Aukcja “Zielona” – 27 września 2021 r. godz. 19:30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem Aukcji “Zielonej”, która trwa na portalu Onebid.pl.

Tym razem mamy przyjemność zaprezentować bogatą ofertę prac, której motywem przewodnim jest zastosowanie różnych odcieni barwy zielonej.

Licytacja odbędzie się 27 września (poniedziałek), o godz. 19:30.

Po drugiej stronie, 2021

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 50 x 40 cm, sygn. p.d.: N.Mirak

Cena: 650

Wazon "Cadaqués", 2021

kamionka, kredki ceramiczne, szkliwiony od wewnątrz, wys. ok. 30 cm, sygn. na spodzie: PBrymas

Agata Korzeniowska (ur. 1972)

Kaszuby 2, 2020

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: A.Korzeniowska

Backstage, 2020

technika mieszana (kredki, markery, pisaki, kolaż), papier barwiony, 50 x 40 cm, sygn. p.d.: ŻanetaGBiernat. W oprawie: beżowe passe- partout i czarna rama.

Cena: 550

Circle No 4, 2021

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.: A. Grabowski 2021 r.

Kolońska katedra w szmaragdach, 2021

tusz, akwarela, papier akwarelowy, 39 x 29 cm, w oprawie (rama, passe-partout): 53 x 42 cm, sygn. p.d.: Dawid Masionek

Cena: 450

Agnieszka Zawisza (ur. 1970)

Flamingi, 2020

olej, płótno, 140 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Z każdym dniem, 2021

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Instynkt, 2021

olej, akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: Robotycka 21

Już czas, 2021

pastele suche, papier pastelmat, 40 x 30 cm, sygn. p.d.: BK.

Cena: 350

Wojciech Kołacz-Otecki (ur. 1984)

The end of the day, 2010

serigrafia, papier, 70 x 50 cm, 3/15, sygn. p.d.: parafką oraz stemplem autorskim

Fugler, 2021

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.: K Plewa 2021

Life IX, 2021

akryl, płótno, 120 x 60 cm, sygn. l.d.: B. Pietraga

Mindfulness, 2021

akryl, płótno, 46 x 55 cm, sygn. na odwrocie

W blasku błękitu, 2020

akryl, płótno, 90 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Spacer po ogrodzie, 2021

olej, akryl, płótno, 100 x 120 cm, sygn. p.d.: F.Łoziński

Portret zielony, 2021

akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Awokado, 2021

tusz, akwarela, papier akwarelowy, 39 x 29 cm, w oprawie (rama, passe-partout): 53 x 42 cm, sygn. p.d.: K. Kabzińska-M 2021

Zielony nr 07. Hommage à Piet Mondrian, 2021

fotografia kolekcjonerska kolor, wydruk cyfrowy papier Hahnemuhle Photo Rag Baryta 315g (półbłysk), papier archiwalny, bezkwasowy., 40 x 40 cm (w świetle obrazu), arkusz: 50 x 50 cm, 1/5, sygn. na froncie l.d. oraz na odwrocie. Dołączony autorski certyfikat autentyczności.

Krowa Ankole-Watussi, z serii "Safari", 2021

ceramika szkliwiona i złocona 24k złotem, 36 x 29 x 22 cm, sygn. na spodzie

Zielone wnętrze, 2014

olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Wiktoria Nowotna (ur. 2000)

W wodzie, dyptyk, 2021

akwarela, papier, 78,4 x 60 cm (całość), wymiar każdej z prac: 39,2 x 30 cm, sygn. na odwrocie. Prace nieoprawione.

Maya Yasmine art (pseud. Joanna Maciejowska, ur. 1970 r.)

Nowa Ziemia, 2021

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 50 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Promienie, 2012

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Pond, 2021

relief (wystające elementy ceramiczne) i akryl, płótno, 73 x 92 cm, sygn. p.d.: MICHALINA CZURAKOWSKA

Tomasz Raff (ur. 1985)

Greenery Wall, 2019

akwarela, papier 425 g/m2 Cold Press Hahnemühle, 30 x 40 cm, sygn. l.d.: T. Raff Supraśl 2019. Praca nieoprawiona.

Deszczem po szybie, dyptyk, 2021

technika mieszana (akryl i pastel olejny), płótno, 100 x 140 cm (całość), 2 płótna o wymiarach: 100 x 70 cm, sygn. p.d. na jednej pracy: Paula Yezak

Jarosław Filipek (ur. 1963)

Synthesis C 01, 2021

akwarela, papier, 45 x 65 cm, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: parafką oraz opisana na odwrocie

Małgorzata Kolmus (ur. 1982)

N7D21P3, 2021

akryl, płótno, 100 x 75 cm, sygn. na odwrocie

Konik morski II, 2021

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: monogramem

Swiatło Południa XXXIX, 2021

olej, płótno, 50 x 70 cm, sygn. l.d.: Karczmarski 2021

Ice hotel, 2021

olej, akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: ca

Janusz Szpyt (ur. 1960)

Akt, 2018

olej, płótno, 45 x 30 cm, sygn. p.d.: J. Szpyt

Marta Klara

Bez tytułu, z cyklu: Łańcuch górski - Pokolenie

glina, farba akrylowa aplikowana metodą napryskową, żywica; wys. 28 cm, szer. 24 cm.

Wojciech Jańczak (ur. 1990)

Sen II, 2021

akryl, płótno, 60 x 50 cm, sygn. p.d.: W. Jańczak 2021

Michał SPRYSZYŃSKI (ur. 1987)

P. b. G. S, 2018

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: MSpryszyński '18

Cena: 650

Duch lasu, 2021

akryl, płótno, 40 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Ogród, 2018

olej, płótno, 110 x 70 cm, sygn. p.d.: mjot

Jestem za kulisami, 2021

olej, płótno, 90 x 70 cm, sygn. p.d. :E.BOUKOURBANE

Cena: 1700

Ciepło lata, 2021

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 80 x 100 cm, sygn.p.d.: Laura Lis

Motyl, 2021

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: EPonińska 2021

Alegoria czasu IV, 2021

olej, płótno, 50 x 100 cm, 2021,sygn. na górnej krawędzi

Frida, 2021

akryl, technika mieszana, płótno, 90 x 60 cm, sygn. l.d.: IS '21

technika mieszana (akryl, pasta strukturalna), płótno, 70 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Alabastrowa zatoka, 2021

olej, płótno, 90 x 90 cm, sygn. p.d.: Lipka

Do-Do, 2021

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. l.g.: Baranowski 08/21

Pocałunek z nią, 2021

akryl, płótno, 60 x 60 cm, sygn. na boku płótna: KDOROBA2021

Agata Burnat (ur. 1998)

3 cats, 2020

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: A. Burnat

Pejzaż podlaski znad Supraśli Nr.4, 2020

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

#01 Wyspy, 2021

technika mieszana, (olej, akryl, szlagmetal), płótno, 40 x 40 cm, sygn. p.d.: A.Kappa

Struktury z natury, 2018 - 2021

technika mieszana (monotypia, akryl), papier Fabriano, 100 x 70 cm, sygn. l.d.: Johnsson 18

Koniec lata, 2021

olej, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: M. Siwiec 2021

Las nad rozlewiskiem, 2021

akryl, płótno, 40 x 50 cm, sygn.p.d.: Świgulska

W promieniach zieleni, 2021

akryl, płótno, 70 x 50 cm, w oprawie: 75 x 54 cm, sygn. l.d.: KB

Galaktyczna latarnia. Tourlitis, 2021

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.:R. Gitkiewicz

Cena: 550

Nad Morzem. Zielony, 2021

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Na Roztoczu, 2010

pastel olejna, karton, 50 x 70 cm, w oprawie: 60 x 80 cm, sygn. p.d.: Piekut D. 2010

Wild greenness, 2021

Drzewo Podzielone, 2020

olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: Pervinece '20

Zielone pastwiska, 2021

olej, płótno 3D, 90 x 90 cm, sygn. l.d.: Ms

Weronika Sobik (ur.1988)

Impresja zielona, 2020

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Kwiaty wiosenne, 2021

akryl, płótno, 50 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Głębia 3, 2021

akryl, technika własna, płótno, 100 x 65 cm, sygn. na odwrocie

Lato nad stawem II, 2018

akryl, płótno, 110 x 60 cm, sygn. p.d.: Luiza Los-P. 2018

From Morning Mist, 2021

technika mieszana (olej,akryl, szlagmetal), płótno, 80 x 60 cm, w oprawie: 90 x 70 cm, sygn. p.d.: Sandecka-Ląkocy'21

Nenufary, 2021

akryl, impast, płótno, 80 x 60 cm, sygn.p.d.: Anna Piórek 21

Pejzaż wiślany XXIII - deszczowy, 2021

olej, płótno, 38 x 46 cm, sygn. p.d.: J.K. Hudzik '21

Karolina Goździewicz (ur. 1994)

akryl, płótno, 50 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Heavenly Blessed, 2021

akryl, płótno, 50 x 70 cm, sygn.p.d.: DRaczynska,

Cena: 650

Płacząca wierzba, 2019

olej, płyta pilśniowa, 80 x 65 cm, w oprawie: 83 x 68 cm, sygn. p. d.: Edi Sen 2019

Materia II, 2018

Ślad IV, 2020

akryl, tusz, płótno, 60 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Daleko od domu, 2021

akryl, płótno, 55 x 110 cm, sygn. p.d.: Ryś 2021.

Cena: 650

Warszawa 2021/09/27

Po drugiej stronie, 2021

Warszawa 2021/09/27

Wazon "Cadaqués", 2021

Warszawa 2021/09/27

Agata Korzeniowska (ur. 1972)

Kaszuby 2, 2020

Warszawa 2021/09/27

Backstage, 2020

Warszawa 2021/09/27

Circle No 4, 2021

Warszawa 2021/09/27

Warszawa 2021/09/27

Agnieszka Zawisza (ur. 1970)

Flamingi, 2020

Warszawa 2021/09/27

Z każdym dniem, 2021

Warszawa 2021/09/27

Instynkt, 2021

Warszawa 2021/09/27

Już czas, 2021

Warszawa 2021/09/27

The end of the day, 2010

Warszawa 2021/09/27

Fugler, 2021

Warszawa 2021/09/27

Life IX, 2021

Warszawa 2021/09/27

Mindfulness, 2021

Warszawa 2021/09/27

W blasku błękitu, 2020

Warszawa 2021/09/27

Spacer po ogrodzie, 2021

Warszawa 2021/09/27

Portret zielony, 2021

Warszawa 2021/09/27

Awokado, 2021

Warszawa 2021/09/27

Warszawa 2021/09/27

Warszawa 2021/09/27

Zielone wnętrze, 2014

Warszawa 2021/09/27

Wiktoria Nowotna (ur. 2000)

W wodzie, dyptyk, 2021

Warszawa 2021/09/27

Nowa Ziemia, 2021

Warszawa 2021/09/27

Promienie, 2012

Warszawa 2021/09/27

Pond, 2021

Warszawa 2021/09/27

Tomasz Raff (ur. 1985)

Greenery Wall, 2019

Warszawa 2021/09/27

Warszawa 2021/09/27

Jarosław Filipek (ur. 1963)

Synthesis C 01, 2021

Warszawa 2021/09/27

Małgorzata Kolmus (ur. 1982)

N7D21P3, 2021

Warszawa 2021/09/27

Konik morski II, 2021

Warszawa 2021/09/27

Swiatło Południa XXXIX, 2021

Warszawa 2021/09/27

Ice hotel, 2021

Warszawa 2021/09/27

Janusz Szpyt (ur. 1960)

Akt, 2018

Warszawa 2021/09/27

Marta Klara

Warszawa 2021/09/27

Wojciech Jańczak (ur. 1990)

Sen II, 2021

Warszawa 2021/09/27

Michał SPRYSZYŃSKI (ur. 1987)

P. b. G. S, 2018

Warszawa 2021/09/27

Duch lasu, 2021

Warszawa 2021/09/27

Ogród, 2018

Warszawa 2021/09/27

Jestem za kulisami, 2021

Warszawa 2021/09/27

Ciepło lata, 2021

Warszawa 2021/09/27

Motyl, 2021

Warszawa 2021/09/27

Alegoria czasu IV, 2021

Warszawa 2021/09/27

Frida, 2021

Warszawa 2021/09/27

Warszawa 2021/09/27

Alabastrowa zatoka, 2021

Warszawa 2021/09/27

Do-Do, 2021

Warszawa 2021/09/27

Pocałunek z nią, 2021

Warszawa 2021/09/27

Agata Burnat (ur. 1998)

3 cats, 2020

Warszawa 2021/09/27

Warszawa 2021/09/27

#01 Wyspy, 2021

Warszawa 2021/09/27

Warszawa 2021/09/27

Koniec lata, 2021

Warszawa 2021/09/27

Las nad rozlewiskiem, 2021

Warszawa 2021/09/27

W promieniach zieleni, 2021

Warszawa 2021/09/27

Warszawa 2021/09/27

Nad Morzem. Zielony, 2021

Warszawa 2021/09/27

Na Roztoczu, 2010

Warszawa 2021/09/27

Wild greenness, 2021

Warszawa 2021/09/27

Drzewo Podzielone, 2020

Warszawa 2021/09/27

Zielone pastwiska, 2021

Warszawa 2021/09/27

Weronika Sobik (ur.1988)

Impresja zielona, 2020

Warszawa 2021/09/27

Kwiaty wiosenne, 2021

Warszawa 2021/09/27

Głębia 3, 2021

Warszawa 2021/09/27

Lato nad stawem II, 2018

Warszawa 2021/09/27

From Morning Mist, 2021

Warszawa 2021/09/27

Nenufary, 2021

Warszawa 2021/09/27

Warszawa 2021/09/27

Warszawa 2021/09/27

Heavenly Blessed, 2021

Warszawa 2021/09/27

Płacząca wierzba, 2019

Warszawa 2021/09/27

Materia II, 2018

Warszawa 2021/09/27

Ślad IV, 2020

Warszawa 2021/09/27

Daleko od domu, 2021

    Limit ceny