Sztuka dla Ukrainy. Aukcja charytatywna – 13 kwietnia 2023 r. godz. 19:30

Pragaleria

Stalowa 3, Warszawa

Sztuka dla Ukrainy. Aukcja charytatywna – 13 kwietnia 2023 r. godz. 19:30

Pragaleria we współpracy z Kolektywem STUS zaprasza do udziału w Aukcji charytatywnej „Sztuka dla Ukrainy”. Licytacja odbędzie się 13 kwietnia o godz. 19:30. Katalog Aukcji Dostępny jest na platformie Onebid.pl. Ceny wywoławcze wszystkich prac to 100 zł.

ZOBACZ KATALOG ONEBID

Ponad trzydziestu artystów z różnych krajów połączyło siły w charytatywnej akcji Sztuka dla Ukrainy organizowanej przez Pragalerię i Kolektyw STUS. Podczas licytacji online można wylicytować dzieła sztuki powstałe w bardzo różnych technikach: od obrazów olejnych, przez plakaty, fotografie, kolaże aż po ceramikę i techniki mieszane. Środki uzyskane ze sprzedaży dzieł zostaną przeznaczone na zakup starlinków dla żołnierzy na linii frontu.

Aukcja charytatywna to efekt współpracy Pragalerii z młodymi aktywistami z Kolektywu STUS, którzy połączyli siły, aby wesprzeć Ukrainę poprzez sztukę:

Prace przedstawione na tej aukcji są wyjątkowe, ponieważ są przede wszystkim przejawem ogromnej solidarności artystów — dochód z ich sprzedaży przeznaczamy na wsparcie Ukrainy. Wierzymy, że odległość nie jest przeszkodą do niesienia pomocy, dlatego podczas aukcji zbieramy na “starlinki” — narzędzie, które posłuży żołnierzom do kontaktu z bliskimi osobami i do komunikacji w drużynie. Dostarczają one internet tam, gdzie nie ma żadnej sieci” — mówi Kacper Sienicki z Kolektywu STUS.

Zgłoszenie chęci kupna

W celu zgłoszenia chęci kupna należy wypełnić formularz.

Prosimy o wpisaniu w pole "dodatkowe uwagi" informacji na temat preferowanego sposobu płatności (przelew, gotówka, karta, przelew) oraz sposobu odbioru prac (osobisty, przesyłka pocztowa, przesyłka kurierska) oraz ewentualnie czy są Państwo zainteresowani innymi pracami tego artysty.

W przypadku pytań, prosimy o kontakt:
telefon: 884798852
email: info@pragaleria.pl
    Metoda licytacji

    Limit ceny

    Akceptuję regulamin oferty galeryjnej