Wernisaż wystawy pokonkursowej „Zainspirowani Japonią” – 27.04.2023, godz. 19:00

Pragaleria

Stalowa 3, Warszawa

Wernisaż wystawy pokonkursowej „Zainspirowani Japonią” – 27.04.2023, godz. 19:00

Zapraszamy na wernisaż wystawy „Zainspirowani Japonią”, podczas którego zaprezentowane zostaną nagrodzone i wyróżnione prace biorące udział w XII edycji konkursu organizowanego przez firmy EIZO i Wacom. Uroczyste otwarcie, połączone z rozdaniem nagród, rozpocznie się 27 kwietnia o godz. 19:00.

Projekt „Zainspirowani Japonią” ma już 12-letnią historię i cieszy się coraz większym powodzeniem, z każdą kolejną odsłoną przybywa więcej prac, które zachwycają swoją wyjątkowością. W tegorocznej puli nagród zgromadzono nagrody rzeczowe oraz kursy edukacyjne o wartości przekraczającej 10 tysięcy złotych ufundowane przez firmę Alstor, dystrybutora produktów EIZO i Wacom w Polsce, platformę edukacyjną eduweb.pl oraz szkołę concept artu Focal Point School. Ponadto tegoroczna edycja konkursu została objęta patronatem honorowym Ambasady Japońskiej, przyznanym przez Ambasadora Japonii Akio Miyajima.

Zgłoszenie chęci kupna

W celu zgłoszenia chęci kupna należy wypełnić formularz.

Prosimy o wpisaniu w pole "dodatkowe uwagi" informacji na temat preferowanego sposobu płatności (przelew, gotówka, karta, przelew) oraz sposobu odbioru prac (osobisty, przesyłka pocztowa, przesyłka kurierska) oraz ewentualnie czy są Państwo zainteresowani innymi pracami tego artysty.

W przypadku pytań, prosimy o kontakt:
telefon: 884798852
email: info@pragaleria.pl
    Metoda licytacji

    Limit ceny    Akceptuję regulamin oferty galeryjnej