PHORMY

Pragaleria

Stalowa 3, Warszawa

PHORMY

PHORMY to marka autorska założona przez architekta Maxa Kobielę. Pierwsze szkice mebli były odpowiedzią na prywatne zapotrzebowanie projektanta. Powstały z przekonania, że jeśli na rynku nie ma odpowiednich form, to trzeba je zaprojektować. Niedługo później powstawały kolejne projekty mebli, a z czasem narodziła się koncepcja zebrania ich pod jednym szyldem o nazwie PHORMY. Max Kobiela […]

Czytaj więcej »

PHORMY to marka autorska założona przez architekta Maxa Kobielę. Pierwsze szkice mebli były odpowiedzią na prywatne zapotrzebowanie projektanta. Powstały z przekonania, że jeśli na rynku nie ma odpowiednich form, to trzeba je zaprojektować. Niedługo później powstawały kolejne projekty mebli, a z czasem narodziła się koncepcja zebrania ich pod jednym szyldem o nazwie PHORMY.

Max Kobiela Projektant, założyciel marki PHORMY to architekt, absolwent Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Krakowskiej. Działa na polu architektury, projektowania wnętrz oraz wzornictwa i grafiki użytkowej.

1

PHORMY

lustro AMPHITE

lustro AMPHITE śr. 600 | wys. 50 mm rama malowana | lustro
Warszawa

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Carpe Artem Mikołaj Konopacki, właściciel marki
Pragaleria Dom Aukcyjny

potwierdza autentyczność sprzedanej pracy

PHORMY

lustro AMPHITE

lustro AMPHITE śr. 600 | wys. 50 mm rama malowana | lustro

Zgłoszenie chęci kupna

W celu zgłoszenia chęci kupna należy wypełnić formularz.

Prosimy o wpisaniu w pole "dodatkowe uwagi" informacji na temat preferowanego sposobu płatności (przelew, gotówka, karta, przelew) oraz sposobu odbioru prac (osobisty, przesyłka pocztowa, przesyłka kurierska) oraz ewentualnie czy są Państwo zainteresowani innymi pracami tego artysty.

W przypadku pytań, prosimy o kontakt:
telefon: 509789795
email: design@pragaleria.pl


    Akceptuję regulamin galerii