Od Modernizmu do Współczesności – Aukcja Kolekcjonera – 15 listopada 2023 r. godz. 19:30

Pragaleria

Stalowa 3, Warszawa

Od Modernizmu do Współczesności – Aukcja Kolekcjonera – 15 listopada 2023 r. godz. 19:30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem wyjątkowej Aukcji Kolekcjonera „Od Modernizmu do Współczesności”. W ofercie prezentujemy nie tylko prace na papierze najsłynniejszych twórców polskiej i światowej sztuki (takich jak np. Salvador Dali, Joan Miró, Pablo Picasso czy Stanisław Szukalski). W katalogu znaleźć można również prawdziwe perełki kolekcjonerskie, do których należy z pewnością zaliczyć: unikatowy projekt plakatu Andrzeja Krajewskiego (Andre de Krayewski), sitodruk wraz z płytą winylową sygnowany przez Wilhelma Sasnala czy zdjęcie polaroid wykonane przez kultowego muzyka Nicka Cave’a.

ZOBACZ KATALOG: LINK

Licytacja odbędzie się 15 listopada o godz. 19:30. Aukcja prowadzona będzie wyłącznie w systemie on-line, bez obecności osób licytujących na sali. Zachęcamy do rejestracji na platformie Onebid oraz do składania zleceń licytacji telefonicznej lub z limitem.  Wszystkie obiekty są dostępne do obejrzenia na żywo w Pragalerii.

Zgłoszenie chęci kupna

W celu zgłoszenia chęci kupna należy wypełnić formularz.

Prosimy o wpisaniu w pole "dodatkowe uwagi" informacji na temat preferowanego sposobu płatności (przelew, gotówka, karta, przelew) oraz sposobu odbioru prac (osobisty, przesyłka pocztowa, przesyłka kurierska) oraz ewentualnie czy są Państwo zainteresowani innymi pracami tego artysty.

W przypadku pytań, prosimy o kontakt:
telefon: 884798852
email: info@pragaleria.pl
    Metoda licytacji

    Limit ceny

    Akceptuję regulamin oferty galeryjnej