Tobiasz Frączek

Tobiasz Frączek

Urodzony w 1994 roku w Raciborzu. Absolwent Liceum Plastycznego w Zabrzu. W 2018 roku obronił dyplom licencjacki na kierunku Edukacja Artystyczna w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Raciborzu (dyplom malarski w pracowni prof. K. Cieślika). Obecnie student malarstwa piątego roku na Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach.

Wystawy:

2013 – Poplenerowa wystawa zbiorowa na Zamku Piastowskim w Raciborzu

2014 – Wystawa indywidualna w Centrum informacji w Raciborzu

2019 – Poplenerowa wystawa zbiorowa w Muzeum Zofii Kossak w Górkach Wielkich

2019 – Wystawa zbiorowa “Schronienie” w bunkrze w Rudzie Śląskiej

Oczekiwanie, 2018

technika mieszana, płyta pilśniowa, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: Frączek

Kraty, 2018

technika mieszana, tektura, 100 x 70 cm, sygn. l.d.: Frączek

Tryptyk – Spotkanie, 2018

technika mieszana, tektura, 100 x 210 cm (całość), sygn. p.d.: Frączek

Sen Lunatyka, 2017

olej, płótno, 120 x 100 cm, sygn. p.d.: Frączek

Freediving, 2021

olej, płótno, 150 x 120 cm, sygn. p.d.: Frączek

Cisza, 2017

olej, płótno, 160 x 140 cm, sygn. p.d.: Frączek

Cena: 7000

Siesta, 2017

olej, płótno, 120 x 120 cm, sygn. p.d.: Frączek

Bezsenność, 2016

technika mieszana (olej, akryl), płótno, 150 x 70 cm, sygn. p.d.: Frączek

Ptasiek, 2018

olej, płótno, 107 x 80 cm, sygn. p.d.: Frączek

Codzienność, 2017

technika mieszana (olej, akryl), płótno, 120 x 120 cm, sygn. p.d.: Frączek

Odmrożenia, 2018

olej, płótno, 200 x 150 cm, sygn. p.d.: Frączek

Ecce Homo, 2019

technika mieszana, płótno, 130 x 40 cm, sygn. p.d. Frączek

Oczekiwanie, 2018

Kraty, 2018

Tryptyk – Spotkanie, 2018

Sen Lunatyka, 2017

Freediving, 2021

Cisza, 2017

Siesta, 2017

Bezsenność, 2016

Ptasiek, 2018

Codzienność, 2017

Odmrożenia, 2018

Ecce Homo, 2019