Wystawa „Geijutsu IV. Japońska sztuka na Pradze” – 28.12.2022 r. – 16.01.2023 r.

Pragaleria

Stalowa 3, Warszawa

Wystawa „Geijutsu IV. Japońska sztuka na Pradze” – 28.12.2022 r. – 16.01.2023 r.

Pragaleria, w partnerstwie z tokijską galerią EMP, ma przyjemność zaprosić Państwa na wystawę „Geijutsu IV. Japońska sztuka na Pradze”.

Cieszymy się, że już po raz czwarty możemy wspólnie odbyć artystyczną podróż po dzisiejszej Japonii i poznać jej współczesny krajobraz kulturalny. Podczas ekspozycji prezentujemy dokładnie 50 prac artystów średniego i starszego pokolenia współpracujących z galerią EMP. Widzowie, odwiedzający Pragalerię, z pewnością zaskoczeni będą szerokim spektrum technik, używanych przez uczestników wystawy: od tradycyjnego malarstwa japońskiego na papierze, poprzez ceramikę, kaligrafię i olejne kompozycje na płótnie aż po współczesną ilustrację cyfrową. Artyści, których prace prezentujemy, czerpią nie tylko z bogatej kultury i historii własnego kraju. Szczególnie interesująca dla polskiego widza będzie z pewnością ta część wystawy, która ukazuje fascynację twórców japońskich malarstwem i sztuką Zachodu.

Zapraszamy do odwiedzenia galerii przy ul. Stalowej 3. Wystawa potrwa do 16.01.2023 r.

ZOBACZ WIRTUALNY SPACER

Czytaj więcej »

 

Zgłoszenie chęci kupna

W celu zgłoszenia chęci kupna należy wypełnić formularz.

Prosimy o wpisaniu w pole "dodatkowe uwagi" informacji na temat preferowanego sposobu płatności (przelew, gotówka, karta, przelew) oraz sposobu odbioru prac (osobisty, przesyłka pocztowa, przesyłka kurierska) oraz ewentualnie czy są Państwo zainteresowani innymi pracami tego artysty.

W przypadku pytań, prosimy o kontakt:
telefon: 884798852
email: info@pragaleria.pl
    Metoda licytacji

    Limit ceny    Akceptuję regulamin oferty galeryjnej