo (ur. 1979)

Żubr L, model Snake C (cobalt), 2020

ceramika szkliwiona, platynowana, 12 x 14,5 x 6 cm, od spodu logo i opis numeryczny

Cena: 600

62

Mariusz Dydo (ur. 1979)

Żubr L, model Snake G (green), 2020

ceramika szkliwiona, platynowana, 12 x 14,5 x 6 cm, od spodu logo i opis numeryczny

Cena: 600

63

Mariusz Dydo (ur. 1979)

Alfa Bear, model Line Dots BGnRp

ceramika szkliwiona, malowana naszkliwne, platynowana 23,5 x 15 x 45cm, od spodu logo autora i opis numeryczny

Cena: 2600

64

Mariusz Dydo (ur. 1979)

Beta Bear, model Line Dots WB

ceramika szkliwiona malowana naszkliwne, 14,5 x 24,5 x 10 cm, logo autora i opis numeryczny od spodu

Cena: 1500

65

Mariusz Dydo (ur. 1979)

Gamma Bear, model Matisse WBe

ceramika szkliwiona malowana naszkliwne, 19 x 11 x 15.5 cm cm, od spodu logo autora i opis numeryczny

Cena: 1500

66

Mariusz Dydo (ur. 1979)

Delta Bear, model Snake Black g

ceramika szkliwiona, 13 x 11 x 31 cm, od spodu logo i opis numeryczny

Cena: 1500

67

Mariusz Dydo (ur. 1979)

Dzik XL, model Snake Black g

ceramika szliwiona, 18,5 x 31 x 12 cm, od spodu logo i opis numeryczny

Cena: 2300

68

Mariusz Dydo (ur. 1979)

Dzik L, model Zombie WBeg

ceramika szliwiona, 10,5 x 17,5 x 7 cm cm, od spodu logo i opis numeryczny

Cena: 1000

69

Mariusz Dydo (ur. 1979)

Air Moose model Benzine

ceramika szkliwiona, lustrowana, 22 x 15 x 11 cm, od spodu logo autora i opis numeryczny

Cena: 1500

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Mariusz Dydo

Żubr L, model Dots

ceramika malowana podszkliwnie, szkliwiona, 12 x 14,5 x 6 cm, od spodu logo autora i opis numeryczny

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Mariusz Dydo

Żubr L, model Rain, 2017

ceramika malowana podszkliwnie, szkliwiona, 12 x 14,5 x 6 cm, od spodu logo autora i opis numeryczny

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Mariusz Dydo

Żubr L, model Matisse, 2018

ceramika malowana podszkliwnie, szkliwiona, 12 x 14,5 x 6 cm, od spodu logo autora i opis numeryczny

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Mariusz Dydo

Żubr L, model Rain, 2017

ceramika malowana podszkliwnie, szkliwiona, 12 x 14,5 x 6 cm, od spodu logo autora i opis numeryczny

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Mariusz Dydo

Żubr L, model Matisse, 2017

ceramika malowana podszkliwnie, szkliwiona, 12 x 14,5 x 6 cm, od spodu logo autora i opis numeryczny

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Mariusz Dydo

Żubr L model Matisse-Red

ceramika szkliwiona, malowana naszkliwnie, 12 x 14,5 x 6 cm, od spodu logo autora i opis numeryczny-605/2019

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Mariusz Dydo

Żubr L model Panek-Cobalt

ceramika szkliwiona, malowana naszkliwnie, 12 x 14,5 x 6 cm, od spodu logo autora i opis numeryczny 584/2019

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Mariusz Dydo

Żubr L, model Matisse

ceramika szkliwiona malowana naszkliwnie, złocona, 12 x 14,5 x 6 cm, sygnowana od spodu i opis numeryczny

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Mariusz Dydo

Żubr L, model Line

ceramika szkliwiona malowana naszkliwnie, złocona, 12 x 14,5 x 6 cm, sygnowana od spodu i opis numeryczny

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Mariusz Dydo

Żubr L, model Dots

ceramika szkliwiona malowana naszkliwnie, złocona, 12 x 14,5 x 6 cm, sygnowana od spodu i opis numeryczny

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Mariusz Dydo

Żubr L, model Panek

ceramika szkliwiona malowana naszkliwnie, złocona, 12 x 14,5 x 6 cm, sygnowana od spodu i opis numeryczny

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Mariusz Dydo

Żubr L, model Dots

ceramika szkliwiona malowana naszkliwnie, złocona, 12 x 14,5 x 6 cm, sygnowana od spodu i opis numeryczny

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Mariusz Dydo

Żubr L, model Triangle

ceramika szkliwiona malowana naszkliwnie, złocona, 12 x 14,5 x 6 cm sygnowana od spodu i opis numeryczny

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Mariusz Dydo

Żubr L, model Panek

ceramika szkliwiona malowana naszkliwnie, złocona, 12 x 14,5 x 6 cm, sygnowana od spodu i opis numeryczny

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Mariusz Dydo

Żubr L, model Miro

ceramika szkliwiona malowana naszkliwnie, złocona, 12 x 14,5 x 6 cm sygnowana od spodu i opis numeryczny

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Mariusz Dydo

Żubr L, model Line

ceramika szkliwiona malowana naszkliwnie, złocona, 12 x 14,5 x 6 cm sygnowana od spodu i opis numeryczny

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Mariusz Dydo

Żubr L, model Black

ceramika szkliwiona malowana naszkliwnie, złocona, 12 x 14,5 x 6 cm, sygnowana od spodu i opis numeryczny

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Mariusz Dydo (ur. 1979)

Żubr model Dots WB

ceramika szkliwiona, malowana naszkliwnie, 12 x 14,5 x 6 cm, od spodu logo autora i opis numeryczny

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Mariusz Dydo (ur. 1979)

Żubr model Matisse WBe1cR

ceramika szkliwiona, malowana naszkliwnie, 12 x 14,5 x 6 cm, od spodu logo autora i opis numeryczny

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Mariusz Dydo (ur. 1979)

Żubr model White

ceramika szkliwiona, złocona, 12 x 14,5 x 6 cm, od spodu logo autora i opis numeryczny

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Mariusz Dydo (ur. 1979)

Żubr model Line Dots 1cD

ceramika szkliwiona, malowana naszkliwnie, złocona 12 x 14,5 x 6 cm, od spodu logo autora i opis numeryczny

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Mariusz Dydo (ur. 1979)

Żubr model Snake G Light

ceramika szkliwiona, złocona, 12 x 14,5 x 6 cm, od spodu logo autora i opis numeryczny

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Mariusz Dydo (ur. 1979)

Żubr model Snake G

ceramika szkliwiona, złocona, 12 x 14,5 x 6 cm, od spodu logo autora i opis numeryczny

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Mariusz Dydo (ur. 1979)

Żubr model Red bd

ceramika szkliwiona, malowana naszkliwnie, 12 x 14,5 x 6 cm, od spodu logo autora i opis numeryczny

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Mariusz Dydo (ur. 1979)

Żubr L, model Dots WBrd

ceramika szkliwiona, malowana naszkliwnie, 12 x 14,5 x 6 cm, od spodu logo autora i opis numeryczny

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Mariusz Dydo

Żubr XL, model Zombie

ceramika malowana podszkliwnie, szkliwiona, 21,,5 x 15 x 28 cm, od spodu logo autora i opis numeryczny: 100/2015.

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Mariusz Dydo

Żubr XL, model Black & Gold

ceramika szkliwiona, złocone rogi, 22,5 cm x 27,5 cm x 14,5 cm, od spodu logo autora

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Mariusz Dydo

Żubr XXL, model Punisher

ceramika szkliwiona, malowana naszkliwnie, złocone końce rogów, 54 x 43 x 33 cm, sygn. na spodzie

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Mariusz Dydo

Polar Bear Gamma, model Matisse

ceramika malowana podszkliwnie, szkliwiona, malowana naszkliwnie, złocona, 19 x 11 x 15,5 cm, od spodu logo autora i opis numeryczny

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Mariusz Dydo

Gamma Bear model Dots

ceramika malowana podszkliwnie, szkliwiona transparentnie, malowana naszkliwnie, 19 x 11 x 15.5 cm cm, od spodu logo autora i opis numeryczny: 32/ 2017

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Mariusz Dydo

Gamma Bear, model Panek, 2017

ceramika szkliwiona transparentne, malowana naszkliwnie, 19 x 11 x 15,5 cm. Logo autora i opis numeryczny od spodu : 40/2017

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Mariusz Dydo

Beta Bear model Love

ceramika szkliwiona transparentnie, malowana naszkliwnie, złocona, 14,5x24,5x10 cm, od spodu logo autora i opis numeryczny: 40 2017

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Mariusz Dydo

Beta Bear, model Love, 2018

ceramika szkliwiona, malowana naszkliwnie, platynowana głowa 14,5×24,5×10 cm, logo autora i opis numeryczny od spodu: 54/2018

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Mariusz Dydo

Polar Bear Alfa, model Matisse, 2017

ceramika szkliwiona transparentnie, malowana naszkliwnie, 23,5 x 15 x 45cm, os spodu logo autora i opis numeryczny: 29/2017

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Mariusz Dydo

Delta Bear, model Snake, 2018

ceramika szkliwiona, złocona głowa, 13,5 x 11 x 31,5 cm, logo autora i opis numeryczny od spodu: 49/2018

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Mariusz Dydo

Polar Bear Delta model Panek-Red

ceramika szkliwiona, malowana naszkliwnie, złocona, 13,5 x 11 x 31,5 cm cm, od spodu logo autora i opis numeryczny

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Mariusz Dydo

Delta Bear model Picasso

ceramika malowana naszkliwnie, 13 x 11 x 31 cm, od spodu logo i opis numeryczny.

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Mariusz Dydo

Delta Bear model Love

ceramika szkliwiona, malowana naszkliwnie, platynowana, 13,5 x 11 x 31,5 cm cm, od spodu logo autora i opis numeryczny: 48 2018

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Mariusz Dydo

Lady Venus model Fetish, 2017

ceramika malowana podszkliwnie, szkliwiona, malowana naszkliwnie, 44 x 14 x 16 cm, od spodu logo autora i opis numeryczny

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Mariusz Dydo

Lady Venus, model Beach, z cyklu Powrót Legendy

ceramika malowana podszkliwnej, szkliwiona transparentnie, malowana naszkliwnie, złocona, 43 x 17 x 15 cm, od spodu logo autora i opis numeryczny: 41/2017

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Mariusz Dydo

Lady Venus model Love, 2018

ceramika malowana naszkliwnie, szkliwiona, złocona, 44 x 14 x 16 cm, od spodu logo autora i opis numeryczny

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Mariusz Dydo

Lady Venus model Fetish, 2017

ceramika malowana podszkliwnie, szkliwiona, 44 x 14 x 16, od spodu logo autora i opis numeryczny

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Mariusz Dydo

Lady Venus model Beach, 2017

ceramika malowana podszkliwnie, szkliwiona, 44 x 14 x 16, od spodu logo autora i opis numeryczny

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Mariusz Dydo

Lady Zombie, 2013

ceramika malowana podszkliwnie, szkliwiona, 44 x 14 x 16 cm, od spodu logo autora i opis numeryczny

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Mariusz Dydo

Black Magic Woman, 2019

ceramika malowana podszkliwnie, szkliwiona, 51 x 14 x 16 cm, od spodu logo autora i opis numeryczny

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Mariusz Dydo

Lady Venus model Snake, 2019

ceramika szkliwiona, złocona, 44 x 14 x 16 cm, od spodu logo autora i opis numeryczny

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Mariusz Dydo

Air Moose, model Snake

ceramika szkliwiona, 21 x 11 x 16 cm, od spodu logo autora i opis numeryczny: 49/2018

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Mariusz Dydo

Beta Air model Love, 2018

ceramika malowana podszkliwnie, szkliwiona, 30 x 26 x 26 cm, od spodu logo autora i opis numeryczny

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Mariusz Dydo

Alfa-Beta z cyklu Shunga Dogs model Zombie, 2018

ceramika malowana podszkliwnie, szkliwiona, 32 x 26 x 28 cm, od spodu logo autora i opis numeryczny

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Mariusz Dydo

Flora Beta model Love Gold, 2018

ceramika malowana podszkliwnie, szkliwiona, malowana naszkliwnie, złocona, 65 x 25 x 14 cm, od spodu logo autora i opis numeryczny

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Mariusz Dydo

Flora Alfa model Zombie, 2018

ceramika malowana podszkliwnie, szkliwiona, 60 x 23 x 14 cm, od spodu logo autora i opis numeryczny

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Mariusz Dydo

Zombie Tigger, z cyklu The Heroes, 2016

ceramika malowana podszkliwnie, szkliwiona, 43 x 35 x 34 cm, od spodu logo autora i opis numeryczny

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Mariusz Dydo

Jestem misiem z twoich koszmarów, z cyklu The Heroes

ceramika malowana podszkliwnnie szkliwiona, 65,5 x 44 x33, 5 cm, od spodu logo autora i opis numeryczny

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Mariusz Dydo

Cyclade's Zombie, 2018

ceramika szkliwiona, malowana naszkliwnie, 77 x 24,5 x 24, 5 cm, od spodu logo autora i opis numeryczny

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Mariusz Dydo

Lilith model Zombie, 2018

ceramika szkliwiona, malowana naszkliwnie, 77 x 31 x 20 cm, sygn. na spodzie

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Mariusz Dydo

Osiołek model Red z cyklu The Heroes, 2018

ceramika szkliwiona, malowana naszkliwnie, 46 x 39 x 45 cm, od spodu logo autora i opis numeryczny

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Mariusz Dydo (ur. 1979)

Chart Alfa II, 2013

ceramika szkliwiona, malowany naszkliwnie, wysokość ok 60 cm, sygn. na spodzie

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Mariusz Dydo

Miriam II, 2014

ceramika malowana podszkliwnie, szkliwiona, malowana naszkliwnie, złocona, 75 x 23 x 19 cm, od spodu logo autora i opis numeryczny

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Mariusz Dydo (ur. 1979)

Żubr XL, model Snake BP, 2020

ceramika szkliwiona, platynowana, 21,5 x 15 x 28 cm, od spodu logo i opis numeryczny

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Mariusz Dydo (ur. 1979)

Żubr L model Snake B (Black), 2020

ceramika szkliwiona, platynowana, 12 x 14,5 x 6 cm, od spodu logo i opis numeryczny

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Mariusz Dydo (ur. 1979)

Żubr L, model Snake C (cobalt), 2020

ceramika szkliwiona, platynowana, 12 x 14,5 x 6 cm, od spodu logo i opis numeryczny

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Mariusz Dydo (ur. 1979)

Żubr L, model Snake G (green), 2020

ceramika szkliwiona, platynowana, 12 x 14,5 x 6 cm, od spodu logo i opis numeryczny

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Mariusz Dydo (ur. 1979)

Alfa Bear, model Line Dots BGnRp

ceramika szkliwiona, malowana naszkliwne, platynowana 23,5 x 15 x 45cm, od spodu logo autora i opis numeryczny

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Mariusz Dydo (ur. 1979)

Beta Bear, model Line Dots WB

ceramika szkliwiona malowana naszkliwne, 14,5 x 24,5 x 10 cm, logo autora i opis numeryczny od spodu

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Mariusz Dydo (ur. 1979)

Gamma Bear, model Matisse WBe

ceramika szkliwiona malowana naszkliwne, 19 x 11 x 15.5 cm cm, od spodu logo autora i opis numeryczny

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Mariusz Dydo (ur. 1979)

Delta Bear, model Snake Black g

ceramika szkliwiona, 13 x 11 x 31 cm, od spodu logo i opis numeryczny

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Mariusz Dydo (ur. 1979)

Dzik XL, model Snake Black g

ceramika szliwiona, 18,5 x 31 x 12 cm, od spodu logo i opis numeryczny

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Mariusz Dydo (ur. 1979)

Dzik L, model Zombie WBeg

ceramika szliwiona, 10,5 x 17,5 x 7 cm cm, od spodu logo i opis numeryczny

Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

Mariusz Dydo (ur. 1979)

Air Moose model Benzine

ceramika szkliwiona, lustrowana, 22 x 15 x 11 cm, od spodu logo autora i opis numeryczny

Zgłoszenie chęci kupna

W celu zgłoszenia chęci kupna należy wypełnić formularz.

Prosimy o wpisaniu w pole "dodatkowe uwagi" informacji na temat preferowanego sposobu płatności (przelew, gotówka, karta, przelew) oraz sposobu odbioru prac (osobisty, przesyłka pocztowa, przesyłka kurierska) oraz ewentualnie czy są Państwo zainteresowani innymi pracami tego artysty.

W przypadku pytań, prosimy o kontakt:
telefon: 884798852
email: info@pragaleria.pl






    Akceptuję regulamin galerii