Wakacyjna Aukcja Młoda – 14 lipca 2018 r., godz. 17.00

Przedstawiamy katalog Wakacyjnej Aukcji Sztuki Młodej, która odbędzie się 14 lipca (sobota) 2018 r. o godz. 17.00. Tym razem, wyjątkowo, zapraszamy Państwa do Parku Praskiego. Aukcja odbędzie się przy ulicy Ratuszowej 6, w przestrzeni, w której powstanie nowoczesne centrum kulturalne.

Na wystawę przedaukcyjną zapraszamy w dniu aukcji, w godzinach 12 – 17.

Kamil Stańczak

Popiersie IX, 2018

akryl, płótno, 55 x 55 cm, sygn. na odwrocie

Krowa Ankole-Watussi z serii Safari

ceramika szkliwiona i złocona 24k złotem, wypalana w piecu elektrycznym, wymiary 36x29x22 cm, sygnowana i numerowana od spodu

Miasto

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. l.d.

Marta Tumińska

Tulipany 2, 2018

olej, płótno, 90 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Natalia Szynal

Pejzaż zimowy

Agnieszka Przybyła

Lolita, 2013 - 2016

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Nie traktuj mnie jak rzecz, 2018

olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.

Joanna Sołtan

Nocne szepty światła 1

akwarela, papier, 55 x 75 cm, sygn. na odwrocie

1813CE, 2018

olej, technika mieszana, płótno, 60 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Szumy Miasta - Pl. Zbawiciela

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.

Pocałunek, 2018

olej, płótno, 80 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Po Kąpieli, 2018

akryl, płótno, 100 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Spacer

olej, płótno, 80 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Ślady Czasu 12, 2018

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Wśród Malw

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

brąz, marmur, wys. 30 cm, sygn. u podstawy

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Wojciech Świerdzewski

Miłość, 2018

serigrafia, akryl, papier, 2/7, 70 x 50 cm, sygn. u dołu

Cena wywoławcza: 500

Biała róża, 2018

olej, płótno, 30 x 20 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Niepoliczalne, 2018

akryl, szpachla, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.

Tango, 2015

olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn. l.d.

Cena wywoławcza: 500

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

Alt_realizm, 2018

akryl, technika mieszana, płyta, 80 x 104 cm, sygn. na odwrocie

Koci Cult, 2016

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Zmierzch, 2018

akryl, płótno, 120 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Śpiąca Jabłoń, 2018

olej, akryl, płótno 3D, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Para, 2017

akryl, płótno, 70 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Katarzyna Kombor

Azurite Blue, 2017

olej, płótno, 80 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Olantyna Delacroix

Wakacje, 2018

akryl, płótno, 60 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Interaction-BXY, 2018

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Kilka godzin wolnego czasu, 2018

technika własna, akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.

Tryptyk

akryl, płótno, 3 x 20 x 20 cm, sygn. na odwrocie

Krab żółty w muszli, 2018

ceramika szkliwiona, muszla, 27 x 18 x 17 cm

Cena wywoławcza: 500

Śródziemnomorska uliczka, 2018

olej, płótno, 70 x 110 cm, sygn. na odwrocie

Oksydan, 2017

Cena wywoławcza: 500

Rosa, 2018

olej, płótno, 90 x 65 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 500

Anomalia X

Cena wywoławcza: 500

Kometa

cienkopis, kolaż, brystol, 46 x 55 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Kształtowanie osobowości, 2018

Cena wywoławcza: 500

Park Sielecki w Warszawie, 2014

olej, płótno, 81 x 50,5 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

technika mieszana, płótno, 120 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Landscape CVII, 2017

akryl, płótno, 75 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Miedziany zachód słońca, z cyklu Zauroczona Dmuchawcami, 2018

akryl, szlagmetal, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.

Ulicami Łodzi młody bohater chodzi, 2018

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 500

Tomasz Włodarczyk

Akt 3, 2018

akwarela, kredka, karton, 39 x 60 cm (w świetle oprawy), 55 x 76 cm (oprawa) sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 500

olej, płótno, 33 x 46 cm, sygn. l.d.

Kocur 1 (ur. 1985)

Typogirl 06, 2018

technika mieszana, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Beata Pałach

Układ 2, 2016

Cena wywoławcza: 500

Samoloty, 2017

olej, płótno, 70 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Blue gemstone, 2017

Cena wywoławcza: 500

Nigredo I, 2018

aluminium patynowane i woskowane, wys. 32 cm, sygn. na spodzie

Sylwia Michalska

Marynistyka 108

olej, płótno, 48 x 48 cm, sygn. p.d.

Izabela Stenka

Punkt odniesienia, 2018

intaglio, papier, nakład 1/10, 50 x 60 cm, sygn. u dołu

Łukasz Breitenbach

Liście na tle ściany

olej, płótno, 73 x 65 cm, sygn. l.d.

Klaudia Wojciechowicz

technika mieszana (rośliny, pióra), płyta, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Miejskie pustelnie: Warszawa, Siekierki

akryl, płótno, 50 x 120 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Pan Mietek, 2018

olej, płótno, 50 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Marta Kolarz

Przestrzeń Druga, 2015

olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Jolanta Kitowska

Anticipation – Nanny and the Prince, 2016

olej, płótno, 60 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Joyce Roybal

olej, płótno, 52 x 40 cm, sygn. p.d.

Cote d'Azur, 2018

Faunowie, 2018

akryl, płótno, 110 x 140 cm, sygn. na odwrocie

Łukasz Jacek

Formy pierwotne w Eterze, 2018

olej, płótno, 90 x 90 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 500

Galaxy I, 2015

olej, płótno, 50 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Warszawa 2018/07/14

Kamil Stańczak

Popiersie IX, 2018

Warszawa 2018/07/14

Warszawa 2018/07/14

Miasto

Warszawa 2018/07/14

Marta Tumińska

Tulipany 2, 2018

Warszawa 2018/07/14

Natalia Szynal

Pejzaż zimowy

Warszawa 2018/07/14

Agnieszka Przybyła

Lolita, 2013 - 2016

Warszawa 2018/07/14

Warszawa 2018/07/14

Joanna Sołtan

Nocne szepty światła 1

Warszawa 2018/07/14

1813CE, 2018

Warszawa 2018/07/14

Szumy Miasta - Pl. Zbawiciela

Warszawa 2018/07/14

Pocałunek, 2018

Warszawa 2018/07/14

Po Kąpieli, 2018

Warszawa 2018/07/14

Spacer

Warszawa 2018/07/14

Ślady Czasu 12, 2018

Warszawa 2018/07/14

Wśród Malw

Warszawa 2018/07/14

Warszawa 2018/07/14

Warszawa 2018/07/14

Wojciech Świerdzewski

Miłość, 2018

Warszawa 2018/07/14

Biała róża, 2018

Warszawa 2018/07/14

Niepoliczalne, 2018

Warszawa 2018/07/14

Tango, 2015

Warszawa 2018/07/14

Piotr Woroniecj jr (ur. 1981)

Alt_realizm, 2018

Warszawa 2018/07/14

Koci Cult, 2016

Warszawa 2018/07/14

Zmierzch, 2018

Warszawa 2018/07/14

Śpiąca Jabłoń, 2018

Warszawa 2018/07/14

Para, 2017

Warszawa 2018/07/14

Katarzyna Kombor

Azurite Blue, 2017

Warszawa 2018/07/14

Olantyna Delacroix

Wakacje, 2018

Warszawa 2018/07/14

Interaction-BXY, 2018

Warszawa 2018/07/14

Warszawa 2018/07/14

Tryptyk

Warszawa 2018/07/14

Krab żółty w muszli, 2018

Warszawa 2018/07/14

Warszawa 2018/07/14

Oksydan, 2017

Warszawa 2018/07/14

Rosa, 2018

Warszawa 2018/07/14

Anomalia X

Warszawa 2018/07/14

Kometa

Warszawa 2018/07/14

Warszawa 2018/07/14

Warszawa 2018/07/14

Warszawa 2018/07/14

Landscape CVII, 2017

Warszawa 2018/07/14

Warszawa 2018/07/14

Warszawa 2018/07/14

Tomasz Włodarczyk

Akt 3, 2018

Warszawa 2018/07/14

Warszawa 2018/07/14

Kocur 1 (ur. 1985)

Typogirl 06, 2018

Warszawa 2018/07/14

Beata Pałach

Układ 2, 2016

Warszawa 2018/07/14

Samoloty, 2017

Warszawa 2018/07/14

Blue gemstone, 2017

Warszawa 2018/07/14

Nigredo I, 2018

Warszawa 2018/07/14

Sylwia Michalska

Marynistyka 108

Warszawa 2018/07/14

Izabela Stenka

Punkt odniesienia, 2018

Warszawa 2018/07/14

Łukasz Breitenbach

Liście na tle ściany

Warszawa 2018/07/14

Klaudia Wojciechowicz

Warszawa 2018/07/14

Warszawa 2018/07/14

Pan Mietek, 2018

Warszawa 2018/07/14

Marta Kolarz

Przestrzeń Druga, 2015

Warszawa 2018/07/14

Jolanta Kitowska

Warszawa 2018/07/14

Joyce Roybal

Warszawa 2018/07/14

Cote d'Azur, 2018

Warszawa 2018/07/14

Faunowie, 2018

Warszawa 2018/07/14

Łukasz Jacek

Warszawa 2018/07/14

Galaxy I, 2015

    Limit ceny