Aukcja „Wyprzedaż Kolekcjonera” – 30 grudnia 2020 r., godz.: 19:30

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem Aukcji „Wyprzedaż Kolekcjonera”, która odbędzie się 30 grudnia (środa), o godz. 19:30.

W naszej najnowszej ofercie znajdą Państwo prace artystów młodego i średniego pokolenia, tych znajdujących się dopiero na początku swojej artystycznej drogi a także dojrzałych twórców, o budzącym podziw dorobku, które stanowią część bogatej, prywatnej kolekcji dzieł sztuki.

Zachęcamy do rejestracji w systemie ONEBID: ZOBACZ KATALOG

Zmęczenie materiału, 2019

akryl, płótno, 70 x 60 cm, sygn. na odwrocie.

Cena wywoławcza: 600

Kamila MODEL (ur. 1988)

Powściągliwy, 2015

olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie.

Halszka Maj (ur. 1975)

Gepard, 2017

akryl, suchy pigment, 100 x 100 cm, sygn. p.d.: HM 2017.

Cena wywoławcza: 600

Anna Dybowska (ur. 1983)

Z cyklu: Omamy III, 2017

linoryt, technika mieszana, papier, 100x70 cm, 1/1, sygn. p.d.: Dybowska.

Cena wywoławcza: 600

Agata ROŚCIECHA (ur. 1968)

z cyklu Muzy operowe, 2016

technika mieszana, płótno, 100 x 50 cm, sygn. na odwrocie.

Izabela Olszyna (ur. 1984)

Nad Toskanią (ur. 1984)

akryl, technika własna, płótno, 90 x 90 cm, sygn. na odwrocie.

Cena wywoławcza: 600

Paweł Tymcio (ur. 1989)

olej, akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie.

Cena wywoławcza: 600

Natalia Karasińska (ur. 1987)

Struktura I, 2012

akryl, płótno, 50 x 70 cm, sygn. na odwrocie.

Łukasz Breitenbach (ur. 1988)

To nie jest kwiat, 2018

olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. l.d.: Łukasz Breitenbach.

Lidia Krawczyk (ur. 1979), Wojtek Kubiak (1978)

Bez tytułu, z cyklu Hostia, 2008

olej, płótno, 91 x 91 cm, sygn. na odwrocie.

R' 111019, 2019

akryl, płótno, 40 x 60 cm, sygn. na odwrocie.

Adam ROKOWSKI (ur. 1977)

Lex et prophete predicaverunt, dyptyk, 2016-17

olej, płótno, 2 x 80 x 120 cm, sygn. na odwrocie.

Lenka Kubica (ur. 1981)

Wielka biel nr 1, 2015

olej, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.: Lenka Kubica '15.

Cena wywoławcza: 600

Jan Jubaal Wasiński (ur. 1983)

Rana, 2013

technika mieszana (olej, akryl, lakier), płótno, 75 x 200 cm, sygn. na odwrocie.

Jaremi Picz (ur. 1955)

Epicentrum D-08

olej, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie.

Marta Frej (ur. 1973)

Fala

akryl, płótno, 27 x 38 cm, sygn. na odwrocie.

Cena wywoławcza: 600

Ilona Foryś (ur. 1980)

Why don't you love me, 2017

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. na odwrocie.

Cena wywoławcza: 600

F-16, z cyklu Nowy Porządek Świata, 2010

olej, płótno, 61 x 61 cm, sygn. na odwrocie.

Łukasz Szostkiewicz (ur. 1988)

Akt melancholijny I, 2012

olej, płótno, 70 x 100 cm, sygn. na odwrocie.

Cena wywoławcza: 600

Z okna, 2019

olej, płótno, 90 x 90 cm, sygn. p.d.: P. Nogaj.

Dominika Hofman (ur. 1986)

olej, płótno, 60 x 40 cm, sygn. na odwrocie.

Bohater, 2015

olej, płótno, 65 x 50 cm, sygn. p.d.: Piotr Bubak 2015.

Cena wywoławcza: 600

Karolina Maciejak (ur. 1995)

The South Downs, 2018

olej, płyta HDF, 175 x 100 cm, sygn. na odwrocie.

Cena wywoławcza: 600

Jacek Malinowski (ur. 1969)

Val d'Orcia IV, 2018

olej, płótno, 50 x 60 cm, sygn. na odwrocie.

Anna Jarzymowska (ur. 1988)

bez tytułu, 2016

Cena wywoławcza: 600

olej, płyta, 90 x 90 cm, sygn. p.d.: monogramem.

Cena wywoławcza: 600

Robert Krężlak (ur. 1975)

Parawan, 2017

olej, płótno, 80 x 120 cm, sygn. l.d.: Krężlak.

Stanisław Tomalak (ur. 1955)

Fragment 525, z cyklu: "Niebo i ziemia", 2018

technika własna, płótno, 50 x 60 cm, sygn. na odwrocie.

Cena wywoławcza: 600

Igor Wójcik (ur. 1983)

Bez tytułu, 2016

olej, płótno, 90 x 100 cm, sygn. p.d.: Igor Jan.

Cena wywoławcza: 600

Robert Motelski (ur. 1977)

Góry 19 marca 12:11, 2013

olej, płótno, 45 x 60 cm, sygn. na odwrocie.

Łukasz Gierlak (ur. 1985)

Rytuał oczu, 2015

olej, płótno, 140 x 40 cm, sygn. na odwrocie.

Malwina Cieślik (ur. 1975)

Między ciszą, 2018

olej, płótno, 80 x 100 cm, sygn. na odwrocie.

Michał SPRYSZYŃSKI (ur. 1987)

Freya, 2017

akryl, płótno, 70 x 50 cm, sygn. p.d.: M. Spryszyński '17.

Cena wywoławcza: 600

Miasto II, 2015

akryl, płótno, 70 x 100 cm, sygn. na odwrocie.

040118, 2018

intaglio, papier, 100 x 120 cm (w dwóch arkuszach), 29/30, sygn. p.d.: Kołakowska '18 (praca nieoprawiona) *Do opłaty aukcyjnej doliczana jest opłata z tytułu droit de suite w wysokości 5%.

Maria Michoń (ur. 1989)

Pole rzepaku, 2019

akryl, płótno, 65 x 81 cm, sygn. p.d.: M. Michoń.

Cena wywoławcza: 600

Tomasz Kozłowski (ur. 1982)

Podróż na księżyc, z cyklu Ruchome obrazy

olej, płótno, 60 x 80 cm, sygn.na odwrocie.

Katarzyna Rogoża (ur. 1985)

Home 5, 2016

akryl, werniks tłusty, płótno, 50 x 50 cm, sygn. na odwrocie.

Marcelina Rydelek (ur. 1983)

Portret fatalny 7, 2016

olej, płótno, 25 x 20 cm, sygn. na odwrocie.

Cena wywoławcza: 600

Ziemowit FINCEK (ur. 1988)

Twierdza Kłodzko, 2011

akryl, płótno, 120 x 100 cm, sygn. p.d.: Fincek 11.

Cena wywoławcza: 600

Adrian Kempa (ur. 1989)

Rzepak, 2012

olej, płótno, 50 x 70 cm, na odwrocie nalepka autorska.

Cena wywoławcza: 600

Amy Winehouse, 2013

olej, płótno, 50 x 40 cm, sygn. na odwrocie.

Cena wywoławcza: 600

Warszawa 2020/12/30

Zmęczenie materiału, 2019

Warszawa 2020/12/30

Kamila MODEL (ur. 1988)

Powściągliwy, 2015

Warszawa 2020/12/30

Halszka Maj (ur. 1975)

Gepard, 2017

Warszawa 2020/12/30

Anna Dybowska (ur. 1983)

Z cyklu: Omamy III, 2017

Warszawa 2020/12/30

Agata ROŚCIECHA (ur. 1968)

z cyklu Muzy operowe, 2016

Warszawa 2020/12/30

Izabela Olszyna (ur. 1984)

Nad Toskanią (ur. 1984)

Warszawa 2020/12/30

Paweł Tymcio (ur. 1989)

Warszawa 2020/12/30

Natalia Karasińska (ur. 1987)

Struktura I, 2012

Warszawa 2020/12/30

Łukasz Breitenbach (ur. 1988)

To nie jest kwiat, 2018

Warszawa 2020/12/30

Warszawa 2020/12/30

R' 111019, 2019

Warszawa 2020/12/30

Adam ROKOWSKI (ur. 1977)

Warszawa 2020/12/30

Lenka Kubica (ur. 1981)

Wielka biel nr 1, 2015

Warszawa 2020/12/30

Rana, 2013

Warszawa 2020/12/30

Jaremi Picz (ur. 1955)

Epicentrum D-08

Warszawa 2020/12/30

Marta Frej (ur. 1973)

Fala

Warszawa 2020/12/30

Ilona Foryś (ur. 1980)

Why don't you love me, 2017

Warszawa 2020/12/30

Warszawa 2020/12/30

Akt melancholijny I, 2012

Warszawa 2020/12/30

Z okna, 2019

Warszawa 2020/12/30

Dominika Hofman (ur. 1986)

Warszawa 2020/12/30

Bohater, 2015

Warszawa 2020/12/30

Karolina Maciejak (ur. 1995)

The South Downs, 2018

Warszawa 2020/12/30

Jacek Malinowski (ur. 1969)

Val d'Orcia IV, 2018

Warszawa 2020/12/30

Anna Jarzymowska (ur. 1988)

bez tytułu, 2016

Warszawa 2020/12/30

Warszawa 2020/12/30

Robert Krężlak (ur. 1975)

Parawan, 2017

Warszawa 2020/12/30

Stanisław Tomalak (ur. 1955)

Warszawa 2020/12/30

Igor Wójcik (ur. 1983)

Bez tytułu, 2016

Warszawa 2020/12/30

Robert Motelski (ur. 1977)

Góry 19 marca 12:11, 2013

Warszawa 2020/12/30

Łukasz Gierlak (ur. 1985)

Rytuał oczu, 2015

Warszawa 2020/12/30

Malwina Cieślik (ur. 1975)

Między ciszą, 2018

Warszawa 2020/12/30

Michał SPRYSZYŃSKI (ur. 1987)

Freya, 2017

Warszawa 2020/12/30

Miasto II, 2015

Warszawa 2020/12/30

040118, 2018

intaglio, papier, 100 x 120 cm (w dwóch arkuszach), 29/30, sygn. p.d.: Kołakowska '18 (praca nieoprawiona)

Warszawa 2020/12/30

Maria Michoń (ur. 1989)

Pole rzepaku, 2019

Warszawa 2020/12/30

Tomasz Kozłowski (ur. 1982)

Warszawa 2020/12/30

Katarzyna Rogoża (ur. 1985)

Home 5, 2016

Warszawa 2020/12/30

Marcelina Rydelek (ur. 1983)

Portret fatalny 7, 2016

Warszawa 2020/12/30

Ziemowit FINCEK (ur. 1988)

Twierdza Kłodzko, 2011

Warszawa 2020/12/30

Adrian Kempa (ur. 1989)

Rzepak, 2012

Warszawa 2020/12/30

Amy Winehouse, 2013

    Limit ceny