Wernisaż wystawy Eweliny Kołakowskiej w Teatrze 6. piętro /// Zmiana godzin pracy galerii

Pragaleria

Stalowa 3, Warszawa

Wernisaż wystawy Eweliny Kołakowskiej w Teatrze 6. piętro /// Zmiana godzin pracy galerii

Mamy prawdziwą przyjemność zaprosić Państwa na wernisaż drugiej odsłony wystawy malarstwa i grafiki Eweliny Kołakowskiej „Interludium / Niente”. Uroczyste otwarcie ekspozycji, prezentowanej w ramach projektu „Sztuka na 6.”, odbędzie się w środę, 25.09. o godz. 18:00 we wnętrzach foyer Teatru 6.piętro w Pałacu Kultury i Nauki. Tego dnia siedziba Pragalerii otwarta będzie do godziny 17:00. […]

Czytaj więcej »

Mamy prawdziwą przyjemność zaprosić Państwa na wernisaż drugiej odsłony wystawy malarstwa i grafiki Eweliny Kołakowskiej „Interludium / Niente”.
Uroczyste otwarcie ekspozycji, prezentowanej w ramach projektu „Sztuka na 6.”, odbędzie się w środę, 25.09. o godz. 18:00 we wnętrzach foyer Teatru 6.piętro w Pałacu Kultury i Nauki. Tego dnia siedziba Pragalerii otwarta będzie do godziny 17:00.

Zapraszamy serdecznie!

Zgłoszenie chęci kupna

W celu zgłoszenia chęci kupna należy wypełnić formularz.

Prosimy o wpisaniu w pole "dodatkowe uwagi" informacji na temat preferowanego sposobu płatności (przelew, gotówka, karta, przelew) oraz sposobu odbioru prac (osobisty, przesyłka pocztowa, przesyłka kurierska) oraz ewentualnie czy są Państwo zainteresowani innymi pracami tego artysty.

W przypadku pytań, prosimy o kontakt:
telefon: 884798852
email: info@pragaleria.pl
    Metoda licytacji

    Limit ceny    Akceptuję regulamin oferty galeryjnej