Wakacyjna Aukcja “Podróżnicza” – 28 lipca 2021 r. godz. 19:30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem Wakacyjnej Aukcji “Podróżniczej”, która trwa na portalu Onebid.pl. To kolejna z tematycznych licytacji, przygotowanych przez Pragalerię, podczas których można zakupić starannie wyselekcjonowane dzieła artystów młodego i średniego pokolenia, w niezwykle okazyjnych cenach wywoławczych. Tym razem mamy przyjemność zaprezentować bogatą ofertę prac inspirowanych podróżami, egzotycznymi zakątkami świata i ich charakterystyczną florą i fauną. W katalogu znaleźć można również bardziej znajome, swojskie pejzaże. Zapraszamy do wspólnej wyprawy śladami podróżniczych inspiracji młodych polskich twórców!

Licytacja odbędzie się 28 lipca (środa), o godz.: 19:30.

Beautiful Frida, 2021

technika mieszana (akryl, olej), płótno, 91 x 91 cm, sygn. p.d.: monogramem ZB

Malwina Konopacka (ur.1982)

Wazon - OKO Jungle, 2020

ceramika szlachetna, malowana podszkliwnie, szkliwiona; wys. 42 cm, średn. 19 cm; sygn. i numerowana na spodzie: 52.

Cena: 1300

Wieczny Rzym, 2021

technika mieszana (olej, akryl, szlagmetal), płótno, 90 x 90 cm, sygn. p.d.: N. Mirak

Syrenki, 2021

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. l.d.: AL

Pożegnanie z Afryką, 2021

technika mieszana (kredki, promarkery, ołówek, kolaż), karton barwiony, 45 x 60 cm, w oprawie passe-partout: 70 x 58 cm, sygn. p.d.: ŻanetaGBiernat

Cena: 450

Jaguar, 2021

technika mieszana (drewno lipowe, miedź, naturalne kamienie - obsydian i karneol), ok. 14 x 25 x 6 cm, sygn. na boku: Mihran 2021.

Wilderness, 2021

akryl, płótno, 60 x 150 cm, sygn. p.d.: Michalina Czurakowska

W chmurach, 2021

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: KDOROBA2021

Cena: 750

Bo no bo myślę!, 2021

olej, płótno, 92 x 73 cm, sygn. p.d.: PD 2021

Szlak wędrowców, z cyklu: "Toskania", 2021

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: Luiza Los. P. '21

Maluch, 2021

akryl, płótno, 30 x 30 cm, sygn. p.d.: WW

Cinnamon bun, 2021

olej, płótno, 27 x 33 cm, sygn. p.d.: Szkurpiewski

Pejzaż miejski z katedrą w Chartres, 2021

tusz, akwarela, papier akwarelowy, 42 x 30 cm, w oprawie: 50 x 42 cm, sygn. p. d. Dawid Masionek

Słoń, 2021

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Podroz w nieznane, 2021

Cena: 550

Różowy, 2021

olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: Stanisz

Jacube Rybińska (ur. 1985)

Co na haku to w..., 2021

technika mieszana (tusz, akwarela, ołówek), papier akwarelowy 300g z bawełną, 42 x 29,7 cm (arkusz), w oprawie: 50 x 40 cm, sygn. p.d.: Jacube Rybińska 05/21

Grota, 2003

olej, płótno, 100 x 50 cm, w oprawie: 110 x 60 cm, sygn. p.d.: Lipska' 03

Nowy Jork XLI, z cyklu: "Metropolie",

olej, płotno, 100 x 100 cm, sygn. l.d.: Karczmarski

Złociste szczyty, 2021

olej, płótno 3D, 70 x 70 cm, sygn. l.d.: Ms

Rodzeństwo, 2020

olej, płótno, 50 x 70 cm, sygn. p.d.: Wasilewska

Wazon "Siena", 2021

kamionka, kredki ceramiczne, szkliwiony od wewnątrz, wys. ok. 37 cm, sygn. na spodzie: PBrymas

Katarzyna Balcerzak (ur. 1985)

Alpejski, 2020

akwarela, papier, 21 x 30 cm, w oprawie: 24 x 33 cm, sygn. l.d.: Balcerzak 2020

Mirium, 2021

akryl, płótno, 60 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Joanna Buszko (ur. 1980)

ZU, 2018

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Pastel ray, 2021

technika własna, technika mieszana (akryl, spray, szlagmetal), 100 x 80 cm, sygn. p.d.: Dobosz

Cena: 450

Monika Solorz (ur. 1974)

Lampart, 2021

technika mieszana (akryl, kolaż - papier), płótno, 50 x 50 cm, sygn.

Nenufary, 2017

monotypia, technika mieszana, papier Fabriano, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: Johnsson 2017

Ptaki - Dziwaki V, 2021

olej, płótno, 80 x 60 cm, sygn. l.d.: E.BOUKOURBANE

Cena: 1300

AP - Dream Way, 2021

akryl, płótno, 65 x 54 cm, sygn. na odwrocie

Wspomnienia z Australii: Kakadu u siebie, 2021

akryl, płótno, 80 x 70 cm, sygn. p.d.: MF'21

Adam Swoboda (ur. 1956)

O jeden sznur za daleko, 2019

olej, płótno, 70 x 80 cm, sygn. p. d.: ASwoboda, opisany na odwrocie.

Cena: 2900*Do opłaty aukcyjnej doliczana jest opłata z tytułu droit de suite w wysokości 5%

Izabela Najuch (ur. 1994)

Flaming, 2021

olej, deska, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Katarzyna Żabczak (ur. 1984)

Vita est iter, 2014

linoryt, papier, 35 x 50 cm, w oprawie passe-partout: 39 x 58 cm, 6/30, sygn. u dołu: Katarzyna Żabczak, 2014

Cena: 350

Mały Goryl, 2021

ceramika szkliwiona i złocona 24k, 26 x 25 x 18 cm, sygnowana i numerowana od spodu: 20/21

Kierunek Chorwacja, 2020

akwarela, papier, 13 x 27 cm, sygn. p.d.: 2020 A.Piotrowiak. Praca nieoprawiona.

Cena: 450

Podlasiak, 2020

akryl, płótno, 110 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Poranek w Godowej, 2021

olej, płótno, 80 x 120 cm, sygn. p.d.: M. Siwiec 2021

Cisza Głębin, 2020

olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: Kinga Wnuk

Spacer po lesie, 2021

olej, płótno, 50 x 50 cm, sygn. p.d.: f.łoziński

Sofia Jackiewicz (ur. 1991)

XIV, 2021

technika mieszana, akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: J '21

Miejski Tygrys, 2021

technika mieszana (gwasz, kredka akwarelowa), papier, 40 x 30 cm (arkusz), w oprawie: 42,5 x 32,5 cm, sygn. l.d.: M. Chołda

Cena: 250

Weronika Hempel (ur. 1994)

Narodziny ziemi, 2021

suchy pastel, papier canson, 65 x 45cm, w oprawie: 67,5 x 47,5 cm, sygn. p.d.: Hempel

Cena: 450

Słony wiatr, 2021

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. p.d.: R Gitkiewicz

Sun, 2021

terakota, akryl, wys. ok: 44cm, sygn. w środku: Andrzej Kikowski 2021

Piękne, dzikie plaże, lazurowa woda i miękki jak mąka piasek, 2018

olej, akryl, płótno, 90 x 90 cm, sygn.p.d.: HCh 2018

Toro, 2021

olej, płótno, 90 x 90 cm, sygn. p.d.: Robotycka 21

Kwiat życia, 2021

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.: Sitnikova

Małgorzata Sarnecka (ur. 1987)

Ghostdog, 2021

akryl, płótno, 24 x 30 cm, sygn. p.d.: monogramem oraz na odwrocie

Zapach cytrusów, 2021

technika mieszana (olej, akryl, szlagmetal), płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: A.Kappa

Rafa, 2021

technika mieszana (akryl, farba fluorescencyjna, tempera brokatowa), płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: Anna Piórek 2021r

Cena: 650

Weneckie Klimaty 29, 2016

technika mieszana (olej, akryl), płótno, 54 x 65 cm, sygn. p.d.: Piekut D

Myslisz, że tam będzie lepiej?, 2021

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. l.d.: monogramem oraz na odwrocie

Ilona Woźniak (ur. 1964)

Jesienna struktura, 2019

olej, płótno, 40 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Fish, 2021

brąz, kamień, wys. ok.16 cm, szer. ok. 13 cm, sygn. na kamieniu: KIZ

Latarnia w Nafplio, 2021

akryl, płótno, 50 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Impresja znad Wisły, 2021

olej, płótno, 30 x 50 cm, sygn. p.d.: JK Hudzik '21

Crepusculum purpura I, 2021

akryl, płótno, 100 x 70cm, sygn. na odwrocie

Z czereśnią, 2021

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: Karina Góra

Zatoka marzeń, 2021

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: Mariola Świgulska Seenna 2021

Roman Lasa (ur. 1975)

Droga, 2021

olej, płótno, 40 x 50 cm, sygn. p.d.: R LASA

Zanzibar, 2021

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. l.d.: A.Stępień 2021

Archipelag, 2021

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Nigdy nie chodź sama do lasu, 2021

akryl, płótno, 90 x 90 cm, sygn. p.d.: Ryś 2021

Lavender valley, 2021

technika mieszana (olej, akryl, szlagmetal), płótno, 90 x 70 cm, sygn.p.d.: Sandecka-Lakocy'21

Konik, 2021

olej, płótno, 30 x 40 cm, w oprawie: 33,5 x 43,5 cm, sygn. p.d.: K. Krzyszczyk

Skandynawski pejzaż, 2021

akryl, płótno, 90 x 90 cm, sygnowany na odwrocie

Warszawa 2021/07/28

Beautiful Frida, 2021

Warszawa 2021/07/28

Malwina Konopacka (ur.1982)

Wazon - OKO Jungle, 2020

Warszawa 2021/07/28

Wieczny Rzym, 2021

Warszawa 2021/07/28

Syrenki, 2021

Warszawa 2021/07/28

Pożegnanie z Afryką, 2021

Warszawa 2021/07/28

Jaguar, 2021

Warszawa 2021/07/28

Wilderness, 2021

Warszawa 2021/07/28

W chmurach, 2021

Warszawa 2021/07/28

Bo no bo myślę!, 2021

Warszawa 2021/07/28

Warszawa 2021/07/28

Maluch, 2021

Warszawa 2021/07/28

Cinnamon bun, 2021

Warszawa 2021/07/28

Warszawa 2021/07/28

Słoń, 2021

Warszawa 2021/07/28

Podroz w nieznane, 2021

Warszawa 2021/07/28

Różowy, 2021

Warszawa 2021/07/28

Jacube Rybińska (ur. 1985)

Co na haku to w..., 2021

Warszawa 2021/07/28

Grota, 2003

Warszawa 2021/07/28

Warszawa 2021/07/28

Złociste szczyty, 2021

Warszawa 2021/07/28

Rodzeństwo, 2020

Warszawa 2021/07/28

Wazon "Siena", 2021

Warszawa 2021/07/28

Alpejski, 2020

Warszawa 2021/07/28

Mirium, 2021

Warszawa 2021/07/28

Joanna Buszko (ur. 1980)

ZU, 2018

Warszawa 2021/07/28

Pastel ray, 2021

Warszawa 2021/07/28

Monika Solorz (ur. 1974)

Lampart, 2021

Warszawa 2021/07/28

Nenufary, 2017

Warszawa 2021/07/28

Ptaki - Dziwaki V, 2021

Warszawa 2021/07/28

AP - Dream Way, 2021

Warszawa 2021/07/28

Warszawa 2021/07/28

Adam Swoboda (ur. 1956)

O jeden sznur za daleko, 2019

Warszawa 2021/07/28

Izabela Najuch (ur. 1994)

Flaming, 2021

Warszawa 2021/07/28

Katarzyna Żabczak (ur. 1984)

Vita est iter, 2014

Warszawa 2021/07/28

Mały Goryl, 2021

Warszawa 2021/07/28

Kierunek Chorwacja, 2020

Warszawa 2021/07/28

Podlasiak, 2020

Warszawa 2021/07/28

Poranek w Godowej, 2021

Warszawa 2021/07/28

Cisza Głębin, 2020

Warszawa 2021/07/28

Spacer po lesie, 2021

Warszawa 2021/07/28

Sofia Jackiewicz (ur. 1991)

XIV, 2021

Warszawa 2021/07/28

Miejski Tygrys, 2021

Warszawa 2021/07/28

Weronika Hempel (ur. 1994)

Narodziny ziemi, 2021

Warszawa 2021/07/28

Słony wiatr, 2021

Warszawa 2021/07/28

Sun, 2021

Warszawa 2021/07/28

Warszawa 2021/07/28

Toro, 2021

Warszawa 2021/07/28

Kwiat życia, 2021

Warszawa 2021/07/28

Ghostdog, 2021

Warszawa 2021/07/28

Zapach cytrusów, 2021

Warszawa 2021/07/28

Rafa, 2021

Warszawa 2021/07/28

Weneckie Klimaty 29, 2016

Warszawa 2021/07/28

Warszawa 2021/07/28

Ilona Woźniak (ur. 1964)

Jesienna struktura, 2019

Warszawa 2021/07/28

Fish, 2021

Warszawa 2021/07/28

Latarnia w Nafplio, 2021

Warszawa 2021/07/28

Impresja znad Wisły, 2021

Warszawa 2021/07/28

Crepusculum purpura I, 2021

Warszawa 2021/07/28

Z czereśnią, 2021

Warszawa 2021/07/28

Zatoka marzeń, 2021

Warszawa 2021/07/28

Roman Lasa (ur. 1975)

Droga, 2021

Warszawa 2021/07/28

Zanzibar, 2021

Warszawa 2021/07/28

Archipelag, 2021

Warszawa 2021/07/28

Warszawa 2021/07/28

Lavender valley, 2021

Warszawa 2021/07/28

Konik, 2021

Warszawa 2021/07/28

Skandynawski pejzaż, 2021

    Limit ceny