Grupa TWOŻYWO

Grupa TWOŻYWO

Grupa Twożywo

Emanacje słabości, 2004

farba, szablon, papier; 127 x 79 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: twożywo EA 2004 (ołówkiem).

Grupa Twożywo

Zwykły, 2005

farba, szablon, karton; 50 x 50 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: twożywo 2005 1/10.

Grupa Twożywo

Bycie na niby, ok. 1997

spray, szablon, papier; 68,5 x 67 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: twożywo 5/30 (ołówkiem).

Grupa Twożywo

Siataniści, 2007

farba, szablon, papier; 44 x 44 cm (wymiar kompozycji) 53 x 53 cm (wymiar arkusza); egzemplarz autorski,
sygn. i dat. na odwrocie: Twożywo 2007 egz. aut.

Grupa Twożywo

Antychryst będzie artyst, 1998

farba, szablon, papier; 48,5 x 36 cm.

Cena sprzedaży: SPRZEDANE

Grupa Twożywo

Tytoń, 2010

sitodruk, karton; 35 x 30 cm;
sygn., dat. i opisana na odwrocie: twożywo 2010 21/50.

Grupa Twożywo

Przelewać, 2006

olej, blacha; 100 x 100 cm;
unikat.

Grupa Twożywo

Trickster dzierży ster, 2007

farba, szablon, karton; 49,5 x 50 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: twożywo 2007 7/9.

Grupa Twożywo

Plądrujemy ruiny rzeczywistości, 1998

serigrafia, papier; 42 x 30 cm.

Cena sprzedaży: SPRZEDANE

Grupa Twożywo

Emanacje słabości, 2004

Grupa Twożywo

Zwykły, 2005

Grupa Twożywo

Bycie na niby, ok. 1997

Grupa Twożywo

Siataniści, 2007

Grupa Twożywo

Grupa Twożywo

Tytoń, 2010

sitodruk, karton; 35 x 30 cm;

Grupa Twożywo

Przelewać, 2006

olej, blacha; 100 x 100 cm;
unikat.

Grupa Twożywo

Trickster dzierży ster, 2007

Grupa Twożywo