Aukcja „Zielona” – 27 września 2021 r. godz. 19:30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem Aukcji “Zielonej”, która trwa na portalu Onebid.pl.

Tym razem mamy przyjemność zaprezentować bogatą ofertę prac, której motywem przewodnim jest zastosowanie różnych odcieni barwy zielonej.

Licytacja odbędzie się 27 września (poniedziałek), o godz. 19:30.

Po drugiej stronie, 2021

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 50 x 40 cm, sygn. p.d.: N.Mirak

Wazon "Cadaqués", 2021

kamionka, kredki ceramiczne, szkliwiony od wewnątrz, wys. ok. 30 cm, sygn. na spodzie: PBrymas

Cena wywoławcza: 900

Agata Korzeniowska (ur. 1972)

Kaszuby 2, 2020

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: A.Korzeniowska

Cena wywoławcza: 500

Backstage, 2020

technika mieszana (kredki, markery, pisaki, kolaż), papier barwiony, 50 x 40 cm, sygn. p.d.: ŻanetaGBiernat. W oprawie: beżowe passe- partout i czarna rama.

Cena wywoławcza: 550

Circle No 4, 2021

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.: A. Grabowski 2021 r.

Cena wywoławcza: 500

Kolońska katedra w szmaragdach, 2021

tusz, akwarela, papier akwarelowy, 39 x 29 cm, w oprawie (rama, passe-partout): 53 x 42 cm, sygn. p.d.: Dawid Masionek

Agnieszka Zawisza (ur. 1970)

Flamingi, 2020

olej, płótno, 140 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 1500

Z każdym dniem, 2021

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Instynkt, 2021

olej, akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: Robotycka 21

Już czas, 2021

pastele suche, papier pastelmat, 40 x 30 cm, sygn. p.d.: BK.

Cena wywoławcza: 350

Wojciech Kołacz-Otecki (ur. 1984)

The end of the day, 2010

serigrafia, papier, 70 x 50 cm, 3/15, sygn. p.d.: parafką oraz stemplem autorskim

Cena wywoławcza: 600

Fugler, 2021

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. p.d.: K Plewa 2021

Cena wywoławcza: 800

Life IX, 2021

akryl, płótno, 120 x 60 cm, sygn. l.d.: B. Pietraga

Mindfulness, 2021

akryl, płótno, 46 x 55 cm, sygn. na odwrocie

W blasku błękitu, 2020

akryl, płótno, 90 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Spacer po ogrodzie, 2021

olej, akryl, płótno, 100 x 120 cm, sygn. p.d.: F.Łoziński

Portret zielony, 2021

akryl, płótno, 60 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Awokado, 2021

tusz, akwarela, papier akwarelowy, 39 x 29 cm, w oprawie (rama, passe-partout): 53 x 42 cm, sygn. p.d.: K. Kabzińska-M 2021

Cena wywoławcza: 400

Zielony nr 07. Hommage à Piet Mondrian, 2021

fotografia kolekcjonerska kolor, wydruk cyfrowy papier Hahnemuhle Photo Rag Baryta 315g (półbłysk), papier archiwalny, bezkwasowy., 40 x 40 cm (w świetle obrazu), arkusz: 50 x 50 cm, 1/5, sygn. na froncie l.d. oraz na odwrocie. Dołączony autorski certyfikat autentyczności.

Cena wywoławcza: 600

Krowa Ankole-Watussi, z serii "Safari", 2021

ceramika szkliwiona i złocona 24k złotem, 36 x 29 x 22 cm, sygn. na spodzie

Cena wywoławcza: 800

Zielone wnętrze, 2014

olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 900

Wiktoria Nowotna (ur. 2000)

W wodzie, dyptyk, 2021

akwarela, papier, 78,4 x 60 cm (całość), wymiar każdej z prac: 39,2 x 30 cm, sygn. na odwrocie. Prace nieoprawione.

Cena wywoławcza: 400

Maya Yasmine art (pseud. Joanna Maciejowska, ur. 1970 r.)

Nowa Ziemia, 2021

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 50 x 50 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Promienie, 2012

olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 500

Pond, 2021

relief (wystające elementy ceramiczne) i akryl, płótno, 73 x 92 cm, sygn. p.d.: MICHALINA CZURAKOWSKA

Tomasz Raff (ur. 1985)

Greenery Wall, 2019

akwarela, papier 425 g/m2 Cold Press Hahnemühle, 30 x 40 cm, sygn. l.d.: T. Raff Supraśl 2019. Praca nieoprawiona.

Cena wywoławcza: 300

Deszczem po szybie, dyptyk, 2021

technika mieszana (akryl i pastel olejny), płótno, 100 x 140 cm (całość), 2 płótna o wymiarach: 100 x 70 cm, sygn. p.d. na jednej pracy: Paula Yezak

Jarosław Filipek (ur. 1963)

Synthesis C 01, 2021

akwarela, papier, 45 x 65 cm, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: parafką oraz opisana na odwrocie

Cena wywoławcza: 1400

Małgorzata Kolmus (ur. 1982)

N7D21P3, 2021

akryl, płótno, 100 x 75 cm, sygn. na odwrocie

Konik morski II, 2021

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: monogramem

Cena wywoławcza: 800

Swiatło Południa XXXIX, 2021

olej, płótno, 50 x 70 cm, sygn. l.d.: Karczmarski 2021

Ice hotel, 2021

olej, akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: ca

Cena wywoławcza: 1500

Janusz Szpyt (ur. 1960)

Akt, 2018

olej, płótno, 45 x 30 cm, sygn. p.d.: J. Szpyt

Cena wywoławcza: 4000

Marta Klara

Bez tytułu, z cyklu: Łańcuch górski - Pokolenie

glina, farba akrylowa aplikowana metodą napryskową, żywica; wys. 28 cm, szer. 24 cm.

Cena wywoławcza: 1000

Wojciech Jańczak (ur. 1990)

Sen II, 2021

akryl, płótno, 60 x 50 cm, sygn. p.d.: W. Jańczak 2021

Michał SPRYSZYŃSKI (ur. 1987)

P. b. G. S, 2018

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: MSpryszyński '18

Cena wywoławcza: 650

Duch lasu, 2021

akryl, płótno, 40 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 700

Ogród, 2018

olej, płótno, 110 x 70 cm, sygn. p.d.: mjot

Cena wywoławcza: 1500

Jestem za kulisami, 2021

olej, płótno, 90 x 70 cm, sygn. p.d. :E.BOUKOURBANE

Cena wywoławcza: 1700

Ciepło lata, 2021

technika mieszana (akryl, szlagmetal), płótno, 80 x 100 cm, sygn.p.d.: Laura Lis

Motyl, 2021

akryl, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: EPonińska 2021

Cena wywoławcza: 500

Alegoria czasu IV, 2021

olej, płótno, 50 x 100 cm, 2021,sygn. na górnej krawędzi

Cena wywoławcza: 800

Frida, 2021

akryl, technika mieszana, płótno, 90 x 60 cm, sygn. l.d.: IS '21

technika mieszana (akryl, pasta strukturalna), płótno, 70 x 60 cm, sygn. na odwrocie

Alabastrowa zatoka, 2021

olej, płótno, 90 x 90 cm, sygn. p.d.: Lipka

Cena wywoławcza: 500

Do-Do, 2021

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. l.g.: Baranowski 08/21

Pocałunek z nią, 2021

akryl, płótno, 60 x 60 cm, sygn. na boku płótna: KDOROBA2021

Cena wywoławcza: 500

Agata Burnat (ur. 1998)

3 cats, 2020

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.: A. Burnat

Cena wywoławcza: 800

Pejzaż podlaski znad Supraśli Nr.4, 2020

akryl, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 800

#01 Wyspy, 2021

technika mieszana, (olej, akryl, szlagmetal), płótno, 40 x 40 cm, sygn. p.d.: A.Kappa

Struktury z natury, 2018 - 2021

technika mieszana (monotypia, akryl), papier Fabriano, 100 x 70 cm, sygn. l.d.: Johnsson 18

Cena wywoławcza: 900

Koniec lata, 2021

olej, płótno, 80 x 80 cm, sygn. p.d.: M. Siwiec 2021

Cena wywoławcza: 600

Las nad rozlewiskiem, 2021

akryl, płótno, 40 x 50 cm, sygn.p.d.: Świgulska

Cena wywoławcza: 400

W promieniach zieleni, 2021

akryl, płótno, 70 x 50 cm, w oprawie: 75 x 54 cm, sygn. l.d.: KB

Galaktyczna latarnia. Tourlitis, 2021

akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.:R. Gitkiewicz

Cena wywoławcza: 550

Nad Morzem. Zielony, 2021

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 700

Na Roztoczu, 2010

pastel olejna, karton, 50 x 70 cm, w oprawie: 60 x 80 cm, sygn. p.d.: Piekut D. 2010

Wild greenness, 2021

Cena wywoławcza: 900

Drzewo Podzielone, 2020

olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn. p.d.: Pervinece '20

Cena wywoławcza: 500

Zielone pastwiska, 2021

olej, płótno 3D, 90 x 90 cm, sygn. l.d.: Ms

Weronika Sobik (ur.1988)

Impresja zielona, 2020

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 800

Kwiaty wiosenne, 2021

akryl, płótno, 50 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 700

Głębia 3, 2021

akryl, technika własna, płótno, 100 x 65 cm, sygn. na odwrocie

Lato nad stawem II, 2018

akryl, płótno, 110 x 60 cm, sygn. p.d.: Luiza Los-P. 2018

From Morning Mist, 2021

technika mieszana (olej,akryl, szlagmetal), płótno, 80 x 60 cm, w oprawie: 90 x 70 cm, sygn. p.d.: Sandecka-Ląkocy'21

Cena wywoławcza: 800

Nenufary, 2021

akryl, impast, płótno, 80 x 60 cm, sygn.p.d.: Anna Piórek 21

Cena wywoławcza: 500

Pejzaż wiślany XXIII - deszczowy, 2021

olej, płótno, 38 x 46 cm, sygn. p.d.: J.K. Hudzik '21

Karolina Goździewicz (ur. 1994)

akryl, płótno, 50 x 100 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 600

Heavenly Blessed, 2021

akryl, płótno, 50 x 70 cm, sygn.p.d.: DRaczynska,

Cena wywoławcza: 650

Płacząca wierzba, 2019

olej, płyta pilśniowa, 80 x 65 cm, w oprawie: 83 x 68 cm, sygn. p. d.: Edi Sen 2019

Materia II, 2018

Cena wywoławcza: 500

Ślad IV, 2020

akryl, tusz, płótno, 60 x 40 cm, sygn. na odwrocie

Cena wywoławcza: 700

Daleko od domu, 2021

akryl, płótno, 55 x 110 cm, sygn. p.d.: Ryś 2021.

Warszawa 2021/09/27

Po drugiej stronie, 2021

Warszawa 2021/09/27

Wazon "Cadaqués", 2021

Warszawa 2021/09/27

Agata Korzeniowska (ur. 1972)

Kaszuby 2, 2020

Warszawa 2021/09/27

Backstage, 2020

Warszawa 2021/09/27

Circle No 4, 2021

Warszawa 2021/09/27

Warszawa 2021/09/27

Agnieszka Zawisza (ur. 1970)

Flamingi, 2020

Warszawa 2021/09/27

Z każdym dniem, 2021

Warszawa 2021/09/27

Instynkt, 2021

Warszawa 2021/09/27

Już czas, 2021

Warszawa 2021/09/27

The end of the day, 2010

Warszawa 2021/09/27

Fugler, 2021

Warszawa 2021/09/27

Life IX, 2021

Warszawa 2021/09/27

Mindfulness, 2021

Warszawa 2021/09/27

W blasku błękitu, 2020

Warszawa 2021/09/27

Spacer po ogrodzie, 2021

Warszawa 2021/09/27

Portret zielony, 2021

Warszawa 2021/09/27

Awokado, 2021

Warszawa 2021/09/27

Warszawa 2021/09/27

Warszawa 2021/09/27

Zielone wnętrze, 2014

Warszawa 2021/09/27

Wiktoria Nowotna (ur. 2000)

W wodzie, dyptyk, 2021

Warszawa 2021/09/27

Nowa Ziemia, 2021

Warszawa 2021/09/27

Promienie, 2012

Warszawa 2021/09/27

Pond, 2021

Warszawa 2021/09/27

Tomasz Raff (ur. 1985)

Greenery Wall, 2019

Warszawa 2021/09/27

Warszawa 2021/09/27

Jarosław Filipek (ur. 1963)

Synthesis C 01, 2021

Warszawa 2021/09/27

Małgorzata Kolmus (ur. 1982)

N7D21P3, 2021

Warszawa 2021/09/27

Konik morski II, 2021

Warszawa 2021/09/27

Swiatło Południa XXXIX, 2021

Warszawa 2021/09/27

Ice hotel, 2021

Warszawa 2021/09/27

Janusz Szpyt (ur. 1960)

Akt, 2018

Warszawa 2021/09/27

Marta Klara

Warszawa 2021/09/27

Wojciech Jańczak (ur. 1990)

Sen II, 2021

Warszawa 2021/09/27

Michał SPRYSZYŃSKI (ur. 1987)

P. b. G. S, 2018

Warszawa 2021/09/27

Duch lasu, 2021

Warszawa 2021/09/27

Ogród, 2018

Warszawa 2021/09/27

Jestem za kulisami, 2021

Warszawa 2021/09/27

Ciepło lata, 2021

Warszawa 2021/09/27

Motyl, 2021

Warszawa 2021/09/27

Alegoria czasu IV, 2021

Warszawa 2021/09/27

Frida, 2021

Warszawa 2021/09/27

Warszawa 2021/09/27

Alabastrowa zatoka, 2021

Warszawa 2021/09/27

Do-Do, 2021

Warszawa 2021/09/27

Pocałunek z nią, 2021

Warszawa 2021/09/27

Agata Burnat (ur. 1998)

3 cats, 2020

Warszawa 2021/09/27

Warszawa 2021/09/27

#01 Wyspy, 2021

Warszawa 2021/09/27

Warszawa 2021/09/27

Koniec lata, 2021

Warszawa 2021/09/27

Las nad rozlewiskiem, 2021

Warszawa 2021/09/27

W promieniach zieleni, 2021

Warszawa 2021/09/27

Warszawa 2021/09/27

Nad Morzem. Zielony, 2021

Warszawa 2021/09/27

Na Roztoczu, 2010

Warszawa 2021/09/27

Wild greenness, 2021

Warszawa 2021/09/27

Drzewo Podzielone, 2020

Warszawa 2021/09/27

Zielone pastwiska, 2021

Warszawa 2021/09/27

Weronika Sobik (ur.1988)

Impresja zielona, 2020

Warszawa 2021/09/27

Kwiaty wiosenne, 2021

Warszawa 2021/09/27

Głębia 3, 2021

Warszawa 2021/09/27

Lato nad stawem II, 2018

Warszawa 2021/09/27

From Morning Mist, 2021

Warszawa 2021/09/27

Nenufary, 2021

Warszawa 2021/09/27

Warszawa 2021/09/27

Warszawa 2021/09/27

Heavenly Blessed, 2021

Warszawa 2021/09/27

Płacząca wierzba, 2019

Warszawa 2021/09/27

Materia II, 2018

Warszawa 2021/09/27

Ślad IV, 2020

Warszawa 2021/09/27

Daleko od domu, 2021

    Limit ceny