Świąteczna Aukcja Młoda w Teatrze 6. piętro – 13 grudnia 2021 r. godz. 19:30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem Świątecznej Aukcji Młodej w Teatrze 6. piętro, która odbędzie się 13 grudnia (poniedziałek) 2021 r. o godz. 19.30. Już po raz kolejny mamy przyjemność zaprosić Państwa na pokaz przedaukcyjny do pięknych wnętrz teatralnego foyer w Pałacu Kultury i Nauki. Aukcja odbywa się w ramach projektu “Sztuka na 6”.

Wystawa przedaukcyjna czynna będzie od 29 listopada, w godzinach pracy Teatru.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą aukcyjną i uczestniczenia w licytacji.

Ze względu na ograniczenia związane z pandemią koronawirusa, aukcja prowadzona będzie wyłącznie w systemie on-line, bez obecności osób licytujących na sali. Zachęcamy do rejestracji na platformie Onebid, Artinfo oraz do składania zleceń licytacji telefonicznej lub z limitem poprzez formularz dostępny na naszej stronie lub mailowo / telefonicznie.

Aromatyczny dotyk, 2021

akryl, płótno, 90 x 90 cm, sygn. p.d.: H.Chajec 21021

Krokodyl, seria "Safari", 2018

ceramika angobowana i szkliwiona, 35 x 15 x 10 cm, sygn. na spodzie , nr 15/2018

Wabi-Sabi Blues XII, 2021

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Osada, 2021

akryl, płótno, 80 x 70, sygn. p.d.: MF'21

Paulina Ostrowska (ur. 1992)

Golden Hour, 2021

technika mieszana (tkaniny, akryl, spray), płótno, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Wenus, 2021

miedź, drewno (lipa), ok. 36,5 x 12 x 7 cm, sygn.: Mihran 2021

Kolorowe przenikanie, 2021

akryl, płótno, 90 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Turris Babel, 2021

technika mieszana (akwarela, akryl), płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Akt (stojący), 2021

olej, płótno, 60 x 50 cm, sygn. p.d.: MD

Drzewo Elfów, 2021

technika mieszana (olej, akryl), płótno, 50 x 50 cm, sygn. p.d.: N.Mirak

Wojciech WOŹNIAK (ur. 1987)

Lądowanie na plaży, 2020

olej, płótno, 85 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Franciszek Wolski (ur. 1987)

Przestrzeń synaptyczna, 2017

olej, płótno, 70 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Małgorzata Kolmus (ur. 1982)

GR5PN1, 2021

akryl, płótno, 81 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Alicja w krainie motyli, 2021

technika mieszana (kolaż, markery, kredki), papier barwiony, 50 x70 cm, oprawiony w zlotą ramkę 50 x70 cm, sygn. p.d.: ŻanetaGBiernat

Cena wywoławcza: 500

Mapa, 2021

technika mieszana, płótno, 50 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Przelot w blasku, 2021

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.: R. Gitkiewicz

Halikarnas, 2021

kamionka, kredki ceramiczne, szkliwiony od wewnątrz, wys. ok 21 cm, sygn, na spodzie: PBrymas 2021 / Brynie w Glinie

Cena wywoławcza: 500

QJ, 2021

akryl, płótno, 20 x 20 cm, sygn. p.d.: Baranowski 64:21

Cena wywoławcza: 500

Horologium czyli gwiazdozbiór Zegara, 2021

akryl, technika własna, płótno, 90 x 80 cm, sygn. p.d.: ABoroń 2021,

Cena wywoławcza: 500

Pożegnanie, 2021

olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Piwonie, 2021

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.

Cena wywoławcza: 500

Tabriz, 2021

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. p.d.: Lipka

Joanna Gorgolewska (ur. 1992)

Panorama04, 2021

akryl, płótno, 45 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Haborym, 2021

akryl, płótno, 120 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Pasma górskie, 2021

technika mieszana (olej, akryl), płótno, 90 x 90 cm, sygn. p.d.: Kaja Wiśniewska

Praca wycofana

praca wycofana

Cena wywoławcza: 500

Lost, 2021

technika mieszana (akryl, kolaż), płótno, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie

The Past, 2019

olej, płyta drewniana, 80 x 70 cm, w oprawie: 83 x 73 cm, sygn. l.d.: piktogramami oraz na odwrocie

TuliPan VII, 2021

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn.p.d.: Karina Góra

Na szczęście zawsze mamy czas, 2021

akryl, płótno, 90 x 100 cm, sygn. p.d.: monogramem oraz na odwrocie

Macierzyństwo, 2021

akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn. l.d.:AL

Jaga Szczepanik (ur. 1983)

Marilyn, 2021

olej, płótno, 50 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Hope, 2021

akryl, płótno, 70 x 70 cm, w oprawie: 74 x 74 cm, sygn. p.d.: KB

Na granicy, 2021

technika mieszana, płótno, 120 x 80 cm, sygn. p.d.: Karolina Dadura

Me against the world, 2021

technika mieszana (farba i tusz akrylowy, spray, markery), płótno, 90 x 90 cm, sygn.na odwrocie

Abstrakcja głęboka, 2021

akryl, płótno, 40 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Nobody is perfect B.W., 2021

olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: ŁM'21

Laquelle, 2021

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Alegoria czasu III, 2021

akryl, płótno, 50 x 100 cm, sygn. lewa górna krawędź: Łukasz Gil 2021

Cena wywoławcza: 500

Żniwa, 2021

akryl, płótno, 70 x 60 cm, sygn. p.d.: monogramem oraz na odwrocie

Rytm Bytu, 2021

technika mieszana (akryl i polimer strukturalny z elementem szkła), płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: Lipska 21

Katarzyna Krzęczko (ur. 1977)

Przyjaciel, 2021

technika mieszana (akryl, szlaggold), płótno, 100 x 60 cm, sygn. p.d.: K@rt

Siedząca, 2021

technika mieszana (akryl, kredka akwarelowa), płótno, 80 x 60 cm, sygn. l.d.: M. Chołda

Jerzy Konstantynowicz (ur. 1965)

Czterej księża oglądają Turniej Czterech Skoczni, 2021

akryl, płótno, 50 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Kraków za chwilę, 2021

olej, płótno, 120 x 100 cm, sygn. p.d.: F.Łoziński

Z serii: Crazy in Love, 2021

Cena wywoławcza: 500

Letni wiatr, 2021

olej, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: BK

Cena wywoławcza: 500

Płyniemy, 2021

akryl, płótno, 60 x 60 cm, sygn. l.d.: Plewa K 2021

Fracture, 2021

technika mieszana, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Drzewo IV, 2021

brąz patynowany, granit, wys. 50, szer. 37, 8/12, sygn. na boku: SCABAN

Kamienica, 2019

akwaforta, akwatinta, papier Hahnemuhle 600g, wymiary kompozycji: 110 x 78 cm, arkusz: 118 x 78 cm, 3/10, sygn. p.d.: Oskar Gorzkiewicz. Praca nieoprawiona.

Portret na złotym tle, 2021

olej, płótno, 30 x 24 cm, sygn. na odwrocie

Pole, 2021

akryl, płótno, 110 x 110 cm, sygn. p.d.: MICHALINA CZURAKOWSKA

Night Splash, 2021

akryl, technika własna, 120 x 80 cm, sygn. na odwrocie

olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie. Praca inspirowana filmem Todda Phillipsa "Joker".

M4, 2017

technika mieszana, deska, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: Kołakowska '17

Odważ się pokonać granice, 2021

akryl, płótno, 50 x 100 cm, sygn. l.d.: DR

Apo Lady, 2021

rzeźba ceramiczna szkliwiona, czarno-biała, 29 x 17 x 14 cm, sygn. od środka, logo: ROKO

Zaświaty, 2021

akryl, płótno, 100 x 120 cm, sygn. p.d.: Paula Yezak

Cena wywoławcza: 500

W cieniu cyprysów, 2021

Żółty Bar nr 5, z cyklu: "Bary", 2019

fotografia cyfrowa, kolekcjonerska, kolor, wydruk cyfrowy papier Hahnemühle Photo Rag Baryta 315g (półbłysk), papier archiwalny, bezkwasowy, 40 x 40 cm (kompozycja), 50 x 50 cm (arkusz), 1/5, sygn. na licu i na odwrocie. Dołączony autorski certyfikat autentyczności. Praca nieoprawiona.

Cena wywoławcza: 500

Wojciech Jańczak (ur. 1990)

Nobody Knows Me Like You Do, 2021

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.: W. Jańczak 2021

Cena wywoławcza: 500

Błogostan, 2021

olej, akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: MChmielewska

Cena wywoławcza: 500

Kolorowy odpoczynek, 2021

olej, płótno, 80 x 80 cm, sygn. u dołu: Stanisz 2021

Cena wywoławcza: 500

Jedwab IV, 2019

druk wklęsły, papier, 100 x 140 cm, 4/40, sygn.: A. Lech-Bińczycka, 2019. Praca nieoprawiona.

Emotions, 2021

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: M. Rakoczy 2021

Ślepa wolność, 2021

akryl, płótno, 100 x 40 cm, sygn. p.d.: Ryś 2021

Maria Niekrasowa (ur. 1987)

Słuchanie ziół, 2021

akryl, płótno, 90 x 70 cm, sygn. p.d.: Некрасова М

Cena wywoławcza: 500

Formy kuliste, 2020

olej, płótno, 50 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Kocham Cię! - Ja bardziej!, 2021

akryl, płótno, 60 x 60 cm, sygn. l.d.: M.STERN

Zaśnieżona Dolina Gąsienicowa, 2020

olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: Kinga Wnuk

Pogoń, 2020

akwaforta, akwatinta, papier Canson biel antyczna, 100 x 70 cm, 16/40, sygn.: lewa strona spód ,,Pogoń'' , środek spód ,,16/40'' , prawa strona spód ,,Sebastian Laszczyk 2020r ''

Czarny czas, 2021

akryl, płótno, 110 x 125 cm, sygn. na odwrocie

Nowy dzień, 2021

007, 2021

akryl, płótno, 60 x 73 cm, sygn. p.d.: WW

akryl, płyta, 80 x 80 cm, sygn. l.g.: WFraczek 2021r

Cena wywoławcza: 500

Światłem własnym, 2020

akryl, płótno, 70 x 60 cm, sygn. p.d.: AIB

Cena wywoławcza: 500

Meadow II, 2021

olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: Pervinece '21

Cena wywoławcza: 500

Trzy siostry - wewnętrzny kompas, 2021

technika mieszana (olej, kolaż), płótno, 75 x 115 cm, sygn. p.d.: M. Kurek oraz na odwrocie

Thirst, 2021

technika mieszana, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Pożegnania, 2021

akryl, płótno, 70 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Inner glow, 2021

technika mieszana (akryl, pastele), płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Na dworcu, 2021

akryl, płótno, 65 x 50 cm, sygn. l.d.: Filip Warzecha

Podmuch, 2020

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.: E.Seweryn 2020

Pianino, 2021

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Olena Horhol (ur. 1994)

Jesień 2, 2021

olej, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: HorHol 21

Kaja Goździewicz (ur. 1994)

Bloody war, 2021

akryl, płótno, 50 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Klara i dziadek do orzechów, 2020

olej, płótno, 90 x 80 cm, sygn. p.d.: K. Kabzińska-M, 2020

Imigrant - 2, 2020

akryl, płótno, 90 x 90 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Zakochani w Toskanii, z cyklu: "Toskania", 2021

akryl, płótno, 95 x 70 cm, sygn. Luiza Los. P. 21

Maki. Południe, 2021

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Przedświt, 2021

olej, akryl, płótno, 75 x 115 cm, sygn. na odwrocie

Ściana 62, 2002

olej, płótno, 70 x 85 cm, sygn. p.d.: KK 02

Pod wysokim niebem, 2021

akryl, olej, płótno, 91 x 91 cm, sygn. l.d.: Zb

Paint in black, 2021

technika mieszana (pasta strukturalna, akryl), płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Złota zatoka kwitnącej wiśni, 2021

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: Mariola Świgulska Senna 2021

Anna Marciniak (ur. 1984)

Rozmowa z kobietą bez twarzy, 2021

olej, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: A.M.

Cena wywoławcza: 500

Rose fantasy, 2021

akryl, płótno, 50 x 50 cm (w ramie: 53 x 53 cm), sygn. p.d.: Marta Dunal

The Miracle, 2021

olej, płótno, 90 x 90, sygn. p.d.: K. Płotnikow

Pejzaż zimowy, 2021

olej, płótno, 80 x 120 cm, sygn. p.d.: PD 2021

Cena wywoławcza: 500

Tomasz Włodarczyk (ur. 1962)

Gracja w białych liliach, 2021

olej, płyta, 80 x 60 cm, w oprawie: 84 x 64 cm, sygn. l.d.: Włodarczyk

GT 05, 2021

akryl, płótno, 50 x 50 cm, sygn. p.d.: Hana Rozpara 2021

Faun, 2021

Cena wywoławcza: 500

Artem Smorodin ( ur.1981)

Oczekiwanie, 2021

akryl, płótno, 90 x 60 cm, sygn. p.d.: Смородін

Cena wywoławcza: 500

In the Land of the Midnight Sun, 2021

technika własna (akryl, szlagmetal), płótno, 90 x 70 cm, sygn. p.d.: RP2021

Lazurowy rejs 2, 2021

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: A.Stępień 2021

Świecąca w nocy - katedra w Mediolanie, 2021

olej, płótno, 50 x 70 cm, sygn. p.d.: Dawid Masionek

Patryk Paliwoda (ur. 1989)

On the bottom, 2021

Cena wywoławcza: 500

(ur. 1989), Edyta Pęksyk (pseud. Edi Sen

Zamykam oczy, 2021

olej, płyta, 70 x 60 cm, w oprawie: 83 x 73 cm, sygn. l.d.: Edi Sen 2021

Morze Północne, 2021

Cena wywoławcza: 500

Maska 1, 2021

W stronę słońca, 2021

olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.: K.Krzyszczyk

Cena wywoławcza: 500

Qualia IX, 2021

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Warszawa 2021/12/13

Aromatyczny dotyk, 2021

Warszawa 2021/12/13

Warszawa 2021/12/13

Wabi-Sabi Blues XII, 2021

Warszawa 2021/12/13

Osada, 2021

Warszawa 2021/12/13

Paulina Ostrowska (ur. 1992)

Golden Hour, 2021

Warszawa 2021/12/13

Wenus, 2021

Warszawa 2021/12/13

Kolorowe przenikanie, 2021

Warszawa 2021/12/13

Turris Babel, 2021

Warszawa 2021/12/13

Akt (stojący), 2021

Warszawa 2021/12/13

Drzewo Elfów, 2021

Warszawa 2021/12/13

Wojciech WOŹNIAK (ur. 1987)

Lądowanie na plaży, 2020

Warszawa 2021/12/13

Franciszek Wolski (ur. 1987)

Przestrzeń synaptyczna, 2017

Warszawa 2021/12/13

Małgorzata Kolmus (ur. 1982)

GR5PN1, 2021

Warszawa 2021/12/13

Alicja w krainie motyli, 2021

Warszawa 2021/12/13

Mapa, 2021

Warszawa 2021/12/13

Przelot w blasku, 2021

Warszawa 2021/12/13

Halikarnas, 2021

Warszawa 2021/12/13

QJ, 2021

Warszawa 2021/12/13

Warszawa 2021/12/13

Pożegnanie, 2021

Warszawa 2021/12/13

Piwonie, 2021

Warszawa 2021/12/13

Tabriz, 2021

Warszawa 2021/12/13

Joanna Gorgolewska (ur. 1992)

Panorama04, 2021

Warszawa 2021/12/13

Haborym, 2021

Warszawa 2021/12/13

Pasma górskie, 2021

Warszawa 2021/12/13

Praca wycofana

praca wycofana

Warszawa 2021/12/13

Lost, 2021

Warszawa 2021/12/13

The Past, 2019

Warszawa 2021/12/13

TuliPan VII, 2021

Warszawa 2021/12/13

Warszawa 2021/12/13

Macierzyństwo, 2021

Warszawa 2021/12/13

Jaga Szczepanik (ur. 1983)

Marilyn, 2021

Warszawa 2021/12/13

Hope, 2021

Warszawa 2021/12/13

Na granicy, 2021

Warszawa 2021/12/13

Me against the world, 2021

Warszawa 2021/12/13

Abstrakcja głęboka, 2021

Warszawa 2021/12/13

Nobody is perfect B.W., 2021

Warszawa 2021/12/13

Laquelle, 2021

Warszawa 2021/12/13

Alegoria czasu III, 2021

Warszawa 2021/12/13

Żniwa, 2021

Warszawa 2021/12/13

Rytm Bytu, 2021

Warszawa 2021/12/13

Katarzyna Krzęczko (ur. 1977)

Przyjaciel, 2021

Warszawa 2021/12/13

Siedząca, 2021

Warszawa 2021/12/13

Warszawa 2021/12/13

Kraków za chwilę, 2021

Warszawa 2021/12/13

Z serii: Crazy in Love, 2021

Warszawa 2021/12/13

Letni wiatr, 2021

Warszawa 2021/12/13

Płyniemy, 2021

Warszawa 2021/12/13

Fracture, 2021

Warszawa 2021/12/13

Drzewo IV, 2021

Warszawa 2021/12/13

Kamienica, 2019

Warszawa 2021/12/13

Portret na złotym tle, 2021

Warszawa 2021/12/13

Pole, 2021

Warszawa 2021/12/13

Night Splash, 2021

Warszawa 2021/12/13

Warszawa 2021/12/13

M4, 2017

Warszawa 2021/12/13

Warszawa 2021/12/13

Apo Lady, 2021

Warszawa 2021/12/13

Zaświaty, 2021

Warszawa 2021/12/13

W cieniu cyprysów, 2021

Warszawa 2021/12/13

Warszawa 2021/12/13

Wojciech Jańczak (ur. 1990)

Warszawa 2021/12/13

Błogostan, 2021

Warszawa 2021/12/13

Kolorowy odpoczynek, 2021

Warszawa 2021/12/13

Jedwab IV, 2019

Warszawa 2021/12/13

Emotions, 2021

Warszawa 2021/12/13

Ślepa wolność, 2021

Warszawa 2021/12/13

Maria Niekrasowa (ur. 1987)

Słuchanie ziół, 2021

Warszawa 2021/12/13

Formy kuliste, 2020

Warszawa 2021/12/13

Warszawa 2021/12/13

Warszawa 2021/12/13

Pogoń, 2020

Warszawa 2021/12/13

Czarny czas, 2021

Warszawa 2021/12/13

Nowy dzień, 2021

Warszawa 2021/12/13

007, 2021

Warszawa 2021/12/13

Warszawa 2021/12/13

Światłem własnym, 2020

Warszawa 2021/12/13

Meadow II, 2021

Warszawa 2021/12/13

Warszawa 2021/12/13

Thirst, 2021

Warszawa 2021/12/13

Pożegnania, 2021

Warszawa 2021/12/13

Inner glow, 2021

Warszawa 2021/12/13

Na dworcu, 2021

Warszawa 2021/12/13

Podmuch, 2020

Warszawa 2021/12/13

Pianino, 2021

Warszawa 2021/12/13

Olena Horhol (ur. 1994)

Jesień 2, 2021

Warszawa 2021/12/13

Kaja Goździewicz (ur. 1994)

Bloody war, 2021

Warszawa 2021/12/13

Warszawa 2021/12/13

Imigrant - 2, 2020

Warszawa 2021/12/13

Warszawa 2021/12/13

Maki. Południe, 2021

Warszawa 2021/12/13

Warszawa 2021/12/13

Przedświt, 2021

Warszawa 2021/12/13

Ściana 62, 2002

Warszawa 2021/12/13

Pod wysokim niebem, 2021

Warszawa 2021/12/13

Paint in black, 2021

Warszawa 2021/12/13

Warszawa 2021/12/13

Anna Marciniak (ur. 1984)

Warszawa 2021/12/13

Rose fantasy, 2021

Warszawa 2021/12/13

The Miracle, 2021

Warszawa 2021/12/13

Pejzaż zimowy, 2021

Warszawa 2021/12/13

Tomasz Włodarczyk (ur. 1962)

Warszawa 2021/12/13

GT 05, 2021

Warszawa 2021/12/13

Faun, 2021

Warszawa 2021/12/13

Artem Smorodin ( ur.1981)

Oczekiwanie, 2021

Warszawa 2021/12/13

Warszawa 2021/12/13

Lazurowy rejs 2, 2021

Warszawa 2021/12/13

Warszawa 2021/12/13

Patryk Paliwoda (ur. 1989)

On the bottom, 2021

Warszawa 2021/12/13

(ur. 1989)

Zamykam oczy, 2021

Warszawa 2021/12/13

Morze Północne, 2021

Warszawa 2021/12/13

Maska 1, 2021

Warszawa 2021/12/13

W stronę słońca, 2021

Warszawa 2021/12/13

Qualia IX, 2021

    Limit ceny